Νέα

Πιο φτηνή χώρα για χυστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Danky88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2020
Μηνύματα
204
Κριτικές
2
Like
1.156
Πόντοι
201
Λέμε να κανονίσουμε με ένα φίλο μου να πάμε σε κάποια χώρα αποκλειστικά και μόνο για να πεθάνουμε στο ..μηση , δεν έχουμε σκοπό να δούμε αξιοθέατα παρά μόνο να πάει όλο το μπάτζετ του ταξιδιού αποκλειστικά και μόνο σε πόρνες και αλκοόλ , πια είναι η πιο φτηνή χώρα της ε.ε για χυστες με μπάτζετ ? ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας εκ τον προτέρων!
 
Τελευταία τροποποίηση:

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.859
Like
453
Πόντοι
36
Λέμε να κανονίσουμε με ένα φίλο μου να πάμε σε κάποια χώρα αποκλειστικά και μόνο για να πεθάνουμε στο ..μηση , δεν έχουμε σκοπό να δούμε αξιοθέατα παρά μόνο να πάει όλο το μπάτζετ του ταξιδιού αποκλειστικά και μόνο σε πόρνες και αλκοόλ , πια είναι η πιο φτηνή χώρα της ε.ε για να χυστες με μπάτζετ ? ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας εκ τον προτέρων!
Ωραιο θεμα. Για να δουμε. Ταυλανδη ισως?
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.822
Πόντοι
4.496
Τσεχία έχει πάει κανένας χύστης να μας πει;;; ?Έχω ακούσει καλά λόγια αλλά αυτοί που πήγαν δεν ψάχτηκαν, (σύζυγος μαζί) μόνο αν έχεις πάει για γαμήσι ξέρεις!!?
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Λέμε να κανονίσουμε με ένα φίλο μου να πάμε σε κάποια χώρα αποκλειστικά και μόνο για να πεθάνουμε στο ..μηση , δεν έχουμε σκοπό να δούμε αξιοθέατα παρά μόνο να πάει όλο το μπάτζετ του ταξιδιού αποκλειστικά και μόνο σε πόρνες και αλκοόλ , πια είναι η πιο φτηνή χώρα της ε.ε για χυστες με μπάτζετ ? ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας εκ τον προτέρων!
Ελλαδα τυπε με 10-20 ευρω δεν θα βρεις πουθενά
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
εχω ταξιδέψει σχεδόν ολο τον κοσμο μετα Ελλαδα η Βουλγαρια ειναι καλη περίπτωση για :zfuck:
 
OP
OP
Danky88

Danky88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2020
Μηνύματα
204
Κριτικές
2
Like
1.156
Πόντοι
201
Τσεχία έχει πάει κανένας χύστης να μας πει;;; ?Έχω ακούσει καλά λόγια αλλά αυτοί που πήγαν δεν ψάχτηκαν, (σύζυγος μαζί) μόνο αν έχεις πάει για γαμήσι ξέρεις!!?
Πάντως έχει γαμάτες μπύρες η Τσεχία αποσο ξέρω άρα εάν έχει φτηνό γαμηση είναι ότι πιο value
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να ξεκαθαρίσω ότι εννοώ φτηνό κάνα 50αρικο την ώρα πχ αλλά με πιο μοντελε από τις μαϊμούδες που έχουμε εδώ
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.822
Πόντοι
4.496
Πάντως έχει γαμάτες μπύρες η Τσεχία αποσο ξέρω άρα εάν έχει φτηνό γαμηση είναι ότι πιο value
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Να ξεκαθαρίσω ότι εννοώ φτηνό κάνα 50αρικο την ώρα πχ αλλά με πιο μοντελε από τις μαϊμούδες που έχουμε εδώ
Και ωραία μουνιά!!!!
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
παιδια οποιος ξερει ας πει με 50 60 ευρω να γαμας ωραια μουνια.τη ωρα δυο φορες η να χουνε πολλα μπουρδελα αλλα με ενα 10 20 αρι και ωραια μουνια με ενδιαφερι.
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.187
Πόντοι
1.336
Φίλε ντανκυ 88 για Τσεχία να ρωτήσεις τον χρήστη ΒάλΚάνιο πουτσαρα (αυτός θα σε βοηθήσει πολύ ).Σου εύχομαι το καλύτερο .(έχω πάει Πράγα πολύ ωραία αξιοθέατα αλλά δεν έκανα κάτι .Θα σου αρέσει πολύ ).
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.822
Πόντοι
4.496
Φίλε ντανκυ 88 για Τσεχία να ρωτήσεις τον χρήστη ΒάλΚάνιο πουτσαρα (αυτός θα σε βοηθήσει πολύ ).Σου εύχομαι το καλύτερο .(έχω πάει Πράγα πολύ ωραία αξιοθέατα αλλά δεν έκανα κάτι .Θα σου αρέσει πολύ ).
Είσαι ΟΚ με την υγεία σου παιχταρά μου;;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.474
Like
13.181
Πόντοι
3.506
Πάντως έχει γαμάτες μπύρες η Τσεχία αποσο ξέρω άρα εάν έχει φτηνό γαμηση είναι ότι πιο value
Μύστη μου να πας Τσεχία, έχει την original pilsner από βαρέλι και είναι πάρα πολύ καλή. Η Πράγα είναι πολύ όμορφη πόλη. Στο θέμα μας τώρα, πήγα πριν από 10 χρόνια 2 φόρες με ένα φίλο για τον ίδιο λόγο. Το πρώτο μέρος είναι το sex land , κάτι σαν στούντιο πολυχώρος με 20- 30 κοπέλες μέσα, φυσικά ποτάκι πάντα παίζει, χώρος καθαρός, τότε ζητούσαν 50 ευρώ για μισή ώρα και οι κοπέλες μοντέλα, ;όχι αστεία. Μετά κεντρικά στην Πράγα έχει πολλά στριπ τα οποία διαθέτουν πληθώρα κοριτσιών και φυσικά δωμάτια σαν ξενοδοχεία ημιδιαμονής για τα περαιτέρω, .εχει για όλες τις τσέπες απλά εκεί τα μοντέλα είναι λίγο ακριβά, μέχρι και νάνο είδα :confused: Ορεξη να έχεις να γυρίζεις, προσοχή στους πλανόδιους που προσπαθούν να τσιμπήσουν πελάτες. Είχα πάει και σε techno party και ακόμα και εκεί γινόταν παιχνίδι αλλά όλες ήταν πιωμένες :confused: Γενικά πριν πας κάνε μια καλή έρευνα απο νετ και σίγουρα θα περάσεις καλά. Βουλγαρία είναι πολύ φθηνότερα αλλά εκεί θέλει προσοχή το βράδυ γιατί κυκλοφορούν γκάνγκστερ, δεν έχω πάει, όμως ο απόλυτος προορισμός είναι Ταυλάνδη
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.474
Like
13.181
Πόντοι
3.506

Sai Baba

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
50
Like
44
Πόντοι
0
Ρωσία, και Κολομβία.. μιλάμε για μουναρους με 50αρικα.. ειδικά Κολομβία έχει φθηνή ζωή.
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.187
Πόντοι
1.336
Καλά είμαι να είσαι καλά φίλε αγγραματε.(σου εύχομαι το καλύτερο ).Διαβαζω τα ποσταρισματα σου στο φόρουμ (σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον ).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom