Νέα

Πoιές ιερόδουλες είναι πιο επικίνδυνες από άποψη υγείας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 767
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dm34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
88
Like
1
Πόντοι
0
Για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους: Σίγουρος δεν μπορείς να είσαι ποτέ. Ούτε καν σχετικά ασφαλής.

Εδώ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος ότι εσύ για τον εαυτό σου είσαι υγιής θα είσαι για άλλο άτομο? Π.χ. έχεις κάνεις σεξ μόλις χτες (αλλά και πολλές άλλες φορές τις τελευταίες μέρες). Και σήμερα πρωι-πρωί πας στο γιατρό για οπτικό έλεγχο και για αιματολογικές εξετάσεις. Ο γιατρός τα παρατηρεί όλα? 100%? Το αίμα σού τα λέει όλα? Δηλ. τα τεστ έχουν 100% επιτυχία? Ας υποθέσουμε πως ναι. Γίνεται διάγνωση για κάτι που μπορεί να κόλλησες χτες? Μήκυτες, φαρυγγιτιδες, ψειρες, Χλαμύδα, σύφιλη, βλενορροια, ερπη, αφθες, τερμινθο, ηπατιττιδα, AIDS, κτλ ......?  Και όλα αυτά υπό κανονικές και τέλειες συνθήκες.
1ο κενό: οι επαγγελματίες πάνε για εξετάσεις καθε 2 εβδομάδες. 2ο κενό: πάνε για εξετάσεις καθε 2 εβδομάδες? Διότι εάν κάνεις και καμιά λαδιά με το υγειονομικό σύστημα? (Όλα γίνονται, θυμηθείτε τα κόλπα με το ντοπιγκ στους αγώνες).
Για τα μασαζ, cg, ct, πεζοδρόμιο κτλ. φοβάμαι ότι μπορεί να ισχύουν αυτά που έχουν γραφεί οπότε τα πράγματα είναι ακόμη χειρότερα.
Από την εμπειρία (=συμπεριφορά τους προς εμάς) που έχουμε με τις επαγγελματίες όλοι ξέρουμε ότι κάποιες είναι πιό προσεκτικές. Ισχύει, αλλά δεν είναι ικανή συνθήκη που σε εξασφαλίζει.

Το σπορ έχει τα ρίσκα του και όλους μας την έχει στημένη στη γωνία. Άρα η έρωτηση δεν έχει απάντηση.

Σωστά τα λες.

Να προσθέσω ότι ακόμα και για μια άσχετη γκόμενα που γνωρίζουμε ( όχι επαγγελματία) δεν μπορεί να ξέρουμε εξ αρχής.

Τυχερά είναι όλα και σίγουρο δεν είναι τίποτα.

Μια καλή επαγγελματίας όμως που προσέχει το εργαλείο της δουλειάς της με τακτικά σέρβις ίσως τελικά να είναι η καλύτερη λύση.
Έλα όμως που η πουτανια του πεζοδρομίου είναι ασύγκριτη.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.189
Πόντοι
2.310
Σωστά τα λες.

Να προσθέσω ότι ακόμα και για μια άσχετη γκόμενα που γνωρίζουμε ( όχι επαγγελματία) δεν μπορεί να ξέρουμε εξ αρχής.

Τυχερά είναι όλα και σίγουρο δεν είναι τίποτα.

Μια καλή επαγγελματίας όμως που προσέχει το εργαλείο της δουλειάς της με τακτικά σέρβις ίσως τελικά να είναι η καλύτερη λύση.
Έλα όμως που η πουτανια του πεζοδρομίου είναι ασύγκριτη.

Συμφωνώ στο θέμα της υπευθυνότητας. Απλώς υπάρχουν πάντα τα "κενά".

Μπορεί να μην υπάρχουν ικανές συνθήκες, υπάρχουν όμως χρυσοί κανόνες: οι σωστές συμπεριφορές, όχι μόνο από τις γυναίκες, αλλά και από εμάς τους πελάτες. 1ο πακέτο κανόνων: κάνω τα ελάχιστα δηλ. πάντα λάστιχο, όχι 69, κτλ. προσέχω σε ποιά πάω όχι σε κάποια που κάνει πολλά κολπα, που είναι καθαρή, που πάει για εξετάσεις. 2ο πακέτο κανόνων: έχω ανακλαστικά και πατώ φρένο, δηλ. τρέχω αμέσως στο γιατρό, θεραπεία, αποχή (ακόμη και εφόρου ζωής), ενημέρωση.
 

dm34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
88
Like
1
Πόντοι
0
Συμφωνώ στο θέμα της υπευθυνότητας. Απλώς υπάρχουν πάντα τα "κενά".

Μπορεί να μην υπάρχουν ικανές συνθήκες, υπάρχουν όμως χρυσοί κανόνες: οι σωστές συμπεριφορές, όχι μόνο από τις γυναίκες, αλλά και από εμάς τους πελάτες. 1ο πακέτο κανόνων: κάνω τα ελάχιστα δηλ. πάντα λάστιχο, όχι 69, κτλ. προσέχω σε ποιά πάω όχι σε κάποια που κάνει πολλά κολπα, που είναι καθαρή, που πάει για εξετάσεις. 2ο πακέτο κανόνων: έχω ανακλαστικά και πατώ φρένο, δηλ. τρέχω αμέσως στο γιατρό, θεραπεία, αποχή (ακόμη και εφόρου ζωής), ενημέρωση.

+1
 

gold23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
381
Like
0
Πόντοι
1
Μα ολα αυτα που ειπες ειναι ακριβως η περιγραφη των ελεεινιδων!Συμπολεμιστη μια λυση υπαρχει,πουτανες μεχρι να βρεις μια φυσιολογικη κοπελα που να ειναι ο εαυτος της,μεχρι τοτε τις γραφουμε στα παπαρια μας .Η βρισκουμε καμμια ηλιθια ελεεινιδα και της φερομαστε σα πουτανα

καλά ε, εαν καποιος που νταραβεριζόμουν μάθαινα οτι είχει πάει με πουτάνα στο παρελθόν πάνω από 1 φορά θα του λεγα αριβεντέρτσι. Και πραγματικά δεν θα θελα να φανταστώ καν οτι ο γκόμενός μου / άντρας μου θα τα χει μαζί μου και θα κάνει τυχόν επισκέψεις σε μπουρδέλα. Καλά τόσο δεν παν καλά αυτοί που έχουν σοβαρές σχέσεις και παν και σε μπουρδέλα? Η κοπέλα τι φταίει να παίρνει τα μικρόβια των πουτανών? Γιατι σίγουρα όλες έχουν από κάτι. Άντε γιατί έχω διαβάσει κάτι τρελά πράματα εδώ μέσα.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
καλά ε, εαν καποιος που νταραβεριζόμουν μάθαινα οτι είχει πάει με πουτάνα στο παρελθόν πάνω από 1 φορά θα του λεγα αριβεντέρτσι. Και πραγματικά δεν θα θελα να φανταστώ καν οτι ο γκόμενός μου / άντρας μου θα τα χει μαζί μου και θα κάνει τυχόν επισκέψεις σε μπουρδέλα. Καλά τόσο δεν παν καλά αυτοί που έχουν σοβαρές σχέσεις και παν και σε μπουρδέλα? Η κοπέλα τι φταίει να παίρνει τα μικρόβια των πουτανών? Γιατι σίγουρα όλες έχουν από κάτι. Άντε γιατί έχω διαβάσει κάτι τρελά πράματα εδώ μέσα.
Πουλας τρελα ονομα και πραγμα ε ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εσυ δηλαδη ησουν παρθενοπιπιτσα στο αγορι σου ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Και δεν ειναι κυριακη ακομη....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
καλά ε, εαν καποιος που νταραβεριζόμουν μάθαινα οτι είχει πάει με πουτάνα στο παρελθόν πάνω από 1 φορά θα του λεγα αριβεντέρτσι. Και πραγματικά δεν θα θελα να φανταστώ καν οτι ο γκόμενός μου / άντρας μου θα τα χει μαζί μου και θα κάνει τυχόν επισκέψεις σε μπουρδέλα. Καλά τόσο δεν παν καλά αυτοί που έχουν σοβαρές σχέσεις και παν και σε μπουρδέλα? Η κοπέλα τι φταίει να παίρνει τα μικρόβια των πουτανών? Γιατι σίγουρα όλες έχουν από κάτι. Άντε γιατί έχω διαβάσει κάτι τρελά πράματα εδώ μέσα.

Αυτοί που έχουν σοβαρές σχέσεις και πάνε με πουτάνες... σίγουρα δεν φταίνε αυτοί... φταίνε αυτές που υπερασπίζεσαι... Ας προσφέρουν στον άντρα τους αυτά που πρέπει... για να μην ψάχνουν και αυτοί πουτάνες ούτε να κολλάνε μικρόβια...
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
δεν υπαρχουν μικροβια μην ακουτε μαλακιεσ μπανακι και ψοφαν ολα
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
χυμα σαπουνι πρασινο  ναι ναι ακομα καλυτερα
 

lolos666

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
325
Like
36
Πόντοι
1
χυμα σαπουνι πρασινο  ναι ναι ακομα καλυτερα
Με το κατάλληλο αποσμητικό βεβαια!!!
teza_plus________4cf113e2ebc10.jpg
  :cheesy: :cheesy:
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
αυτο θελει προσοχη στα επιμαχα σημεια αλλα κανει δουλεια δικε μου :cheesy: :cheesy:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.189
Πόντοι
2.310
φλιτ και DDT!

ΥΓ. μαγκες το σταματώ εδώ να μην σπαμάρω άλλο!
 

fouriozos0234

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις σχετικα με τις 12 ιεροδουλες..
Μηπως γνωριζει κανενας αμα καποια απο αυτες δουλευε σε καποια απο τα σπιτακια της φυλης η του μεταξουργειου η ηταν πρεζακια που απλα ηταν στους δρομους και τις επαιρνε οποιος και οποιος?
 

Επισκέπτης
Καλησπερα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις σχετικα με τις 12 ιεροδουλες..
Μηπως γνωριζει κανενας αμα καποια απο αυτες δουλευε σε καποια απο τα σπιτακια της φυλης η του μεταξουργειου η ηταν πρεζακια που απλα ηταν στους δρομους και τις επαιρνε οποιος και οποιος?
Noμιζω στους δρομους ητανε.Δυσκολο να υπηρχε πρεζακι με ουλες και σημαδια σε μπουρδελο.
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλησπερα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις σχετικα με τις 12 ιεροδουλες..
Μηπως γνωριζει κανενας αμα καποια απο αυτες δουλευε σε καποια απο τα σπιτακια της φυλης η του μεταξουργειου η ηταν πρεζακια που απλα ηταν στους δρομους και τις επαιρνε οποιος και οποιος?

Ποιες 12? Καμιά 30ρια είναι πλέον.. Πεζοδρόμιο κάνανε.... Μάλιστα την 1 έφαγα φλας και την θυμήθηκα που έκανε πεζοδρόμιο στην Καποδιστρίου μέρα μεσημέρι και προσπαθούσα να καταλάβω ποιοι θα μπορούσαν να πάνε μαζί της αφού έκανε μπαμ ότι είναι ζακι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom