Νέα

Πιάτσες στον Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 821
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
100
Like
7.463
Πόντοι
17.806
Στα village ειναι ενα ωραιο ξανθο. Πανω στη Πετρου ραλλη εξω απο το χαρμανι. Μετα τις 10.
 

shoei

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σάς πέρασα έξω από Χαρμανη και δεν υπήρχε τίποτα. :think:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Καλησπέρα σάς πέρασα έξω από Χαρμανη και δεν υπήρχε τίποτα. :think:
ε, και? επειδη την ειδε καποιος να καλντερίζει μια νυχτα ξαστεριας δεν παει να πει πως θα περιμενει και σενα....ξαναπερνα!
 

spankingz_abroad

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2013
Μηνύματα
5
Κριτικές
5
Like
15
Πόντοι
0
Εδώ και μέρες πάντως τίποτα στον Πειραιά...εξαφανιζόλ η Ιζαμπελα.  :(
 

apso

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2013
Μηνύματα
32
Like
2
Πόντοι
0
Κανα νεο για το Πειραια μας? Γνωριζει κανεις καμια πιατσα τιποτα?
 

apso

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2013
Μηνύματα
32
Like
2
Πόντοι
0
Ρε φίλε, την αναφέρουν κυριολεκτικά στην προηγούμενη σελίδα. Διαβάζεις τίποτα πριν μπεις να ρωτήσεις;

Ειδα που γραψανε απο κατω οτι μαλλον δεν ισχυει κατι και δεν ασχοληθηκα!
 

xistikos

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0
Από Πειραιά τίποτα συνάδελφοι. Μόνο Πέτρου Ράλλη και τα αμέσως κοντινότερα Μοσχάτο και οι μαύρες στο Σχιστο. Ψόφια πράγματα
 

left_eris

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
114
Like
95
Πόντοι
1
πειραια δεν παιζει τιποτα!!μονο Πέτρου Ράλλη στον χαρμάνι ακριβός απ'εξω αλλα δεν το συστήνω μακρια!πεταμένα λεφτα!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Μάγκες το βράδι της Παρασκευής κατά τις 01:00 τσέκαρα μπροστά στον μεγάλο σκλαβενίτη του κερατσινίου (επί της λ.δημοκρατίας) ένα ωραίο μαυράκι με λευκή μπλούζα,μαύρη φούστα και λευκές μπότες μα περιμένει ακριβώς μπροστά στο πάρκινγκ.Το σημείο έχει αναφερθεί και παλιότερα από συναγωνιστές και απ'ότι φαίνεται συνεχίζει να έχει κινητικότητα  :orchestra: :hi:
 

takis0350

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες το βράδι της Παρασκευής κατά τις 01:00 τσέκαρα μπροστά στον μεγάλο σκλαβενίτη του κερατσινίου (επί της λ.δημοκρατίας) ένα ωραίο μαυράκι με λευκή μπλούζα,μαύρη φούστα και λευκές μπότες μα περιμένει ακριβώς μπροστά στο πάρκινγκ.Το σημείο έχει αναφερθεί και παλιότερα από συναγωνιστές και απ'ότι φαίνεται συνεχίζει να έχει κινητικότητα  :orchestra: :hi:
                            και εγώ το έχω δει αυτό αλλά δεν μου γέμισε το μάτι την έχω δει και 12 η ώρα... Είναι χρονιά πιάτσα εκεί παλιά ήταν μια άλλη τώρα θα έχει πάρει σύνταξη :P
 

takis0350

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
πειραια δεν παιζει τιποτα!!μονο Πέτρου Ράλλη στον χαρμάνι ακριβός απ'εξω αλλα δεν το συστήνω μακρια!πεταμένα λεφτα!!
                            ναι το ξέρω φίλε μου ευχαριστώ για την ενημέρωση πειραια έχει νεκρά μόνο Αθήνα Γλυφάδα από εκεί έχει τα καλά!!!  Πέρασα και έπαθα πλάκα!!!
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
Προχτές το βράδυ σε βόλτα, ακριβώς πανω στη στροφή μετά το Βίλατζ Φαλήρου, στο Τροκαντερό. Μία με σγουρό μαλλί, κοντή με ωραίο κώλο, ομιλούσα μόνο αγγλικά ήθελε 30 για σεξ αμαξι. 50 μέτρα πιο κάτω, στο φαναρι το πρώτο που βγαίνει από μαρίνα φλοίσβου, μια πιο ψηλή, πιτσιρίκα, ομιλούσα αγγλικά και σπαστά ελληνικά, ήθελε 40 για σεξ, και 30 για πίπα. Δεν δοκιμάστηκαν διότι δε μου γέμισαν το μάτι από τη μια, και από την άλλη ήτο ακριβές για αυτό που προσφέραν.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Προχτές το βράδυ σε βόλτα, ακριβώς πανω στη στροφή μετά το Βίλατζ Φαλήρου, στο Τροκαντερό. Μία με σγουρό μαλλί, κοντή με ωραίο κώλο, ομιλούσα μόνο αγγλικά ήθελε 30 για σεξ αμαξι. 50 μέτρα πιο κάτω, στο φαναρι το πρώτο που βγαίνει από μαρίνα φλοίσβου, μια πιο ψηλή, πιτσιρίκα, ομιλούσα αγγλικά και σπαστά ελληνικά, ήθελε 40 για σεξ, και 30 για πίπα. Δεν δοκιμάστηκαν διότι δε μου γέμισαν το μάτι από τη μια, και από την άλλη ήτο ακριβές για αυτό που προσφέραν.
Κανονικα έπρεπε να τα γράψεις παραλιακη
Είναι δύο όντως κάθε βράδυ αργά έως μπορεί και 5:00 ανάλογα τη μερα
Μπορεί να εμφανιστούν και 22:00-22:30 αλλά αν γίνει ντου θα τις δεις αργά 1:00-1:30
Το σημείο είναι εντελώς άκυρο γιατί γίνεσαι κάρφωμα καθώς είναι το πιο πολυσύχναστο μέρος από όλες τις κατευθύνσεις και στάνταρ κάποιος θα σε δει όταν ψωνίζεις
Για την ψηλή ξανθιά έχουν ακουστεί θετικά σχόλια αλλά όχι κάτι που θα σου μείνει αξεχαστο
Είναι λίγο καιρό στο κουρμπέτι μαλλον
 

ermis68

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
20
Κριτικές
10
Like
83
Πόντοι
10
Μάγκες χθες μετά από καιρό εντόπισα στις 16.00 την Ιζαμπέλλα απέναντι από την είσοδο του ηλεκτρικού. Μπροστά στο everest.
Στεκόταν ακίνητη με το βλέμα έντρομο και στο κενό.
Δεν ήμουν όμως μόνος για να γίνει ο χαβαλές. :fuck1:  :pipa3:
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
H Iσαβελα βγαινει καθημερινα απο 3.00 μεσημερι μεχρι και συνηθως 9.00 βραδυ .Βαδιζει την Ναυαρινου μπρος απο το γνωστο οτελ και μεχριτην ΑΛΦΑ Τραπεζα παιρνει 10 ευρω στο αυτοκινητο σε καβατζα και 20 ευρω σε οτελ επιλογης σου .Τιμια επιλογη ,ιδρωνει την φανελα αρκει να μη την αφησεις να μιλαει .Καλα γαμη..ια
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
H Iσαβελα βγαινει καθημερινα απο 3.00 μεσημερι μεχρι και συνηθως 9.00 βραδυ .Βαδιζει την Ναυαρινου μπρος απο το γνωστο οτελ και μεχριτην ΑΛΦΑ Τραπεζα παιρνει 10 ευρω στο αυτοκινητο σε καβατζα και 20 ευρω σε οτελ επιλογης σου .Τιμια επιλογη ,ιδρωνει την φανελα αρκει να μη την αφησεις να μιλαει .Καλα γαμη..ια

οπα ρε φιλε τι εννοεις 10ευρω ? τρωγεται καθολου η Ισαβελλα ? επισης παιζει να ναι πρεζου ?
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
οπα ρε φιλε τι εννοεις 10ευρω ? τρωγεται καθολου η Ισαβελλα ? επισης παιζει να ναι πρεζου ?

να πω οτι τωρα καταλαβα σε ποιο θρεντ ειμαι (νομιζα ημουν στο παραλιακης) και το διαβασα απ την αρχη για να εχω αποψη..ωστοσο ακομα εχω την απορια αν αυτο που εγραψε ο φιλος για τα 10 ευρω στο αμαξι ισχυει γιατι οι περισσοτεροι εχουν πει για τα 20+10 για το ξενοδοχειο και επισης αν παιζει να ειναι πρεζου (οχι οτι μπορειτε να ξερετε 100% αλλα πως την κοβετε).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom