Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.667
Like
13.674
Πόντοι
2.256
Εχεις τηλ φιλε ή απλά παίζεις με την τύχη για να την βρεις!!Καλημέρα και ευχαριστώ!!
Δεν έχω τηλ δυστυχώς αλλά είναι κάθε μέρα εκεί!!! Έξω από το πορτοκάλι και κινείται αεράτα, στην τελική ρώτησε τον τύπο στο καφέ στα ίσα!!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.667
Like
13.674
Πόντοι
2.256
Τέτοια ώρα και στο συγκεκριμένο σημείο χλωμό να πιατσάρει. Πιο πιθανό να έχει καποια σχέση με 1-2 κινεζομάγαζα που βρίσκονται απέναντι
Πάντως μια βραδυνή (όχι καλή από όσο λένε), στο ίδιο σημείο πιατσάρει!!!
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.774
Πόντοι
1.056
Εχεις τηλ φιλε ή απλά παίζεις με την τύχη για να την βρεις!!Καλημέρα και ευχαριστώ!!
Καλημερα Φιλε μου...αν δεν κανω λαθος η Βαλεντινα ...ειναι γυρω στο 1.70.....μαλλι ξανθο μεχρι τους ωμους και ισως λιγο πιο κατω...σπαστο το μαλλι.....οχι ισια...σπαστο.....φοραει συνηθως λευκες φουστες....και γυαλια ηλιου προς το καφε χρωμα....σημα κατατεθεν....ομιλητικη....μια ματια θα της ριξεις και θα σου μιλησει....γλυκομιλητη...ευγενικη....
αν της βρεις γιατι την ειχα λοκαρει και εγω δωσε ραπορτο...πως ηταν το ραντεβου και αν αξιζε...
Καλα να περνας...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.543
Like
13.594
Πόντοι
3.656
Ειρήνη κανει πιάτσα εκει;;;Που την συναντησες φιλε μου !!καλημέρα
Σωκράτους, απέναντι από το Κριστιάνα, εκεί που το πεζοδρόμιο στενεύει, συνήθως κάθονται 2 - 3 σεξεργάτριες, και κάποιες φορές τραβεστί. Όλες όμως πηγαινοέρχονται πάνω - κάτω
 
  • Like
Αντιδράσεις: krou44

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.667
Like
13.674
Πόντοι
2.256
Καλημερα Φιλε μου...αν δεν κανω λαθος η Βαλεντινα ...ειναι γυρω στο 1.70.....μαλλι ξανθο μεχρι τους ωμους και ισως λιγο πιο κατω...σπαστο το μαλλι.....οχι ισια...σπαστο.....φοραει συνηθως λευκες φουστες....και γυαλια ηλιου προς το καφε χρωμα....σημα κατατεθεν....ομιλητικη....μια ματια θα της ριξεις και θα σου μιλησει....γλυκομιλητη...ευγενικη....
αν της βρεις γιατι την ειχα λοκαρει και εγω δωσε ραπορτο...πως ηταν το ραντεβου και αν αξιζε...
Καλα να περνας...
Αυτή είναι!!! Καλό ραντεβού για 20 ευρώ!! Πάνω από το μέσο όρο της περιοχής!!! Η επιδερμίδα της αρκετά σπασμένη λόγω ηλικίας αλλά οκ. Αν ψάξεις τα σχόλια, έχω γράψει κάτι γι αυτήν αλλά βαριέμαι να ψάξω. Αν θυμάμαι καλά είχε και λίγες τρίχες στο μουνί στυλ τριμ και καλά.
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.366
Πόντοι
13.040
Αφού ξεκαθαρίσω πως δεν είμαι προμότορας (γνωστός από 190 κριτικές στα μπουρδέλα) θα γράψω
για γεγονότα που συνέβησαν στις 31/05/2023.
Πήρα την Άντζελα (Αλβανιδοκωλάρα) στις 10:00 το πρωί στο ARTEMISSION και στις 14:00 στο LITO.
Κόστος 20 δικά της +10 ξενοδοχείο. Δεν ξέρω τι λέτε αλλά είναι ξηγημένη. Τα χρήματα τα έπαιρνε
μετά την συνεύρεση, επικοινωνιακή και προστυχόλογα που σε καυλώνουν.
Στην πρώτη συνάντησή μας είχαμε ένα πολύ ωραίο "69" με ακάποτη πίπα. Περιποιήθηκα και τις δύο
τρυπούλες της με τη γλώσσα μου. Μετά την έβαλα να κάτσει πάνω μου (με καπότα), στην συνέχεια
στα τέσσερα, όπου την έβαλα να κοιτάει τον καθρέφτη. Αφαίρεση προφυλακτικού και κατάθεση
στο στόμα της.
Στην δεύτερη συνάντηση αρχίσαμε τα χουφτώματα από το ασανσέρ και όταν μπήκαμε μέσα της τον
έδωσα στο στόμα (καθόταν στο κρεβάτι) ακάποτα. Πίπα χωρίς χέρια και κοίταγε τον εαυτό της στον
καθρέφτη, με άναψε. Ξαπλώνει, βάζει κάτω από τη μέση της μαξιλάρι, της σηκώνω τα πόδια ψηλά
και της κάνω γλειφομούνι και γλειφοκώλι. Πέρασμα καπότας και ιεραποστολικό στη μουνάρα της.
Με τις φωνές της (ψεύτικες;) με άναψε και με μερικές βαθιές πουτσιές έχυσα στη μουνάρα της.
Βγάλτε τα συμπεράσματά σας. Θα σας πω μόνο ότι μια που είχα πάρει έξω από το LIBERTY εκτός
που πλήρωσα 30+10 μου ζήταγε έξτρα χρήματα για να της γλείψω το μουνί και η πίπα με καπότα.
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
352
Κριτικές
1
Like
798
Πόντοι
81

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Αδερφέ μου τι εννοείς το γνωστό τσαντάκι;
Σήμερα το πρωί στις 11:00
στο Ρουφ. Εθεάθη Κινέζα. Εκεί είναι μόνο η στρατολογία, δεν ξέρω να υπάρχουν ούτε καβάτζες (για τέτοια ώρα) ούτε ξενοδοχείο!!! 90% όμως έκανε πιάτσα!!! Το χαρακτηριστικό τσαντάκι!!!
Ήμουν απέναντι αλλά μόλις πήγα να της κάνω νόημα (μετά τις φωτογραφίες) άναψε πράσινο κι έπρεπε να φύγω.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.787
Like
4.384
Πόντοι
506
Σήμερα το πρωί στις 11:00
στο Ρουφ. Εθεάθη Κινέζα. Εκεί είναι μόνο η στρατολογία, δεν ξέρω να υπάρχουν ούτε καβάτζες (για τέτοια ώρα) ούτε ξενοδοχείο!!! 90% όμως έκανε πιάτσα!!! Το χαρακτηριστικό τσαντάκι!!!
Ήμουν απέναντι αλλά μόλις πήγα να της κάνω νόημα (μετά τις φωτογραφίες) άναψε πράσινο κι έπρεπε να φύγω.
IMG_20230621_105856_1.jpg
IMG_20230621_143601.jpg
Τυπε έχει κάνα 2 μαγαζια εκεί κοίτα μην είναι σύμπτωση και σε τουλουμιασουν οι κιτρινιαρηδες
Και καλά το ξύλο θα τα αντέξεις
Εκείνο το ακατάπαυστα τσινιάρης τσον σε μορφή πολυβόλου δενβπαλευεται
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 69fil

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.787
Like
4.384
Πόντοι
506
Ισχύει αυτό, την βραδυνή την εχω πετύχει 2-3 φορές εκεί αλλά δεν ενθουσιάζει
Μια άλλη που λένε στις γραμμές πιο κάτω είναι υπαρκτό πρόσωπο ή μάζεψε το χαρτι και έχει πάει στη χώρα της για καλοκαίρι?
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.667
Like
13.674
Πόντοι
2.256
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.543
Like
13.594
Πόντοι
3.656
Αφού ξεκαθαρίσω πως δεν είμαι προμότορας (γνωστός από 190 κριτικές στα μπουρδέλα) θα γράψω
για γεγονότα που συνέβησαν στις 31/05/2023.
Πήρα την Άντζελα (Αλβανιδοκωλάρα) στις 10:00 το πρωί στο ARTEMISSION και στις 14:00 στο LITO.
Κόστος 20 δικά της +10 ξενοδοχείο. Δεν ξέρω τι λέτε αλλά είναι ξηγημένη. Τα χρήματα τα έπαιρνε
μετά την συνεύρεση, επικοινωνιακή και προστυχόλογα που σε καυλώνουν.
Στην πρώτη συνάντησή μας είχαμε ένα πολύ ωραίο "69" με ακάποτη πίπα. Περιποιήθηκα και τις δύο
τρυπούλες της με τη γλώσσα μου. Μετά την έβαλα να κάτσει πάνω μου (με καπότα), στην συνέχεια
στα τέσσερα, όπου την έβαλα να κοιτάει τον καθρέφτη. Αφαίρεση προφυλακτικού και κατάθεση
στο στόμα της.
Στην δεύτερη συνάντηση αρχίσαμε τα χουφτώματα από το ασανσέρ και όταν μπήκαμε μέσα της τον
έδωσα στο στόμα (καθόταν στο κρεβάτι) ακάποτα. Πίπα χωρίς χέρια και κοίταγε τον εαυτό της στον
καθρέφτη, με άναψε. Ξαπλώνει, βάζει κάτω από τη μέση της μαξιλάρι, της σηκώνω τα πόδια ψηλά
και της κάνω γλειφομούνι και γλειφοκώλι. Πέρασμα καπότας και ιεραποστολικό στη μουνάρα της.
Με τις φωνές της (ψεύτικες;) με άναψε και με μερικές βαθιές πουτσιές έχυσα στη μουνάρα της.
Βγάλτε τα συμπεράσματά σας. Θα σας πω μόνο ότι μια που είχα πάρει έξω από το LIBERTY εκτός
που πλήρωσα 30+10 μου ζήταγε έξτρα χρήματα για να της γλείψω το μουνί και η πίπα με καπότα.
Παραλίγο να συναντιόμασταν. Στις 31/05/2023, Πήρα την Άντζελα (Αλβανιδοκωλάρα) στις 9:30 το πρωί στο ARTEMISSION και στις 13:30 στο LITO.
Κόστος 20 δικά της +10 ξενοδοχείο.
Στην πρώτη συνάντησή μας βάζω την καπότα, κι αφού μου την ύγρανε με μπόλικο σάλιο, άρχισα να μπαίνω εναλλάξ από τον κώλο στο μουνί της, και λίγο πριν τελειώσω την έβαλα να μου κάνει συνεχώς anal to mouth, είναι φανερό ότι γουστάρει τη γεύση από τα υγρά του κώλου της. Τελείωσα μέσα στο στόμα της, ΦΥΣΙΚΑ χωρίς να βγάλω την καπότα, αφού ήταν γεμάτο από τα κωλοβακτηρίδια που της είχαν μεταφερθεί. Απλά σκούπισε το μουνί της και τον κώλο της με χαρτί υγείας κι άρχισε να ντύνεται, ούτε το στόμα της έπλυνε.
- Δεν θα θα κάνεις μπάνιο, την ρώτησα έκπληκτος;
- όχι μου απάντησε, υπάρχουν κάποιοι μερακλήδες που μου γλείφουν και το μουνί και τον κώλο κι έτσι οι τρύπες μου είναι πεντακάθαρες, αφού τις καθαρίζει η γλώσσα τους, γλυτώνω και χρόνο αφού με καθαρίζει ο επόμενος πελάτης.
Στην δεύτερη συνάντηση αρχίσαμε τα χουφτώματα από το ασανσέρ και όταν μπήκαμε μέσα της τον έδωσα στο στόμα (καθόταν στο κρεβάτι), αυτονόητα με καπότα, αφού ξέρω ότι παίρνει ακάποτες πίπες σε όλο τον κόσμο, και είναι πανεύκολο να κολλήσω κάποιο ΣΜΝ από αυτά που κουβαλάνε όλοι όσοι χύνουν μέσα στο στόμα της. Συνέχισα να μπαινοβγαίνω και στο μουνί και στην κωλοτρυπίδα της, πάλι από των κώλο στο στόμα της, κι ενώ έκανα μπάνιο πάλι σκουπίστηκε και πήγα να πάρει τον επόμενο πελάτη.


ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ. Το πιο πάνω κείμενο είναι μια φανταστική ιστορία, όσον αφορά το πρόσωπο της σεξεργάτριας. Ποτέ δεν την έχω πάρει, και δεν θα την πάρω, ακόμα κι αν είναι η τελευταία στο τρίγωνο. Αν είμαι όμως σίγουρος για κάτι, είναι ότι όσες κάνουν ακάποτες πίπες, τις κάνουν με όλους, και πέντε συγκεκριμένες σεξεργάτριες τις οποίες παίρνω στάνταρ, κάνουν χωρίς κανένα πρόβλημα το anal to mouth.

Καλά γαμήσια εύχομαι σε όλους
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.307
Πόντοι
9.477
Ανταπόκριση από τρίγωνο. Πρώτα από όλα η Ευγενία από την Ουκρανία με τα σιλικονάτα βυζιά με απογοήτευσε πλήρως. Μου έκανε μια απίστευτη ξεπέτα, ποτέ δεν μου έχει ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο. Οπότε χτες που κατέβηκα τρίγωνο πήρα την εκδίκησή μου. Έπεσα πάνω της, με ρώτησε τι κάνω και της απάντησα ότι ψάχνω κάποια κοπέλα.
-Εμένα; ρώτησε τάχα αθώα
-Όχι, απάντησα με δηλητηριασμένο χαμόγελο. Την προηγούμενη φορά με ξεπέταξες και δεν σε ξαναπαίρνω.
Συνέχισα το δρόμο μου προς τη Σωκράτους κι απέναντι από το Κριστιάνα η Θεά Αφροδίτη μου έστειλε μια εξαιρετική Ιέρειά της. Η Δέσποινα που είχε εξαφανιστεί επανήλθε. Ξανθιά, πολύ λεπτή, τατουάζ από Ταιλάνδη μεριά. Η κωλοτρυπίδα της έχει σχεδόν κλείσει, δυσκολεύτηκα να μπω. Κατά τα άλλα είναι η πιο σεξουαλική σεξεργάτρια που έχω γνωρίσει στη ζωή μου. Αν σε εμπιστευτεί και νιώσει σίγουρη μαζί σου, αφήνεται και το απολαμβάνει. Αφού προηγήθηκαν άφθονα προκαταρκτικά, στη συνέχεια γέμισε με μουνόχυμα τα σεντόνια. Δεν έχει επανέλθει τελείως, αλλά είναι η μόνη Ελληνίδα σεξεργάτρια με την οποία έχω φτάσει σε σημείο να κατεβάζει τόσα υγρά. Δεν έγινε από την αρχή, σιγά - σιγά με την εξοικείωση κι αφού ένιωσε σίγουρη μαζί μου απελευθερώθηκε. Δουλεύει μετά τις 21.00, μην ζητήσει κάποιο μέλος τηλέφωνο, έχω ξεκαθαρίσει ότι σταμάτησα να παίρνω τηλέφωνα, επειδή με ενοχλούσαν
Στο δεξί μέρος της φωτογραφίας φαίνεται ένας κώλος.
Ποιανού είναι;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.667
Like
13.674
Πόντοι
2.256
Παραλίγο να συναντιόμασταν. Στις 31/05/2023, Πήρα την Άντζελα (Αλβανιδοκωλάρα) στις 9:30 το πρωί στο ARTEMISSION και στις 13:30 στο LITO.
Κόστος 20 δικά της +10 ξενοδοχείο.
Στην πρώτη συνάντησή μας βάζω την καπότα, κι αφού μου την ύγρανε με μπόλικο σάλιο, άρχισα να μπαίνω εναλλάξ από τον κώλο στο μουνί της, και λίγο πριν τελειώσω την έβαλα να μου κάνει συνεχώς anal to mouth, είναι φανερό ότι γουστάρει τη γεύση από τα υγρά του κώλου της. Τελείωσα μέσα στο στόμα της, ΦΥΣΙΚΑ χωρίς να βγάλω την καπότα, αφού ήταν γεμάτο από τα κωλοβακτηρίδια που της είχαν μεταφερθεί. Απλά σκούπισε το μουνί της και τον κώλο της με χαρτί υγείας κι άρχισε να ντύνεται, ούτε το στόμα της έπλυνε.
- Δεν θα θα κάνεις μπάνιο, την ρώτησα έκπληκτος;
- όχι μου απάντησε, υπάρχουν κάποιοι μερακλήδες που μου γλείφουν και το μουνί και τον κώλο κι έτσι οι τρύπες μου είναι πεντακάθαρες, αφού τις καθαρίζει η γλώσσα τους, γλυτώνω και χρόνο αφού με καθαρίζει ο επόμενος πελάτης.
Στην δεύτερη συνάντηση αρχίσαμε τα χουφτώματα από το ασανσέρ και όταν μπήκαμε μέσα της τον έδωσα στο στόμα (καθόταν στο κρεβάτι), αυτονόητα με καπότα, αφού ξέρω ότι παίρνει ακάποτες πίπες σε όλο τον κόσμο, και είναι πανεύκολο να κολλήσω κάποιο ΣΜΝ από αυτά που κουβαλάνε όλοι όσοι χύνουν μέσα στο στόμα της. Συνέχισα να μπαινοβγαίνω και στο μουνί και στην κωλοτρυπίδα της, πάλι από των κώλο στο στόμα της, κι ενώ έκανα μπάνιο πάλι σκουπίστηκε και πήγα να πάρει τον επόμενο πελάτη.


ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ. Το πιο πάνω κείμενο είναι μια φανταστική ιστορία, όσον αφορά το πρόσωπο της σεξεργάτριας. Ποτέ δεν την έχω πάρει, και δεν θα την πάρω, ακόμα κι αν είναι η τελευταία στο τρίγωνο. Αν είμαι όμως σίγουρος για κάτι, είναι ότι όσες κάνουν ακάποτες πίπες, τις κάνουν με όλους, και πέντε συγκεκριμένες σεξεργάτριες τις οποίες παίρνω στάνταρ, κάνουν χωρίς κανένα πρόβλημα το anal to mouth.

Καλά γαμήσια εύχομαι σε όλους
Τελικά ποια είναι αυτή ρε παιδιά;;; πού στον πούτσο στέκεται;;; Δεν είναι η χοντροκώλα έξω από το liberty;;; ;;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.543
Like
13.594
Πόντοι
3.656

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom