Νέα

πλανετ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
φυσικα οι περισσοτεροι θα το ξερετε.  ειναι στην οδο μικρομανης,  παραλληλος στην πανορμου και καθετος στην κηφισσιας. οπως και σε ολα τα μπαρακια, ετσι και εκει ,  αλλες  ψαχνουν για χορηγο, και αλλες μονο για  :fuck1:    θα τις καταλαβετε και τις μεν και τις δε ,  μετα απο 5-10 λεπτα συζητησουλα και χωρις να αρχισουν τα κερασματα .  επεσα την περασμενη βδομαδα σε μια 30χρ με γαμω τα σωματα (  ψηλο  κορμι,  ωραιες μπουταρες , φορουσε και ενα  σουπερ  μινι )  ,  αλλα με χαλασε η φατσα της.  η πρωτη της κουβεντα ηταν για  :fuck1:  για τηλ.  και για hotel.    αμεσως  στο ψητο.  τι στο καλο ?  τοσο απελπισμενη ηταν ?    μια αλλη επισης ( αρκετα καλη  παντου ) ,  μετα απο 2-3 ποτα ,  ηθελε να μου δειξει το σχεδιο που ειχε κανει στο ......  της.       
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Το planet ειναι ενα απορυπαντικο για τα πιατα!
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.325
Κριτικές
2
Like
398
Πόντοι
36
φιλικο προς το περιβαλλον κ ετσι τυπε !
 

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
φυσικα οι περισσοτεροι θα το ξερετε.   ειναι στην οδο μικρομανης,   παραλληλος στην πανορμου και καθετος στην κηφισσιας. οπως και σε ολα τα μπαρακια, ετσι και εκει ,   αλλες  ψαχνουν για χορηγο, και αλλες μονο για  :fuck1:     θα τις καταλαβετε και τις μεν και τις δε ,  μετα απο 5-10 λεπτα συζητησουλα και χωρις να αρχισουν τα κερασματα .   επεσα την περασμενη βδομαδα σε μια 30χρ με γαμω τα σωματα (  ψηλο  κορμι,  ωραιες μπουταρες , φορουσε και ενα  σουπερ  μινι )  ,  αλλα με χαλασε η φατσα της.   η πρωτη της κουβεντα ηταν για  :fuck1:  για τηλ.  και για hotel.    αμεσως  στο ψητο.   τι στο καλο ?  τοσο απελπισμενη ηταν ?    μια αλλη επισης ( αρκετα καλη  παντου ) ,  μετα απο 2-3 ποτα ,  ηθελε να μου δειξει το σχεδιο που ειχε κανει στο ......  της.         
για σημερα λεει για περασμα?
 

uricom

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
φυσικα οι περισσοτεροι θα το ξερετε.   ειναι στην οδο μικρομανης,   παραλληλος στην πανορμου και καθετος στην κηφισσιας. οπως και σε ολα τα μπαρακια, ετσι και εκει ,   αλλες  ψαχνουν για χορηγο, και αλλες μονο για  :fuck1:     θα τις καταλαβετε και τις μεν και τις δε ,  μετα απο 5-10 λεπτα συζητησουλα και χωρις να αρχισουν τα κερασματα .   επεσα την περασμενη βδομαδα σε μια 30χρ με γαμω τα σωματα (  ψηλο  κορμι,  ωραιες μπουταρες , φορουσε και ενα  σουπερ  μινι )  ,  αλλα με χαλασε η φατσα της.   η πρωτη της κουβεντα ηταν για  :fuck1:  για τηλ.  και για hotel.    αμεσως  στο ψητο.   τι στο καλο ?  τοσο απελπισμενη ηταν ?    μια αλλη επισης ( αρκετα καλη  παντου ) ,  μετα απο 2-3 ποτα ,  ηθελε να μου δειξει το σχεδιο που ειχε κανει στο ......  της.         

Για το project fuck@Hotel συζητήσατε και τις λεπτομέρειες της "χρηματικής αποζημίωσης" ή το αφήσατε να εννοηθεί στο flu ?
Iσχύει ακόμη η κατώτατη αμοιβή των 50e + έξοδα Ξενοδοχείου για αυτό το επίπεδο ? (δεν μιλάμε για κορμιά-τούμπανα επιπέδου στριπτιζάδικου)
Επίσης κάτι "matures" ουκρανές με πολύ ξανθό βαμένο μαλί είναι ακόμη εκεί ?
Τον .....τυλίγουν ακόμη τον ντολμά εκεί πίσω από τα λουλουδια?
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
849
Κριτικές
3
Like
90
Πόντοι
6
Η Κατερινα και η Αννα (South Georgia) σερβιρουν τίποτα;
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Για το project fuck@Hotel συζητήσατε και τις λεπτομέρειες της "χρηματικής αποζημίωσης" ή το αφήσατε να εννοηθεί στο flu ?
Iσχύει ακόμη η κατώτατη αμοιβή των 50e + έξοδα Ξενοδοχείου για αυτό το επίπεδο ? (δεν μιλάμε για κορμιά-τούμπανα επιπέδου στριπτιζάδικου)
Επίσης κάτι "matures" ουκρανές με πολύ ξανθό βαμένο μαλί είναι ακόμη εκεί ?
Τον .....τυλίγουν ακόμη τον ντολμά εκεί πίσω από τα λουλουδια?

για  την  πρωτη  που  ανεφερα (  ελληνιδα  μαλλον,  ξανθια, ψηλο κορμι ) ,    ολο  για ξενοδοχειο μου ελεγε (  σχεδον παρακαλετη ) , αλλα δεν της εδινα σημασια  ( καλο κορμι αλλα χαλια φατσα ) .  οποτε  δεν συζητησα μαζι της τιποτα παρακατω.        οι ουκρανες ε ?  :2funny:  ( 40αρες , πολυ καλα κρατιουνται για την ηλικια τους  και εμπειρες )  καλες ειναι.  (  ιδιως η μια για τα γουστα μου ειναι οτι πρεπει ).  την μια την εχω δει εκει πισω.  την αλλη οχι.  απλα  δεν  ετυχε (  κολληταρια  ειναι ).   
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
για  την  πρωτη  που  ανεφερα (  ελληνιδα  μαλλον,  ξανθια, ψηλο κορμι ) ,    ολο  για ξενοδοχειο μου ελεγε (  σχεδον παρακαλετη ) , αλλα δεν της εδινα σημασια  ( καλο κορμι αλλα χαλια φατσα ) .  οποτε  δεν συζητησα μαζι της τιποτα παρακατω.        οι ουκρανες ε ?  :2funny:  ( 40αρες , πολυ καλα κρατιουνται για την ηλικια τους  και εμπειρες )   καλες ειναι.  (  ιδιως η μια για τα γουστα μου ειναι οτι πρεπει ).  την μια την εχω δει εκει πισω.  την αλλη οχι.  απλα  δεν  ετυχε (  κολληταρια  ειναι ).   
Κολληταρια ειναι και κανουν και καλη παρτουζα , γλυφονται κανονικα μεταξυ τους. Κατοσταρικακι + ξενοδοχειο
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Κολληταρια ειναι και κανουν και καλη παρτουζα , γλυφονται κανονικα μεταξυ τους. Κατοσταρικακι + ξενοδοχειο
  ιδιως   η  μια  ειναι  αρκετα  καλη.     ωραιες καμπυλες,   ξανθια,  γαλανα ματια  και  με  ωραια  :tits:       απο  την  αλλη  εχω  και  τηλ. και διευθυνση .    
 

nikos999999

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μια albania τι παιζει παιδες? (λεπτουλα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom