Νέα

Πεθανε η αγαπημενη μας Sinead

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TOMCRUISE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.711
Κριτικές
164
Like
81.761
Πόντοι
46.223
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Σκατά στο Λάκκο της. Είχε δηλώσει ότι δεν γουστάρει επαφές με Λευκούς.
«Λυπάμαι τρομερά. Αυτό που πρόκειται να πω είναι κάτι τόσο ρατσιστικό που δεν πίστευα ότι θα μπορούσε ποτέ να το νιώσει η ψυχή μου. Αλλά πραγματικά δεν θέλω να ξαναπεράσω χρόνο με λευκούς ανθρώπους (αν έτσι λέγονται οι μη μουσουλμάνοι)», έγραψε στο Twitter η 51χρονη. «Ούτε για μια στιγμή, για κανέναν λόγο. Είναι αηδιαστικά.”
 
OP
OP
TOMCRUISE

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
Σκατά στο Λάκκο της. Είχε δηλώσει ότι δεν γουστάρει επαφές με Λευκούς.
«Λυπάμαι τρομερά. Αυτό που πρόκειται να πω είναι κάτι τόσο ρατσιστικό που δεν πίστευα ότι θα μπορούσε ποτέ να το νιώσει η ψυχή μου. Αλλά πραγματικά δεν θέλω να ξαναπεράσω χρόνο με λευκούς ανθρώπους (αν έτσι λέγονται οι μη μουσουλμάνοι)», έγραψε στο Twitter η 51χρονη. «Ούτε για μια στιγμή, για κανέναν λόγο. Είναι αηδιαστικά.”
νταξει οτι ειχε καψει τον εγκεφαλο της κ ελεγε διαφορα κουλα,δεν το αρνειται κανενας,ετσι κ αλλιως τους καλλιτεχνες δεν τους αγαπαμε για την προσωπικη ζωη τους,οι περισσοτεροι δυστυχως ειναι για τα μπαζα κ σιγουρα ειναι παραδειγματα προς αποφυγην του πως να ζει κανεις τη ζωη του,δεν την αγαπαμε τη σινεντ δηλαδη για την προσωπικη της ζωη,εξαλλου ειχε μεγαλωσει κ αυτη πολυ δυσκολα με μια μανα που την κακοποιουσε οταν ηταν παιδακι κλπ,εξαλλου τη διασημοτητα ελαχιστοι ανθρωποι μπορουν να τη διαχειριστουνε σωστα,ποσο μαλλον τη διασημοτητα που ειχε η σινεντ η οποια ηταν γνωστη σε ολο τον πλανητη.
το σκατα στο λακκο της ειναι βαρυ ρε φιλαρακι για τη σινεντ,με αυτη μεγαλωσαμε να πουμε,ακομα θυμαμαι παιδακι στο δημοτικο στα παρτι να περιμενω να παιξει το nothing compares u you για να το χορεψω με το αγαπημενο μου κοριτσι κολλητα.
 
OP
OP
TOMCRUISE

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
αλλο πολυαγαπημενο!
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.852
Κριτικές
1
Like
144.870
"Eφυγε " κάτι από τα νιάτα μας πάλι..για μας που είμαστε ηλικίας 40plus..
Όπως όταν πέθανε ο Michael Jackson η Whitney Houston κι άλλοι..συγκινήθηκα οταν διάβασα ότι πέθανε κι η Sinead..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Καλλιτέχνες , απο τα πιο επικίνδυνα επαγγέλματα,







μου είχε πει ένας εναερίτης.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
Πολύ καλή φωνή με ερμηνευτικότητα και ωραία άρθρωση. Δεν έκανε τη μεγάλη καριέρα και αιτία ήταν η παράνοια που την έδερνε. Τη μια δήλωνε κολλημένη με τη θρησκεία ,την άλλη άθεη και να πεθάνουν όλοι οι λευκοί, δε νομίζω ότι ήταν θέμα ναρκωτικών, πρέπει να είχε χρόνια προβλήματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom