Νέα

Πωλούνται domain names και ιστοσελίδα ερωτικών ιστοριών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Erwtimatias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Erwtimatias

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2022
Μηνύματα
61
Like
145
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
Πωλείται το sex-istories.com και istories-sex.com με έτοιμο template, ssl, plugins (στημένο σε wordpress) όπως επίσης και πλήρης ανάλυση για SEO και marketing. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν ιστοσελίδα ερωτικών ιστοριών και γνωριμιών καθώς υπάρχει ήδη panel για νέους χρήστες οι οποίοι μπορούν να συνομιλήσουν με άλλους μέσω μηνυμάτων ή να ανεβάσουν μια ιστορία ή βίντεο. Πωλείται κυρίως λόγο έλλειψης χρόνου καθώς είναι μια πολύ καλή ιδέα με στοχευμένες λέξεις-κλειδιά όπου θα παρέχουν σίγουρα χιλιάδες κλικς ανά ημέρα μόνο από το google (περισσότερες πληροφορίες σε προσωπικό μήνυμα). Οποιαδήποτε μικρή αλλαγή/διόρθωση επιθυμείτε είναι εφικτή, στα πλαίσια πάντα της ήδη υπάρχουσας βάσης της ιστοσελίδας.

Τιμή: 500 ευρώ
 

Συνημμένα

  • 317536351_1_b.jpg
    317536351_1_b.jpg
    103,1 KB · Εμφανίσεις: 165
  • 317536351_0_b.jpg
    317536351_0_b.jpg
    100,3 KB · Εμφανίσεις: 160
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.066
Κριτικές
94
Like
46.352
Πόντοι
17.311
Καλησπέρα,
Πωλείται το sex-istories.com και istories-sex.com με έτοιμο template, ssl, plugins (στημένο σε wordpress) όπως επίσης και πλήρης ανάλυση για SEO και marketing. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν ιστοσελίδα ερωτικών ιστοριών και γνωριμιών καθώς υπάρχει ήδη panel για νέους χρήστες οι οποίοι μπορούν να συνομιλήσουν με άλλους μέσω μηνυμάτων ή να ανεβάσουν μια ιστορία ή βίντεο. Πωλείται κυρίως λόγο έλλειψης χρόνου καθώς είναι μια πολύ καλή ιδέα με στοχευμένες λέξεις-κλειδιά όπου θα παρέχουν σίγουρα χιλιάδες κλικς ανά ημέρα μόνο από το google (περισσότερες πληροφορίες σε προσωπικό μήνυμα). Οποιαδήποτε μικρή αλλαγή/διόρθωση επιθυμείτε είναι εφικτή, στα πλαίσια πάντα της ήδη υπάρχουσας βάσης της ιστοσελίδας.
το car.gr τι φαση παιχτη ?:think:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Θα μπορούσε να μπαίνει εκεί να μας περιγράφει τις συνευρέσεις του με την Σαμπίνα ο nescafe.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.066
Κριτικές
94
Like
46.352
Πόντοι
17.311
Θα μπορούσε να μπαίνει εκεί να μας περιγράφει τις συνευρέσεις του με την Σαμπίνα ο nescafe.
θα πηγαινε ακομα πιο απατο τοτε, θα εδινε και το ρουτερ μαζι με το ντομεϊν :undecided:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.386
Κριτικές
8
Like
11.137
Πόντοι
3.786
και μην ξεχνάμε τα γουρούνια του camping
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.738
Κριτικές
164
Like
81.877
Πόντοι
46.223
Καλημέρα.

Επικοινώνησε με τα παρακάτω μέλη.
@roughfucker
@Γιολάντα Magic
@ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
@Annapurna

Αμέτρητες ερωτικες ιστορίες, πικάντικες λεπτομέρειες, ένοχα ημερολόγια, σασπένς, αγάπη, μίσος, συμβουλές.



...




Τώρα που το σκέφτομαι, @antisthenis , θα ήταν μια πολύ ωραια προσθήκη ένα section με ερωτικες ιστορίες που μπορούν να ανεβάσουν μέλη μετά από σχετικό review / έγκριση όπως με τις κριτικές.

Εισαι στο χοτελ. Περιμένεις το ραντεβού σου. Διαπιστώνεις ότι τα δεδομένα στο κινητό σου δεν είναι αρκετά για να δεις την τσόντα της Piper Perri με τα δώδεκα μελαψά αγόρια. Τι να κάνεις; Κάπως πρέπει να φτιαχτείς, να μπεις στο μουντ. Η κοπέλα σε λίγο φτάνει, ο μικρός κάτω έχει κρυφτεί. Σου έχω την λύση. Μπαινεις στο μπου. Πας στην κατηγορία ερωτικες ιστορίες. Άσε την φαντασία σου ελεύθερη. Πόσες φορές δεν φτιαχτήκαμε διαβάζοντας κριτικές; Ο μικρός ξυπνάει. Η κοπέλα φτάνει. Το ραντεβού πάει περίφημα. Μπου κομ.



Τι ιδέες δίνω πάλι πρωί πρωί... ούτε καφέ δεν έχω πιει...



Σας παρακαλώ όχι ban

Σιγά μη γράψω τις ερωτικές μου ιστορίες τζάμπα στο διαδίκτυο.

:dunno:

Εγώ θα γράψω βιβλίο μπας κα βγάλω και κανένα φράγκο ...

:wink:

Τόσα μου έφαγαν τα κορίτσια να μη βγάλω και εγώ κάτι.

Τον εκδότη τον έχω έτοιμο.

Σκέφτομαι μόνο για τον τίτλο του βιβλίου.

:think:

Υλικό υπάρχει πολύ σε συνεργασία και με κορίτσια του χώρου.

:tooth:

"Οι πουτανιές του Τζορμάκα" ή "ο Τζορμάκας φταίει" ή "ο Τζορμάκας αφηγείται" ... κάπως έτσι θα ονομάσω ... το βιβλίο μου ...

:tooth: :tooth:

Θα γίνει ανάρπαστο και θα κάθομαι στο καναπέ απολαμβάνοντας τα γεράματά μου και τον λογαριασμό μου να φουσκώνει από τα δικαιώματα του βιβλίου ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
θα ήταν μια πολύ ωραια προσθήκη ένα section με ερωτικες ιστορίες που μπορούν να ανεβάσουν μέλη μετά από σχετικό review / έγκριση όπως με τις κριτικές.
Υπάρχει ήδη τέτοιο section κάτω κάτω. Ξεκίνα τη νέα σου σειρά «Ερωτικές ιστορίες με τον Τζιορμάκα» :grin:
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Υπάρχει ήδη τέτοιο section κάτω κάτω. Ξεκίνα τη νέα σου σειρά «Ερωτικές ιστορίες με τον Τζιορμάκα» :grin:

Είναι αξιον απορίας το πώς τόσα χρόνια εδώ είχα ξεχάσει και αγνοούσα το συγκεκριμένο section.

Έρχεται σειρά «ερωτικες ιστορίες με τον Τζορμακα».
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Καλησπέρα,
Πωλείται το sex-istories.com και istories-sex.com με έτοιμο template, ssl, plugins (στημένο σε wordpress) όπως επίσης και πλήρης ανάλυση για SEO και marketing. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν ιστοσελίδα ερωτικών ιστοριών και γνωριμιών καθώς υπάρχει ήδη panel για νέους χρήστες οι οποίοι μπορούν να συνομιλήσουν με άλλους μέσω μηνυμάτων ή να ανεβάσουν μια ιστορία ή βίντεο. Πωλείται κυρίως λόγο έλλειψης χρόνου καθώς είναι μια πολύ καλή ιδέα με στοχευμένες λέξεις-κλειδιά όπου θα παρέχουν σίγουρα χιλιάδες κλικς ανά ημέρα μόνο από το google (περισσότερες πληροφορίες σε προσωπικό μήνυμα). Οποιαδήποτε μικρή αλλαγή/διόρθωση επιθυμείτε είναι εφικτή, στα πλαίσια πάντα της ήδη υπάρχουσας βάσης της ιστοσελίδας.
Καλή ιδέα, αλλά τίθεται ένα μικρό ζήτημα. Αν κάποιος ξέρει να στήσει wordpress, δεν έχει νόημα να αγοράσει το site. Αν δεν ξέρει να στήνει/χειρίζεται wordpress, πρέπει να εξασφαλίζεις support για τεχνικά θέματα (τουλάχιστον για ένα διάστημα). Αν το κάνεις (δεδομένου ότι μιλάς για έλλειψη χρόνου), ίσως είναι καλή ευκαιρία για κάποιον να ξεκινήσει ένα dating site.
 
OP
OP
E

Erwtimatias

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2022
Μηνύματα
61
Like
145
Πόντοι
0
το car.gr τι φαση παιχτη ?:think:
Απλώς είχα ανεβάσει αγγελία και εκεί και για να μην βγάζω νέες φώτο χρησιμοποίησα αυτές που έχω εκει. Δεν είμαι scammer μη φοβάσαι μπορώ να δείξω αποδεικτικά στοιχεία για την κατωχή όσων αναφέρω στην αγγελία.
 
OP
OP
E

Erwtimatias

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2022
Μηνύματα
61
Like
145
Πόντοι
0
Καλή ιδέα, αλλά τίθεται ένα μικρό ζήτημα. Αν κάποιος ξέρει να στήσει wordpress, δεν έχει νόημα να αγοράσει το site. Αν δεν ξέρει να στήνει/χειρίζεται wordpress, πρέπει να εξασφαλίζεις support για τεχνικά θέματα (τουλάχιστον για ένα διάστημα). Αν το κάνεις (δεδομένου ότι μιλάς για έλλειψη χρόνου), ίσως είναι καλή ευκαιρία για κάποιον να ξεκινήσει ένα dating site.
Αν κάποιος ξέρει να στήσει wordpress και δεν του αρέσει το υπάρχον template + το πως έχει στηθεί ήδη μπορεί να το ξεκινήσει από το 0.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.600
Πόντοι
3.656
Είναι αξιον απορίας το πώς τόσα χρόνια εδώ είχα ξεχάσει και αγνοούσα το συγκεκριμένο section.


τυπε παρακολουθουσες το σαη πολλα χρονια αλλα δεν ειχες γραφτει; :think: :confused: :confused: :confused:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Αν κάποιος ξέρει να στήσει wordpress και δεν του αρέσει το υπάρχον template + το πως έχει στηθεί ήδη μπορεί να το ξεκινήσει από το 0.
Αν κάποιος ξέρει να στήνει wordpress, στήνει το δικό του site.

Μαν, ούτε τους όρους χρήσης δεν κάθισες να γράψεις και πήρες αυτούσιους τους όρους του kanesex. Performance optimization δεν έχεις κάνει, η ταχύτητα είναι κακή στο PageSpeed
Μέλη δεν έχεις, γιατί δεν υπάρχουν ιστορίες.
Το μόνο που ίσως αξίζει για πώληση είναι το domain name.
 
OP
OP
E

Erwtimatias

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2022
Μηνύματα
61
Like
145
Πόντοι
0
Αν κάποιος ξέρει να στήνει wordpress, στήνει το δικό του site.

Μαν, ούτε τους όρους χρήσης δεν κάθισες να γράψεις και πήρες αυτούσιους τους όρους του kanesex. Performance optimization δεν έχεις κάνει, η ταχύτητα είναι κακή στο PageSpeed
Μέλη δεν έχεις, γιατί δεν υπάρχουν ιστορίες.
Το μόνο που ίσως αξίζει για πώληση είναι το domain name.
Η σελίδα είναι υπό κατασκευή και είναι λογικό να μην έχει γίνει optimize επίσης οι ιστορίες είναι samples για να καταλάβει κάποιος πως θα φαίνονται. Όλα αυτά μπορώ να τα παρέχω εφόσον έρθουμε σε συμφωνία ή να αγοράσει κάποιος μόνο τα domain names χωρίς την ιστοσελίδα εάν το θελήσει.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Βάλε και μια τιμή αδελφέ
 

sotos-nl

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
138
Κριτικές
30
Like
1.509
Πόντοι
2.391
Καλη επιτυχια σε εσενα και σε αυτον που θα το αγορασει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom