Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
ναι όντως μου χε σπάσει τα νεύρα η φοβία της ότι δήθεν έχω κάμερα και βιντεοσκοπώ την παράτριψη
με έψαξε εξονυχιστικά η καριόλα  :2funny:

να σου πώ μπρό,
στο anemos cafe και στο άλλο δίπλα του ξέρεις τι παίζει ?
όσες φορές έχω πάει γίνεται του μουνιού το πανηγύρι
οχι δεν εχω ιδεα,κατσε που ειναι αυτο? :think:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Γεια σας μάγκες. Στο Άνεμος παίζει παράτριψη αλλά μπορείς να πιεις και καφέ. Είτε πας επιτόπου και διαπραγματεύεσαι ή αράζεις και λίγο. Αλλά παίζει σαπίλας, πέρυσι είχα πάρει μια πακιστανή ή ινδή, πιτσιρίκα ήτανε, αλλά έπαιζε μπόχας. Από φράγκα δεν θυμάμαι, το πολύ 30 όμως  :boobies:

 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Στο δίπλα του Άνεμος νομίζω παίζει πιο πολύ τράβελος.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Γεια σας μάγκες. Στο Άνεμος παίζει παράτριψη αλλά μπορείς να πιεις και καφέ. Είτε πας επιτόπου και διαπραγματεύεσαι ή αράζεις και λίγο. Αλλά παίζει σαπίλας, πέρυσι είχα πάρει μια πακιστανή ή ινδή, πιτσιρίκα ήτανε, αλλά έπαιζε μπόχας. Από φράγκα δεν θυμάμαι, το πολύ 30 όμως  :boobies:
ποδαριλας μουνιλας τυπε? :grin: :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Τωρα τελευταια μου χει καρφωθει να βιντεοσκοπω τα γαμησια μου.
Το ιδανικο αξεσουαρ, ειναι το ΠΟΡΝΟΡΟΛΟΙ. Τετοιο εχει ο ξαδερφος του ΠΟΡΝΟΜΑΣΤΟΡΑ(γνωστος και ως ΠΟΡΝΟΞΑΔΕΡΦΟΣ  :kneel: :kneel:  :rockon: :rockon:) και μπαινει στα τσαρδια και βιντεοσκοπει  :kneel: :kneel: :rockon: :rockon: :rockon:

Γυρω στα 80 ευρω κανει, εχει καλη ποιοτητα ληψης και δεν σε παιρνει με τιποτα πρεφα ο αλλος!! Γυρω στα 80 το αγορασε.
Νομιζω ειναι απαραιτητο αξερουσαν για καθε πορνοκατασκοπο που σεβεται τον εαυτο του  :wanker:
Θα αγορασω και γω.  :wanker:

ξερόχυσα με πορνο/ρολόι  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

abelo7979

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Φεβ 2015
Μηνύματα
12
Κριτικές
82
Like
2.338
Πόντοι
7.180
Είχα βάλει στο μάτι μια νταρντάνα με μαλλί καστανόξανθο πιασμένο κότσο χαμογελαστή με μικρά λίγο σχιστά μάτια, στο θρέντ άλλοτε αναφερόταν ως Άννα και άλλοτε ως Αλεξάνδρα, κατέβηκα σήμερα στοχευμένα και την πέτυχα. Το πρόσωπο και ο σωματότυπος της μου άρεσαν πολύ οπότε πέρασα χωρίς δεύτερη σκέψη. Πρόκειται για την Άννα από τη Ρουμανία που προσωπικά θεωρώ ότι ξεχωρίζει σαν τη μύγα μες στο γάλα εκεί πέρα. Ευγενική, πρόσχαρη με τυπικές υπηρεσίες αλλά όταν της ζήτησα εξηνταεννιά δέχτηκε πρόθυμα και στο γαμήσι ήταν δεκτικότατη. Αν της φερθείς εντάξει και είσαι κύριος θα στο ανταποδώσει, μου έφτιαξε τη μέρα για όλο το υπόλοιπο και αν και δεν συνηθίζω να κολλάω θα ξανατιμηθεί. Αυτά κύριοι. Καλή ανάσταση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
189
Πόντοι
5.765
Χυστες για καλες "ληψεις" και φτηνα μπορειτε να παρετε απο www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40|R40|R40&_sacat=0&LH_BIN=1&_nkw=808+dvr+Camera+spy&_sop=15]ebay [/url]¨η www.aliexpress.com/w/wholesale-808-camera.html?initiative_id=SB_20150408003147&site=glo&groupsort=1&SortType=total_tranpro_desc&shipCountry=gr&SearchText=808+camera]aliexpress [/url]μια καμερα που μπαινει στα κλειδια και ειναι σαν κοντρολ συναγερμου .
Απλα αφηνεις τα κλειδια στο κομοδινο - τραπεζακι και να στοχευει προς το κρεβατι .
Κοστος κοντα στα 10$ + μια καρτα microsd .
Με τετοιο γω τραβαω και κρατω αναμνησεις
Να ενα δειγμα ληψης σε δωματιο του elysium με την καυλα την ΛΙΛΙ :
URL]]
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Τύπε η μουσική υπόκρουση στο Video από που προέρχεται; Ποιά επιτυχία είναι; Ωραίος πάντως!

:orchestra:


 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.684
Κριτικές
3
Like
4.253
Πόντοι
606
Χυστες για καλες "ληψεις" και φτηνα μπορειτε να παρετε απο www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40|R40|R40&_sacat=0&LH_BIN=1&_nkw=808+dvr+Camera+spy&_sop=15]ebay [/url]¨η www.aliexpress.com/w/wholesale-808-camera.html?initiative_id=SB_20150408003147&site=glo&groupsort=1&SortType=total_tranpro_desc&shipCountry=gr&SearchText=808+camera]aliexpress [/url]μια καμερα που μπαινει στα κλειδια και ειναι σαν κοντρολ συναγερμου .
Απλα αφηνεις τα κλειδια στο κομοδινο - τραπεζακι και να στοχευει προς το κρεβατι .
Κοστος κοντα στα 10$ + μια καρτα microsd .
Με τετοιο γω τραβαω και κρατω αναμνησεις
Να ενα δειγμα ληψης σε δωματιο του elysium με την καυλα την ΛΙΛΙ :
http://[URL unfurl="true"]www.foxoffer.com/images/808_Car_Keys_Micro_Camera_Spy_Cam_Car_DVR_3.jpg[/img[/URL]]
[/quote]το'χω 2 χρονια το συγκεκριμενο

εχουν βγει και πιο εξελιγμενα με fullhd κλπ.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Χυστες για καλες "ληψεις" και φτηνα μπορειτε να παρετε απο www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40|R40|R40&_sacat=0&LH_BIN=1&_nkw=808+dvr+Camera+spy&_sop=15]ebay [/url]¨η www.aliexpress.com/w/wholesale-808-camera.html?initiative_id=SB_20150408003147&site=glo&groupsort=1&SortType=total_tranpro_desc&shipCountry=gr&SearchText=808+camera]aliexpress [/url]μια καμερα που μπαινει στα κλειδια και ειναι σαν κοντρολ συναγερμου .
Απλα αφηνεις τα κλειδια στο κομοδινο - τραπεζακι και να στοχευει προς το κρεβατι .
Κοστος κοντα στα 10$ + μια καρτα microsd .
Με τετοιο γω τραβαω και κρατω αναμνησεις
Να ενα δειγμα ληψης σε δωματιο του elysium με την καυλα την ΛΙΛΙ :
http://[URL unfurl="true"]www.foxoffer.com/images/808_Car_Keys_Micro_Camera_Spy_Cam_Car_DVR_3.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

οπα καλ φαινεται
επιτελους χρησιμο gadget
πως το γραφουμε?
micro camera?
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
καλα εγω θελω να σας παρουν χαμπαρι και να τις φατε με αυτα ...
θα σας αρεσε σε εσας να σας τραβανε βιντεο στα μπουρδελα ;
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
189
Πόντοι
5.765
Τυπε να τις βαζουμε να υπογραφουν συγκαταθεση ?
 

dimmanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2015
Μηνύματα
113
Like
63
Πόντοι
1
Τωρα τελευταια μου χει καρφωθει να βιντεοσκοπω τα γαμησια μου.
Το ιδανικο αξεσουαρ, ειναι το ΠΟΡΝΟΡΟΛΟΙ. Τετοιο εχει ο ξαδερφος του ΠΟΡΝΟΜΑΣΤΟΡΑ(γνωστος και ως ΠΟΡΝΟΞΑΔΕΡΦΟΣ  :kneel: :kneel:  :rockon: :rockon:) και μπαινει στα τσαρδια και βιντεοσκοπει  :kneel: :kneel: :rockon: :rockon: :rockon:

Γυρω στα 80 ευρω κανει, εχει καλη ποιοτητα ληψης και δεν σε παιρνει με τιποτα πρεφα ο αλλος!! Γυρω στα 80 το αγορασε.
Νομιζω ειναι απαραιτητο αξερουσαν για καθε πορνοκατασκοπο που σεβεται τον εαυτο του  :wanker:
Θα αγορασω και γω.  :wanker:
καλησπερα μαγκες!!καινουργιο μελος,αλλα παλιος επισκεπτης και πιο παλιος στα σοκακια του αγοραιου ερωτα!!να συμπληρωσω στον φιλο οτι υπαρχει και αναπτηρας καμερα με 35 ευρω!!τον εχει ενας κολλητος και μολις μαθω περισσοτερες πληροφοριες απ'το σημειο αγορας του θα ενημερωσω αμεσσα!!!
 

dimmanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2015
Μηνύματα
113
Like
63
Πόντοι
1

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Πέρασμα κατά τις 03:30 έξω από το Λιτό όπου στεκόταν η ψηλή ξανθιά κάβλα πρεζού με το σκισμένο τζιν και το δερμάτινο μπουφάν  :cum: :cum:.Ή έχει μειώσει την δόση ή κάνει αποτοξίνωση γιατί την βλέπω σε καλύτερη κατάσταση από παλιότερα που την πετύχαινα να σέρνεται στην Καποδιστρίου  :rolleyes: :uglystupid: :rockon: :rockon:.
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Εχει επιστρεψει και η Ελληνιδα Αννα απο Παγκρατι με το ξυρισμενο στα πλαινα μαλλι και τη ξανθια φρατζα. Πολυ καλο σωμα, Α σταδιο χρησης και πολυ αξιολογη περιπτωση πριν γινει και αυτη ζομπι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom