Νέα

Πιο περίεργος τρόπος που έχετε χύσει

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Έφηβος κάποιες φορές έχυνα βλέποντας τσόντα σφίγγοντας και χαλαρώνοντας τους μύες των προσαγωγών και των γλουτών χωρίς να χρησιμοποιώ χέρι
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Έφηβος κάποιες φορές έχυνα βλέποντας τσόντα σφίγγοντας και χαλαρώνοντας τους μύες των προσαγωγών και των γλουτών χωρίς να χρησιμοποιώ χέρι
χαχαχα μπορώ και χωρίς γυαλιά.. :rockon:
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
Ο αντρας ναυτικος και δεν ειχε περισσευουμενα χρηματα να επεκτεινει το εξοχικο?

Όχι, απλά δεν ήταν δικό τους....νοικιάζανε σε συγκρότημα με πολλά παρόμοια σπίτια που είναι ουσιαστικά για παραθερισμό και όχι για μόνιμες κατοικίες
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.727
Like
1.511
Πόντοι
216
εννοειται κολλαει. Εσενα οι γονεις σου ξεβρακωνονταν μπροστα στα ματια σου; Γυμνιστες γονεις στην ελλαδα μετριουνται στα δακτυλα

Φίλε συγγνώμη αλλά εσύ δεν έχεις δει ποτέ σου έναν από τους γονείς σου γυμνό; Εμείς μια τουαλέτα είχαμε.
Έτρεχα εγώ μέσα που να προλάβει να ντυθεί ή να τραβήξει την κουρτίνα του μπάνιου ο άλλος;
Δύο επιλογές είχα ή να χεστώ πάνω μου ή να κάνω ντου στο μέρος.
Ειλικρινά δεν συνέβη σε κανέναν αυτό;

 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
Στο ιερό στην εκκλησία όταν ο παπάς έλεγε το ευαγγέλιο κοίταζα από μια χαραμάδα μια συμμαθήτριά μου και τον έπαιζα.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
13 η 14 χρονών ήμουν δε θυμάμαι ακριβώς....με φιλοξενούσε η θεία μου, η γυναίκα του αδερφού της μητέρας μου, στο εξοχικό τους, με τα δύο ξαδέρφια μου που ήταν 10 χρόνια μικρότερα....μου έλεγε θυμάμαι "τώρα που θα πάτε στο εξοχικό να προσέχεις τη θεία σου και να βγαίνεις μαζί της τα βράδια να τη προσέχεις"....αυτή λοιπόν περίμενε πως και πως να με φιλοξενήσει  για να μπορεί να κυκλοφορεί τα βράδια στα μπαράκια και να γκομενίζει θεωρώντας ότι εγώ που ήμουν μαζί της δεν καταλάβαινα τι έκανε.

Οταν βγαινατε με την θεια στα μπαρακια..τα ξαδερφακια σου...που με προχειρους υπολογισμους πρεπει να ηταν 3 ή 4 ετων ποιος τα κρατουσε???
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.991
Κριτικές
4
Like
7.406
Πόντοι
2.306
Σαν ιστορια απο το xstream φανηκε.

Εγω παντως, στη πρωτη γυμνασιου, ειχαμε μαζευτει 5 ατομα στο σπιτο του ενος και βλεπαμε τσοντα σε βιντεοκασετα. Οπως μαλακιζομαστε, ακουμε τα κλειδια και να μπαινει η μανα του. Οπως ειμαστε με τις ψωλες εξω, τρεχαμε να πηδηξουμε απο την αυλη. Ο ενας εχυσε την ωρα που τρεχαμε και γω την ωρα που ημουν στο μαντροτοιχο. Οι υπολοιποι μεινανε καυλωμενοι  :happy:
Τύπε μου εχει τύχει ακριβώς ιδιο σκηνικό σε σπιτι φίλου όπου μπούκαρε η αδερφή του και τρέχαμε όλοι να κρυφτούμε. Ο ένας έχυσε σε μαξιλάρι που χρησιμοποίησε για να κρύψει την πουτσα του, ενώ οι άλλοι είχαμε φύγει για τουαλέτα, κουζίνα και οτι δωμάτιο έπαιζε στο σπιτι!
 

Bully954

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
10
Like
329
Πόντοι
290
Σε σφυνοποτηρο και κέρασμα, μου έχει μείνει.
 

titsglazer

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2017
Μηνύματα
42
Like
127
Πόντοι
0
Μια μέρα που οι γονείς μου έλειπαν την είχα κάνει λάστιχο στεκόμενος στην αρχή του διαδρόμου και κάθε φορά προσπαθούσα να τα φτάσω όσο πιο μακριά γινόταν.
 

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
Φίλε συγγνώμη αλλά εσύ δεν έχεις δει ποτέ σου έναν από τους γονείς σου γυμνό; Εμείς μια τουαλέτα είχαμε.
Έτρεχα εγώ μέσα που να προλάβει να ντυθεί ή να τραβήξει την κουρτίνα του μπάνιου ο άλλος;
Δύο επιλογές είχα ή να χεστώ πάνω μου ή να κάνω ντου στο μέρος.
Ειλικρινά δεν συνέβη σε κανέναν αυτό;

Μα πραγματικά ρε παιδιά....αντί να επικεντρωθείτε στο μουνί φοράτε καμπαρντίνα, καπέλο, τη πίπα στο στόμα και το παίζετε αστυνόμος Μπέκας...δηλαδή ο μόνος τρόπος να σας πείσω μου φαίνεται ότι είναι να ποστάρω τη sportime με το Ντομινίκ....αλλά τότε δεν το ήξερα ότι μετά από 20 χρόνια η μαλακία θα πηγαίνει σύνεφο και σε μεγαλύτερες ηλικίες για να κρατήσω το τέυχος...
 

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
Οταν βγαινατε με την θεια στα μπαρακια..τα ξαδερφακια σου...που με προχειρους υπολογισμους πρεπει να ηταν 3 ή 4 ετων ποιος τα κρατουσε???

η γιαγιά τους που έμενε στο διπλανό διαμέρισμα..άντε να δω τι άλλη μαλακία θα ρωτήσετε....για το μουνί τίποτα....ξεκολάτε και ρωτήστε τίποτα πικάντικο γιατί θα σας περάσουν για κολομπαράδες μάγκες...
 

Γλέντης

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
0
Ήταν στην τρυφερή ηλικία των 14 μου όντας καυλωμένος  :rockon: και μή απογαλακτισμένος. Ενθυμούμαι  :think: ότι βρισκόμουν στα Σέρρας με τους γονείς μου για να περάσουμε τα Χριστούγεννα. Όντας ο νέος στην πόλη τολμώ να πώ ότι εξεπλάγην απο τις βορείου Ελλάδος κορασίδες και θέλοντας απεγνωσμένα να ξεκινήσω την σεξουαλική μου καριέρα  :zfuck: , αποφάσισα να επισκεφτώ ένα μπουρδέλο  :headbaning2: .

Το ταξί με άφησε τη νύχτα σε μία ερημική τοποθεσία  :undecided: έξω απο την πόλη, όπου υπήρχε ένα σπιτάκι με το κλασικό λευκό φωτάκι απέξω. Παιρνώντας μέσα στον χώρο αναμονής, βγήκε μία αφρικανή και παρουσιάστηκε μόνη της καθώς η τσατσά μάλλον θα είχε αποκοιμηθεί. Με πληροφόρησε ότι την περίμενε έτερος συναγωνιστής  :headbaning1: στο δωμάτιο και πώς θα ασχοληθεί μαζί μου μόλις τελειώσει.

Βγήκα απέξω απο το οίκημα για να χαζέψω την περιοχή (δηλαδή τα χωράφια τριγύρω και τον επαρχιακό μή επαρκώς φωτισμένο δρόμο). Στη σκέψη όμως της αφρικανής καλλονής που είχα δεί προηγουμένος και όντας ήδη καυλωμένος, άρχισα να κάνω έρωτα με τον εαυτό μου, κοινώς "να τον παίζω", και κατέθεσα εκεί στο κρύο, στο χώμα.  :rockon:  :rockon:

2 λεπτά αργότερα ο συναγωνιστής βγήκε και ακολούθησε ο εξής διάλογος:
  -Τι κάνεις εδώ στο κρύο;
-Ξέρεις που μπορώ να βρώ ταξί εδώ;
  -Που πάς να σε πετάξω;
-Στην πόλη στην πλατεία
  -Έλα θα σε πάω

Υ.Γ. Ποτέ δεν θα ξεχάσω εκείνη την γενναία του πράξη να με γυρίσει σπίτι. Αυνανίστηκα άλλη μια φορά με την περιγραφή που μου έδωσε για τα του δωματίου, μιας και εγώ δεν γάμησα.

Τύπε όπου και να είσαι, εύχομαι να είσαι καλά και υγειής.    :heavymetalbig:
                                                                                   
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.204
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Παίρνω χορό στο Αλκατράζ 2002-2003 εποχή, τριπλό χορό σε μια μουναρα.. τριβόταν πάνω μου μέχρι που έχυσα..
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Παίρνω χορό στο Αλκατράζ 2002-2003 εποχή, τριπλό χορό σε μια μουναρα.. τριβόταν πάνω μου μέχρι που έχυσα..
2002-2003 ΔΕΝ υπηρχε ακομα το Αλκατραζ, 2006 η 2007 ανοιξε, τοτε εκει ηταν το Αφροδιτη το μεγαλο, υπηρχε και το Αφροδιτη το υπογειο λιγο πιο νοτια....
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.204
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796

pouk58

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
593
Like
188
Πόντοι
6
η γιαγιά τους που έμενε στο διπλανό διαμέρισμα..άντε να δω τι άλλη μαλακία θα ρωτήσετε....για το μουνί τίποτα....ξεκολάτε και ρωτήστε τίποτα πικάντικο γιατί θα σας περάσουν για κολομπαράδες μάγκες...

Με την γιαγιά παίχτηκε καμία φάση τύπε ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom