Νέα

Ποιό τσοντοσινεμά προτείνετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα omorfos-pathitikos24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sicasito1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
0
Από από άποψη χώρου είναι τέλεια στο video show, αν και τις δύο τελευταίες φορές που πήγα δεν είχε κάτι αξιόλογο για παρτουζα
Θα παω και αμα δε με κουτουπωσουν εκει,παω στο Adult.To Αθηναικον που ειναι απεναντι λεει τπτ?
 

Andriana

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2019
Μηνύματα
57
Like
84
Πόντοι
0
Θα παω και αμα δε με κουτουπωσουν εκει,παω στο Adult.To Αθηναικον που ειναι απεναντι λεει τπτ?
Το adult είναι πολύ ακριβό από όσο έμαθα. Το αθηναϊκό έχει αλλάξει αλλά δεν έχω παει
 

sicasito1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
0

sicasito1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
0
Θα πας θα μείνεις με τα εσώρουχα, θα τρίβεσαι και όλο και κάποιος θα σε πλευρίσει. Καλή επιτυχία. Περιμένουμε εντυπώσεις. ?
πηγα και περιμενα περισσοτερα πραγματα να συμβουν..
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
357
Like
2.031
Πόντοι
441
Για την παρακολούθηση
 

Andriana

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2019
Μηνύματα
57
Like
84
Πόντοι
0
Απόψε πήγα στο Αθηναϊκόν και μπορώ να πω πως βελτιώθηκε αρκετά και βγάζει μια καλτιλα όπως το Αβέρωφ, απόψε είχε καλό κόσμο σχετικα
 

oddis

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
51
Like
38
Πόντοι
0
Εγω που εχω παει μονο adult μπορω να δηλώσω πολυ ευχαριστημένος. Ειδικα τωρα με την ανακαίνιση εχει γινει πολυ ωραιο. Μπορει οντως να ειναι ακριβό αλλα βλέπεις και τα λεφτα σου να πιανουν τοπο. Ειχα παει μεσημέρι οχι πολυ κοσμο αλλα εκανα το παιχνίδι μου. Βεβαια εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το video show, διοτι μου αρεσουν οι μεγαλύτεροι αλλα δεν ξερω εαν ειναι καξαρο και γεμικα ποσο κοσμο μαζεύει.
 

Punisher_96

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
14
Like
11
Πόντοι
0
Ξέρει κανένας τι κανόνες υγιεινής τηρούνται; Εννοώ μάσκες, πιστοποιητικά κτλ…
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
164
Like
211
Πόντοι
21
Ξέρει κανένας τι κανόνες υγιεινής τηρούνται; Εννοώ μάσκες, πιστοποιητικά κτλ…
Σε ολα μπαινεις μονο με πιστοποιητικο εμβολιασμου η νοσησης. Tωρα σχετικα με τη μασκα κανει ο καθενας ο,τι νομιζει. Οι περισσοτεροι την βγαζουν μεσα, αλλα ειναι και μερικοι που την φορανε κανονικα.
 

soza2021

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
23
Like
14
Πόντοι
0
Εγω που εχω παει μονο adult μπορω να δηλώσω πολυ ευχαριστημένος. Ειδικα τωρα με την ανακαίνιση εχει γινει πολυ ωραιο. Μπορει οντως να ειναι ακριβό αλλα βλέπεις και τα λεφτα σου να πιανουν τοπο. Ειχα παει μεσημέρι οχι πολυ κοσμο αλλα εκανα το παιχνίδι μου. Βεβαια εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το video show, διοτι μου αρεσουν οι μεγαλύτεροι αλλα δεν ξερω εαν ειναι καξαρο και γεμικα ποσο κοσμο μαζεύει.
5€ είσοδο έχει το Video Show... μαζεύει γενικά κόσμο και ώριμες ηλικίες. Γίνεται καλό παιχνίδι σε γενικές γραμμές. Το Adult πόσο έχει είσοδο;
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.627
Πόντοι
456
Μπορώ να πάω σε ένα σινεμά να δω απλά μια τσόντα και να μη με πειράξει κανένας , και γενικά να μη γίνονται ανωμαλίες;
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.627
Πόντοι
456
'Η μαζεύονται μόνο πούστηδες σ αυτές τις μαλακίες τώρα πια;
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.627
Πόντοι
456
Μπορείς να πας φυσικά αν δεις ότι κάποιος Πάει για κίνηση τον αποφεύγεις
Πλέον ποιος λογικός (και στρεητ) πηγαίνει σε τέτοια πράγματα να μου πεις. Μπαινουν όλοι ιντερνετ βλέπουν ότι θέλουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom