Νέα

Πιάτσες στην Κύπρο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Ιαν 2021
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Βλέποντας ότι μέσα εδω δεν υπάρχει πληροφόρηση για πιάτσες αλλα κυρίως αγγελίες μασαζ απο site άνοιξα αυτο το τοπικ ώστε όσοι θέλουν να ψάξουν ή να αναφέρουν για πιο amateur φάσης να το κάνουν εδω ώστε να μην χάνεται μέσα σε τοπικ με αγγελίες και αξιολογήσεις η πληροφορία για εμάς που μας αρέσει αυτό.
please να μην ξεκινήσουμε και εδώ με αγγελίες !
Μονο για πιάτσες ή amateur
 

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
86
Like
26
Πόντοι
0
Για Λεμεσό ξέρουμε ότι υπάρχει στην βιβλιοθήκη οποίος ξέρει κάτι άλλο ας γράψει
 

RforRed

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
191
Like
74
Πόντοι
1
Στο γνωστό σημείο στην Ρηγένης υπάρχει τίποτε?
 

Teondor1979(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2021
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Βιβλιοθήκη και γύρω περιοχή βράδυ έχει σχιστοκαματες άστε τι τιμή θα σας πουν, 20€ πίπα χωρίς προφυλακτικό, μην σπάσετε τις τιμές, αν ξέρετε αλλού που κάνουν πιάτσα πείτε
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
26 Ιαν 2021
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά στην ριγενης παίζουν κορίτσια ;;; Δεν ξερει κάποιος που μπορούμε να ψαρέψουμε κοπέλες από δρόμο ;;;
 

Teondor1979(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2021
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά στην ριγενης παίζουν κορίτσια ;;; Δεν ξερει κάποιος που μπορούμε να ψαρέψουμε κοπέλες από δρόμο ;;;
Βιβλιοθήκη και γύρω δρόμους εκκλησίας αγίας τριάδας μετά τις 6 το απόγευμα σχιστοματες
 

siou98

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Λευκωσία παίζει κάπου πιπα με ένα 20αρικο;
 

Kangos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Like
22
Πόντοι
0
Έχει κανένα σημείο στην λαρνακα για καλοπέραση;
 

kavlintiros

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2015
Μηνύματα
89
Like
51
Πόντοι
0
Λευκωσία πάντως οι μαυρούλες παίζουν χοντρό παιχνίδι. Εψές ήβρα νέα μιτσιά 19 χρονών. Δεν ξέρω γιατί πληρώνουν κάποιοι 200 την ώρα, όταν τούτες θέλουν 30. Μάλλον έχουν τον Σακκόλα θκιό. :)
 

Rosofilos74

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2019
Μηνύματα
115
Like
100
Πόντοι
1
Λευκωσία πάντως οι μαυρούλες παίζουν χοντρό παιχνίδι. Εψές ήβρα νέα μιτσιά 19 χρονών. Δεν ξέρω γιατί πληρώνουν κάποιοι 200 την ώρα, όταν τούτες θέλουν 30. Μάλλον έχουν τον Σακκόλα θκιό. :)
Σε ποιες περιοχές φίλε της Λευκωσίας κινούνται;
 

Chris175

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
151
Like
150
Πόντοι
1
Λευκωσία πάντως οι μαυρούλες παίζουν χοντρό παιχνίδι. Εψές ήβρα νέα μιτσιά 19 χρονών. Δεν ξέρω γιατί πληρώνουν κάποιοι 200 την ώρα, όταν τούτες θέλουν 30. Μάλλον έχουν τον Σακκόλα θκιό. :)
Ε δώκε και καμια πληροφορία ρε μαν. Μεν μας το χουμίζεις μόνο
 

kavlintiros

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2015
Μηνύματα
89
Like
51
Πόντοι
0
Ε δώκε και καμια πληροφορία ρε μαν. Μεν μας το χουμίζεις μόνο
Λοιπόν ρε. Τζιαμέ στου παπαφιλίπου απέναντι ήταν το πρωιν καλλιπόλεως οκ? Απέναντι που τα φώτα εν οι φοιτιτικές εστίες τζε που κάτω έχει ένα καφέ. Τραβάτε τζιαμέ, πιείτε τον καφέ σας, κατά τες 4-5 το απόγευμα τζε κόφτε κίνηση. Εννα καταλάβετε πολλά τζε εν θέλετε gps. Άτε εφτιαξά σας πάλε
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.257
Κριτικές
7
Like
3.374
Πόντοι
736
Λοιπόν ρε. Τζιαμέ στου παπαφιλίπου απέναντι ήταν το πρωιν καλλιπόλεως οκ? Απέναντι που τα φώτα εν οι φοιτιτικές εστίες τζε που κάτω έχει ένα καφέ. Τραβάτε τζιαμέ, πιείτε τον καφέ σας, κατά τες 4-5 το απόγευμα τζε κόφτε κίνηση. Εννα καταλάβετε πολλά τζε εν θέλετε gps. Άτε εφτιαξά σας πάλε

Μιλάς για την περιοχή που ειναι το Mall στην Εγκωμη....;

Πες το όνομα του καφέ ρε συναγωνιστή ...
μιλάς για το Arabica η για το Cofeehouse ;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Angelo_CY

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2020
Μηνύματα
152
Like
133
Πόντοι
1
Λοιπόν ρε. Τζιαμέ στου παπαφιλίπου απέναντι ήταν το πρωιν καλλιπόλεως οκ? Απέναντι που τα φώτα εν οι φοιτιτικές εστίες τζε που κάτω έχει ένα καφέ. Τραβάτε τζιαμέ, πιείτε τον καφέ σας, κατά τες 4-5 το απόγευμα τζε κόφτε κίνηση. Εννα καταλάβετε πολλά τζε εν θέλετε gps. Άτε εφτιαξά σας πάλε
Αν λες για την περιοχη του mall της Εγκωμης εγω εκει μενω, αλλα δεν εχω καταλαβει σε ποιο καφε αναφέρεσαι. Αν θες να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος θα το εκτιμουσαμε.

Thanks.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
596
Like
593
Πόντοι
86
μαλακες όταν πήγα πρώτη φορά στην πιάτσα δεν κατάλαβα ποιες ήταν ..ανες, όταν τις βρήκα, βγάζουν μάτι.. από ότι κατάλαβα κάποιοι δεν ντρέπονται και καθόλου, ρωτάνε όποιαν περάσει ( και νομίζω κάποιοι αυτο εννοούν με το ψάξετε λίγο) εγώ δεν μπορώ να ρωτάω όποιαν περάσει αλλά ςν μπορεί κάποιος θα βρει και τα τυχερά του, ειδικά από κοπέλες που τώρα αρχίζουν
 

TzDev

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
15
Like
14
Πόντοι
0
Μιλάς για την περιοχή που ειναι το Mall στην Εγκωμη....;

Πες το όνομα του καφέ ρε συναγωνιστή ...
μιλάς για το Arabica η για το Cofeehouse ;
Έχει και το Migel κάτω από τις εστίες αλλά γίνεται πανικός από κόσμο... πού κάνουν παιγνίδι οι μαυρούλες? Μέσα στο Cafe?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom