Νέα

Πληροφορίες για Κωνσταντινούπολη!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα draxan04
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

feetgr1

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια φευγω σε τρεις μερες για κωνσταντινουπολη και παω πρωτη φορα.Θα μου πει καποιος που πηγε τι παιζει,βυζιτες,λεφτα,διασκεδαση,επικινδυνοτητα? Ευχαριστω πολυ!!!
 

Pulos Koutsikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
επειδη θα παω ταξιδι κωνσταντινουπολη εχει κανεις πληροφορειεσ για το πως θα παω αεροπορικως ,τρενο...?Επισησ οι τιμεσ
ς ειναι ακριβα(και δεν εννοω μονο σε τανες αλλα γενικα) η σαν την βουλγαρια πανω κατω οπως μου ειπανε?οποιος εχει παει προσφατα ασ δωσει τα φωτα του

thanks
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
επειδη θα παω ταξιδι κωνσταντινουπολη εχει κανεις πληροφορειεσ για το πως θα παω αεροπορικως ,τρενο...?Επισησ οι τιμεσ
ς ειναι ακριβα(και δεν εννοω μονο σε τανες αλλα γενικα) η σαν την βουλγαρια πανω κατω οπως μου ειπανε?οποιος εχει παει προσφατα ασ δωσει τα φωτα του

thanks

Φίλε ανάλογα την αφετηρία και τον προϋπολογισμό σου για μεταφορικό μέσο.
Αν ξεκινάς από Αθήνα π.χ. είναι μεγάλη ταλαιπωρία να πάρεις τρένα, λεωφορεία και τέτοια. Νομίζω δεν αξίζει γι'αυτά που θα γλιτώσεις.
Με αεροπλάνο σε 1 ώρα είσαι εκεί και με Turkish είναι 150 € πάνω-κάτω με επιστροφή.
Οι τιμές είναι 25-50% χαμηλότερες από δω. Στη σκεπαστή αγορά ειδικά που έχει σχεδόν τα πάντα, μπορείς να κάνεις τα παζάρια της αλεπούς.
Για πουτάνες δεν έχω ιδέα, πήγα για τουρισμό καθαρά. Αν θες τη γνώμη μου, αν πας για λίγες μέρες καλύτερα να δεις τα αξιοθέατα παρά να τρέχεις στις πουτάνες που βρίσκεις οπουδήποτε.
Ό,τι άλλο θες ρώτα μήπως ξέρω...
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
κανα αξιοπρεπες ψιλοφτηνιαρικο ξενοδοχειο εχουμε??
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Υπάρχει καμμία πρόσφατη πληροφορία για "παιχνίδι" στην Κωνσταντινούπολη?
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Υπάρχει καμμία πρόσφατη πληροφορία για "παιχνίδι" στην Κωνσταντινούπολη?

Η Κωνσταντινούπολη δεν προτείνεται για σεξοτουρισμό , ακόμη κι αν βρεις ακρη με βίζιτες είναι πολύ πιο ακριβά απο άλλες Ευρωπαικές πόλεις , σ`αυτό συμβάλει πολύ το ότι οι μουσουλμάνοι θεωρούν τη πορνεία πολύ μεγάλη εξαθλίωση και αμάρτημα . Τα μπουρδέλα τους είναι συγκεντωμένα σε μία άκρως επικίνδυνη περιοχή , ειδικά για Έλληνες , ενώ τα CT απο Βουλγαρία κυρίως , Τσεχία κλπ χρεώνουν περισότερο γιατί δουλεύουν κυρίως με πολύ πλούσιους τούρκους επιχειρηματίες .
Γενικά είναι όμορφη πόλη με πολύ τουρισμό όλο τον χρόνο , καλή και φτηνή διασκέδαση , καλό φαγητό και οι Ευρωπαίες τουρκάλες είναι αρκετά όμορφες γυναίκες , προσέχουν πολύ το ντύσιμό τους χωρίς να είναι τόσο προκλητικές όσο οι Ελληνίδες , τους αρέσει να γνωρίζουν κόσμο και να προσποιούνται πόσο ανοιχτόμυαλες και φιλικές είναι απέναντι στους Έλληνες . 
 

WHU

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις για ενα swingers club,που λειτουργει με ευρωπαιους τουριστες στη Κων/πολη?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

WHU

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
θα σε γελάσω,από ένα φίλο Γερμανό το άκουσα...
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Η Κωνσταντινούπολη δεν προτείνεται για σεξοτουρισμό , ακόμη κι αν βρεις ακρη με βίζιτες είναι πολύ πιο ακριβά απο άλλες Ευρωπαικές πόλεις , σ`αυτό συμβάλει πολύ το ότι οι μουσουλμάνοι θεωρούν τη πορνεία πολύ μεγάλη εξαθλίωση και αμάρτημα . Τα μπουρδέλα τους είναι συγκεντωμένα σε μία άκρως επικίνδυνη περιοχή , ειδικά για Έλληνες , ενώ τα CT απο Βουλγαρία κυρίως , Τσεχία κλπ χρεώνουν περισότερο γιατί δουλεύουν κυρίως με πολύ πλούσιους τούρκους επιχειρηματίες .
Γενικά είναι όμορφη πόλη με πολύ τουρισμό όλο τον χρόνο , καλή και φτηνή διασκέδαση , καλό φαγητό και οι Ευρωπαίες τουρκάλες είναι αρκετά όμορφες γυναίκες , προσέχουν πολύ το ντύσιμό τους χωρίς να είναι τόσο προκλητικές όσο οι Ελληνίδες , τους αρέσει να γνωρίζουν κόσμο και να προσποιούνται πόσο ανοιχτόμυαλες και φιλικές είναι απέναντι στους Έλληνες . 
δεν λεει για σεξοτουρισμο,δυσκολα και ακριβα
βιζιτες βρισκεις σε συγκεκριμενα μαγαζια κοντα στην υποβαθμισμενη περιοχη που ανεφερες.Εγω πηρα απο κει ρουμανα μοντελο,9αρι,αλλα απιστευτο κομοδινο ,επισης δεν αφηνουν να μπει στα καλα χοτελ.Τα μπουρδελα τους και κατι βρωμιαρες του δρομου αλλα και ανηλικα ειναι οντως σε πολυ επικυνδινη περιοχη,κατι σαν βαρδαρη πριν 20 χρονια χωρις ΚΑΘΟΛΟΥ φωτισμο ομως.Κατα τα αλλα ομορφη πολη με καλο φαγητο.Καμα κι στις τουρκαλες = χασιμο χρονου.

tip  ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΣΤΡΙΠΤΗΖΑΔΙΚΑ ,κρυφες χρεωσεις και η πληρωνεις η σε μαυριζουν οι μπραβοι.Εγω με φιλο δωσαμε 600 δολαρια  (μετα απο παζαρεμα κιολας) σε 40-45 λεπτα και χωρις να πιασουμε ουτε μπουτι...
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
[size=10pt]tip  ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΣΤΡΙΠΤΗΖΑΔΙΚΑ ,κρυφες χρεωσεις και η πληρωνεις η σε μαυριζουν οι μπραβοι.Εγω με φιλο δωσαμε 600 δολαρια  (μετα απο παζαρεμα κιολας) σε 40-45 λεπτα και χωρις να πιασουμε ουτε μπουτι...[/size]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Επρεπε να κανετε φιλίες με κανεναν Τουρκο και να πηγαίνατε μαζι.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Εγω με φιλο δωσαμε 600 δολαρια  (μετα απο παζαρεμα κιολας) σε 40-45 λεπτα και χωρις να πιασουμε ουτε μπουτι...
Και πάλι καλά φίλε. Εδώ ο Ονούρ για να γαμήσει τη Σεχραζάτ έδωσε 100.000. :2funny:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Επρεπε να κανετε φιλίες με κανεναν Τουρκο και να πηγαίνατε μαζι.
η μαλακια ηταν πως δεν ρωτησαμε τον πριβε-ξεναγο που ειχαμε ....
οταν ρωτησαμε την αλλη μερα ηταν πλεον αργα.... >:( >:( >:(
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
αυτος επιασε κανα μπουτι τουλαχιστον?
Στην Τουρκία απαγορεύεται να πιάσεις μπούτι. Μόνο
URL]]
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
Η Κωνσταντινούπολη δεν προτείνεται για σεξοτουρισμό , ακόμη κι αν βρεις ακρη με βίζιτες είναι πολύ πιο ακριβά απο άλλες Ευρωπαικές πόλεις , σ`αυτό συμβάλει πολύ το ότι οι μουσουλμάνοι θεωρούν τη πορνεία πολύ μεγάλη εξαθλίωση και αμάρτημα . Τα μπουρδέλα τους είναι συγκεντωμένα σε μία άκρως επικίνδυνη περιοχή , ειδικά για Έλληνες , ενώ τα CT απο Βουλγαρία κυρίως , Τσεχία κλπ χρεώνουν περισότερο γιατί δουλεύουν κυρίως με πολύ πλούσιους τούρκους επιχειρηματίες .
Γενικά είναι όμορφη πόλη με πολύ τουρισμό όλο τον χρόνο , καλή και φτηνή διασκέδαση , καλό φαγητό και οι Ευρωπαίες τουρκάλες είναι αρκετά όμορφες γυναίκες , προσέχουν πολύ το ντύσιμό τους χωρίς να είναι τόσο προκλητικές όσο οι Ελληνίδες , τους αρέσει να γνωρίζουν κόσμο και να προσποιούνται πόσο ανοιχτόμυαλες και φιλικές είναι απέναντι στους Έλληνες .  
φίλε μου δέν θά συμφωνήσω απόλυτα..
φυσικά καί δέν είναι όπως η ολλανδια,η τσεχία η γερμανία κλπ καί δέν θά πήγενα γιά μαμίση αποκλειστικά στήν κωσταντινούπολη...
τά εστιατόρια της και τά ξενοδοχεία της είναι καλύτερα από τής ελλάδας καί φυσικά έχουν καλύτερες τιμές καί γενικά η τουρκία αυτή τήν εποχή γαμάει τήν ελλάδα...στόν τουρισμό
έξω απο κωνσταντινουπολη οι τιμές είναι μισές από τήν ελλάδα καί η [ποιοτητα καλύτερη εως πολύ καλύτερη..
η κωσταντινούπολη είναι απλώς λίγο φτηνότερη αλλά μέ καλύτερο σερβισε λόγω τών αξιοθεατών της κλπ...
κανονας ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ γιά ολη την τουρκια
ΔΕΝ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ σάν μαλάκας τουρίστας...
χωρίς συνοδεία η χωρίς συστάσεις από αξιοπιστες πηγές.
αξιόπιστες πηγές είναι ο ρεσεπσιονιστασ του ξενοδοχειου,ο επιχειρηματιας που σε προσκαλεσε η κάποιος φίλος πού σού σύστισε κάποιον τούρκο μέ γνωριμίες....
γενικά μακριά από ταξιτζήδες..
οί τούρκοι οί περισσότεροι είναι καλοί άνθρωποι καί άν σέ συμπαθήσουν μέ κάποιο φιλοδώριμα κλπ θά κάνουν ότι μπορούν νά σέ εξυπηρετήσουν μέ καλή γυναίκα....
προτιμήστε τουρκάλα κι ας είναι λίγο μεγάλη στήν ηλικία...
κάνουν θεικά μαμίσια..
στήν ατάλεια με 100 ευρώ μένει στό ξενοδχείο όλη τήν βραδυά...απότι μούπαν τούρκοι φίλοι
κωνλη είναι διπλά ....
οί τιμές τό καλοκαίρι είναι πολύ ποιο ανεβασμένες λόγω τουρισμού..
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Μαγκες καμια συμβουλη για Κων/πουλη.  Θα μηνω στο Ταξιμ.
 

Dinoel

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2011
Μηνύματα
40
Like
23
Πόντοι
0
Kalhspera,

apo oti katalaba h "polh" den einai kai to katalilotero meros gia na bgaloume mia kalh akrh.

Tha eimai gia 3 meres ekei alla den exo kanena cone. Gnorizi kaneis tipota prosfato?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom