Νέα

Ποιά είναι η πιο φθηνή χώρα για σεξ στον κόσμο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZORRO___
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
για να κανουν update στο λογισμικο τους καποιοι εδω μεσα. Υπαρχει εν ετει 2023 (οχι ιστοριες τι γινοταν το 1990 παρακαλω) χώρα στην ευρωπαϊκη ήπειρο που αν προσθεσεις τα εξοδα ταξιδιου να σου βγαινει πιο φτηνα για τα ιδια γούστα με Ελλάδα;
Ολοι θελετε Ευρωπη γιατι ειναι πιο κοντα ,να ειμαστε και ρεαλιστες ομως.

Το πιο σωστο το ειπε συναγωνιστης για Ταϋλανδη αρκει να κατσεις κανενα μηνα. Αυτο βεβαια για οποιον μπορει να το κανει αυτό.
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
Ρωσσία πριν χρόνια που είχε πάει φίλος είχε πει άν πας και ξέρεις να κινηθείς γαμας τσάμπα,αυτος ειχε μείνει πάνω απο μήνα και έμαθε που είναι τα μη τουριστικά στέκια και γαμουσε τσαμπα.Οι ρωσσοι ολοι μερα πεινουν μου ειχε πει και οι γκομενες αν της πας σε ενα καλο ξενοδοχειο γαμιουνται τσαμπα,Ισχυουν αυτα ακομα ?
πριν χρονια,ποτε πηγε δηλαδη,το 1990 που διαλυθηκε η σοβιετικη ενωση?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Για τον τύπο που άνοιξε το θρεντ, θα του πρότεινα Μπουρούντι, Σιέρρα Λεόνε και Σρι Λάνκα.
 
OP
OP
ZORRO___

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
Για τον τύπο που άνοιξε το θρεντ, θα του πρότεινα Μπουρούντι, Σιέρρα Λεόνε και Σρι Λάνκα
και γτ να κανω τοσα εξοδα να παω εκει?? παω και σε ενα γυφτικο μαχαλα αν ειναι το ιδιο ειναι!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
και γτ να κανω τοσα εξοδα να παω εκει?? παω και σε ενα γυφτικο μαχαλα αν ειναι το ιδιο ειναι!!!
Τυπε εγώ σ ενημέρωσα, τώρα αν είσαι Καρμίρης τράβα μέχρι το θρεντ για τις γυφτισσες να παίρνεις ιδέες.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.257
Κριτικές
7
Like
3.375
Πόντοι
736
  1. Καμπότζη: Δημοκρατία της Καμπουτσέας
  2. Μπουρκίνα Φάσο
Αν επιστρέψεται χωρίς νεφρό ... το κρίμα στο λαιμο σας ;)
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
  1. Καμπότζη: Δημοκρατία της Καμπουτσέας
  2. Μπουρκίνα Φάσο
Αν επιστρέψεται χωρίς νεφρό ... το κρίμα στο λαιμο σας ;)
Γύρισα από Καμποτζη μια χαρά όλα τύπε.
 
OP
OP
ZORRO___

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
τελικα κατεληξα! Βιρμανια παιδες.. ειναι μια χωρα διπλα στην Ταιλανδη. τζαμπα το δινουν με 5 ευρω το κομματι!! και ουτε βρωμιαρες ουτε γυφτισσες σαν ινδες και πακιστανες..
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.550
Πόντοι
3.346
Το μόνο κοινό μου με τον Κμαν είναι ότι έχουμε πολύ καλό γούστο στα μουνια.
Κατά τα άλλα εγώ ζω στο τώρα, εκείνος μιλούσε για άλλες εποχές και παρουσίαζε βίντεο από πριν δέκα χρόνια.
Αν έβλεπε όμως σε τι διαμέρισμα μένω και τι λεφτά κυκλοφορούν στα χέρια μου, θα μιλούσε με σεβασμό.
Σκουπίδι σαν εσένα και το άλλο το ναυάγιο που είστε δέκα επίπεδα πιο κάτω δεν ήταν όμως.

Αλήθεια πως νιώθεις όταν έχεις 500€ στο πορτοφόλι σου;
Φαντάζομαι την ίδια ικανοποίηση όταν εγώ βγάζω τα δεκαπλάσια από την μια δουλειά μου το μήνα.
Και πώς είναι να ξέρεις ότι μάλλον δε θα φτάσεις ποτέ να βγάζεις αυτά τα χρήματα στη ζωή σου;
Πάλι για τα λεφτά σου καυχέσαι? Ήμαρτον...
 

nothorny

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.318
Κριτικές
13
Like
10.969
Πόντοι
4.554
Άμα δεν μυρίζει έξω από την παράγκα που γαμαω μπαρουτι αίμα ,..άμα δεν ακούω κραυγές Ζουλού και χατζαρες να τσουγκρίζουν ,αμα δεν αισθάνομαι το aids και ο κίτρινος δαγγειος πυρετός να είναι στο χερούλι της παράγκας αυτής τότε δεν μπαίνω στο κόπο να γαμησω:confused:
Ξάδερφε πολυταξιδεμενος είσαι... εγω πάντως πριν καμιά 15αρια χρόνια, γαμουσα κάτι Βραζιλιάνες στην Coppa Cabana με κάνα 100αρι ρεάλ ... αν θυμάμαι καλά ήταν περίπου 40 ευρώ... όλο το βράδυ... υπερμουναρες, που τις εβρισκα στο Help club... όποιος έχει πάει, ξέρει... παραδίπλα μου ψώνιζε ο Γάλλος ηθοποιός, πρώην άντρας της Monica Belucci, δεν θυμάμαι πως τον λενε, αυτός με την μεγάλη μύτη... τώρα δεν έχω ιδέα τι παίζει εκεί..
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Πάλι για τα λεφτά σου καυχέσαι? Ήμαρτον...
Όλοι ξέρουν πως ο μόνος τρόπος να γίνει αυτό αποδεκτό είναι δεσμίδες πεντακοσαευρων πάνω σε γραφείο με το νικ γραμμένο σε ένα χαρτί η μαχαιροπήρουνα μπουκατι.

Αλλά ο συγκεκριμένος είπαμε ,φέρνει δικιες του καποτες στο μετάξι για να του κάνουν 50 σεντ σκόντο
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.756
Πόντοι
6.186
Λοιπόν οι ποιο φτηνές χώρες που έχω πάει! (οι τιμές είναι για όλο το βράδυ )
Κίνα 100$
Φιλιππίνες Σουμπικ μπεη 30$
Βενεζουέλα Αμουαη μπεη 40$
Βραζιλία Ιταγκουαη 100$
Μαδαγασκάρη 5-7$
Ινδονησία 20$
 

gio1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
151
Κριτικές
2
Like
488
Πόντοι
21
Ξάδερφε πολυταξιδεμενος είσαι... εγω πάντως πριν καμιά 15αρια χρόνια, γαμουσα κάτι Βραζιλιάνες στην Coppa Cabana με κάνα 100αρι ρεάλ ... αν θυμάμαι καλά ήταν περίπου 40 ευρώ... όλο το βράδυ... υπερμουναρες, που τις εβρισκα στο Help club... όποιος έχει πάει, ξέρει... παραδίπλα μου ψώνιζε ο Γάλλος ηθοποιός, πρώην άντρας της Monica Belucci, δεν θυμάμαι πως τον λενε, αυτός με την μεγάλη μύτη... τώρα δεν έχω ιδέα τι παίζει εκεί..

τι 2005 2008 Σαντος , Ριο αυτες οι τιμές παίζανε . Σαν ναυτικός έχω πάρει σορτ ταιμ με 10-15 δολάρια , Μπέιρα Μαπούτο στη Μοζαμβικη , Βαλβις Μπέι Ναμίμπια , Σουραμπάγια και Τζακάρτα , Σεμπού φιλί πίνες , Ντανανγκ Βιετναμ ,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom