Νέα

Πιάτσες fm Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DEWARSS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
DEWARSS

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.038
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796
@antisthenis διόρθωσε τον περιορισμό στο νήμα, πουτανες Θεσσαλονίκη (πιάτσες , τραβελια,πουτανες).
Δεν έφταιγα εγώ και συνυπογράφουν όλοι οι συναγωνιστές του νήματος .
Έχει δέκα μέρες παίζουμε σπασμένο τηλέφωνο για να γίνεται ενημέρωση .
 

klarinos2

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
39
Like
70
Πόντοι
0
καλά γελάτε με τα χάλια μου... αλλά απάντηση δεν πήρα.... να υποθέσω οτι έπεσα έξω? με ξάφνιασε το καινούργιο θέμα μιας και το προηγούμενο είχε απο ολα.... για πείτε.....
 
OP
OP
DEWARSS

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.038
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796
καλά γελάτε με τα χάλια μου... αλλά απάντηση δεν πήρα.... να υποθέσω οτι έπεσα έξω? με ξάφνιασε το καινούργιο θέμα μιας και το προηγούμενο είχε απο ολα.... για πείτε.....
Δεν είναι καινούριο θέμα ρε τυπε .
Είναι η χρονομηχανή μου για να μπορώ να γράφω στο κύριο νήμα αφού έχω περιορισμένη πρόσβαση ,σαν τον μουγγό του σάιτ .
Fm,είναι τελείως χιουμοριστικό όπως το ραδιόφωνο που εκπέμπει κάποιον σταθμό,για να ακούγομαι κάπου μέχρι να μπορώ να γράψω.
 

klarinos2

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
39
Like
70
Πόντοι
0
ok σε ευχαριστω... χαχαχ εσπασα το κεφαλι μου τι να σημαινει. FM for men ? female? thanks....
 
OP
OP
DEWARSS

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.038
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796
Τι θα γίνει με το οικογενειακό δέντρο της πιάτσας ;
Τα εξηγήσαμε και πάλι τα κάνετε άνω κάτω στο άλλο νήμα.
Όλοι ξέρουμε ότι κάθε μία στην πιάτσα έχει και έναν από πίσω και συνήθως γύφτο .
Και ναι για την ιστορία ,για αυτό λέγονται συμπεθερες .
Αλλά από την στιγμή που της ξεχωρίσαμε γιατί τις ξανά κάνετε άνω κάτω ;

Πειραιώς και δαβανο ,ξανθιά ,τώρα ροζ μαλλί πολύ αδύνατη - Σύλβια αλβανίδα (συμπεθέρα) .

Μελαχρινή συνήθως με μαύρα γυφτάκι ,πετιτ από μακριά φαίνεται μικρή αλλά είναι 30+ βγαίνει με Ντανιέλα πριν την διχάλα,έχει βρεθεί και χλόης και προχθές ήταν στο 4all μοναστηριού , Βουλγάρα - Σύλβια όπως συστήθηκε στον συναγωνιστή.

μιλφ καστανή στην διχάλα Βουλγάρα.- Νταίζη μιλφ

Αδύνατη πολύ , μελαχρινή με τατού στο μπούτι και πράσινα μάτια ,Βουλγάρα πάντα στο δαβανο - Νταίζη (συμπεθέρα) .

Πετιτ αδύνατο ,δεν μιλάει ελληνικά,μελαχρινό και πολύ νέα Βουλγάρα - Νταίζη (γερμανοβουλγαρακι).
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Τι θα γίνει με το οικογενειακό δέντρο της πιάτσας ;
Τα εξηγήσαμε και πάλι τα κάνετε άνω κάτω στο άλλο νήμα.
Όλοι ξέρουμε ότι κάθε μία στην πιάτσα έχει και έναν από πίσω και συνήθως γύφτο .
Και ναι για την ιστορία ,για αυτό λέγονται συμπεθερες .
Αλλά από την στιγμή που της ξεχωρίσαμε γιατί τις ξανά κάνετε άνω κάτω ;

Πειραιώς και δαβανο ,ξανθιά ,τώρα ροζ μαλλί πολύ αδύνατη - Σύλβια αλβανίδα (συμπεθέρα) .

Μελαχρινή συνήθως με μαύρα γυφτάκι ,πετιτ από μακριά φαίνεται μικρή αλλά είναι 30+ βγαίνει με Ντανιέλα πριν την διχάλα,έχει βρεθεί και χλόης και προχθές ήταν στο 4all μοναστηριού , Βουλγάρα - Σύλβια όπως συστήθηκε στον συναγωνιστή.

μιλφ καστανή στην διχάλα Βουλγάρα.- Νταίζη μιλφ

Αδύνατη πολύ , μελαχρινή με τατού στο μπούτι και πράσινα μάτια ,Βουλγάρα πάντα στο δαβανο - Νταίζη (συμπεθέρα) .

Πετιτ αδύνατο ,δεν μιλάει ελληνικά,μελαχρινό και πολύ νέα Βουλγάρα - Νταίζη (γερμανοβουλγαρακι).
Της πουτανας γινεται
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.136
Like
8.081
Πόντοι
2.356
@antisthenis διόρθωσε τον περιορισμό στο νήμα, πουτανες Θεσσαλονίκη (πιάτσες , τραβελια,πουτανες).
Δεν έφταιγα εγώ και συνυπογράφουν όλοι οι συναγωνιστές του νήματος .
Έχει δέκα μέρες παίζουμε σπασμένο τηλέφωνο για να γίνεται ενημέρωση .
Ρε συ dew στα @@ σου γράφουμε εδώ κ τέλειωσε
Οταν μπαίνει κάποιος κομήτης π θα γράψει 10 μηνύματα κ θα εξαφανιστεί όπως έχουν κάνει ένα σωρό μέχρι τώρα κ κάνει αναφορά σε κάποιο μέλος π προσφέρει όχι μόνο στις πιάτσες Αλλά παντού κ τρώει mute από τον admin τι να πω τα σχόλιά είναι περιττά πιστεύω να το δει ο @antisthenis κ να το ξανασκεφτεί αυτά τα ολίγα με Αγάπη προς το site μας
 
OP
OP
DEWARSS

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.038
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796
Ρε συ dew στα @@ σου γράφουμε εδώ κ τέλειωσε
Οταν μπαίνει κάποιος κομήτης π θα γράψει 10 μηνύματα κ θα εξαφανιστεί όπως έχουν κάνει ένα σωρό μέχρι τώρα κ κάνει αναφορά σε κάποιο μέλος π προσφέρει όχι μόνο στις πιάτσες Αλλά παντού κ τρώει mute από τον admin τι να πω τα σχόλιά είναι περιττά πιστεύω να το δει ο @antisthenis κ να το ξανασκεφτεί αυτά τα ολίγα με Αγάπη προς το site μας
Τίποτα φίλε ,πονάει που είχαμε το καλύτερο νήμα .
Έχουν βαλθεί να το χαλάσουν.
Κάθε μέρα ξεφυτρώνουν από το πουθενά "πιατσοβιοι" εδώ και ένα μήνα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Τίποτα φίλε ,πονάει που είχαμε το καλύτερο νήμα .
Έχουν βαλθεί να το χαλάσουν.
Κάθε μέρα ξεφυτρώνουν από το πουθενά "πιατσοβιοι" εδώ και ένα μήνα
Και λέω μόνο εγώ το κατάλαβα.
Και Μίλαν μόνο για συγκεκριμένες...
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Δυστυχώς έχω καταλάβει ότι στο άλλο νήμα έχει χαθεί η ουσία από της δημοσίευσης είναι παρά πολύ χάλια που βγαίνει ο άλλος 5 σελίδες μιλάει για την σβεντα και τρελαίνετε με τα μάτια της αλλά θέλει να την πηδαει συνεχεία έχει πολλά λεφτά και θέλει να την βάλει στον ίσιο δρόμο,πριν 10 μήνες έμπαινα μέσα έβλεπα πράγματα από ανιτωπους που γνωρίζανε και ολανκαλα τώρα σκατα..εχθές έκανα μια βόλτα δεν είδα αλβανιδα δεν είδα μαύρες μόνο μια λ αυτή μετά το φορ ολ στην Γιαννιτσών, γερμανοβουλγαρακι ντεζυ κτλ στον δαβανο δεν υπήρχαν, το στιλο εκεί μια τρανς ψιλή με ασπρόμαυρο μαλλί, η κορι της μιλφ άκουγε μουσική και χόρευε ποιος ξέρει τι ναρκωτικά πήρε,ποιο πέρα προς διχάλα μια χοντρή δεν θυμαμαι πως την λένε και στην διχάλα μια πρεζου,αυτά από εμένα καλή συνέχεια..

Υγ λευτεριά στο ντιου
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
@Todorisk φτάνει ρε αγόρι μου ,έχει να φανεί μια εβδομάδα στην πιάτσα και εσύ μας έχεις ζαλίσει και έχεις γαμησει όλο το νήμα με την Σβεντα,άμα δεν έγραψες τόσο καλά ελληνικά θα έλεγα ότι είσαι ο Βούλγαρος γαμιας της με τέτοιο όνομα ( Τοντωρος) .

@maver έχει δαγκώσει λαμαρίνα ο τύπος ή μας δουλεύει τόσο καιρό .

Καταρχάς κάτι δεν κολλάει με όλα αυτά που γράφεις ,είδα ξανά το πρώτο σου μύνημα από τα 18 που έχεις γράψει στο σάιτ όλα για την Σβεντα και λες ότι σταμάτησες αφού την είδες πρώτη φορά και κατευθείαν την ρώτησες για ακαποτα και αφού σου αρνήθηκε κατηγορηματικά ερωτεύτηκες.
Από εκείνη την ημέρα προσπαθείς να την ξεπλένεις λες και έγινες μάνατζερ της .
Αφού την γάμησες και ξενοδοχείο όπως έγραψες (και το λέω με αμφιβολία ,ειδικά για το ποσό που είπες ότι ζήτησε ) τώρα προσπαθείς να αποπροσανατολίσεις τους υπόλοιπους "καλοπροαίρετους" που την ψάχνουν και λες ότι αρνείται να πάει στο ξενοδοχείο μετά το Τζακ ποτ που έπιασε .
Εγώ λέω να κόψετε τις μαλακίες γενικά γιατί έχουν μείνει λίγα κομμάτια στην πιάτσα και με τις παπαριές που κάνετε μερικοί κοντευετε να τα αφανισετε και αυτά .
Κοπέλες ,χωρίς να αναφερθώ ονομαστικά ,που ήταν κάθε μέρα στο πόστο τους και μπορούσαμε να συναινοηθουμε ξαφνικά είναι εξαφανισμένες είτε γιατί φορτώνετε σε ξενοδοχεία και πληρώνετε τα μαλλιοκεφαλα σας ,είτε γιατί δίνετε μεγάλα ποσά μόνο και μόνο για να το παίξετε απλες ,αλλά έτσι χαλάτε την πιάτσα .
Εσείς θα κάνετε το κομμάτι σας και θα εξαφανιστειτε ,εμείς που γυρνάμε χρόνια στην πιάτσα θα παιδευομαστε πάλι και θα κάνουμε παζάρια να ξανά φέρουμε τα πράγματα σε ισορροπία.

Αγαπουληδες,λεφταδες και νυφίτσες επισκέπτες, απευθύνομαι σε όλους σας πηγαίνετε γαμηστε με ένα 20ρικο στην καβατζα μέσα ή έξω από το αμάξι και χαρείτε οποία θέλετε .αυτή είναι η πιάτσα .
Όποιος θέλει κρεβατοματα,αγάπες και να το παίζει χιου χεθνερ ας πάει σε μπουρδέλο ή σε εσκορτ .
Επίσης μην είστε τόσο βλάκες και αφελείς,εμείς που πάμε τόσα χρόνια στην πιάτσα δεν δίνουμε ούτε τσιμπούκι ακαποτο ,αυτή είναι η διαφορά μας .
Εγώ πιστεύω ότι είναι ένας καλός προμοτορας η ο νταβάς της η κάποιος που τον έκανε έξτρα δάκος και την προμοτάρει φουλ όπου και να διαβάσεις στο άλλο νήμα για αυτήν μιλάνε έκανε καλή δουλειά παντος
 
OP
OP
DEWARSS

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.038
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796
Εγώ πιστεύω ότι είναι ένας καλός προμοτορας η ο νταβάς της η κάποιος που τον έκανε έξτρα δάκος και την προμοτάρει φουλ όπου και να διαβάσεις στο άλλο νήμα για αυτήν μιλάνε έκανε καλή δουλειά παντος
Ότι και να είναι και αυτός και άλλοι ,το θέμα είναι ότι δίνουν ψεύτικες ενημερώσεις ,λένε ψέματα για τις υπηρεσίες,τα σημεία που βρίσκονται οι κοπέλες και ανακατεύουν τα πάντα .
Δεν ισχύουν ούτε τα μισά για αυτές που γράφουν .
Δεν μιλάω για τις φανταστικές βόλτες που δεν έχουν γίνει ποτέ .
 

rage

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
74
Like
197
Πόντοι
0
Σαν τον άλλον που είχε εμφανιστεί και μιλουσε για την Νταίζη την συμπεθέρα ότι είναι επιπέδου εσκορτ. Πάλι εμφανίστηκε όλως τυχαίως και μιλάει για γλυφοκωλια από τη συγκεκριμένη. Ύποπτοι όλοι τους.
 
OP
OP
DEWARSS

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.038
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796
Σαν τον άλλον που είχε εμφανιστεί και μιλουσε για την Νταίζη την συμπεθέρα ότι είναι επιπέδου εσκορτ. Πάλι εμφανίστηκε όλως τυχαίως και μιλάει για γλυφοκωλια από τη συγκεκριμένη. Ύποπτοι όλοι τους.
Να έλεγε ψέματα ότι εψησε την Σύλβια συμπεθέρα με παραπάνω λεφτά για γλειφοκωλι ίσως γινόταν πιο πιστευτός ,αν και όσο εκφυλη και να είναι δεν πιστεύω ότι θα του το έκανε .
Αλλά να λέει ότι πήρε την Νταίζη συμπεθέρα και έκανε όλα αυτά σε χοτελ δεν θα τον πιστεψει ούτε αρχάριος στην πιάτσα .
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Άρα δεν ειμαι καχυποπτος τότε αδικα.Απλα τι άλλο να πω. Δεν. Βαριεμαι ώρες ωρες
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.045
Πόντοι
201
ok σε ευχαριστω... χαχαχ εσπασα το κεφαλι μου τι να σημαινει. FM for men ? female? thanks....
Ειναι για τις αλλες μερες που παμε στη πιατσα να κωλομπαρισουμε και γαμαμε αντρες η μεταξυ μας...για αυτο Fuck Men FM αχαχαχαχαχ
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.045
Πόντοι
201
ok σε ευχαριστω... χαχαχ εσπασα το κεφαλι μου τι να σημαινει. FM for men ? female? thanks....
Ειναι για τις αλλες μερες που παμε στη πιατσα να κωλομπαρισουμε και γαμαμε αντρες η μεταξυ μας...για αυτο Fuck Men FM
Σαν τον άλλον που είχε εμφανιστεί και μιλουσε για την Νταίζη την συμπεθέρα ότι είναι επιπέδου εσκορτ. Πάλι εμφανίστηκε όλως τυχαίως και μιλάει για γλυφοκωλια από τη συγκεκριμένη. Ύποπτοι όλοι τους.
Εγω τα βλεπω φυσιολογικα..αφου δεν ειπαν για γλειφοκωλια με τον Γκαμαθ ακομα καλα παμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom