Νέα

Ποιο τραγούδι έχει γραφτεί για το κάθε μέλος του bou

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836
Εγώ κλαίω με αυτήν τη σκηνή. Εκεί που λέει "εμ βέβαια, και ποιους θα υποστηρίξει ο νόμος, εμάς τους φουκαράδες τους βιομήχανους",

ενώ εκείνος, τα σκορπάει αφειδώς με το γκομενάκι, λιώνω!!
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Ωχ, αυτό με το 69, λες να μην ισχύει δηλαδή;;
Mην δίνεις σημασία στην παοκτσίδικη προπαγάνδα. Κάθε παοκτσής ζηλεύει κάθε ενωσίτη. Είναι σαν τα κομπλεξικά ξαδερφάκια μας από το χωριό που ξαφνικά θέλουν να το παίξουν γαμάτοι πρωτευουσιάνοι. Αυτό με το 69 ισχύει.
Τα καλύτερα λέει για σένα ο μούτσος σου. Ο καλύτερος Καπετάνιος ever :smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Μπράβο Ωρίωνα. Λογικό ο πιο καλός μούτσος να λέει τα καλύτερα για τον πιο καλό (σε όλα) Καπετάνιο.

Ωρίωνα, όλοι αυτοί οι κύριοι που προσπαθούν να χωθούν ανάμεσα μας σε βλέπουν σαν σκεύος ηδονής. Εγώ, αντίθετα, θέλω να σε μορφώσω και βλέπω τον ανθρωπο Ωρίωνα γιατί είμαι στρέιτ.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836
Λογικό ο πιο καλός μούτσος να λέει τα καλύτερα για τον πιο καλό (σε όλα) Καπετάνιο.
Βζζζζζβζζζζζζββββζζζζζζζζζζββββζζζζζζζζζββββζζζζζζζζζζζζζζβζζζζβζζζζζζζβζζζ πρωί πρωί
Ωρίωνα, όλοι αυτοί οι κύριοι που προσπαθούν να χωθούν ανάμεσα μας σε βλέπουν σαν σκεύος ηδονής. Εγώ, αντίθετα, θέλω να σε μορφώσω και βλέπω τον ανθρωπο Ωρίωνα γιατί είμαι στρέιτ.
Δεν με βλέπουν σαν σκεύος ηδονής γιατί είναι στρέιτ ενώ εγώ είμαι ένα απλό πουστράκι. Είναι φίλοι μου. Και ναι, μπορεί να υπάρξει φιλία μεταξύ στρέιτ και γκέι, Κέι.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Βζζζζζβζζζζζζββββζζζζζζζζζζββββζζζζζζζζζββββζζζζζζζζζζζζζζβζζζζβζζζζζζζβζζζ πρωί πρωί

Δεν με βλέπουν σαν σκεύος ηδονής γιατί είναι στρέιτ ενώ εγώ είμαι ένα απλό πουστράκι. Είναι φίλοι μου. Και ναι, μπορεί να υπάρξει φιλία μεταξύ στρέιτ και γκέι, Κέι.
Ακόμα κι έτσι να είναι , δεν είναι Καπετάνιοι. Αλλά ακόμα κι αν είναι Καπετάνιοι δεν είναι Κέι. Όσο για την φιλία , ισχύει. Αν ήσουν γυναίκα ίσως τα πράγματα να ήταν διαφορετικά. Τωρα δίνω βάρος στην μόρφωσή σου - τομέας που υστερείς κάπως παρόλο που είσαι ο τέλειος μούτσος
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836
Ακόμα κι έτσι να είναι , δεν είναι Καπετάνιοι. Αλλά ακόμα κι αν είναι Καπετάνιοι δεν είναι Κέι. Όσο για την φιλία , ισχύει. Αν ήσουν γυναίκα ίσως τα πράγματα να ήταν διαφορετικά. Τωρα δίνω βάρος στην μόρφωσή σου - τομέας που υστερείς κάπως παρόλο που είσαι ο τέλειος μούτσος
Βζζζζζζββββζζζζζζβζζζζζζβζζζζζζβζζζζζβζζζζζζββζζζζζχ συνεχόμενο
Η αλήθεια είναι ότι η μόρφωση είναι ο τομέας που δεν έχω επενδύσει ποτέ στη ζωή μου. Μεγαλώνοντας, όμως, συνειδητοποιώ τι λάθος έκανα και προσπαθώ να το διορθώσω. Να, τώρα διαβάζω την αναφορά στον Γκρέκο και βλέπω βιντεάκια στο youtube με θέμα το bitcoin.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Βζζζζζζββββζζζζζζβζζζζζζβζζζζζζβζζζζζβζζζζζζββζζζζζχ συνεχόμενο
Η αλήθεια είναι ότι η μόρφωση είναι ο τομέας που δεν έχω επενδύσει ποτέ στη ζωή μου. Μεγαλώνοντας, όμως, συνειδητοποιώ τι λάθος έκανα και προσπαθώ να το διορθώσω. Να, τώρα διαβάζω την αναφορά στον Γκρέκο και βλέπω βιντεάκια στο youtube με θέμα το bitcoin.
Φοβιρό...! Με τέτοια θεματολογία σίγουρα θα γίνεις Υπουργός Οικονομίας μια μέρα.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836
Φοβιρό...! Με τέτοια θεματολογία σίγουρα θα γίνεις Υπουργός Οικονομίας μια μέρα.
Το κοροϊδεύεις; Οι Υπουργοί Οικονομίας της Ελλάδας, περισσότερα από μένα γνωρίζουν, νομίζεις; Κάτσε να δω και κανένα βιντεάκι για το ΑΕΠ.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Το κοροϊδεύεις; Οι Υπουργοί Οικονομίας της Ελλάδας, περισσότερα από μένα γνωρίζουν, νομίζεις; Κάτσε να δω και κανένα βιντεάκι για το ΑΕΠ.
Τέρμα τα βιντεάκια από αγνώστους ξερόλες. Θα σου μάθω και ΑΕΠ και πλεόνασμα και τη σχέση υπεραξίας με το μεταβλητό κεφάλαιο. Όλα θα τα δεις μπροστά σου αθώο ναυτάκι.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836
Τέρμα τα βιντεάκια από αγνώστους ξερόλες. Θα σου μάθω και ΑΕΠ και πλεόνασμα και τη σχέση υπεραξίας με το μεταβλητό κεφάλαιο. Όλα θα τα δεις μπροστά σου αθώο ναυτάκι.
Λυπήσου με και είμαι στη δουλειά. Θα κάνω βζζζζ μέχρι να αποκοιμηθώ το βράδυ.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Λυπήσου με και είμαι στη δουλειά. Θα κάνω βζζζζ μέχρι να αποκοιμηθώ το βράδυ.
Eι, μούτσο! Εν όψει της έναρξης της εκπαιδευσής σου, ήθελα να σε ρωτήσω εάν άκουσες τους δίσκους του Σοστακόβιτς που σου έδωσα ή αν ακόμα την βγάζεις με Σαφετη-Κατσίγιαννη
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836
Eι, μούτσο! Εν όψει της έναρξης της εκπαιδευσής σου, ήθελα να σε ρωτήσω εάν άκουσες τους δίσκους του Σοστακόβιτς που σου έδωσα ή αν ακόμα την βγάζεις με Σαφετη-Κατσίγιαννη
Ει, Κέι!
Μουσικοί δίσκοι ήταν αυτοί; Έγραφε κάτι ξένα απ'έξω και δεν κατάλαβα. :think:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
3.041
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom