Νέα

Πιάτσα στο Μοσχάτο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dinger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Τι εννοεις εκει μεσα ? είναι στην παλια παραλακη λιγο πριν την γεφυρα.
εγώ νόμιζα στο στενό που είναι  η εκκλησία!Υποθέτω ότι πρέπει να λέτε στην κάτω Ποσειδώνος στο ύψος που είναι το ωδείο
 

peinasmenos_lukos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
εγώ νόμιζα στο στενό που είναι  η εκκλησία!Υποθέτω ότι πρέπει να λέτε στην κάτω Ποσειδώνος στο ύψος που είναι το ωδείο

ναι για εκείνη λένε πίσω στην πλατεία της εκκλησίας είναι λίγο κουλό να υπάρχει κάτι
 

peinasmenos_lukos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
έγραψαν μπροστά από την εκκλησία ποιο πάνω δεν φταίω εγώ :2funny: :2funny: :grin:

όσες φορές έχω περάσει αργά από την ποσειδώνος παίζουν κάποια κομμάτια αλλά ποιο νωρίς μετά το ποτάμι εκεί που είναι το κλειστό του μπάσκετ, το καλοκαίρι και πέρσυ το πάσχα έπαιζαν και δύο αραπάκια που τα είχα τιμήσει για ξελάφρωμα αρκετές φορές.
τώρα αν παίζει κάποια καινούργια πιάτσα λίγο πριν τον σκαι δεν έχω ιδέα, θα πρέπει να είναι των τελευταίων μηνών απόκτημα.
τώρα για την εκκλησία επειδή ήμουν στην πλατεία πριν μια βδομάδα εκεί είναι γειτονία και δεν έχει περατζάδα, μπορεί και να κάνω λάθος όμως...
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
όσες φορές έχω περάσει αργά από την ποσειδώνος παίζουν κάποια κομμάτια αλλά ποιο νωρίς μετά το ποτάμι εκεί που είναι το κλειστό του μπάσκετ, το καλοκαίρι και πέρσυ το πάσχα έπαιζαν και δύο αραπάκια που τα είχα τιμήσει για ξελάφρωμα αρκετές φορές.
τώρα αν παίζει κάποια καινούργια πιάτσα λίγο πριν τον σκαι δεν έχω ιδέα, θα πρέπει να είναι των τελευταίων μηνών απόκτημα.
τώρα για την εκκλησία επειδή ήμουν στην πλατεία πριν μια βδομάδα εκεί είναι γειτονία και δεν έχει περατζάδα, μπορεί και να κάνω λάθος όμως...
τυπε τα αραπακια που λες ηταν πολυ χαλια...η μοναδικη π αξιζε ηταν αυτη που ηταν στο φαναρι που εχουμε πει νομιζω σε αλλο τοπικ
 

peinasmenos_lukos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
τυπε τα αραπακια που λες ηταν πολυ χαλια...η μοναδικη π αξιζε ηταν αυτη που ηταν στο φαναρι που εχουμε πει νομιζω σε αλλο τοπικ
τύπε λατρεύω το σπάνιο πλέον είδος της γαζέλας δεν είμαι αντικειμενικός σε αυτό το θέμα και με βόλευε το σημείο, πάντα πίπα τις έβαζα να μου κάνουν και όσες φορές τις επισκέφτηκα απλά ξελάφρωσα τίποτα παραπάνω.
ασε που μιλάμε για καλτ καταστάσεις δίπλα από το ποτάμι στα όρθια στο παρκάκι αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα  :uglystupid:
 

poseidvnas

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
εχθες το βραδυ , περιπου στις 2:30 , ηταν μια κοπελα ξανθια ψιλη  με μακρια μαλλια επι της παραλιας μετα το φαναρι της Θησεως προς πειραια και αλλες δυο κοπελες μια ψιλη και μια κοντουλα , ξανθιες αν κατεγραψε σωστα το κουρασμενο μου μυαλο , πριν την γεφυρα διπλα στο ΣΚΑΙ. Περισσοτερες πληροφοριες στον θυρωρο γιατι δεν σταματησα να ρωτησω
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
τύπε λατρεύω το σπάνιο πλέον είδος της γαζέλας δεν είμαι αντικειμενικός σε αυτό το θέμα και με βόλευε το σημείο, πάντα πίπα τις έβαζα να μου κάνουν και όσες φορές τις επισκέφτηκα απλά ξελάφρωσα τίποτα παραπάνω.
ασε που μιλάμε για καλτ καταστάσεις δίπλα από το ποτάμι στα όρθια στο παρκάκι αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα  :uglystupid:
cultila τρελη στο παρκο!απο την στιγμη που γουσταρεις μαυρη σαρκα και απλα ηθελες να αδειασεις τα μπαλακια σου σε βρισκω σωστο
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Xθες βραδυ στις 9.30 στην διασταυρωση Εθναρχου Μακαριου και Κων/λεως ηταν 2 πανύψηλες ξανθιες ,ωραια κορμια ,μια σε κάθε γωνια ,μεχρι και η γυναικα μου καταλαβε το επαγγελμα τους.Ξερει κανεις λεπτομέρειες ?
Για να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους και να μην υπαρχουν παρεξηγησεις. Αποκατασταση δικης μου μαλακιας (αν και ειχα πει οτι δεν ειμαι σιγουρος). Επισκεψη στα καλντεριμια σημερα στις 2πμ περιπου. Μονο μια ξανθια (ψηλη ονομα Ντανιελα ειπε) και ενα μαυρομαλλικο κοντοποτανο που δεν κανει ουτε για να σου τραβαει βεντουζες. Η ψηλη(που δεν ειναι και τοσο μιας και της ειπα να βγαλει παπουτσια πριν μπει στο αμαξι μην μας αφησει και κανενα DNA μιας και ειμαστε παντρεμενοι) κανει πιπα μετρια με 30ε χωρις κελεμπια αλλα δεν τα παιρνει στο στομα. Τα παιρνει ομως σε πετσετακι. Φιλια αβερτα οπως θες και κωλος οκ απο οτι επιασα. . Εμενα δεν μου αρεσε. Ηθελε να μου δωσει τηλεφωνο για πριβε ραντεβου στα 80 (boo ha ha ) αλλα δεν...Αυτα.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Για να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους και να μην υπαρχουν παρεξηγησεις. Αποκατασταση δικης μου μαλακιας (αν και ειχα πει οτι δεν ειμαι σιγουρος). Επισκεψη στα καλντεριμια σημερα στις 2πμ περιπου. Μονο μια ξανθια (ψηλη ονομα Ντανιελα ειπε) και ενα μαυρομαλλικο κοντοποτανο που δεν κανει ουτε για να σου τραβαει βεντουζες. Η ψηλη(που δεν ειναι και τοσο μιας και της ειπα να βγαλει παπουτσια πριν μπει στο αμαξι μην μας αφησει και κανενα DNA μιας και ειμαστε παντρεμενοι) κανει πιπα μετρια με 30ε χωρις κελεμπια αλλα δεν τα παιρνει στο στομα. Τα παιρνει ομως σε πετσετακι. Φιλια αβερτα οπως θες και κωλος οκ απο οτι επιασα. . Εμενα δεν μου αρεσε. Ηθελε να μου δωσει τηλεφωνο για πριβε ραντεβου στα 80 (boo ha ha ) αλλα δεν...Αυτα.
Mπραβο φιλε zadren γρηγορη και περιεκτικη ενημερωση.
 
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
καμια ενημερωση για μοσχατο δεν εχουμε; εχω καιρο να περασω και περιμενω καποιον να γνωριζει σιγουρα γιατι ειναι και λιγακι μακρια. τελευταια φορα ειχα δει την ψηλη ρουμανα και την κοντοχροντρη γυφτοαλβανιδουλα στο γυμναστηριο-ποταμι και μια ξανθια με καλο κορμι πριν το σκαι. 50 ξενοδοχειο και 80 ωρα μου ειχε πει. ηταν καλη μιλφαρα αλλα τα βρηκα πολλα και αφου εν ηθελε παζαρια και εγω βαριομουν λιγο να την τιμησω εφυγα.
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.118
Like
467
Πόντοι
36
Καλημέρα δεν υπάρχει κάτι καλύτερο από το να σου ξεκινά η ημέρα με ένα καλό τσιμπούκι από την γνώστη πλέον Αλβανίδα ξανθιά ψηλή τα παίρνει ΟΛΑ λίγο πριν το κλειστό
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Καλημέρα δεν υπάρχει κάτι καλύτερο από το να σου ξεκινά η ημέρα με ένα καλό τσιμπούκι από την γνώστη πλέον Αλβανίδα ξανθιά ψηλή τα παίρνει ΟΛΑ λίγο πριν το κλειστό
Ωρα Ελλαδος?
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.118
Like
467
Πόντοι
36
Εάν το πιστεύεις 6,35 είμαι πρωινός τύπος τι να κάνω φταίω???????
 
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα δεν υπάρχει κάτι καλύτερο από το να σου ξεκινά η ημέρα με ένα καλό τσιμπούκι από την γνώστη πλέον Αλβανίδα ξανθιά ψηλή τα παίρνει ΟΛΑ λίγο πριν το κλειστό

Την Ντανιέλα πήρες φίλε μου;
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.118
Like
467
Πόντοι
36
Χωρίς να είμαι απολύτως βέβαιος νομίζω ότι έχεις δίκιο για το όνομα με κάθε επιφύλαξη όμως
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.990
Κριτικές
1
Like
32.906
Πόντοι
6.256
Ανοιγει πολυ μεγαλο μπουρδελο στο μοσχατο
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
το μικρο εδωσε ρεστα και σημερα :pipa1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom