Νέα

Πιάτσες στο Ηράκλειο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 87K
  • Ετικέτες
    ηράκλειο κρήτης
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Neos989

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2020
Μηνύματα
55
Like
8
Πόντοι
0
Ρε παιδιά μήπως ξέρετε που μπορώ να βρω τσιγγάνες? Πιάτσα η περιοχές?
 

emmmanosemm

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
87
Like
76
Πόντοι
0
Συνήθως είναι 2-3 που κυκλοφορούν στην περιοχή του carefour ...ειτε στον δρόμο ακριβως μπροστά ειτε στον δρόμο προς την θαλασσα και λιγο δυτικότερα. Όμως μην έχεις μεγάλες προσδοκίες.
 

geor70

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Συνήθως είναι 2-3 που κυκλοφορούν στην περιοχή του carefour ...ειτε στον δρόμο ακριβως μπροστά ειτε στον δρόμο προς την θαλασσα και λιγο δυτικότερα. Όμως μην έχεις μεγάλες προσδοκίες.
προσοχή με αυτά τα γυφτοβουλγαράκια μην την πατήσετε και εσείς και κολήσετε τίποτα......
 

geor70

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
φίλε εγώ δεν έχω κολλήσει (αν και εχω παει μόνο 2 φορές) αλλά έχει κολλήσει γνωστός μου......και ειναι και λογικό με τόσους που πάνε μέσα στα αυτοκίνητα
 

papakos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
227
Like
277
Πόντοι
21
Τι κόλλησε? Πηγαίνει πουθενά αλλού ο γνωστός σου?
 

hikabot

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
26
Like
4
Πόντοι
0
Τις τελευταίες μέρες πάντως έχουν εξαφανιστεί όλες. Μάλλον πέρασαν και μάψεζαν την σαπίλα, δεν εξηγείτε αλλιώς.
 

madgordons

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
11
Like
1
Πόντοι
0
κανενα νεοτερο απο το μετωπο της αμμουδαρας εχουμε ρε παιδια?
 

xasofi4416

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Μάγκες, πολύ προσοχή στα κλασσικά δύο γυφτάκια που είναι στο γνωστό στέκι. Πέρα του ότι είναι άπλυτες όσο δε πάει η μαυρομάλλα σε ξαφρίζει σε χρόνο μηδέν!
Καλύτερα ότι κάνετε εκτός αυτοκίνητού ή φροντίστε πιο πριν να έχετε κρύψει τα πάντα! Γενικά ούτε ευρώ δεν αξίζουν.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.818
Κριτικές
8
Like
24.400
Πόντοι
6.336
Άγιος Στυλιανός

Απέναντι στο παρκάκι.
Με προσοχή......
 

xasofi4416

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ έχω περάσει 3-4 φορές σήμερα και δεν υπήρχε ψυχή. Άσε που έχει και κόσμο δεξιά αριστερά και δεν βολεύει μία
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
Πέρασμα απο την πιάτσα της Αμμουδάρας νωρίς το απόγευμα.Στο σημείο μια 20αρα βουλγαρογύφτισα αρκετά συμπαθητική.40ε ζήτησε μόνο για γαμήσι εντός του οχήματος. Δεν ασχολήθηκα γιατί οι παραλίες είναι τίγκα στον κόσμο και που να γαμάς τωρα με θεατές....
 

ToDeponTou98

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Πέρασμα απο την πιάτσα της Αμμουδάρας νωρίς το απόγευμα.Στο σημείο μια 20αρα βουλγαρογύφτισα αρκετά συμπαθητική.40ε ζήτησε μόνο για γαμήσι εντός του οχήματος. Δεν ασχολήθηκα γιατί οι παραλίες είναι τίγκα στον κόσμο και που να γαμάς τωρα με θεατές....
Αδερφέ εν εννοείς Σκλαβενίτη απέξω πέρασα απογευματάκι και δεν υπήρχε ούτε μια.. τώρα για ένα παλικάρι που είπε για το ξενοδοχείο κοράλλι αν ξέρει κάποιος που ακριβώς στο ξενοδοχείο ας κάνει τη παλικαριά να πει!
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
Αδερφέ εν εννοείς Σκλαβενίτη απέξω πέρασα απογευματάκι και δεν υπήρχε ούτε μια.. τώρα για ένα παλικάρι που είπε για το ξενοδοχείο κοράλλι αν ξέρει κάποιος που ακριβώς στο ξενοδοχείο ας κάνει τη παλικαριά να πει!
Εννοώ έξω απο το χοτελι κοράλλι. Είναι στην πίσω μεριά του Σκλαβενίτη, αριστερά προς Αμμουδάρα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Εννοώ έξω απο το χοτελι κοράλλι. Είναι στην πίσω μεριά του Σκλαβενίτη, αριστερά προς Αμμουδάρα
Αν θυμάμαι καλά σ' αυτό το ξενοδοχείο σε οδηγούν κάποιες απ' αυτές που κάνουν πιάτσα εκεί
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.896
Πόντοι
2.256
Αν θυμάμαι καλά σ' αυτό το ξενοδοχείο σε οδηγούν κάποιες απ' αυτές που κάνουν πιάτσα εκεί
Στο κοράλι δεν πάνε οι συγκεκριμένες αφού δεν τις συμφέρει οικονομικά .. απλα
Χρησιμοποιούν το σημείο εκείνο για να σε οδηγήσουν απο τον στενό δρόμο δίπλα απο το κοράλι απόμερα στην παραλία που σου λένε να τις πηδήξεις μέσα στο αυτοκίνητο να σου πάρουν τα χρήματα και να γίνουν καπνός ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom