Νέα

Πληροφορίες για Kingston

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mouble-mouble
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mouble-mouble

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή πρόκειται να βρεθώ στο Kingston για κάποιο χρονικό διάστημα που δεν είναι αρκετό για να δικτυωθώ μόνος μου και να βρώ τι επιλογές υπάρχουν εκεί στον αγοραίο έρωτα, σκέφτηκα να ρωτήσω αν κάποιος που είτε σπουδάζει ή δουλεύει εκεί ή τέλος πάντων έχει ζήσει την περιοχή μπορεί να δώσει κάποια πληροφορία.
Έχω ζήσει σε άλλες πόλεις στο εξωτερικό αλλά όχι Λονδίνο όπου έχω πάει περιστασιακά και καθόλου στο Kingston. Ζώντας αρκετό καιρό στο εξωτερικό δεν έμπαινα και πολύ συχνά στο site αλλά έχω διαβάσει πολύ τον τελευταίο καιρό! :2funny:
Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει όλο και κάτι έχω να συστήσω και γώ για Αθήνα ;)
 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Το kingston είναι πολύ κοντά στο Λονδίνο (ουσιαστικά πρόκειται για προάστιό του) οπότε μπορείς κάλλιστα να ψάχνεις για Λονδίνο.
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Χαααααααααααααααααααααα !!!!! 4 χρονια εζησα εκει. πουτανες θες εχει.αγγλιδες θες?εχει. εχει τα παντα.ειναι κατι σαν το κεντρο της γλυφαδας του λονδινου σαν περιοχη.

πουτανες στυλ μπουρδελου μασαζερι εχει και στο kingston εχει και στο surbiton .

Μασαζερι ειναι με ποικιλια.(αναλογα οποιο πουτανακι εχει αφραγκιες παει και παιρνει κανα πουτσο)
Τιμες? μμμ ποικιλουν δες εδω.  Για καποιο λογο το kingston ειναι κομμενο στη μεση και το μισο ανηκει στο λονδινο και το αλλο μισο στο surrey(αλλος νομος τεσπα).

Δεν συνιστω την παραπανω επιλογη.
Προτεινω να παρεις call girl. εχω να σου κανω την εξης προταση για 110 λιρες δηλαδη περιπου 115 ευρω την ωρα

Εχω ψωνισει αρκετες. πολυ φιλικη τηλεφωνητρια και στη δευτερη κληση μου εκοψε και 15 λιρες σαν προσφορα. βρες τα εδω αυτα...
Εχω και αλλα γραφεια που εχω δοκιμασει τα οποια δεν εχει νοημα να στα κολλησω ολα. πχ:
Αυτα παιζουν. τα site του λονδινου ειναι οτι πιο κοντα στην πραγματικοτητα εχω δει. τελος.

στειλε pm και πες τι παιζει, τι θα κανεις.. για να σε προσανατολισω.
 

billyrisky

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
170
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
το kingston upon thames είναι royal borough και μάλιστα ενα απο τρία που δικαιούνται να λέγονται έτσι μαζί me  αυτό του Kensington & Chelsea και το Windsor & Maidenhead

http://[URL unfurl="true"]www.gmodules.com/ig/proxy?max_age=604800&url=http%3A%2F%2Fs0.geograph.org.uk%2Fgeophotos%2F01%2F10%2F25%2F1102588_370e9f3c.jpg[/img[/URL]]

για πουτάνες κλπ ψάχνεις σε directories του λονδίνου και ειδικότερα για southwest ή κωδικό KT
 

billyrisky

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
170
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
μήπως εννοεί Kingston στην jamaica ο φίλος;
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.225
Like
393
Πόντοι
36
Η' Κingston στο Ontario, CANADA?
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
μήπως εννοεί Kingston στην jamaica ο φίλος;

Ακριβώς!!!
Λοιπόν σουλατσάροντας στο Κίνγκστον αν πετύχεις τον τύπο της φωτογραφίας...

9988q.jpg


πες για παρασύνθημα το ρεφραίν από το τραγούδι...


για να σε οδηγήσει εδώ..

fatanduglej.jpg
 
OP
OP
M

mouble-mouble

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τα tips. Ρώτησα συγκεκριμένα για το Kingston και όχι για Λονδίνο γενικά γιατί σε όλες τις μεγάλες πόλεις, ανά περιοχή διαμορφώνονται κάποιες ιδιαίτερες συνθήκες και βοηθά πολύ να έχεις μία ιδέα από κάποιον που είναι τώρα εκεί ή τέλος πάντων έχει ζήσει μέχρι πρόσφατα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom