Νέα

Ποια βυζιά έχετε χύσει περισσότερες φορές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα wrangler1996
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 102K
  • Ετικέτες
    βυζιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια βυζιά έχετε χύσει περισσότερες φορές;

  • Έλενα Παπαβασιλείου

  • Ελεονώρα Μελέτη

  • Νικολέτα Ράλλη

  • Χριστίνα Μουστάκα

  • Κάποια άλλη (λέγοντας ποια είναι)


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
909
Πόντοι
96
Και οι 4 πολύ δυνατές επιλογές.Φυσικα υπάρχουν αρκετές ακόμη που δεν είναι στην ψηφοφορία
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.074
Κριτικές
62
Like
40.601
Πόντοι
8.530
Γαβριέλλα Χριστοδούλου η κορυφαία Κύπρια παρουσιάστρια που δυστυχώς απεσύρθη από την οθόνη αλλά όχι από την μνήμη μου και και την είδα και στον ύπνο μου.... :smitten:
 
OP
OP
W

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
909
Πόντοι
96
images.jpeg
 

Συνημμένα

  • meleti-vyzia1.jpg
    meleti-vyzia1.jpg
    15,2 KB · Εμφανίσεις: 289
  • gr-celebs.blogspot.gr  1.jpg
    gr-celebs.blogspot.gr 1.jpg
    279,3 KB · Εμφανίσεις: 381
  • moustaka_xristina.jpg
    moustaka_xristina.jpg
    77,9 KB · Εμφανίσεις: 301

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.934
Like
6.774
Πόντοι
1.056
Tην Καλησπερα στους Φιλους.......αν και η ηλικια μου δεν μου επιτρεπει να τον παιζω( μην τυχον και παω απο καρδια) τον παιζω με τις βυζαρες της φιλης και γειτοννισας καμμια φορα που ειμαι "ζεστος"....αν τις δειτε θα παθετε πλακα....της κανω και πλακα καμμια φορα και της λεω οτι εχω βγαλει ονομα στις βυζαρες της......η "Μαιρουλα"και η "Καιτουλα"....και γελαει και αυτη.......χαχαχαχαχαχαχχαα........βεβαια καμμια φορα της λεω"ρε Μαρακι(ας την πουμε Μαιρη)σε πειραζει καμμια φορα που ειμαι μονος να παιζω μετον εαυτο μου και να σε σκεφτομαι......της τα λεω και σοβαρα......κομπλαρει αλλα σιγουρα ψιλοκαυλωνει.....χαχχαχαχαχχχαχαα.....καλα να περνατε......
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.074
Κριτικές
62
Like
40.601
Πόντοι
8.530
Tην Καλησπερα στους Φιλους.......αν και η ηλικια μου δεν μου επιτρεπει να τον παιζω( μην τυχον και παω απο καρδια) τον παιζω με τις βυζαρες της φιλης και γειτοννισας καμμια φορα που ειμαι "ζεστος"....αν τις δειτε θα παθετε πλακα....της κανω και πλακα καμμια φορα και της λεω οτι εχω βγαλει ονομα στις βυζαρες της......η "Μαιρουλα"και η "Καιτουλα"....και γελαει και αυτη.......χαχαχαχαχαχαχχαα........βεβαια καμμια φορα της λεω"ρε Μαρακι(ας την πουμε Μαιρη)σε πειραζει καμμια φορα που ειμαι μονος να παιζω μετον εαυτο μου και να σε σκεφτομαι......της τα λεω και σοβαρα......κομπλαρει αλλα σιγουρα ψιλοκαυλωνει.....χαχχαχαχαχχχαχαα.....καλα να περνατε......
Αν πω σε κάποια ότι τον παίζω για πάρτη της θα ανέβω πόντους στην εκτίμηση της;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.074
Κριτικές
62
Like
40.601
Πόντοι
8.530
Θα κερδίσω πόντους αλλά δεν θα μπορέσω να την δω ούτε να κάνω κάτι μαζί της...απλώς θα δει ότι κάποιος τολμηρός υπάρχει δίπλα της ενώ οι άλλοι είναι αγκαλιά με κινητό η Η/Υ για να το πουν αυτό.Ειμαι μουσειακό κομμάτι ανάλογου αξίας.... :angel: :globeos-haha:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.934
Like
6.774
Πόντοι
1.056
Θα κερδίσω πόντους αλλά δεν θα μπορέσω να την δω ούτε να κάνω κάτι μαζί της...απλώς θα δει ότι κάποιος τολμηρός υπάρχει δίπλα της ενώ οι άλλοι είναι αγκαλιά με κινητό η Η/Υ για να το πουν αυτό.Ειμαι μουσειακό κομμάτι ανάλογου αξίας.... :angel: :globeos-haha:
Φιλε μου και συναγωνιστη......για να μιλησουμε και λιγο σοβαρα....με την συγκεκριμενη ειμαστε Φιλαρακια....ξερεις ποσες Φιλες της μου εχει γνωρισει????εχει κυκλο....αλλα εμενα στα αγραφα μου..... μου αρεσουν τα Μπουρδελα και οι Πουτανες......εγεννηθη ετσι....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.074
Κριτικές
62
Like
40.601
Πόντοι
8.530
Φιλε μου και συναγωνιστη......για να μιλησουμε και λιγο σοβαρα....με την συγκεκριμενη ειμαστε Φιλαρακια....ξερεις ποσες Φιλες της μου εχει γνωρισει????εχει κυκλο....αλλα εμενα στα αγραφα μου..... μου αρεσουν τα Μπουρδελα και οι Πουτανες......εγεννηθη ετσι....
Οι περιπτώσεις στις οποίες απευθύνομαι δεν θα με συστήσουν σε φίλες τους.Αρα μάλλον να μην πω κάτι...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.778
Like
20.673
Πόντοι
5.006
Tην Καλησπερα στους Φιλους.......αν και η ηλικια μου δεν μου επιτρεπει να τον παιζω( μην τυχον και παω απο καρδια) τον παιζω με τις βυζαρες της φιλης και γειτοννισας καμμια φορα που ειμαι "ζεστος"....αν τις δειτε θα παθετε πλακα....της κανω και πλακα καμμια φορα και της λεω οτι εχω βγαλει ονομα στις βυζαρες της......η "Μαιρουλα"και η "Καιτουλα"....και γελαει και αυτη.......χαχαχαχαχαχαχχαα........βεβαια καμμια φορα της λεω"ρε Μαρακι(ας την πουμε Μαιρη)σε πειραζει καμμια φορα που ειμαι μονος να παιζω μετον εαυτο μου και να σε σκεφτομαι......της τα λεω και σοβαρα......κομπλαρει αλλα σιγουρα ψιλοκαυλωνει.....χαχχαχαχαχχχαχαα.....καλα να περνατε......
αχ τυπε τι ωραια...αμα εισαι 280 ετων μπορεις να λες ο,τι θες και η αλλη θα τα παιρνει στην πλακα...
κριμα που αν πουμε εμεις κατι τετοια, θα μπουμε φυλακη...
:confused: :confused: :confused:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.934
Like
6.774
Πόντοι
1.056
αχ τυπε τι ωραια...αμα εισαι 280 ετων μπορεις να λες ο,τι θες και η αλλη θα τα παιρνει στην πλακα...
κριμα που αν πουμε εμεις κατι τετοια, θα μπουμε φυλακη...
:confused: :confused: :confused:
Φιλε μου...με την συγκεκριμενη....1. ειμαστε συνομηλικοι.....2.κανουμε χρονια παρεα......3.ο τροπος που τα λες....
υσ.με την συγκεκριμενη εχουμε κανει πολλες σοβαρες συζητησεις οπως εχουμε κανει και πολλες ανουσιες συζητησεις...εχουμε κατσει βραδια...με εχει γνωρισει σε συγγενεις και Φιλους.....εσεις τι νομιζετε????οτι παω σε αγνωστες και τις παρενοχλω????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom