Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.161
Κριτικές
4
Like
1.611
Πόντοι
266
ειναι καθαρη φιλε ακαποτο τσιμπουκι εννοεις η ακαποτο γαμησι οταν λες καλη αποδοση τι εννοεις δωσες λεπτομεριες?ειναι νοικοκυρα τι ρολο βαραρει παντρεμενη χωρησμενη?
Μιλαμε για ακαποτο γαμησι. Σα να γαμας τη γειτονισσα. Δεν ξερω αν ειναι παντρεμενη. Εμφανιστηκε περσι το καλοκαιρι στην πιατσα. Μενει Κερκυρα απ ο,τι μου ειπε
 

Nikaiotis3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2018
Μηνύματα
26
Like
19
Πόντοι
0
Καλημερα!!κατεβηκα σημερα τριγωνο μπας και πετυχω αυτην με το τατου φιογκο στο μπουτι αλλα αφαντη...Γενικα νεκρα απο ενδιαφεροντα κομματια.ουτε καν η αλβανιδοκολλαρα να ξεφορτωσω τουλαχιστον...να περιμενω;μηπως εμφανιστουν αργοτερα;
Αδερφέ μπορείς να την περιγραψεις;;;
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Ειχα βγει με γνωστη αλλα δεν εκατσε φαση και γυρισα φορτωμενος σπιτι οποτε κανοντας μια βολτα περασα απο την πιατσα στα κτελ κηφισου...

Τσιμπησα μια ψηλη μελαχρινη νταρντανα απο Αλβανια απο οτι μου ειπε με βυζαρες και κωλαρα (προσοχη εχει δυο νταρντανες εκει η μια εχει πιο καλη φατσα, αυτη πηρα).

Τσιμπουκι καλο μεσα στο αμαξι για ενα απλο ξελαφρωμα, 20 ευρω ζητησε... Η καβατζα ειναι λιγο πιο περα....
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Ειχα βγει με γνωστη αλλα δεν εκατσε φαση και γυρισα φορτωμενος σπιτι οποτε κανοντας μια βολτα περασα απο την πιατσα στα κτελ κηφισου...

Τσιμπησα μια ψηλη μελαχρινη νταρντανα απο Αλβανια απο οτι μου ειπε με βυζαρες και κωλαρα (προσοχη εχει δυο νταρντανες εκει η μια εχει πιο καλη φατσα, αυτη πηρα).

Τσιμπουκι καλο μεσα στο αμαξι για ενα απλο ξελαφρωμα, 20 ευρω ζητησε... Η καβατζα ειναι λιγο πιο περα....
έχει κάποιο ξενοδοχείο εκεί κοντά, ή πρέπει να γίνει ότι γίνει μέσα στο αμάξι;
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Εχτές (πρόσ-)πέρασμα από τρίγωνο κατά τις 21:00

Βερανζέρου ένα μελαχροινό μιλφοπρεζάκι, αδύνατο
Καποδιστρίου ένα αδύνατο μιλφο-γκιλφ και μία ξανθιά ρωσίδα μιλφογκιλφ με βυζάρες ονόματη Δήμητρα, ρώτησα για μια ώρα είπε 100, έφυγα άρχησε τα παζάρια πίσω από την πλάτη μου
Αριστοτέλους γωνία νεαρό μελαχροινό με γυαλιά (Τζούλι ?) κι αυτή 100 την ώρα χωρίς παζάρια
Στην επόμενη διασταύρωση κοντούλικο μπαμπάτσικο μάλον ρομά
Έξω από τον ορφέα ξανθιά κοντή γκιλφ, 2 ρομά μια μιλφ μια πιο μικρή , και στο περβάζι μια καστανομάλλα αδύνατη

2 τετράγωνα πιο κάτω, στο τρίγωνο βερανζέρου και μάρνης , κοντοστεκόταν και με κοίταγε στα μάτια μια κινέζα ACDC (Ancient Chinese Dynasty Cunt) δεν ξέρω αν πιάτσαρε αλλά είχα ξεχάσει την σκαπάνη μου στο σπίτι και δεν ήμουν προετοιμασμένος για αρχαιολογικές ανακαλύψεις, οπότε, ούτε καν ρώτησα
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
460
Πόντοι
21
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Καλημέρα. Που είναι το τρίγωνο?
Το τρίγωνο περικλείεται από τις εξής οδούς. Πας Ομόνοια και ξεκινάς από την αρχή της 3ης Σεπτεμβρίου, τη δεξιά της μεριά. Στη συμβολή της με τη Βερανζέρου, συνήθως κάθονται 2 - 3. Συνεχίζεις μέχρι τη Χαλκοκονδύλη, πάντα κάθονται κανά δυο. Στη συμβολή με την Καποδιστρίου, περνάς το φανάρι και κατεβαίνεις. Δεξιά έχει ένα ξενοδοχείο (Λητώ), πάντα υπάρχει κάποια εκεί. Συνεχίζεις και στρίβεις αριστερά, στη Σωκράτους. Στη δεξιά μεριά της, υπάρχει το ξενοδοχείο Liberty, πάντα έχει κοπέλες. Στρίβεις δεξιά Χαλκοκονδύλη, πηγαίνεις προς το ξενοδοχείο Ορφέας κι ελέγχεις αν κάποια σε ενδιαφέρει. Γυρνάς πίσω και συνεχίζεις επί της Σωκράτους και σε όλη τη διαδρομή πιατσάρουν αρκετές. Το ξενοδοχείο Christiana έχει 5€, αν διαλέξεις κάποια από εκεί γύρω, αλλά είναι βρώμικο και δεν έχει πετσέτες. Στη Σατωβριάνδου κάνεις δεξιά, υπάρχουν κάποιες και εκεί. Μην πάρεις Πακιστανή, είναι φοβερά βρωμιάρες. Απόφυγε ακάποτες πίπες, φόρα καλά το προφυλακτικό, μην χρησιμοποιήσεις βαζελίνη ή Baby Oil για λιπαντικό κάνει χημική αντίδραση και το διαλύει. Η ΚΥ είναι η καλύτερη γι αυτή τη δουλειά. Το διπλό προφυλακτικό σπάει, γιατί τρίβεται λάστιχο με λάστιχο. Έχω μαζί μου πάντα Betadin και το αφήνω να δράσει οπωσδήποτε 30 δευτερόλεπτα πριν το ξεπλύνω. Εννοείται ότι δεν φοράς κάποια φανταχτερή χρυσή αλυσίδα ή ρολόι και δεν δείχνεις κάποιο ακριβό κινητό, δεν έχεις μαζί σου κάρτες και δεν έχεις παραπάνω από 10€ από όσα έχεις υπολογίσει να χαλάσεις. Βρες κάποια που να σου γουστάρει, την πλησιάζεις ΑΡΓΑ χαμογελώντας, μην τρομάξει. Την ρωτάς τι κάνεις; σου απαντάει καλά, κι εσύ ρωτάς, όχι εννοώ τι κάνεις στο κρεββάτι και κάνε της καθαρή εξήγηση. Σε θέλω για 1/2 ώρα (ή για όση ώρα νομίζεις ότι σε ικανοποιεί). Εξήγησέ της ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΛΕΙΣ, μην σου πει τα κάνω όλα μωρό μου και το χάψεις. Πες της πως θα κάνει οπωσδήποτε μπάνιο, παραμύθιασέ την πως χώρισες πρόσφατα και αν περάσεις καλά μαζί της θα την παίρνεις συνέχεια, κι ότι έχεις φίλους που θα την συστήσεις, της δίνεις κίνητρο να δώσει καλή παράσταση. Ελπίζω να βοήθησα
 

Antoine Rigautaux 2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
510
Like
3.438
Πόντοι
446
Το τρίγωνο περικλείεται από τις εξής οδούς. Πας Ομόνοια και ξεκινάς από την αρχή της 3ης Σεπτεμβρίου, τη δεξιά της μεριά. Στη συμβολή της με τη Βερανζέρου, συνήθως κάθονται 2 - 3. Συνεχίζεις μέχρι τη Χαλκοκονδύλη, πάντα κάθονται κανά δυο. Στη συμβολή με την Καποδιστρίου, περνάς το φανάρι και κατεβαίνεις. Δεξιά έχει ένα ξενοδοχείο (Λητώ), πάντα υπάρχει κάποια εκεί. Συνεχίζεις και στρίβεις αριστερά, στη Σωκράτους. Στη δεξιά μεριά της, υπάρχει το ξενοδοχείο Liberty, πάντα έχει κοπέλες. Στρίβεις δεξιά Χαλκοκονδύλη, πηγαίνεις προς το ξενοδοχείο Ορφέας κι ελέγχεις αν κάποια σε ενδιαφέρει. Γυρνάς πίσω και συνεχίζεις επί της Σωκράτους και σε όλη τη διαδρομή πιατσάρουν αρκετές. Το ξενοδοχείο Christiana έχει 5€, αν διαλέξεις κάποια από εκεί γύρω, αλλά είναι βρώμικο και δεν έχει πετσέτες. Στη Σατωβριάνδου κάνεις δεξιά, υπάρχουν κάποιες και εκεί. Μην πάρεις Πακιστανή, είναι φοβερά βρωμιάρες. Απόφυγε ακάποτες πίπες, φόρα καλά το προφυλακτικό, μην χρησιμοποιήσεις βαζελίνη ή Baby Oil για λιπαντικό κάνει χημική αντίδραση και το διαλύει. Η ΚΥ είναι η καλύτερη γι αυτή τη δουλειά. Το διπλό προφυλακτικό σπάει, γιατί τρίβεται λάστιχο με λάστιχο. Έχω μαζί μου πάντα Betadin και το αφήνω να δράσει οπωσδήποτε 30 δευτερόλεπτα πριν το ξεπλύνω. Εννοείται ότι δεν φοράς κάποια φανταχτερή χρυσή αλυσίδα ή ρολόι και δεν δείχνεις κάποιο ακριβό κινητό, δεν έχεις μαζί σου κάρτες και δεν έχεις παραπάνω από 10€ από όσα έχεις υπολογίσει να χαλάσεις. Βρες κάποια που να σου γουστάρει, την πλησιάζεις ΑΡΓΑ χαμογελώντας, μην τρομάξει. Την ρωτάς τι κάνεις; σου απαντάει καλά, κι εσύ ρωτάς, όχι εννοώ τι κάνεις στο κρεββάτι και κάνε της καθαρή εξήγηση. Σε θέλω για 1/2 ώρα (ή για όση ώρα νομίζεις ότι σε ικανοποιεί). Εξήγησέ της ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΛΕΙΣ, μην σου πει τα κάνω όλα μωρό μου και το χάψεις. Πες της πως θα κάνει οπωσδήποτε μπάνιο, παραμύθιασέ την πως χώρισες πρόσφατα και αν περάσεις καλά μαζί της θα την παίρνεις συνέχεια, κι ότι έχεις φίλους που θα την συστήσεις, της δίνεις κίνητρο να δώσει καλή παράσταση. Ελπίζω να βοήθησα
Σεμινάριο! Respect!
 

sanitec67

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
99
Like
179
Πόντοι
0
Το τρίγωνο περικλείεται από τις εξής οδούς. Πας Ομόνοια και ξεκινάς από την αρχή της 3ης Σεπτεμβρίου, τη δεξιά της μεριά. Στη συμβολή της με τη Βερανζέρου, συνήθως κάθονται 2 - 3. Συνεχίζεις μέχρι τη Χαλκοκονδύλη, πάντα κάθονται κανά δυο. Στη συμβολή με την Καποδιστρίου, περνάς το φανάρι και κατεβαίνεις. Δεξιά έχει ένα ξενοδοχείο (Λητώ), πάντα υπάρχει κάποια εκεί. Συνεχίζεις και στρίβεις αριστερά, στη Σωκράτους. Στη δεξιά μεριά της, υπάρχει το ξενοδοχείο Liberty, πάντα έχει κοπέλες. Στρίβεις δεξιά Χαλκοκονδύλη, πηγαίνεις προς το ξενοδοχείο Ορφέας κι ελέγχεις αν κάποια σε ενδιαφέρει. Γυρνάς πίσω και συνεχίζεις επί της Σωκράτους και σε όλη τη διαδρομή πιατσάρουν αρκετές. Το ξενοδοχείο Christiana έχει 5€, αν διαλέξεις κάποια από εκεί γύρω, αλλά είναι βρώμικο και δεν έχει πετσέτες. Στη Σατωβριάνδου κάνεις δεξιά, υπάρχουν κάποιες και εκεί. Μην πάρεις Πακιστανή, είναι φοβερά βρωμιάρες. Απόφυγε ακάποτες πίπες, φόρα καλά το προφυλακτικό, μην χρησιμοποιήσεις βαζελίνη ή Baby Oil για λιπαντικό κάνει χημική αντίδραση και το διαλύει. Η ΚΥ είναι η καλύτερη γι αυτή τη δουλειά. Το διπλό προφυλακτικό σπάει, γιατί τρίβεται λάστιχο με λάστιχο. Έχω μαζί μου πάντα Betadin και το αφήνω να δράσει οπωσδήποτε 30 δευτερόλεπτα πριν το ξεπλύνω. Εννοείται ότι δεν φοράς κάποια φανταχτερή χρυσή αλυσίδα ή ρολόι και δεν δείχνεις κάποιο ακριβό κινητό, δεν έχεις μαζί σου κάρτες και δεν έχεις παραπάνω από 10€ από όσα έχεις υπολογίσει να χαλάσεις. Βρες κάποια που να σου γουστάρει, την πλησιάζεις ΑΡΓΑ χαμογελώντας, μην τρομάξει. Την ρωτάς τι κάνεις; σου απαντάει καλά, κι εσύ ρωτάς, όχι εννοώ τι κάνεις στο κρεββάτι και κάνε της καθαρή εξήγηση. Σε θέλω για 1/2 ώρα (ή για όση ώρα νομίζεις ότι σε ικανοποιεί). Εξήγησέ της ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΛΕΙΣ, μην σου πει τα κάνω όλα μωρό μου και το χάψεις. Πες της πως θα κάνει οπωσδήποτε μπάνιο, παραμύθιασέ την πως χώρισες πρόσφατα και αν περάσεις καλά μαζί της θα την παίρνεις συνέχεια, κι ότι έχεις φίλους που θα την συστήσεις, της δίνεις κίνητρο να δώσει καλή παράσταση. Ελπίζω να βοήθησα
Λοχαγος
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Καλο απογευμα φιλε lesa....την εχω σταμπαρει την εν λογο Κυρια....ποτε της κλεινω το ματακι...ποτε της λεω γεια σου αγαπη....γαμευσιμη ειναι.....την εχεις παρει???αν ναι απο πιπα τι λεει???
Καλα να περνας......
ε αυτό δεν είχα γράψει στο μήνυμα΄΄;...
η πίπα πολύ καλή
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.934
Like
6.774
Πόντοι
1.056
ε αυτό δεν είχα γράψει στο μήνυμα΄΄;...
η πίπα πολύ καλή
το διαβασα.....σε ποιο σημειο του κειμενου που εγραψες ανεφερες για πιπα???οτι δινει ανετα κωλαρακι ανεφερες....
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
μαλλον λες εκει για το ξεμπουκωμα....
ότι και να κατάλαβες το ζήτημα είναι ότι η κυρία κάνει αυτά που περιγράφω από πρώτο χέρι + την πίπα που είναι πολύ καλή,
αν δε σε φρενάρει η ηλικία της, προχώρα!
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Καλησπερα, μια ευτραφης νεαρα με τεραστιο στηθος που ειδα δίπλα στο hotel στην Καποδιστριου, γνωριζει καποιος πληροφοριες;
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.934
Like
6.774
Πόντοι
1.056
ότι και να κατάλαβες το ζήτημα είναι ότι η κυρία κάνει αυτά που περιγράφω από πρώτο χέρι + την πίπα που είναι πολύ καλή,
αν δε σε φρενάρει η ηλικία της, προχώρα!
οχι ρε συ...τι να με φρεναρει...δεν εχω αφησει grannaki αγαμητο που λεει ο λογος...στους οικους.....μερικες εχουνε ξεφυγει γιατι δεν τις εκανα κεφι...αλλα το κοντο κοκκινομαλλικο το γουσταρω....
 

Bollyrood1

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
74
Like
97
Πόντοι
0
Για πιάτσα λίγο πιο πριν την Μαρίνα Αλιμου γνωρίζουμε τίποτα. Όσες φορές έχω περάσει έχει 2-3 μαξ κοπέλες που φαίνονται αρκετά καλές οπτικά αλλά δεν τις έχω τιμήσει. Παίζει καρο η χοτελ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom