Νέα

Πιάτσα στο Ρουφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikosxp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

angelraider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί και να βγαίνει και πιο νωρίς, αν μένεις κοντά μπορείς να πεταχτεις μια βόλτα να τσεκάρεις, αλλιώς αν μένεις μακριά πήγαινε από 10μμ κ ύστερα.
Από τις 19:00 περίπου τα κορίτσια είναι εκεί
 

nikos03

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια εγω που περασα ενα βραδυ ηταν μια καστανη,κοντη,χοντροκωλα 40αρα,ειρωνικη μεχρι αηδιας,χαλια φατσα...χαλια συμπεριφορα και εμφανιση,εννοειται εφυγα.
 

laertiosgr

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
πήρα τη Σόνια πριν λίγο καιρό. για αυτούς που τους αρέσουν οι αφρατούλες MILF είναι μια χαρά. μου λέει 20+ 10 ευρώ πίπα γαμήσι και κώλο!!! εγώ στην αρχή κατάλαβα 50 εύρω, της το δίνω μου λεέι όχι 30 είναι μόνο και μου δίνει ρέστα !!!! μπράβο της. από υπηρεσίες πολύ καλή, οντώς value for money. μόνο εκεί στο πάρκινγκ δεν έχει καθόλου κάλυψη οπότε μπορεί να παίζει μπανιστήρι. σε μένα ήρθαν 2 μαλάκες με ασημί bmw. αρχικά σταμάτησαν λίγο πιο πέρα για να κατουρήσει ο ένας και μετά ήρθαν με αναμμένα τα μεγάλα φώτα και σταμάτησαν ακριβώς δίπλα μου για κανά 3λεπτο.....πολύ μαλάκες
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
Περασμα παρασκευη απο κει βρισκω τη σονια..μεχδι να γυρισω να παρω αφαντη..περιμενω λιγο να τελειωσει και να ερθει..ξαφνικα την βλεπω να ερχεται απο το παρκακι και παω προς το μερος της..σταματαω διπλα της και της λεω γεια σου σονια..γεια σου μου λεει..της λεω μπες να ξαπαπαμε στο παρκακι..σε ξερω μου λεει? Ε αφου σε ξερω εγω της λεω εχουμε ξαναπαει πολλες φορες(καμια 20 αρια τουλαχιστον)..δεν παω λεει με ατομα που δεν ξερω..ε αυτο ηταν δεν θα την παρακαλαγα κιολας και ουτε προκειτε να με ξαναδει..η αλλη εκει μπωρει να με δει..γενικα οποτε παω περνω οποια ειναι εκει ελευθερη..
 

kouvarinio

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μαγκες που ειναι αυτες οι τυπισες ρουφ;;εχω ψαξει απο πισω..δλδ μπηκα κων/πολεως προς γκαζι μες τα στενα πιαω απο ρουφ τπτ...κατι εταιριες κλειστες κ κατι μαλακιες..μπορει καποιος να βγαλει ενα screenshot στον χαρτη που σκατα ειναι;;;γτ εδω και μερικες μερες π μ τη βαραει κ ψαχνω κατα τις 11.30 ουτε σχιστο εχει θεματα ουτε καβαλας π βγηκα κ τρωω φρικες...ευχαριστω εκ των προτερων
 

angelraider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μαγκες που ειναι αυτες οι τυπισες ρουφ;;εχω ψαξει απο πισω..δλδ μπηκα κων/πολεως προς γκαζι μες τα στενα πιαω απο ρουφ τπτ...κατι εταιριες κλειστες κ κατι μαλακιες..μπορει καποιος να βγαλει ενα screenshot στον χαρτη που σκατα ειναι;;;γτ εδω και μερικες μερες π μ τη βαραει κ ψαχνω κατα τις 11.30 ουτε σχιστο εχει θεματα ουτε καβαλας π βγηκα κ τρωω φρικες...ευχαριστω εκ των προτερων
Κοίτα στην αρχή της σελίδας έχει βάλει url του google map το σημείο που βρίσκεις τα κορίτσια.
 

parikos30

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες έχει δει κανένας τα κορίτσια?έχω να τα δω καιρό τώρα....
 

nikolakis9999

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2009
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Τη μια την πετυχα χθες βραδυ κατω Γλυφαδα.. ρευμα προς Αθηνα στο στενακι απεναντι απο την ΕΚΟ που βολταρει η αλλη η κοπελια. Νομιζω ειναι το στενο μετα απο εναν οικο ευγηριας αν δε κανω λαθος
 

parikos30

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Τη ξανθια ή τη μελαχρινή? Κ τι ώρα φιλε?
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
η ξανθια που ηταν εκει εχετε ιδεα που βρισκεται? η σονια ξερω την αλλη λεω
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
η ξανθια που ηταν εκει εχετε ιδεα που βρισκεται? η σονια ξερω την αλλη λεω
πραγματικα με ενδειαφερει να μαθω που ειναι η ξανθια..μου εβγαζε ενα κατι της οποτε την επερνα αλλα ενα τηλ ποτε δεν κρατησα
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
πραγματικα με ενδειαφερει να μαθω που ειναι η ξανθια..μου εβγαζε ενα κατι της οποτε την επερνα αλλα ενα τηλ ποτε δεν κρατησα
Μου τα χετε κανει πουτανα και δε μπορω να βοηθησω
Στη Γλυφαδα στο στενο του Μιραντα πως σκατα το λενε ειναι καθε βραδυ μια ξανθια καμμια 50ρια ετων με τρεληηηηηηηη κυταριτιδα και παχια ποδια πολυ παχια που ταν παλια στο Ρουφ...Τωρα πρωτη δευτερη απι πρωτη απο το ΕΝΑ κ ΕΝΑ μετρωντας αϊ σιχτιρ με μπερδεψατε
Καταρχην στο Ρουφ δεν ηταν 3;
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
Μου τα χετε κανει πουτανα και δε μπορω να βοηθησω
Στη Γλυφαδα στο στενο του Μιραντα πως σκατα το λενε ειναι καθε βραδυ μια ξανθια καμμια 50ρια ετων με τρεληηηηηηηη κυταριτιδα και παχια ποδια πολυ παχια που ταν παλια στο Ρουφ...Τωρα πρωτη δευτερη απι πρωτη απο το ΕΝΑ κ ΕΝΑ μετρωντας αϊ σιχτιρ με μπερδεψατε
Καταρχην στο Ρουφ δεν ηταν 3;
αδερφε στο ρουφ ηταν 2..η σονια που μαλλον ειναι αυτη που λες τωρα με κοντο μαλλι που ηταν μπαμπατσικη.οποτε τωρα ειναι ξανθια.  και ηταν και μια αλλη ξανθια που δεν ηταν μπαμπατσικη.την ξανθια ψαχνω
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
αδερφε στο ρουφ ηταν 2..η σονια που μαλλον ειναι αυτη που λες τωρα με κοντο μαλλι που ηταν μπαμπατσικη.οποτε τωρα ειναι ξανθια.  και ηταν και μια αλλη ξανθια που δεν ηταν μπαμπατσικη.την ξανθια ψαχνω
Εγω θυμαμαι και μια τριτη παντως παλια
Νομιζω ομως πως ξερω ποια λες
Δεν εχει εντοπιστει καπου
Ασχετο εκει τελικα τωρα παει καποια;
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
Εγω θυμαμαι και μια τριτη παντως παλια
Νομιζω ομως πως ξερω ποια λες
Δεν εχει εντοπιστει καπου
Ασχετο εκει τελικα τωρα παει καποια;

ειναι κλειστες η εισοδους τον καβατζων που ειχαν εκει οποτε φανταζομαι πως δεν εχουν που να πανε...εχω ακιρο να δω καποια εκει περα..εχω περασει αρκετεσ φορες
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
Μια ξανθιά μπαμπατσικη με κοντό μαλλί είναι στο κηφισο παίζει να λες αυτήν ή είναι άλλη?
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
Μια ξανθιά μπαμπατσικη με κοντό μαλλί είναι στο κηφισο παίζει να λες αυτήν ή είναι άλλη?

δεν ειναι μπαμπατσινη αυτη που λεω..δυο κοπελες καναν ποιατσα εκει μια χοντρη μελαχρινη με κοντο μαλλι και μια ξανθια με κανονικο σωμα ονοματι ολγα νομιζω..τωρα απο τη εχω καταλαβει η χοντρη εχει γινει ξανθια και εχει αλλαξει πιατσα. ενω η ξανθια αγνοητε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom