Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 116K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 95 20,2%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 375 79,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    470

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
698
Like
1.181
Πόντοι
206
Δεν είμαι ούτε μισογύνης , ούτε mgtow ούτε τίποτα τέτοιο αλλά η σχέση στην εποχή μας ΔΕΝ συμφέρει.
Οικονομικά ; Μπήκες μέσα !
Συναισθηματικά ; Σε κάνει ότι θέλει !
Από άποψη ελευθερίας ; Ξέχασε την !
Ψάρεμα με τα φιλαράκια το βράδυ ; Όχι δε θα πας ! Μπύρες με το κολλητό ; Καλέ δε θα πάμε στο θείο Τάκη από το άνω κάτω Μεσοχώρι ;

Το μόνο που ίιιιιιισως να συμφέρει είναι άμα κάνεις λεφτά να πας στη Μολδαβία να πάρεις μια γλυκούλα σλάβα καλλονή να σε ευχαριστεί μια ζωή.


Τα ξερω αυτά που λες !!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Η απαντηση ειναι απλη.
Εισαι πατερας και ο γιος σου ειναι 25 χρονων και ανεργος.
Θα σου ζηταει περισσοτερα λεφτα αν κανει σχεση η αν πηγαινει στις πουτανες;
Ας μας το απαντησουν οι πατεραδες 25χρονων :coffee:
Η ηλικία και μόνο δεν λέει πολλά πράγματα. Υπάρχουν 25ρηδες άνεργοι οι οποίοι έχουν καλή φυσική εμφάνιση / μπλαμπλα / κάτι που τους ξεχωρίζει από τον όχλο και πηδάνε. Υπάρχουν 25ρηδες εργαζόμενοι με πτυχία ας πούμε πληροφορικής οι οποίοι βλέπουν πραγματικά μουνιά μόνο σε βαφτίσεις. Όσο για το κόστος, εγώ το έχω μετρήσει για πολλά χρόνια. Οι γκόμενες όχι μόνο είναι ακριβότερες, αλλά κοστίζουν πολύ περισσότερο σε χρόνο, ψυχική ηρεμία και διάθεση. Οποιαδήποτε στιγμή μπορούν να σου πρήξουν τα αρχίδια, επειδή τους τη βίδωσε, να προσποιηθούν πονοκέφαλο, αν έχουν περίοδο, κλπ σχιζοφρενικά
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.094
Like
15.681
Πόντοι
3.656
Προσωπικά θα απαντήσω χωρίς να έχω παιδιά αλλά βάση λογικής όπως κι όλων όσων βλέπω γύρω μου. Κανείς πατέρας δεν θα χαιρόταν αν ο γιος του πήγαινε στις πουτάνες.
Όχι ότι θα τα έβαφε μαύρα. Δεν είναι κάτι τραγικό να πορνιαζει κάποιος οπότε θέλει. Εμένα δεν θα με ένοιαζε. Το βλέπω οκ. Αντίθετα όμως θα χαιρόταν πολύ αν έβλεπε τον γιο του να έχει γκόμενες και θα τον ένοιαζε μόνο να καλοπερναει χωρίς να βασανίζεται ή να τον έχουν μόνο για κουμπαρά.

Που να δεις η μάνα τι χαρές κάνει αν πας στις πουτάνες

Ο πατέρας εντάξει,είτε με γκόμενες είτε με πουτάνες,σου λέει αφού δεν μου βγήκε πούστης ας κάνει ότι θέλει.
 

EZclap

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
40
Like
61
Πόντοι
0
Η ηλικία και μόνο δεν λέει πολλά πράγματα. Υπάρχουν 25ρηδες άνεργοι οι οποίοι έχουν καλή φυσική εμφάνιση / μπλαμπλα / κάτι που τους ξεχωρίζει από τον όχλο και πηδάνε. Υπάρχουν 25ρηδες εργαζόμενοι με πτυχία ας πούμε πληροφορικής οι οποίοι βλέπουν πραγματικά μουνιά μόνο σε βαφτίσεις. Όσο για το κόστος, εγώ το έχω μετρήσει για πολλά χρόνια. Οι γκόμενες όχι μόνο είναι ακριβότερες, αλλά κοστίζουν πολύ περισσότερο σε χρόνο, ψυχική ηρεμία και διάθεση. Οποιαδήποτε στιγμή μπορούν να σου πρήξουν τα αρχίδια, επειδή τους τη βίδωσε, να προσποιηθούν πονοκέφαλο, αν έχουν περίοδο, κλπ σχιζοφρενικά

Το bold ηταν προσωπικη επιθεση στο ατομο μου μεχρι πριν λιγα χρονια(πλακα πλακα και στα ετη μεσα πεσατε).
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
Στέκει η ερώτηση ως πλήρης διότι ρωτά πουτάνες
ή γκόμενες. Δεν αναφέρεται δηλαδή σώνει και καλά σε μόνιμη σχέση ετών. Κατά τα άλλα αυτά που λες επίσης στέκουν αλλά ως παρακλάδι στην περίπτωση που λες
Σε γενικές γραμμές οι γκόμενες είναι καλύτερες.
Όχι επειδή το λέμε κάποιοι όπως και ο καθένας ότι πιστεύει αλλά επειδή είναι στάνταρ ότι η πουτάνα είναι 100% στημένο και κανείς άνδρας δεν γουστάρει στημένο κατά βάθος (εκτός όλων των υπολοίπων που αναφέραμε).
Η ερώτηση είναι πλήρης όταν εμπεριέχει και το ''σκοπό'': ποιες στοιχίζουν πιο πολύ, οι γκόμενες ή οι πουτάνες και ''για ποιο σκοπό'';
Μία πουτάνα την πληρώνεις μόνο για σεξ. Μία γκόμενα μπορεί να την πληρώνεις και να από ένα σημείο και μετά να τρέχεις στις πουτάνες για σεξ. Άρα εξαρχής η ερώτηση είναι αόριστη ως προς το ότι μιλάμε για δύο ''πράγματα'' που έχουν διαφορετική χρησιμότητα: το δεύτερο καλύπτει τη χρησιμότητα του πρώτου αλλά όχι μόνον αυτή.
Τέλος, εστιάζοντας μόνο στο σεξ. η γκόμενα μπορεί να σου προσφέρει την ''αίσθηση'' ότι σε γουστάρει (δε συμβαίνει πάντα αυτό- μεγάλη κουβέντα), αλλά με τις πουτάνες έχεις κάτι βασικό: ποικιλία. Η γκόμενα είναι η ίδια και κάποια στιγμή θα τη βαρεθείς.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Η ερώτηση είναι πλήρης όταν εμπεριέχει και το ''σκοπό'': ποιες στοιχίζουν πιο πολύ, οι γκόμενες ή οι πουτάνες και ''για ποιο σκοπό'';
Μία πουτάνα την πληρώνεις μόνο για σεξ. Μία γκόμενα μπορεί να την πληρώνεις και να από ένα σημείο και μετά να τρέχεις στις πουτάνες για σεξ. Άρα εξαρχής η ερώτηση είναι αόριστη ως προς το ότι μιλάμε για δύο ''πράγματα'' που έχουν διαφορετική χρησιμότητα: το δεύτερο καλύπτει τη χρησιμότητα του πρώτου αλλά όχι μόνον αυτή.
Τέλος, εστιάζοντας μόνο στο σεξ. η γκόμενα μπορεί να σου προσφέρει την ''αίσθηση'' ότι σε γουστάρει (δε συμβαίνει πάντα αυτό- μεγάλη κουβέντα), αλλά με τις πουτάνες έχεις κάτι βασικό: ποικιλία. Η γκόμενα είναι η ίδια και κάποια στιγμή θα τη βαρεθείς.
Είναι φανερό ότι εννοεί στο θέμα σεξ. Και βέβαια αναλύσαμε τα πάντα ακόμα και αυτό που ανέφερες τώρα. Ακόμα και το ότι την γκόμενα θα την βαρεθείς είναι κάτι που οοοοοολοι συμφωνούμε όπως και την πορνοποικιλα που προσφέρει η πουτάνα. Επίσης εννοείται ότι η γκόμενα σπάει αρχίδια για αυτό και της ρίχνουμε ακύρο αν δεν μας ρίξει πρωτα αυτή για δικούς της λόγους. Εκεί βρίσκουμε άλλη. Γενικώς πιστεύω τα έχουμε αναλύσει όλα. Δεν αλλάζει όμως το συμπέρασμα ότι η πουτάνα δεν μπορει να πιάσει την γκόμενα σε αξία γαμησιού για πολλούς λόγους που έχουν επιπωθει.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
Είναι φανερό ότι εννοεί στο θέμα σεξ. Και βέβαια αναλύσαμε τα πάντα ακόμα και αυτό που ανέφερες τώρα. Ακόμα και το ότι την γκόμενα θα την βαρεθείς είναι κάτι που οοοοοολοι συμφωνούμε όπως και την πορνοποικιλα που προσφέρει η πουτάνα. Επίσης εννοείται ότι η γκόμενα σπάει αρχίδια για αυτό και της ρίχνουμε ακύρο αν δεν μας ρίξει πρωτα αυτή για δικούς της λόγους. Εκεί βρίσκουμε άλλη. Γενικώς πιστεύω τα έχουμε αναλύσει όλα. Δεν αλλάζει όμως το συμπέρασμα ότι η πουτάνα δεν μπορει να πιάσει την γκόμενα σε αξία γαμησιού για πολλούς λόγους που έχουν επιπωθει.
Ποιο είναι το συμπέρασμα δηλαδή; ποια στοιχίζει παραπάνω, η γκόμενα ή η πουτάνα; Αυτό δεν είναι το ερώτημα;
 

EZclap

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
40
Like
61
Πόντοι
0
Ποιο είναι το συμπέρασμα δηλαδή; ποια στοιχίζει παραπάνω, η γκόμενα ή η πουτάνα; Αυτό δεν είναι το ερώτημα;
δεν ειναι ευκολο να βγαλει ενα συμπερασμα για ολους.

It's not a size-fits-all issue.

Αμα εισαι λεφτας,πολυασχολος κτλ προφανως και η πουτανα αποτελει ανωτερη λυση γιατι παιρνεις ενα καλο vfm χωρις να πολυμπλεκεις.

Αμα απο την αλλη εισαι ανετος,υπερκοινωνικος τυπος και πεφτουλας οι γκομενες ΜΠΟΡΟΥΝ να αποτελεσουν ανωτερη λυση.

Αυτο που θελει να πει ο donald νομιζω ειναι οτι η ιδανικη περιπτωση γκομενας ειναι καλυτερη απο τις περισσοτερες/πλειστες πουτανες αλλα οπως και ο ιδιος αναφερει αυτες οι ιδανικες περιπτωσεις δεν κρατανε πολυ και συνηθως θελουν και πολυ ιδρωτα(νοητικο η σωματικο) οποτε για την πλειονοτητα και εγω προσανατολιζομαι στην λυση του αγοραιου.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
δεν ειναι ευκολο να βγαλει ενα συμπερασμα για ολους.

It's not a size-fits-all issue.

Αμα εισαι λεφτας,πολυασχολος κτλ προφανως και η πουτανα αποτελει ανωτερη λυση γιατι παιρνεις ενα καλο vfm χωρις να πολυμπλεκεις.

Αμα απο την αλλη εισαι ανετος,υπερκοινωνικος τυπος και πεφτουλας οι γκομενες ΜΠΟΡΟΥΝ να αποτελεσουν ανωτερη λυση.

Αυτο που θελει να πει ο donald νομιζω ειναι οτι η ιδανικη περιπτωση γκομενας ειναι καλυτερη απο τις περισσοτερες/πλειστες πουτανες αλλα οπως και ο ιδιος αναφερει αυτες οι ιδανικες περιπτωσεις δεν κρατανε πολυ και συνηθως θελουν και πολυ ιδρωτα(νοητικο η σωματικο) οποτε για την πλειονοτητα και εγω προσανατολιζω στην λυση του αγοραιου.
Ο Donald δεν απαντά στο κόστος, απαντά στο συναισθηματικό κομμάτι.
Το ερώτημα τίθεται για το κόστος. Να το πω πιο απλά: εάν εγώ έχω ανάγκη να γαμάω 10 φορές (λέμε) το μήνα, τι συμφέρει; γκόμενα ή πουτάνα;
Εδώ επανερχόμαστε στο αρχικό μου μήνυμα που έγραψα ότι αυτό απαντάται μόνο βάσει του τι είδους αγοραίο έρωτα προτιμώ και τι είδους ''σχέση'' έχω με την γκόμενα (πόσο δηλαδή μου ''στοιχίζει'').
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Ποιο είναι το συμπέρασμα δηλαδή; ποια στοιχίζει παραπάνω, η γκόμενα ή η πουτάνα; Αυτό δεν είναι το ερώτημα;
Ναι αυτό είναι. Κάποιοι καταθεσαμε ότι η γκόμενα συμφέρει ως αξία γαμησιού. Άλλοι λένε η πουτάνα. Τι να σου πω παραπάνω; Εγώ είναι σίγουρος για το πρώτο. Το έχω αναλύσει παραπάνω.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
Ναι αυτό είναι. Κάποιοι καταθεσαμε ότι η γκόμενα συμφέρει ως αξία γαμησιού. Άλλοι λένε η πουτάνα. Τι να σου πω παραπάνω; Εγώ είναι σίγουρος για το πρώτο. Το έχω αναλύσει παραπάνω.
Βρε άσε την ''αξία'' του γαμησιού: στην τσέπη σου, τι σε συμφέρει; δεν είναι συνάρτηση του πόσα ξοδεύεις για την πουτάνα και πόσα για την γκόμενα; πού διαφωνείς σε αυτό;
 

EZclap

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
40
Like
61
Πόντοι
0
Ο Donald δεν απαντά στο κόστος, απαντά στο συναισθηματικό κομμάτι.
Το ερώτημα τίθεται για το κόστος. Να το πω πιο απλά: εάν εγώ έχω ανάγκη να γαμάω 10 φορές (λέμε) το μήνα, τι συμφέρει; γκόμενα ή πουτάνα;
Εδώ επανερχόμαστε στο αρχικό μου μήνυμα που έγραψα ότι αυτό απαντάται μόνο βάσει του τι είδους αγοραίο έρωτα προτιμώ και τι είδους ''σχέση'' έχω με την γκόμενα (πόσο δηλαδή μου ''στοιχίζει'').
Εισαι αρκετα μαγκας ωστε να ριχνεις γκομενες με τοσο ψηλη libido και να μπορεις να της εναλλασσεις αρκετα συχνα οταν σου κανουν νερα?τοτε ναι αλλιως οχι

πιο ρεαλιστικα ομως αν παμε σε λυσεις donald πες οτι δεν την γαμας 10 αλλα 4 αμα δεν σε εχει να της αγοραζεις μαλακιες και οι εξοδοι ειναι κοινης αποδοχης,κοινως δεν σε φεσωνει δεχομαι οτι ειναι και παλι ενα vfm(ενα "μηδενικο" κοστος για 4 ποιοτικα(?) γαμησια).Ολα αυτα παραγνωριζουν βεβαια την δυσκολια να βρεις μια τετοια,να την ψησεις,να ταιριαξετε,να της αρεσει να πηδιεστε και μαλιστα συχνα και να μην σου πρηξει τα αρχιδια(οποτε εκει εχεις δεδομενο ψυχολογικο κοστος).
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.252
Κριτικές
90
Like
32.303
Πόντοι
24.700
Η απάντηση είναι πολύ απλή.

Δύο είναι τα είδη γυναίκας που τα πληρώνεις πανάκριβα σε χρόνο και χρήμα:

Οι γκόμενες που είναι πουτάνες &

Οι πουτάνες που στο παίζουν γκόμενες.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
Εισαι αρκετα μαγκας ωστε να ριχνεις γκομενες με τοσο ψηλη libido και να μπορεις να της εναλλασσεις αρκετα συχνα οταν σου κανουν νερα?τοτε ναι αλλιως οχι

πιο ρεαλιστικα ομως αν παμε σε λυσεις donald πες οτι δεν την γαμας 10 αλλα 4 αμα δεν σε εχει να της αγοραζεις μαλακιες και οι εξοδοι ειναι κοινης αποδοχης,κοινως δεν σε φεσωνει δεχομαι οτι ειναι και παλι ενα vfm(ενα "μηδενικο" κοστος για 4 ποιοτικα(?) γαμησια).Ολα αυτα παραγνωριζουν βεβαια την δυσκολια να βρεις μια τετοια,να την ψησεις,να ταιριαξετε,να της αρεσει να πηδιεστε και μαλιστα συχνα και να μην σου πρηξει τα αρχιδια(οποτε εκει εχεις δεδομενο ψυχολογικο κοστος).
Αν εγώ θέλω να γαμήσω 10 φορές το μήνα και πάω Μεταξουργείο, θα μου στοιχίσει 10Χ 10 +50 ευρώ βενζίνα, σύνολο 150 ευρώ.
Αν θέλω να γαμήσω 10 φορές ένα call girl από γραφείο, θέλω περίπου 1500 ευρώ.
Αν έχω μία ''σταθερή'' σχέση και την βγάλω έξω και δεν πληρώνει μία, και πάμε 10 φορές για ποτό-φαγητό, βάλε βενζίνες, λουλούδια, σκατά και λοιπά, το κόστος είναι περίπου 80 η έξοδος. Αν δεν έχεις και σπίτι, πάμε στο χιλιάρικο το μήνα.
Αν έχεις μία που απλά βρίσκεστε και πηδιέστε 10 φορές, αν έχεις χώρο μπορεί να σου στοιχίσει λιγότερα και από το Μεταξουργείο.
Νομίζω ότι είναι αντιληπτό πως όλα καθορίζονται από τα δεδομένα της περίπτωσης είτε αγοραίου έρωτα είτε γκόμενας.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Ο Donald δεν απαντά στο κόστος, απαντά στο συναισθηματικό κομμάτι.
Το ερώτημα τίθεται για το κόστος. Να το πω πιο απλά: εάν εγώ έχω ανάγκη να γαμάω 10 φορές (λέμε) το μήνα, τι συμφέρει; γκόμενα ή πουτάνα;
Εδώ επανερχόμαστε στο αρχικό μου μήνυμα που έγραψα ότι αυτό απαντάται μόνο βάσει του τι είδους αγοραίο έρωτα προτιμώ και τι είδους ''σχέση'' έχω με την γκόμενα (πόσο δηλαδή μου ''στοιχίζει'').
Προσωπικά το ανέλυσα και στα δύο. Στο συναισθηματικό κομμάτι η γκόμενα δεν συμφέρει σε άπειρους διότι τους επηρεάζει Σε έμπειρους δεν τους αγγίζει καν. Έχουν συνηθίσει. Στο οικονομικό το αναλύσαμε επίσης αλλά θα στο επεκτεινω. Αν πηγαίνεις με CG θα είσαι οικονομικό ερείπιο μπροστά στα έξοδα μιας γκόμενας. Αν πηγαίνεις μπουρδέλα θα φας λιγότερα λεφτά. Σε ένα, δύο ή τρία χρόνια χρόνια όμως θα συμβαίνει το ίδιο ως πάγιο. Θα έχεις γαμήσει πολύ περισσότερες γυναίκες που θα είναι πουτάνες χωρίς να σου σπάσουν τ αρχίδια παρά μόνο αν είναι φολες και περάσεις άσχημα αλλά δεν θα γαμήσεις ποτέ ποιοτικά όπως με την γκόμενα με την οποία θα έχεις δώσει και λιγότερα λεφτά.
Για να μην μπερδευτούμε κάνε παράθεση σε ποστ μου που έχω κάνει πριν σελίδες. Είναι στάνταρ το συμπέρασμα, όχι επειδή συμφωνούμε κάποιοι κι όχι όλοι.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Η απάντηση είναι πολύ απλή.

Δύο είναι τα είδη γυναίκας που τα πληρώνεις πανάκριβα σε χρόνο και χρήμα:

Οι γκόμενες που είναι πουτάνες &

Οι πουτάνες που στο παίζουν γκόμενες.
Τώρα έγινες ισαποστακιας. Πρεπει να γείρεις κάπου.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Ας το δούμε με απλό παράδειγμα. Πάω εγώ με πουτάνες. Δεν αντιλέγω σε αυτό. Συμφωνώ. Δίνω 10 η 20 ευρώ. Παραπάνω το θεωρώ μαλακία διότι έτσι την έχω δει αλλά αυτό δεν νοιάζει κανέναν διότι είναι προσωπικη προσέγγιση. Περνάω σκατά, οκ τυπικά η καλά. Πάω τώρα με γκόμενες. Πίνω καφέ και βολτα, πληρώνω αλλά θέλω να πληρώνει κι αυτή. Επίσης δεν ενδιαφέρει κανέναν διότι είναι προσωπική προσέγγιση. Δυο τα τεινα. Θα είναι αρχάρια οπότε θα περάσω πολύ ωραία διότι θα είναι δοτική, δεν θα βιάζεται κι επειδή δεν με ανέχεται αλλά με γουστάρει θα τα κάνει όλα η σχεδόν όλα. Δεύτερον είναι γαμιόλα και ξέρει τα πάντα. Επίσης περνάω πολύ καλύτερα από ότι με μια πουτάνα επειδή ξανά με γουστάρει. Θα ρίξω πόσα; 20-30-40 γαμήσια; Συνήθως μετά από ένα νούμερο μακρύ που μπορεί να είναι και μικρής σχέσης δηλαδή 200 γαμησια μου σπάνε τ σρχιδια και δεν τις θέλω η δεν με θέλουν διότι είμαι πολύ απαξιωτικός με τα ναυάγια. Άρα λοιπόν πέρασα πιο οικονομικα και καλύτερα αλλά μου έσπασαν τα αρχίδια. Σας τα λέω ακριβώς ως έχουν. Με την πουτάνα δεν υπάρχει περίπτωση να μου τα δώσει όλα στο πιάτο. Με την γκόμενα δεν υπάρχει περίπτωση να μην τα δώσει όλα στο πιάτο. Άλλο που μαλακιζονται μετά από λίγο καιρό. Αυτό το στηλιτεύω άνετα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Ποσώς. Σκεφτείτε το και τα ξαναλέμε.
Είναι σωστό αυτό που λες αλλά κρατά αποστάσεις ισορροπίας. Αυτό εννοώ. Κατά τα άλλα συμφωνώ. Πάντα όταν μια πουτάνα με πατροναρει της λέω να γαμηθουμε τσάμπα. Πάντα όταν μια γκόμενα με πατροναρει απαιτώ αποδείξεις με πράξεις. Όλοι ξέρουμε πότε μας δουλεύουν. Αυτό δεν γουστάρω εγώ. Δεν θα είχα πρόβλημα αν το έκαναν χωρίς να το καταλάβω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom