Νέα

Ποιοί πηδάνε τζάμπα τις πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dancing with wolves
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
240
Πόντοι
86
Μάλλον εσυ κοιμάσαι μου φαίνεται. Πριν καμια 15αρια χρονια ειχα βρεθει στο Αμβουργο και συγκεκριμένα στο Σαν Παολι αν έχεις ακούσει. Εκει λοιπον απέναντι απο τις βιτρίνες και στο δρόμο των καλτνεριμιτζούδων έχει μια Ελληνική ταβέρνα. Ακρόπολη ή Παρθενών την λέγανε. Πηγαινα και έτρωγα συχνα και καποια στιγμη ρωτησαν τον Ελληνα σερβιτόρο ποιος τις ελέγχει όλες αυτες. Ακου απαντηση εν ετη 2000: 50% Αλβανοί, 30% απο τις πρώην ανατολικές χώρες, και 20% Γερμανοι.  Δεν είμαι μεσα στα πραγματα, αλλα μπορω να σε διαβεβαιώσω ότι αυτη την στιγμή στην Αθηνα, πισω απο κάθε μπουρδέλο ή στουντιο ή καλτεριμιτζου βρισκεται και ένας Αλβανος.





Πισω απο καθε δραστηριοτητα τα τελευταια 20-25 χρονια που εχει να κανει με προστασια σε μαγαζια, πουτανες, ληστειες, και πληρωμενους φονους σε ποσοστο 80-90% ειναι αυτη η κολοφαρα.

Απο τις λατζες την οικοδομη και τα χωραφια τη δεκαετια '90 μεσα '00 , εχουν μετεξελιχθει στη συγχρονη μαφια της ελλαδας


EDIt: Ξεχασα και τα ναρκωτικα. Το 90% του χασις που κυκλοφοραει ειναι αλβανικο.. ετσι για να κλεισει η λιστα..  :grin:
 

Επισκέπτης
ολοι ειναι κατω απο εδω  ;)

URL]]
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
240
Πόντοι
86
Α ναι.. χωρις αυτους δεν πας πουθενα !  :grin: 
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.724
Like
55
Πόντοι
16
Δεν αμφιβάω για το οτι Αλβανοί ελέγχουν σε μεγάλο ποσοστό την πορνεία  κι άλλες επικερδείς δραστηριότητες όπως προστασία, παράνομο στοίχημα, διακίνηση κι άλλα. Αυτό που δεν έχω αντιληφθεί είναι πως μέσα σε λίγα χρόνια (κάτω απο δέκα) μετατράπησαν απο καταπιεσμένοι πολίτες του καθεστώτος χόντζα σε Α τάξεως μαφιόζους. Ισως ξεκινήσανε να κάνουμε τις βρώμικες δουλείες των ελλήνων και μέσα σε λίγα χρόνια τους φάγανε και πήραν την θέση τους.

Είναι ντροπή μας πάντως να μην υπάρχουν έλληνες νταβατζήδες κι αγαπητικοί.

τύπε μάλλον είναι στο dna μας , γιατί και στην Αμερική που πήγαν από μας τόσοι μετανάστες όπως και από την υπόλοιπη Ευρώπη, οι Ιταλοί έκαναν μαφία Α ποιότητος και εμείς ήμασταν κάτω κάτω στους πιο υπανάπτυκτους .
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Μόνο  γκόμενος ,,για τους νταβατζήδες έχει τελειώσει η ιστορία , τώρα όλες έχουν ξυπνήσει , ασφαλώς υπάρχουν εξαιρέσεις , αλλά εκεί δεν πρέπει να στεκόμαστε γιατί είναι ελάχιστες , όσο αναφορά για τον γκόμενο .... οκ .... αλλά πρέπει να έχει γερό στομάχι :thubsdown:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Οι νταβαδες
 

Επισκέπτης
έχω πηδήξει αρκετές πουτάνες τζάμπα,μιλάω για πουτάνες όμως από πιάτσα στο δρόμο,ο τρόπος ο δικός μου ήταν να τις προσεγγίζω και απλά να δείχνω κάποιο και καλά ενδιαφέρον για την ίδια,με τίποτα να μην φανεί από την αρχή ότι θέλω να την πηδήξω,βασικά με μία κουβέντα όσες γάμισα τις γάμισα πουλώντας έρωτα,λουλούδια και αγάπες,επειδή όλοι από πελάτες από νταβά αλλά και οι γκόμενοί τους πάντα κάτι θέλουν και πάντα κάτι παίρνουν από αυτές το να δείξω ότι εγώ απλά και καλά ενδιαφέρομαι για αυτήν και φυσικά πουλώντας πολύ παραμύθι ήταν αυτό που με βοηθούσε και μετά από λίγο καιρό πήδηξα τζάμπα όσες πήδηξα,το σημαντικότερο όμως είναι αυτό που είπε ένας φίλος παραπάνω για το γερό στομάχι...ισχύει όσο δεν πάει,και αυτός είναι ο λόγος που κάνω διάλειμα από το σπορ εδώ και κανένα εξάμηνο,γιατι το δικό μου το στομάχι το έφτασα πολύ οριακά στο να κάνει κανά μπαμ,το βλέπα πάντα σαν πρόκληση το να καταφέρω να πηδήξω χωρίς να έχω χαλάσει ούτε ένα ευρώ αυτές που όλοι πληρώνουν για να γαμίσουν...ψιλοδιαστροφικό...αλλά δατς ιτ
 
  • Like
Αντιδράσεις: cursed

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Οι γύφτοι γκόμενοι τους.
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
τύπε μάλλον είναι στο dna μας , γιατί και στην Αμερική που πήγαν από μας τόσοι μετανάστες όπως και από την υπόλοιπη Ευρώπη, οι Ιταλοί έκαναν μαφία Α ποιότητος και εμείς ήμασταν κάτω κάτω στους πιο υπανάπτυκτους .

    Ποιοί "εμεις" αγαπητε μου,  "αυτοι" να λές που πήγαν εκει,όπως πήγαν ,ειδικα στην Αμερική. Ητοι ,οι τουρκόσποροι της πελοποννήσου,που οι περισσότεροι δεν ηταν ουτε της τρίτης Δημοτικού. (μιλαω ια την πλειονότητα τους). Οπως εξ άλλου και οι απόγονοί τους,ταβερνιάρηδες ηταν και ταβερνιάρηδες έμειναν. Και λογω κόμπλεξ και βλαχιάς, οταν ερχονται εδω ,τα καλοκαιρια,το παιζουν "αμερικανοι εκ γενετής" . Οι γνησιοι Αμερικανοι γελάνε με τα καραγκιοζιλίκια τους και τις γυφτιές τους. Χαίρετε.
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
    Ποιοί "εμεις" αγαπητε μου,  "αυτοι" να λές που πήγαν εκει,όπως πήγαν ,ειδικα στην Αμερική. Ητοι ,οι τουρκόσποροι της πελοποννήσου,που οι περισσότεροι δεν ηταν ουτε της τρίτης Δημοτικού. (μιλαω ια την πλειονότητα τους). Οπως εξ άλλου και οι απόγονοί τους,ταβερνιάρηδες ηταν και ταβερνιάρηδες έμειναν. Και λογω κόμπλεξ και βλαχιάς, οταν ερχονται εδω ,τα καλοκαιρια,το παιζουν "αμερικανοι εκ γενετής" . Οι γνησιοι Αμερικανοι γελάνε με τα καραγκιοζιλίκια τους και τις γυφτιές τους. Χαίρετε.



Γνήσιοι Αμερικανοί είναι οι ινδιάνοι.

Εσυ απο την άλλη απέδειξες με τη μαλακία που πεταξες ποσο για τομπουτσο εισαι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cursed

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
240
Πόντοι
86
    Ποιοί "εμεις" αγαπητε μου,  "αυτοι" να λές που πήγαν εκει,όπως πήγαν ,ειδικα στην Αμερική. Ητοι ,οι τουρκόσποροι της πελοποννήσου,.......





Ενω στην αλλη ελλαδα ..? ηταν αριοι..?  ..μαλλον θα πρεπει να τους μνημονευεις τους 'τουρκοσπορους της πελοποννησου' .. γιατι χωρις αυτους δυσκολο να προβλεψεις που θα ησουνα τωρα και τι γλωσσα θα μιλαγες..  ;)

 

giorgos002

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
52
Like
14
Πόντοι
0
Άκου τσάμπα πουτάνες ,τι άλλο θα ακούσουμε..!! μήπως πληρώνεις την πρώτη τουφεκιά...και η δεύτερη δώρο!αυτό εννοεί..??
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
έχω πηδήξει αρκετές πουτάνες τζάμπα,μιλάω για πουτάνες όμως από πιάτσα στο δρόμο,ο τρόπος ο δικός μου ήταν να τις προσεγγίζω και απλά να δείχνω κάποιο και καλά ενδιαφέρον για την ίδια,με τίποτα να μην φανεί από την αρχή ότι θέλω να την πηδήξω,βασικά με μία κουβέντα όσες γάμισα τις γάμισα πουλώντας έρωτα,λουλούδια και αγάπες,επειδή όλοι από πελάτες από νταβά αλλά και οι γκόμενοί τους πάντα κάτι θέλουν και πάντα κάτι παίρνουν από αυτές το να δείξω ότι εγώ απλά και καλά ενδιαφέρομαι για αυτήν και φυσικά πουλώντας πολύ παραμύθι ήταν αυτό που με βοηθούσε και μετά από λίγο καιρό πήδηξα τζάμπα όσες πήδηξα,το σημαντικότερο όμως είναι αυτό που είπε ένας φίλος παραπάνω για το γερό στομάχι...ισχύει όσο δεν πάει,και αυτός είναι ο λόγος που κάνω διάλειμα από το σπορ εδώ και κανένα εξάμηνο,γιατι το δικό μου το στομάχι το έφτασα πολύ οριακά στο να κάνει κανά μπαμ,το βλέπα πάντα σαν πρόκληση το να καταφέρω να πηδήξω χωρίς να έχω χαλάσει ούτε ένα ευρώ αυτές που όλοι πληρώνουν για να γαμίσουν...ψιλοδιαστροφικό...αλλά δατς ιτ
δηλαδή προτιμάς να πας 10 φορες βολτα στο ποστο της, να τις μιλησεις συνολικα 1-2-3 ωρες για να την ψησεις, αντι να δωσεις 10-20 ευρω και να την εχεις σε 10 δευτερόλεπτα να σου παιρνει πιπα? τοση διαστροφή? μηπως δεν σου αρεσει το γαμησι αλλα το καμακι και με τις πουτανες βρίσκεις πιο προσιτο στοχο?
 

Επισκέπτης
δηλαδή προτιμάς να πας 10 φορες βολτα στο ποστο της, να τις μιλησεις συνολικα 1-2-3 ωρες για να την ψησεις, αντι να δωσεις 10-20 ευρω και να την εχεις σε 10 δευτερόλεπτα να σου παιρνει πιπα? τοση διαστροφή? μηπως δεν σου αρεσει το γαμησι αλλα το καμακι και με τις πουτανες βρίσκεις πιο προσιτο στοχο?

Μονο τοση???κιαλλη τοση!!!
Για πες ρε γιατρε,θαλλαξουμε χαπια η συνεχιζουμε την ιδια θεραπεια και βλεπουμε???
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Εγω δς τις γαμαω τσαμπα ποτε.. παντα με πληρωνουν να τις γαμισω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom