Νέα

Πηδήματα και πίπες σε τουαλέτες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα seasunsex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Σεξ σε τουαλέτες

  • Δεν το έχω κάνει ποτέ ούτε με φτιάχνει

    Ψήφοι: 30 20,1%
  • Δεν το έχω κάνει ποτέ αλλά με φτιάχνει η σκέψη

    Ψήφοι: 32 21,5%
  • Το έχω κάνει αλλά δεν τρέχει και τίποτα

    Ψήφοι: 40 26,8%
  • Το έχω κάνει και είναι καύλα

    Ψήφοι: 41 27,5%
  • Το κάνω όλη την ώρα

    Ψήφοι: 2 1,3%
  • Όχι μόνο το κάνω αλλά παίζουν και πιο προχω καταστάσεις εκεί μέσα

    Ψήφοι: 4 2,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    149

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.876
Like
8.507
Πόντοι
2.306
Πιτσιρικας τοτε με οχι πολλες εμπειριες.. μια μερα καθομασταν σε καφετερια αρκετα μεγαλη παρεα και μια κοπελα με γουσταρε
μ εκανε συνεχεια νοηματα και εδειχνε προς την τουαλετα του μαγαζιου.
Χαμπαρι εγω.. σε καποια φαση σηκωνετε ερχεται σ εμενα και μου λεει ψιθυριστα για να μην μας ακουσουν οι αλλοι
- δεν θα πας καθολου τουαλετα;
και πεταω εγω το θεικο..
- οχι ενταξει ειμαι ειχα κατουρησει νωριτερα. :2funny:
Όχι ρε τύπε :confused:
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
818
Κριτικές
1
Like
1.692
Πόντοι
206
τι θυμηθηκα , ηταν το 2003 και ειχα παει για ενα βραδυ στη χερσονησο περαστικος να δω ενα φιλο που δουλευε σε ενα πενταστεερο ξενοδοχειο Γεματο μεθυσμενους τουριστες ,ανεβαινω κοιπον να παω τουαλετα μεσα στον πανω οροφο και μεσα στων ανδρων ηταν μια Αγγλιδα τυφλα και με βουταει και με χαιδευε ε δεν αντεξα και εγω και παρολομ το σοκ μου σηκωθηκε ,μου εκανε πιπα τα πηρε ολα στο στομα ,μονο που βρωμαγε εκει μεσα .Ποτε δεν μου εχει ξανατυχει αλλη τετοια φαση βασικα οχι δεν μου αρεσε αλλα ημουν νεος και αυτη ηταν και πολυ ομορφη και ε δεν κρατηθηκα
 

Tsoupakampras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Κριτικές
3
Like
697
Πόντοι
361
Έχετε ιστορίες από πηδήματα και πίπες σε τουαλέτες;
Είτε αστείες είτε καυλωτικές.
Μια φορά είχα πηδήξει μια κομμώτρια μεγάλο πορνιδιο στην τουαλέτα του κομμωτηρίου.
Συνοικιακό κομμωτήριο, μου είχε στείλει πρωί να πάω για καφέ και εκεί που πίναμε καφέ έσκυβε από δω να πιάσει κάτι έσκυβε από εκεί να πιάσει κάτι άλλο, φορώντας ένα κολάν τιγρε μέχρι που ήρθε και με καβάλησε στον καναπέ και έπεσε φασωμα.. πήγαμε στο μπάνιο και αφού της γάμησα το στόμα με λύσσα την έστησα στον τοίχο και έφαγε καλή πουτσα..πάλι καλά δεν μπήκε κάνεις μέσα..
 

AlexThess88

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
14
Like
13
Πόντοι
0
Μια φορά είχα πηδήξει μια κομμώτρια μεγάλο πορνιδιο στην τουαλέτα του κομμωτηρίου.
Συνοικιακό κομμωτήριο, μου είχε στείλει πρωί να πάω για καφέ και εκεί που πίναμε καφέ έσκυβε από δω να πιάσει κάτι έσκυβε από εκεί να πιάσει κάτι άλλο, φορώντας ένα κολάν τιγρε μέχρι που ήρθε και με καβάλησε στον καναπέ και έπεσε φασωμα.. πήγαμε στο μπάνιο και αφού της γάμησα το στόμα με λύσσα την έστησα στον τοίχο και έφαγε καλή πουτσα..πάλι καλά δεν μπήκε κάνεις μέσα..
Μπράβο φίλε, από εμφάνιση καλό??
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
743
Like
684
Πόντοι
86
Ρότερνταμ Ολλανδία πολλα χρονια πισω , βραδακι λεω να παω για εξερεύνηση μπαινω σε ενα ωραιο μπαρακι με το που κάθομαι τσουπ και ο γύπας να κερασω μου λεει ?ηταν νεαρος και αυτος λεω οκ , εβλεπα που ειχε ολο αντρες αλλα δεν εδωσα σημασια..το τυπακι μου αρεσε και δεν ειχα χρονο για ξενοδοχειο οποτε λεμε παμε τουαλετα .Παμε τουαλετα και εκει που γαμιομασταν ανοιγει την πορτα και ειναι και αλλα ατομα με βλεπει ο τυπος οτι εχω κολωσει και μου εξηγει οτι σε αυτο το μαγαζι ερχονται γυναικες μονες για να κανουν σεχ με πολλους αντρες ..Τι να εξηγησω και ποιος να καταλαβει ευτυχώς ειμαι ετυμολογη και ειπα ξεχασα τα φαρμακα για την καρδια και εφυγα αερας..
Αυτο το πραγμα με τις τουαλετες απο γενια σε γενια το παρακολουθω και εχω δει δραση ,κωμωδια,θριλερ,νουβελες ολοκληρες δεν υπαρχει ολα τα ταλεντα:dancing:sex and mpraf:dunno::dunno:
"είμαι ετυμόλογη" > "είμαι ετοιμόλογη"
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
58
Like
118
Πόντοι
0
Χρονια πριν εχω σταματησει στην εθνικη να βγαλω ο,τι ειχε μεσα το εντερο. Στις διπλα τουαλετες ενα παρανομο ζευγαρι εδινε πονο. Δεν ξερω τι εχουν να πουν, αλλα τους ζητω συγνωμη για οσα μυρισαν και κυριως ακουσαν. Οταν τελειωσα και βγηκα αντικρισα στα ματια τα παιδια. Ενας νορμαλ τυπακος κοντα στα 40 και μια milf σε εξαλλη κατασταση που πιστευω θα ηθελε να κανει το 2 3 ευκολα αν δεν ειχε βιωσει τη μποχα.
 

Jim2696

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2024
Μηνύματα
13
Like
13
Πόντοι
0
Με τρελαίνει σαν ιδέα αλλα δεν το έχω κανει ποτέ
 
OP
OP
S

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
560
Like
249
Πόντοι
26

ChatGTP

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
11
Like
24
Πόντοι
0
Το εκανα συχνα με την πρωτη μου σχεση οταν ημουν 15, το βλέμμα του τυπου που μπαινει μετα απο εσενα και την κοπελα σου ειναι ο,τι πιο κριντζ
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
Πιτσιρικας τοτε με οχι πολλες εμπειριες.. μια μερα καθομασταν σε καφετερια αρκετα μεγαλη παρεα και μια κοπελα με γουσταρε
μ εκανε συνεχεια νοηματα και εδειχνε προς την τουαλετα του μαγαζιου.
Χαμπαρι εγω.. σε καποια φαση σηκωνετε ερχεται σ εμενα και μου λεει ψιθυριστα για να μην μας ακουσουν οι αλλοι
- δεν θα πας καθολου τουαλετα;
και πεταω εγω το θεικο..
- οχι ενταξει ειμαι ειχα κατουρησει νωριτερα. :2funny:
Ήταν η πρώτη σου χυλόπιτα!
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Πρέπει να δώσεις διευκρινίσεις !
Μιλφάρες; Πιπίνια; Μεθυσμένες; Μπάζα; Δικά σου γκομενάκια;
ΕΞαρταται απο το ποσο ειχα πιει....
Παντως την καλυτερη πιπα μου την εκανε μια κοντα στα 90κ.
Οι χοντρες γενικα το εχουν με την πιπα!!!
 
OP
OP
S

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
560
Like
249
Πόντοι
26
99-2004 δουλευα σε club.
Εχω δωσει πανω απο 20 πιπες σε τουαλετες.
Σε θέλω πιο συγκεκριμένο
Το εκανα συχνα με την πρωτη μου σχεση οταν ημουν 15, το βλέμμα του τυπου που μπαινει μετα απο εσενα και την κοπελα σου ειναι ο,τι πιο κριντζ
Από μικρή στα δύσκολα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom