Νέα

Ποιά θεωρείτε την πιο όμορφη πορνοστάρ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα RT103
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 543
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
362
Like
887
Πόντοι
81
Ρώτησα γιατί πριν από καμιά βδομάδα είχα διαβάσει κριτική από συναγωνιστή για την Eva Berger, ο οποίος την είχε ρωτήσει συγκεκριμένα για τον Woodman. Η απάντηση της ήταν ότι δεν είχε πρόβλημα μαζί του.

"Δεν είχε θέμα με τον Pierre κ την παρέα του, μου λέει.Οι αγριάδες περιορίστηκαν μονάχα στα γυρίσματα κατά τα λεγόμενά της."

 

Hawkeye Argill

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
94
Κριτικές
8
Like
583
Πόντοι
300
Ρώτησα γιατί πριν από μια βδομάδα είχα διαβάσει κριτική από συναγωνιστή για την Eva Berger, ο οποίος την είχε ρωτήσει συγκεκριμένα για τον Woodman. Η απάντηση της ήταν ότι δεν είχε κανένα πρόβλημα μαζί του.

"Δεν είχε θέμα με τον Pierre κ την παρέα του, μου λέει.Οι αγριάδες περιορίστηκαν μονάχα στα γυρίσματα κατά τα λεγόμενά της."

Το βιντεο ειναι αρκετο καιρο.Απο κει και περα τι να σου πω,μπορει να πηρε τιποτα φραγκα ωστε να σταματησει τις δηλωσεις.Η να τις σταματησε με αλλο τροπο...
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.559
Like
6.475
Πόντοι
1.056
Δεν ειπε κανενας πως δεν ξερουν πως πανε για πορνο.Αλλα ο τυπας το ξεφτιλιζει περαν των συμφωνημενων.Μονον για αυτον και τον Rocco εχουν ακουστει τοσα πολλα.Και στην Αμερικη για James Deen.
Στην Αμερική ο woodman θα ήταν φυλακή όχι γιατί είναι βιαστής αλλά γιατί στην Αμερική έχουν χάσει την μπάλα ...πριν κάποια χρόνια βάλανε φυλακή τον max hardcore ο οποίος έκανε ανάλογα ακραίες σκηνές όχι για αυτές καθαυτές τις σκηνές αλλά γιατί βάζοντας τις πρωταγωνίστριες να γαμιουνται με κοτσιδακια ή με σιδεράκια ή με ντύσιμο που παρέπεμπε σε ανηλικότητα προέτρεπε σε παιδοφιλία .....με την ηλιθια αυτή αμερικανική λογική τότε να βάλουμε και τον Ταραντίνο φυλακή γιατί προτρέπει σε δολοφονίες ή τον Σκορτσέζε γιατί ωραιοποιει την μαφία .....
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
5
Like
5.418
Πόντοι
1.056
Συγγνώμη για το άσχετο, αλλά ψάχνω να βρω εκείνη τη συλλογή "Swallow salon cumshots" που έχει κατέβει από παντού γιατί έκανε σχετικό αίτημα το site που είναι επί πληρωμή.
Πού μπορώ να τη βρω;
ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΞΩ!!
 

roughfucker

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.083
Κριτικές
149
Like
24.171
Πόντοι
25.186
Απο δεκαετια 2000 terra patrick.
Απο δεκαετια 2010 holly michaels, romi rain, annika albrite, alanah rae, brandi edwards.
Απο δεκαετια 2020 lana rhoades, addie andrews, kylie page, anna ralphs, zoe bloom.
 

roughfucker

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.083
Κριτικές
149
Like
24.171
Πόντοι
25.186
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.360
Πόντοι
2.846
Ωραιο νημα να αναπολούμε τις πρώτες καυλες που τον παίξαμε , εμένα η πρώτη μου καψούρα από Βουδαπέστη Annita Blonde και Annita Dark , και μετά τα 2000s Dark Angel , Katsumi και Jane Darlin η υπερτατες κωλοτρυπες !!!!
 

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
16
Like
756
Πόντοι
311
Μπορεί να μην είναι η πιο όμορφη αλλά το αθώο πρόσωπο σε συνδιασμό με το καυλιαρικο βλέμμα της Riley reid θα έκανε να την κρεμπιαζω ασταματητα σε ιεραποστολικό και στην συνέχεια να τις γλύφω τις τρύπες!!
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
571
Like
1.798
Πόντοι
206
Anita Blonde, Tori Black και Mia Malkova στα νιάτα τους, ήταν top model material.. ό,τι πιο όμορφο έχει περασει.
Tori Black τράβαγε κάτι τσιμπουκάρες δίχως αύριο!! Βασικά ακόμα τραβάει αλλά είναι από αυτές που λες ας με κατουρήσει κιόλας
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.559
Like
6.475
Πόντοι
1.056
Άμα δείξουνε τις τσόντες της σε ξένους παραγωγούς θα πεθάνουνε στα γέλια . .όπως έχει ειπωθεί και σε άλλο νήμα ακόμα και τον αστερία βαριέται να τον κάνει
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.693
Like
29.006
Πόντοι
6.056
Ωραιο νημα να αναπολούμε τις πρώτες καυλες που τον παίξαμε , εμένα η πρώτη μου καψούρα από Βουδαπέστη Annita Blonde και Annita Dark , και μετά τα 2000s Dark Angel , Katsumi και Jane Darlin η υπερτατες κωλοτρυπες !!!!

Annita Blonde και Annita Dark. Δεν ξέραμε με ποια να τον πρωτοπαιξουμε τυπε:grin:
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
610
Κριτικές
10
Like
3.870
Πόντοι
5.267
Η υπέρτατη καύλα για εμένα Sarah ricci εποχή 2003 στο abuso di potere, ίσως ήταν το πρώτο μου χύσιμο (ναι αυτό που σου συναιβει κ εσένα και δεν ήξερες τι ήταν, ίσως και να τρόμαξες όταν έγινε). Όποιος ψάξει την ταινία είναι στην 1η και τελευταία σκηνη
 

gohngohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2017
Μηνύματα
51
Like
210
Πόντοι
20
Άμα δείξουνε τις τσόντες της σε ξένους παραγωγούς θα πεθάνουνε στα γέλια . .όπως έχει ειπωθεί και σε άλλο νήμα ακόμα και τον αστερία βαριέται να τον κάνει
Η ερώτηση λέει για όμορφη. Όχι για καλή. Καλή συμφωνώ δεν είναι. Αλλά όμορφη είναι πάρα πολύ. Τουλάχιστον για εμένα, που είχα την τύχη να την δω από κοντά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom