Νέα

Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 359K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.975
Κριτικές
1
Like
29.692
Πόντοι
8.006
Δεν δε ξέρω για να σε κρίνω επαγγελματικά ... το like μπήκε κατά λάθος διότι ήθελα να γράψω όχι από τα Lidl αλλά δικηγόρος από το Cali ...ξέρεις ότι διαφωνώ σε όλα μαζί σου πολιτικά.κ.ειμαι αυτός που έχω πει δημόσια εδώ ότι το προφίλ σου το διαχειρίζονται δύο διαφορετικά άτομα....

Αν δεν με ταγκερνε ο Νιπλής ούτε που θα καταλάβαινα ότι πάτησα κατά λάθος ..
Το μεγάλο ερώτημα που σού κάνω είναι γιατί γουστάρεις να παινεύει τον Κούλη ενώ είσαι πασοκτζης κατά βάθος σαν κ εμένα :confused:
Θα δεχθω την εξηγηση.
Αλλά μονο γι αυτη τη φορα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.798
Κριτικές
178
Like
39.353
Πόντοι
21.896
ωωωωωωω μαλακα , κοιταει και τα λαικς το αλλο το αρρωστακι :tooth::tooth::tooth:

@sex volcano την γαμησες :tooth::tooth:
To έχω πει πολλάκις ότι ζει ο ισκεντερ για τη δημοσιότητα εδώ στο σαητ .............ζει για να λέει τις ακραίες πολιτικές απόψεις για να σε προκαλεσει.......κατά βάθος ούτε κουλιικός είναι ούτε φανατικός ..........ζει για να τρολαρει ...
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.974
Κριτικές
3
Like
10.466
Πόντοι
3.936
Oχι, το ερωτημα ειναι αν υπηρχαν αλλοι.
Δεν μπορεις να αποδειξεις οτι κατι ΔΕΝ ισχυει. Οταν ισχυριζεσαι οτι κατι ΙΣΧΥΕΙ, το αποδεικνυεις. Οχι το αντιθετο. Μην τρελαθουμε κιολας.
Θα πω εγω οτι υπηρχαν ακομη 100 νεκροι και πρεπει να αποδειξεις εσυ οτι δεν υπηρχαν? Παμε καλα?
Εάν δλδ πει κάποιος ότι είσαι κλέφτης δεν πρέπει να αποδείξει ότι είσαι και εσύ ότι δεν είσαι?

Σίγουρα είσαι Δικηγόρος σκατό κεφάλε?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.837
Πόντοι
12.756
To έχω πει πολλάκις ότι ζει ο ισκεντερ για τη δημοσιότητα εδώ στο σαητ .............ζει για να λέει τις ακραίες πολιτικές απόψεις για να σε προκαλεσει.......κατά βάθος ούτε κουλιικός είναι ούτε φανατικός ..........ζει για να τρολαρει ...

Σαν να διαβάζω δηλωσεις Καλλιανου για Αδωνη ειναι η εξηγηση σου στον Αλεξ :coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.837
Πόντοι
12.756
Δεν δε ξέρω για να σε κρίνω επαγγελματικά ... το like μπήκε κατά λάθος διότι ήθελα να γράψω όχι από τα Lidl αλλά δικηγόρος από το Cali ...ξέρεις ότι διαφωνώ σε όλα μαζί σου πολιτικά.κ.ειμαι αυτός που έχω πει δημόσια εδώ ότι το προφίλ σου το διαχειρίζονται δύο διαφορετικά άτομα....

Αν δεν με ταγκερνε ο Νιπλής ούτε που θα καταλάβαινα ότι πάτησα κατά λάθος ..
Το μεγάλο ερώτημα που σού κάνω είναι γιατί γουστάρεις να παινεύει τον Κούλη ενώ είσαι πασοκτζης κατά βάθος σαν κ εμένα :confused:

Την παραπανω δήλωση την θελω σε τικ τοκ με κλάματα , αλλιως δεν ειναι αποδεκτη σαν συγγνωμη :coffee:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.798
Κριτικές
178
Like
39.353
Πόντοι
21.896
Σαν να διαβάζω δηλωσεις Καλλιανου για Αδωνη ειναι η εξηγηση σου στον Αλεξ :coffee:
Έλειπα κ δεν έμαθα τι έγινε με κουλλιανο ...στην Ελλάδα άμα λείψεις δύο μέρες με τόσα που γίνονται είναι σαν να απουσιάζει δύο χρονια:confused:.
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.025
Like
9.866
Πόντοι
1.406
Ποια ευαισθησία; όσοι μιλάνε για ''δικαιοσύνη'', το κάνουν επειδή έχουν καμία καούρα για όσους πέθαναν; πολιτική σπέκουλα κάνουν, και το πόσο ''πονόψυχοι'' είναι φαίνεται από τη συμπεριφορά τους σε όποιον ''τολμά'' να αρθρώσει μία λογική φωνή μέσα στο χαμό.

Τα Τέμπη είναι πεδίο δόξης λαμπρό για να αναδειχθούν πάλι τα σκατά και τα αποχρέμματα των άκρων (δεξιάς και αριστεράς) σε πλήρη αρμονία και σύμπνοια.
μαλακα εβδομηνταενα οπως πας φετος θα κανεις το ενα δυο εσυ και ο κλωνος σου για πλακα......πριονοκορδελα εχεις περασει ολες τις ταλενταρες του σαη ...εισαι ο μεσσιας της μαλακιας τελικα ......
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.837
Πόντοι
12.756
Έλειπα κ δεν έμαθα τι έγινε με κουλλιανο ...στην Ελλάδα άμα λείψεις δύο μέρες με τόσα που γίνονται είναι σαν να απουσιάζει δύο χρονια:confused:.

να μην ξαναλειψεις .. δεν καταλαβα δηλαδη , εχεις λεφτα και τα χαλάς και δεν τα δίνεις στο Κουλη να τα κάνει κουπόνια ;; θα σε γαμησει ο Αλεξ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.975
Κριτικές
1
Like
29.692
Πόντοι
8.006
μαλακα εβδομηνταενα οπως πας φετος θα κανεις το ενα δυο εσυ και ο κλωνος σου για πλακα......πριονοκορδελα εχεις περασει ολες τις ταλενταρες του σαη ...εισαι ο μεσσιας της μαλακιας τελικα ......
Δεν ειναι κλωνος μου ρε παπάρα, ελεος
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.025
Like
9.866
Πόντοι
1.406
οι γαμωΣερραίεοι, τα αγριοδάμαλα.
τυπε τι σχεση εχουν οι σερραιοι...σε γενικες γραμμες αν εξαιρεσεις καμια δεκαπανταρια μουλους που εβρισαν τον ΠΑΟΚ και την Θεσσαλονικη ,κανα δυο τρια μουνοπανα υπουργους της νδ και μερικα αρρωστα κοματοσκυλα ,μια χαρα παιδια ειναι...μην τσουβαλιαζεις!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.798
Κριτικές
178
Like
39.353
Πόντοι
21.896
να μην ξαναλειψεις .. δεν καταλαβα δηλαδη , εχεις λεφτα και τα χαλάς και δεν τα δίνεις στο Κουλη να τα κάνει κουπόνια ;; θα σε γαμησει ο Αλεξ
Σοβιέτ καταντήσαμε ....με κουπόνια ....Παναγιά μου ....θυμάμαι κάποτε τα σόγια μου δεξιοί από κούνια που κορόιδευαν τον κομμουνισμό επειδή έδινε κουπόνια στους πολίτες της Βουλγαρίας κ ΕΣΣΔ .......που να ήξεραν οι άνθρωποι ότι θα ερχόταν η μέρα που η ελληνική δεξιά θα έδινε κουπόνια κ σε εμάς .....
Πιο ξεφτίλα πεθαίνεις ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.173
Κριτικές
3
Like
1.336
Πόντοι
566
Να δούμε αν ευρωεκλογές επηρεάσουν το θέμα .... πολλοί της αντιπολίτευσης επένδυσαν πολλά στο δυστύχημα στα Τέμπη, να δούμε αν θα τους βγει .....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.798
Κριτικές
178
Like
39.353
Πόντοι
21.896
Να δούμε αν ευρωεκλογές επηρεάσουν το θέμα .... πολλοί της αντιπολίτευσης επένδυσαν πολλά στο δυστύχημα στα Τέμπη, να δούμε αν θα τους βγει .....
Εγώ θα επενδύσω στη σταθερότητα ,πάταξη διαφθορας ,μείωση φορολογίας ,κράτος δικαίου κ κοινωνίας
Θα ψηφίσω τη νέα δημοκρατία...
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.173
Κριτικές
3
Like
1.336
Πόντοι
566
Εγώ θα επενδύσω στη σταθερότητα ,πάταξη διαφθορας ,μείωση φορολογίας ,κράτος δικαίου κ κοινωνίας
Θα ψηφίσω τη νέα δημοκρατία...

Να ψηφίσεις αυτόν που θα τα κάνει τύπε .... εκτός ΝΔ ίσως μια συμμαχία ΣΥΡΙΖΑ - ΠΑΣΟΚ - ΕΛ ΛΥΣΗ - ΝΕΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ - ΠΛΕΥΣΗ να μπορεί να κάνει θαύματα ....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.798
Κριτικές
178
Like
39.353
Πόντοι
21.896
Να ψηφίσεις αυτόν που θα τα κάνει τύπε .... εκτός ΝΔ ίσως μια συμμαχία ΣΥΡΙΖΑ - ΠΑΣΟΚ - ΕΛ ΛΥΣΗ - ΝΕΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ - ΠΛΕΥΣΗ να μπορεί να κάνει θαύματα ....
Πιστεύεις ότι ψηφίζεις εσύ ή εγώ κ διαλέγουμε κυβερνήσεις εσύ κ εγώ ;;:think:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.173
Κριτικές
3
Like
1.336
Πόντοι
566
Πιστεύεις ότι ψηφίζεις εσύ ή εγώ κ διαλέγουμε κυβερνήσεις εσύ κ εγώ ;;:think:

Είτε μας αρέσει είτε όχι, αποτέλεσμα της ψήφου μας είναι η κάθε κυβέρνηση ..... το πως επιλέγει ο καθένας είναι άλλη και μεγάλη συζήτηση .....
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
819
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Προσωπικά θα έπρεπε να πας να αυτοκτονήσεις μαζί με την λογική σου. Ξέχασες την φωτιά στην Ηλία καραγκιόζη
μα ειναι δυνατον να γινεται συγκριση ? Εκει υπηρχε τηλεδιοικηση και καηκε το 2019 το καλοκαιρι,το Δεκεμβριο του 2023 παρολιγον να τρακαρουν 2 τρενα στις κατω Αχαρνες ,αλλα εοπειδη εκει λειτουργουσε η οποια τηλεδικοκηση τους ειδαν και τον ειδοποιησαν ,αυτο θα ειχε γινει και στα Τεμπη αν το ειχαν φτιαξει .Αλλα αυτοι κοιταγαν να κανουν τα αδυνατα δυνατα καθυστερωντας ,την επισκευη του καμενου ,πιθανοτατα για καλυτερες μιζες ,για να βαλουν τις δικες τους εταιριες ,γιατι αλλο ? και φτασαμε να ψαχνει η Ευρωπαικη εισαγγελεας να τι εγινανα τα λεφτα που επερναν απο την Ευρωπη για να τα φτιαξουν ελεος πια.Ενω αμεδσως μετα εφτιαχναν βιντεο πόυ εβαζαν δικους τους στελεχη και συνδικαλιστες να λενε ποσο ασφαλη εγιναν απο μονα τους ξαφνικα τα τρενα ,χωρις να εχουν κανει τιποτα? και τους υποστηριζεται? και μονο που εφτιαχναν τετοια βιντεο ειναι εγκληματιες ντροπη σας ,αλλα που να τη βρειτς τη ντροπη σε αυτη τη χωρα ,οι μισοι χωμενοι στο Δημοσιοι ,και γυρω γυρω επιχειρηματιες της διαπλοκης ,κλπ .μια μαφια μας κυβερνα μια καμορα ,ο αλλος πηγε και εδωσε συνεντευξη στην ανηψια του προχθες ,φανταζομαι θα τον στριμωξε πολυ , γατακια εκει στη βορεια Κορεα παρτε παραδειγματα να μαθαινετε ,η δεν εχει ανηψια ο εκει παναξιος δικτατωρας??
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
819
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Εσύ, καινούργιο σκουπίδι της ΝΔ;

Άκου να σου πω, κάποιοι είμαστε άνθρωποι και πονάμε, επίσης κάποιοι από εμάς και τους συγγενείς μας παίρναμε το τρένο για ασφάλεια και άνεση.

Σάλτα και γαμήσου τώρα που θα μας πεις αριστερούληδες και ότι ψαρεύουμε ψηφαλάκια τρολάκι της ΝΔούλας.
ετσι ακριβως στο τρενο απο Κιατο που δεν συγκρουστηκε επειοδη εκει λειτουργουσε το συστημα και τον ειδαν λιγο πριν να γινει το ατυχημα,λιγες μερες πριν ειχα μπει για να παω αεροδρομιο ,θα μπορουσε να συμβει στο καθε ενα απο εμας ,για αυτο μας π@δηξαν οι ξενοι και μας περνουν τα σπιτια τα χρηματα το πλουτο και ολη τη χωρα σιγα σιγα ,γιατι σαν λαος βαζαμε και βαζουμε το προσωπικο συμφερον παντα πανω απο ολλα τα αλλα , κατανησε ενας λαο ςκομματοσκυλα ελεος εχουμε τελειωσει ετσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom