Νέα

Πένυ - Βριλησσού 36

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα peny
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 204K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LaTega

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2012
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κατι μ λεει οτι τελος η Πενυ απο Βριλησσου
την προηγουμενη βδομαδα δεν ηταν..κ αυτην παιρνεις τηλ 19.00 για το βραδυ και δν ξερουν...
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
ξερουμε αν η Πενυ εχει γυρισει?
Επέστρεψε,επέστρεψε!!!Χθεσινή επίσκεψη στο στούντιο,μαζί με φίλο το βραδάκι στις 01.00.Πρώτη φορά πήγα και ξετρελλάθηκα!!!Η Πένυ είναι πραγματικά υπέροχη σε όλα της!!!Φυσικά είχαμε... :pipa1:... :pipa2:... :zfuck:!!!!!
Δεν γνώριζα τίποτε για το πρόβλημα υγείας της,αλλά ελπίζω να μην ήταν κάτι σοβαρό.Πάντως την είδα μια χαρά,και θα προσπαθήσω να ξαναπάω,αν και τα οικονομικά μου δεν μου επιτρέπουν ξανά επίσκεψη σε σύντομο χρονικό διάστημα.
Θέλω να γράψω κριτική,αλλά επειδή θα είναι η πρώτη μου δεν γνωρίζω πώς.Αυτά τα λίγα,να είμαστε όλοι καλά και καλές γιορτές να 'χουμε!!!
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Επέστρεψε,επέστρεψε!!!Χθεσινή επίσκεψη στο στούντιο,μαζί με φίλο το βραδάκι στις 01.00.Πρώτη φορά πήγα και ξετρελλάθηκα!!!Η Πένυ είναι πραγματικά υπέροχη σε όλα της!!!Φυσικά είχαμε... :pipa1:... :pipa2:... :zfuck:!!!!!
Δεν γνώριζα τίποτε για το πρόβλημα υγείας της,αλλά ελπίζω να μην ήταν κάτι σοβαρό.Πάντως την είδα μια χαρά,και θα προσπαθήσω να ξαναπάω,αν και τα οικονομικά μου δεν μου επιτρέπουν ξανά επίσκεψη σε σύντομο χρονικό διάστημα.
Θέλω να γράψω κριτική,αλλά επειδή θα είναι η πρώτη μου δεν γνωρίζω πώς.Αυτά τα λίγα,να είμαστε όλοι καλά και καλές γιορτές να 'χουμε!!!
Μπορεις να γραψεις εδω ο,τι θες δεν υπαρχει αλλο thread για την πενυ η' κατι παρομοιο!
 
OP
OP
peny

peny

Ιερόδουλη
Εγγρ.
22 Μαρ 2010
Μηνύματα
613
Like
2
Μωρακια μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κ ΚΑΛΑ ΧΡΗΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!
  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

sexpistol13

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
χρονια πολλα αστερακι!!!!να εισαι παντα καλα!καλες γιορτες και να μας γεμιζεις καυλα....
 

Επισκέπτης
Χρονια πολλα Πενουλα.Να χαριζεις παντα ευτυχια. Πολυ θα ηθελα να σε γνωρισω.
Δεν πιστευω να το εχετε στα 50 ευρω;
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Χρονια πολλα Πενουλα.Να χαριζεις παντα ευτυχια. Πολυ θα ηθελα να σε γνωρισω.
Δεν πιστευω να το εχετε στα 50 ευρω;
Η πενυ ειναι απο τις λιγες κοπελες που αξιζει, :thumbsup: :thumbsup: και το 50αρικο δεν το κλαις καθολου
 

giorgos2226

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
668
Κριτικές
18
Like
2.361
Πόντοι
3.177
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΝΥ!!!!! ΜΕ  ΥΓΕΙΑ,ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ  ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ  ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Μωρακια μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κ ΚΑΛΑ ΧΡΗΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!
 :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΕΝΥ!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
hearts.gif
hearts.gif
hearts.gif
hearts.gif
hearts.gif
URL]]
 

LaTega

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2012
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες,ξερουμε αν δουλευει ακομα?γτ το προγραμμα εδω κ 2-3βδομαδες δν την εχει μεσα
 
OP
OP
peny

peny

Ιερόδουλη
Εγγρ.
22 Μαρ 2010
Μηνύματα
613
Like
2
Καυλησπερα μωρακιααα :tits2:
 
OP
OP
peny

peny

Ιερόδουλη
Εγγρ.
22 Μαρ 2010
Μηνύματα
613
Like
2
Δουλευω καυλιαρη στο 92α μαζι με τον τρελο βασιλη ο οποιος με εχει τρελανει :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom