Νέα

Platinum Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ρες
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 880
  • Εμφανίσεις 168K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gatoulis40

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2018
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα ειμαι καινουργιος στο φορουμ και ειμαι λατρης των στριπ κλαμπς,εχω προσπαθησει να βρω κατι καλο εδω στην πολη μας οσον αφορα υπηρεσιες εμφανιση γυναικων και αποδωση τιμης αλλα εχω βρεθει σε αδιεξοδο εκτος απο το fever που ειναι καπως ανεκτο δεν εχω καμια αλλη επιλογη εχετε να μου προτεινετε κατι καλο η θα πρεπει να σκεφτω αλλες ενναλακτικες διασκεδασης?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Καλησπερα ειμαι καινουργιος στο φορουμ και ειμαι λατρης των στριπ κλαμπς,εχω προσπαθησει να βρω κατι καλο εδω στην πολη μας οσον αφορα υπηρεσιες εμφανιση γυναικων και αποδωση τιμης αλλα εχω βρεθει σε αδιεξοδο εκτος απο το fever που ειναι καπως ανεκτο δεν εχω καμια αλλη επιλογη εχετε να μου προτεινετε κατι καλο η θα πρεπει να σκεφτω αλλες ενναλακτικες διασκεδασης?

Ανεκτο το fever απο ποια αποψη; Οι γυναικες που κυκλοφορουν εκει μεσα πλεον ειναι αντικειμενικα ασχημες, δεν υπαρχει λογος να πληρωσεις για την παρεα τους. Ομορφες γυναικες θα βρεις στο blue iguana και στο le cabaret, αλλα value for money δεν ειναι, πολυ soft πραγματα σε υψηλες σχετικα τιμες
 

Gatoulis40

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2018
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Υπαρχει καποιο στριπ κλαμπ εκτος απο τα γνωστα πλατινουμ και λε καμπαρε που να αξιζει να επισκεφτω για να περασω καλα και χαλαρα ενα βραδυ?στο φεβερ μου αρεσε γιατι εχει και ωραια ιβεντ με πορνοσταρ και αλλες διασημες που ερχονται για αρπαχτες οπως αλεξαντρου και αλλες....αν μπορει καποιος να με βοηθησει .....
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
η ντενις ακομα δουλευει?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
επισης καποτε ειχα και το fb της ντενιζ. το εχει κανεις να μου το υπενθυμισει σε ΠΜ?
 

Gatoulis40

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2018
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Η ντενιζ του μαγαζιου μηπως ειναι μια μαυρουλα? Ειναι καλη στην παρεα η αποτρεπεται για κερασμα ποτου στο πριβε χορο ειναι καλη?
 

Gatoulis40

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2018
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Το πλατινουμ δυστυχως εχει χασει την αιγλη που ειχε οταν ηταν στην 3η σεπτεμβριου και το ειχε ο μαυροπουλος που εχει το λεκαμπαρε τωρα γινοταν λαικο προσκυνημα με live sex show στην πιστα και με κοσμο γεματο πεον τα 2 μωρα που αξιζουν και σηκωνουν στους ωμους τους το μαγαζι ειναι η καρμεν η παλιοσειρα που ξερει πως να σε φτιαξει για να κατσεις και να περασεις ωραια και η ελενα που εχει το καλυτερο πακετο εμφανισης υψος βαρος και ομορφια παρολο που πηγαινω συχνα παιχνιδι κανω κυριως με αυτα τα κοριτσια και δεν βλεπω βελτιωση του ροστερ γενικα χαμηλες πτησεις χωρις κατι το ιδιαιτερο!
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
327
Κριτικές
48
Like
3.014
Πόντοι
5.271
Γατούλη μου μάλλον έχεις να πας καιρό στο πλατινουμ!!να ενημερώσω πως έχει live sex on stage με ζευγάρι πολύ δυνατό προγραμμα και λεσβιακό show από 2πολυ καυτές κοπέλες!!επισης να ξερεις πως αυτό το διάστημα θα έχει και μια πορνοστάρ πολύ γκαυλιαρα με δονητές και διαφορά αλλα κόλπα κ μάλλον δεν είδες η δεν ξερεις πως ήρθαν και 2-3πολυ όμορφες γυναίκες!!γατουλη μου όποτε μπορεις η μπορείτε να πάτε κ να απολαύσετε όλα αυτά που σας είπα!!
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
περασμα προχτες για ενα ποτο , ειμασταν 2-3 πελατες ολο κ ολο , 5 κοπελες οι 4 εκαναν χορο . Απογοητευση γενικα  20 ευρω το γυναικειο το πινουν σε 3 γουλιες . Οι κοπελες ηταν μια Ερηνη  (πρωην καλιγουλα) ,Ελενα ουκρ. που 2 υπογλωσσια δεν φτανουν αν κατσει μαζι  σου, η μαυρουλα με το κενο στα δοντια μπροστα αν στον μαγκωσει εκει στην πιπα καηκες , Χριστινακι ρωσσ. καλο κορμι κ χορο στην πιστα. κ μια ξανθια ρουμουνα που ανετα σε στελνει με εγκεφαλικο.
Show extra δονητες klp δεν ειχε , τα κοριτσια τα βγαζουν ολα αλλα χαμηλωνει διακριτικα το φως εκεινη την ωρα. Πριβε δεν πηρα γιατι δεν θα μου εφτανε το 1 νεφρο κ μετα θα επρεπε να τρεχω στα σπιτακια.
Ακριβο το σπορ θα πρεπει να προσαρμοστουν στα νεα οικονομικα δεδομενα

 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Το πλατινουμ δυστυχως εχει χασει την αιγλη που ειχε οταν ηταν στην 3η σεπτεμβριου και το ειχε ο μαυροπουλος που εχει το λεκαμπαρε τωρα γινοταν λαικο προσκυνημα με live sex show στην πιστα και με κοσμο γεματο πεον τα 2 μωρα που αξιζουν και σηκωνουν στους ωμους τους το μαγαζι ειναι η καρμεν η παλιοσειρα που ξερει πως να σε φτιαξει για να κατσεις και να περασεις ωραια και η ελενα που εχει το καλυτερο πακετο εμφανισης υψος βαρος και ομορφια παρολο που πηγαινω συχνα παιχνιδι κανω κυριως με αυτα τα κοριτσια και δεν βλεπω βελτιωση του ροστερ γενικα χαμηλες πτησεις χωρις κατι το ιδιαιτερο!
Τα αφεντικα στο πρωτο PLATINUM HTAN 3.5 o Σταυρος που εβαζε κ το χρημα (ο αδερφος του εχει αυτο το platinum τωρα) , ο Κιμων απο ΚΑΛΙΓΟΥΛΑ ο Κωστας ο φαλακρος που ηταν κ αντρασ/νταβας τησ Σιμονας της βυζαρου Πωλονεζας οσοι τη θυμουντε κ 1 μικρο ποσοστο ειχε ο ''Α'' που ηταν αφανης συνεταιρος.
αυτοι που εκαναν το lecabare  δουλευαν στο PLATINUM                                       
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Τα αφεντικα στο πρωτο PLATINUM HTAN 3.5 o Σταυρος που εβαζε κ το χρημα (ο αδερφος του εχει αυτο το platinum τωρα) , ο Κιμων απο ΚΑΛΙΓΟΥΛΑ ο Κωστας ο φαλακρος που ηταν κ αντρασ/νταβας τησ Σιμονας της βυζαρου Πωλονεζας οσοι τη θυμουντε κ 1 μικρο ποσοστο ειχε ο ''Α'' που ηταν αφανης συνεταιρος.
αυτοι που εκαναν το lecabare  δουλευαν στο PLATINUM                                       
Σωστος σε ολα οσα γραφεις
 

Gatoulis40

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2018
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Επίσκεψη χθες στο πλατινουμ παρασκευη βραδύ και με πακέτο στην τσέπη για κατάθεση στο εν λογω ιδρυμα και προς εκπληξη μου το βρηκα κλειστό δεν ξέρω αν ανοιξε μετα κωρονοιου εποχη η παρέμεινε κλειστό απο το λοκ νταουν αν ξέρει κάποιος καποια πληροφορία ας την γράψει γιατι ηταν απο τα μεγαλύτερα χαρτιά των στριπ κλαμπς στην Θεσσαλονίκη
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Επίσκεψη χθες στο πλατινουμ παρασκευη βραδύ και με πακέτο στην τσέπη για κατάθεση στο εν λογω ιδρυμα και προς εκπληξη μου το βρηκα κλειστό δεν ξέρω αν ανοιξε μετα κωρονοιου εποχη η παρέμεινε κλειστό απο το λοκ νταουν αν ξέρει κάποιος καποια πληροφορία ας την γράψει γιατι ηταν απο τα μεγαλύτερα χαρτιά των στριπ κλαμπς στην Θεσσαλονίκη
Πλατινουμ τελος
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τέλος εποχής επομένως, για 3 δεκαετίες που το θυμαμαι το καλύτερο στριπ της πόλης με διάφορα. Δεκαετία 90 και αρχές 2000 έκανε και λαηβ σεξ σόου με σεξ πάνω στην πίστα που ακολουθούσε από ένα μουσικοθεατρικό ποτέ η γκόμενα νοσοκόμα και ο ήρωας τραυματίας πολέμου, πότε φυλακισμένος και δεσμοφυλακινα κλπ καλλιτεχνικά που θα θυμόμαστε για πάντα μαζί με κάτι Καρίνες δανεζες, Μάξι Αγγλίδες κλπ κλπ αψεγαδιαστες
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
327
Πόντοι
36
στο μαγαζι αυτο παρηλασε οτι καλυτερο υπηρξε στο χωρο του ειδους , η διευθηνση και το προσωπικο που ειχα την τυχη να γνωρισω εχω μονο καλα λογια για αυτους , τους ευχομαι καλη επιτυχια σε οτι και αν κανουν απο εδω και περα
 

jimaros69

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
0
Σκοπεύω Σάββατο που θα βρίσκομαι στην πόλη να το επισκεφτώ. Αξίζει αυτό ή κάποιο άλλο?
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
10
Like
4.767
Πόντοι
4.895
Σκοπεύω Σάββατο που θα βρίσκομαι στην πόλη να το επισκεφτώ. Αξίζει αυτό ή κάποιο άλλο?
Φίλε πραγματικά προσκυνώ...σου πήρε σχεδόν 17 χρόνια να γράψεις μήνυμα και το πρώτο σου μήνυμα είναι αυτό! Είσαι ο ήρωάς μου.
 

jimaros69

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
0
Φίλε πραγματικά προσκυνώ...σου πήρε σχεδόν 17 χρόνια να γράψεις μήνυμα και το πρώτο σου μήνυμα είναι αυτό! Είσαι ο ήρωάς μου.
Το έχω αυτό από μικρός... Μου παίρνει λίγο...
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
314
Κριτικές
4
Like
795
Πόντοι
361
Σκοπεύω Σάββατο που θα βρίσκομαι στην πόλη να το επισκεφτώ. Αξίζει αυτό ή κάποιο άλλο?
Σκοπεύω Σάββατο που θα βρίσκομαι στην πόλη να το επισκεφτώ. Αξίζει αυτό ή κάποιο άλλο?
Για αλλαγή λαδιων γαμαει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom