Νέα

Pattaya only

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα doctortilac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
για σας παιδια το ξερω οτι ειναι κουραστικο να απαντατε συνεχεια στις ιδιες ερωτησεις αλα ειλικρινα θα ηθελα καποιες απαντησεις σχετικα με καποια θεματα που με απασχολουν σχετικα με το ταξιδι στην Παταγια
γενικα εχω διαβασει που πρεπει να παω και πως πρεπει να κινηθω φυσικα ομως επειδη ειναι και η πρωτη μου φορα 8α κανω και καποιες μαμακιες ομως αυτα που με απασχολουν περισσοτερο ειναι τα εξης
1) αξιζει να πας αυτο το ταξιδι ολομοναχος χωρις να εχεισ παρεα/φιλουσ ? δηλαδη ολη μερα να εισαι τοσο μακρια χωρις να εχεις καποιον να μιλας μαζι του να λες κατι βρε που λεει ο λογος η 8α εχω τοσα πολα να κανω που στα @@  οι φιλοι?
2) το ξενοδοχειο που 8α πληρωσω ειναι για εμενα μπορω να φερνω τις κοπελες ελευθερα μαζι μου η 8α μου ζηταει το ξενοδοχεια εχτρα λεφτα για την κοπελα
3) τα λεφτα τα δινω στην κοπελα στο ξενοδοχειο πριν η μετα και ποσο περιπου πρεπει να υπολογιζω να την μερα (εινα 2000-2500 μπατ την μερα καλα ) με την κοπελα φυσικα για ολη την μερα >?
θα εκτιμουσα ειλικρινα μια απαντηση /βοηθεια στα παραπανω ερωτηματα ωστε να μην παω ακλαφτος εκει περα κα8ως και οτι αλα σημαντικο μπορειτε  να προσθεσετε για βοηθεια
φίλε μου...
φτάνεις στο βκκ.ρώτα κάπου για ταξί για παττάγια.ή έχει και λεωφοριάκι αλλά για π΄ρωτη φορά μια που δε τα ξέρεις πάρε ταξί.
φτάνεις στο ξενοδοχείο.ρώτα εκεί για τις κοπέλες που θα φέρνεις αλλά το νορμάλ είναι η πρώτη τσαμπα ,αφού έχεις πληρώσει δίκλινο βέβαια, και η δεύτερη,τρίτη ... ανάλογα. παρέα για πρώτη φορά καλό θα ήταν ,αλλά και αυτό για τις πρώτες ώρες ,μέρες...μετά θα ....καταλάβεις εκεί.
αν πάρεις από μπαρ,agogo δίνεις κάτι στο μαγαζί ,ανάλογα 400-600 και ανάλογα στα κορίτσια 2000-3000.
αν πάρεις από club 1000 -1500 πάλι ανάλογα.τα δίνεις την ώρα που φεύγει.
να υπολογίζεις 5000-6000 την μέρα σύνολο.μπορείς βέβαια και παραπάνω και παρακάτω.
πάντως να ξέρεις από τώρα ότι εκεί όλα βρίσκουν τον δρόμο τους εύκολα και γρήγορα.'ολα αυτά είναι για την πρώτη μέρα άντε δεύτερη.
και να θυμάσαι ότι πάντα με χαμόγελο.και ευγενικός.
καλά να περάσεις ( το βεβαιο) και καλά  :fuck1: :fuck1: :fuck1: το άλλο βέβαιο :2funny: :2funny: :2funny:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Πολυ ησυχη ετουτη η γωνια του φορουμ  :zzzzz:
μου φαινεται θα ριξω αγκυρα εδω οπως εκανα και στο ψαροχώρι.
Επιτελους οι φαραγνκ φυγανε και οι ρυθμοι πεσαν στο ρελαντι.Στον Σοδογαμόδρομο μπορεις νσ τρεξεις πια.
Τα κοριτσια εισρεουν μπουλουκιδον δια τον επιουσιον.Μυριαδες!Σφυξαν και οι ζεστες για τα καλα!Σημερα εβρεξε
λιγο το πρωι οτι επρεπε για υπερωριες.Πορνορεπορταζ προσεχως...
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Α ρε γιγαντα...........ποσο σε ζηλευω ρε φιλε.Δυστυχως δεν βλεπω φως στο δικο μου τουνελ,για να μπορεσω να σου κανω παρεα ξανα στα σοκακια της Patong.Τουλαχιστον ας ταξιδεψουμε μεσα απο τις δικες σου αφηγησεις στην αξεχαστη αυτη χωρα.
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Πολυ ησυχη ετουτη η γωνια του φορουμ  :zzzzz:
μου φαινεται θα ριξω αγκυρα εδω οπως εκανα και στο ψαροχώρι.
Επιτελους οι φαραγνκ φυγανε και οι ρυθμοι πεσαν στο ρελαντι.Στον Σοδογαμόδρομο μπορεις νσ τρεξεις πια.
Τα κοριτσια εισρεουν μπουλουκιδον δια τον επιουσιον.Μυριαδες!Σφυξαν και οι ζεστες για τα καλα!Σημερα εβρεξε
λιγο το πρωι οτι επρεπε για υπερωριες.Πορνορεπορταζ προσεχως...

:thumbsup:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Κουμπαρε χαρηκα που εισαι καλα οσο για το φως που λες σε λιγο θα χαθει για ολους μας... :'(
Οσοι προλαβαμε αναψαμε κερακι στο βωμο  του Ασιατικου ερωτα.Εγω εχω ακομη μερικες λαμπαδες ταμα.
Λεω να τις αφιερωσω στις μοναχες στη μονη της  Πατ-ΑΓΙΑΣ της ψαριανης.
:smitten: Το τιλακ σου στη Πατονγκ δε σε ξεχασε, ομως
υποαπασχολειται για τα τρεχοντα εξοδα ενοειται.
Στο επανιδειν γιατι γραφω απο κινητο και ειναι λιγο ζορικο  :headbang:
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Το ειδες το tilac ρε γκαρντασι?Κι'αυτες τις μερες το ειχα στο μυαλο μου(βρηκα μαι αυθεντικη Ταυλανδεζα φιλε εδω στην πολη μας επαγγελματιας μασερ και οπως καταλαβαινεις δοκιμασα μετα απο 2 χρονια το αυθεντικο Thai massage).Eκει που επαθα πλακα ομως και αναπολησα με μελαγχολια την χωρα αυτη οταν ρωτησα κατι την Ταυλανδεζα και μου απαντησε με το μοναδικο:Leally?
Περιμενουμε περιγραφες φιλε,μην αφησεις αυτους τους λιγους με την χαρα οτι σταματησες πλεον να μας ταξιδευεις εστω νοερα στην μαγικη αυτη χωρα.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Στη Παττάγια εκτός από τις τίγρεις της νύχτας μπορεί κανείς να δει από κοντά κανονικές τίγρεις στο περίφημο Spiracha Tiger Zoo. Εμένα πάντως μου πήρε δεκαπέντε ταξίδια για να το επισκεφτώ…να είναι καλά το μοντέλο που με έπρηξε να πάμε μια και ήθελε να φωτογραφηθεί με τις φιλενάδες της τις τίγρεις. Πήραμε ταξί και σε περίπου σαράντα λεπτά ήμασταν εκεί .Οκτώμισι το πρωί! Η νεαρή ήθελε σουπίτσα να στανιάρει ε δεν αντιστάθηκα και εγώ σε μία κοτόσουπα με noodle, εξαίσια για πρωινό ξεκίνημα. Το πάρκο ανοίγει στις 08:30 και μέσα μπορείς να δεις αρκετά άγρια ζώα, σόου με τιγράκια, κροκοδειλάκια κλπ. Μείναμε εκεί μέχρι τις μία, η φωτογραφική πήρε φωτιά, η μικρή με τρέλανε στις πόζες και στις τρελίτσες.
Η εκδρομή αξίζει αρκεί να μην έχει ζέστη, να πας πρωί και με την κατάλληλη παρέα βέβαια.

Ε φυσικά της πήρα και τα ανάλογα μποτάκια για να είμαστε στο ίδιο κλίμα το βράδυ πίσω στο ψαροχώρι!
Θεριό ανήμερο αγριόγατα του Σιάμ και μάγισσα του Ισάν!!!
 

Συνημμένα

  • Zoo.jpg
    Zoo.jpg
    357,8 KB · Εμφανίσεις: 181

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Στη Πατάγια φέτος συνάντησα μία παλιά φιλενάδα η οποία είναι freelancer και αρκετά νόστιμη.
Μετά από τόσες επισκέψεις στη χώρα αυτή και παρόλο που οι περιγραφές μου δείχνουν άτομο ρομαντικό αγαπούλη, εντούτοις δεν είμαι παρά φανατικός σεξοτουρίστας και μεγάλος μπατερφλάης.Κρύο αίμα δηλαδή κι αν κρατάω κάποια κορίτσια παραπάνω είναι μόνο γιατί με απογειώνουν από το κρεβάτι.
Τη συγκεκριμένη της είπα:Εισερχόμενες κλήσεις θα απαντάς σε οιποιονδήποτε όπως και εγώ, θα μιλάς ελεύθερα με πελάτες-γκόμενους όπως και εγώ, οκ? ΟΚ!
Η αλήθεια είναι ότι στην αρχή με ενοχλούσε αλλά μετά το συνήθισα.Δεν φαντάζεστε πόσα miss you είπε και πόσα wait for you darling.Συν τοις άλλοις με άφησε να δω φωτογραφίες απο το κινητό όπως της έδωσα και εγώ το δικό μου να δει, Ε και; Τι μπροστά μας τι πίσω μας.
Μιλάω για περιπτώσεις που εμείς λέμε τίλακ, κορίτσια δηλαδή που γνωρίσαμε κάποτε και συναντάμε σε κάθε ταξίδι. Παλιές αγάπες! Χα χα. Και εγώ είχα τέτοιες αγάπες αλλά  τις έχασα όλες, βρε συνήθεια και αυτή να αλλάζουνε sim  κάθε τόσο!
Από sms δε, δεκάδες αγαπησιάρικα να καταφθάνουν. Είναι τόσο έξυπνες που διαχειρίζονται όλο αυτό το νταλαβέρι σαν έμπειρες γραμματείς πολυεθνικής εταιρείας! Ψεύδονται δε ασυστόλως!
Εκείνη είχε πει σε μερικούς αγαπούληδες τα εξής ψέματα:
1.I no work darling , I stay Isaan with my family (ενώ ήταν σε νησί μαζί μου)
2.Ι go barbeque with my friend (μαζί μου σε εστιατόριο)
3. I stay my loom (Στο δωμάτιο του ξενοδοχείου μου δηλαδή)
4. Sorry darling I take shower when you call me. (Πριονιζόταν μαζί μου)

Η κινητή τηλεφωνία έχει επηρεάσει αρνητικά τη σχέση μας με τα εργαζόμενα κορίτσια.Για αυτές είναι εργαλείο δουλειάς αλλά και ψευτιάς. Συνήθως έχουν δύο συσκευές.Ενα εργασίας και  ένα οικογένειας-φίλων.Για εμάς είναι ένα εκνευριστικό μηχάνημα που αποσπά την προσοχή τους, χτυπάει ενοχλητικά όλη την ώρα και ειδικά την ώρα της της μάχης.
Ενα άλλο εργαλείο για εκείνες είναι το μηχανάκι. Μας πρήζουν τα ούμπαλα για το μηχανάκι τους, για τη δόση τους για το μάστορα που θέλει αμοιβή,κλπ κλπ.
Το δε ψωμοτύρι είναι η καϋμένη η μαμά τους που την αρρωσταίνουν κάθε λίγο και λιγάκι και χρειάζεται νοσοκομείο, νοσήλια κλπ ...I need money…!!!
Επίσης πέφτουν οι στέγες στο Ισάν (τα μαστόρια  δεν καρφώνουν καλά τα ξύλα) τα ζα αρρωσταίνουν ή ψωφάνε (μπούφαλα, κατσίκες, σκυλιά) και τα σπαρτά καίγονται.
Προσοχή λοιπόν σε τούτα τα χιλιοειπωμένα και κανείς να μη νομίζει ότι σε εκείνον δεν θα συμβούν ποτέ,επειδή έχει ωραία φρύδια.
 

Συνημμένα

  • blabla.jpg
    blabla.jpg
    81,1 KB · Εμφανίσεις: 418
Εγγρ.
15 Δεκ 2013
Μηνύματα
350
Like
14
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια,αν μπορει καποιος να δωσει πληροφοριες για τα τωρινα δεδομενα εκει.
για ενα 7μερο σε ενα αξιοπρεπες  ξενοδοχειο ποσο περιπου θα βγει συνολο?
 

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
με 100 ευρω το λιγοτερο εισαι αξιοπρεπεστατος
 

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
ουτε ο μιστερ καμαγκρα δεν περναει με 100 την εβδομαδα :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2013
Μηνύματα
350
Like
14
Πόντοι
1
ουτε ο μιστερ καμαγκρα δεν περναει με 100 την εβδομαδα :2funny: :2funny:
αποκλειστικα μονο για χοτελ λεω φιλε και οχι πολυ χλιδατο.οχι και για εξοδους και κοριτσακια
αν και θα παραηταν φθηνα ετσι :grin:
 

ppanagos

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
96
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,
Πρέπει να είμαι συνδρομητής στο δίκτυο πάνω από δεκαετία και αποφάσισα να δημοσιεύσω κι εγώ κάτι, μια και μόνο έχω πάρει μέχρι σήμερα. Ξέρω, εγωιστικό, αλλά θα αλλάξει!!!
Τέλος πάντων, βρέθηκα Πατάγια τέλη Απριλίου για μια εβδομάδα και η ακολασία με την αϋπνία είναι το επιεικέστερο σχόλιο. Να τα πάρουμε όμως τα πράγματα με τη σειρά για να βοηθήσω με τη δικιά μου εμπειρία.
Προσγείωση στη Μπανγκόκ, σχετικά καλό αεροδρόμιο και καλή σήμανση. Όταν βγούμε, αλλάζουμε ελάχιστα Ευρώ, ίσα ίσα για το ταξί στην Πατάγια το οποίο κοστίζει 1400 Baht. Η ισοτιμία είναι καλύτερη σε ανταλλακτήρια στην Πατάγια, τα οποία βρίσκεις όπου και να κοιτάξεις. Ο καιρός κοντά στους 30 με αρκετή υγρασία, οπότε καλύτερα να την επισκεφτείτε Δεκέμβριο με Μάρτιο αν σας χαλάει η ζέστη.
Σε αυτή τη θάλασσα Έλληνας δε μπαίνει.
Ξενοδοχεία άπειρα, κοντά στα 30 Ευρώ την ημέρα, αλλά θα πρότεινα για τους πιο έμπειρους να πάρετε κάτι καλύτερο, γιατί θα περάσετε αρκετό χρόνο στο δωμάτιό σας και θα σας φτιάξει τη διάθεση, αλλά και του μωρού που θα φορτώσετε.
Για ψώνια θα πρότεινα τζην, μπλουζάκια, εσώρουχα και ηλεκτρονικά που είναι σε καλές τιμές. Και πουκάμισα φτιαγμένα στα μέτρα σας.
Φαγητό, ότι θελήσεις. Δεν έχει ενδιαφέρον να το αναλύσω, εκτός το ότι έφαγα από δρόμο, εστιατόριο, ταχυφαγάδικο και δεν έπαθα τίποτα. Όλα καλά.
Πάμε σε αυτό που μας ενδιαφέρει όλους σε αυτό το κοινωνικό δίκτυο. Κορίτσια σε αφθονία. Και αγοράκια για όποιον ενδιαφέρεται. Τα κορίτσια, freelancers, στην παραλιακή βγαίνουν από τις 20:00 και είναι άπειρα. Δεν είναι τόσο όμορφα όσο αυτά που βρίσκεις σε club, αλλά με λίγο ψάξιμο βρίσκεις κάτι καλό και σίγουρα σε καλύτερες τιμές. Εμένα αυτές που γελάνε και σε κοιτάνε στα μάτια δε με έχουν απογοητεύσει σχεδόν ποτέ. Τιμές 1000 Baht για μια πιστολιά (από εσάς το έμαθα!!!) και 1500 για δύο. Όσο περνάει η ώρα πέφτουν και οι τιμές, αλλά και η ποιότητα.
Στο τελείωμα της παραλιακής καταλήγεις στη Walking street!!! Τί να πει κανείς, απερίγραπτο. GoGo bars, beer bars, ζωντανό σεξ, μαγαζιά που βρίσκεις ότι θες, εστιατόρια, ρινγκ με πολεμικές τέχνες για στοιχήματα, κόσμος απίστευτος από κάθε γωνιά του πλανήτη κλπ. Αξίζει να πάτε.
Τα κορίτσια στα GoGo bars είναι πολύ όμορφα και κοστίζουν 2500 Bagh για μια ώρα συν 500 για το μαγαζί. Στα beer bars 1500 για μια ώρα 300 για το μαγαζί (το λένε beer fine).
Μασαζάδικα παντού. 200 Baht μια ώρα Thai μασάζ. Και όταν λέμε μια ώρα, εννοούμε μια ώρα!!! Στο τέλος πέφτει και happy ending αν θες με 300 ή 400 Baht, αλλά καλύτερα να κρατηθείς για τα κορίτσια που θα φέρεις στο δωμάτιό σου. Το μασάζ πάντως είναι απίθανο. Έκανα τρία με τέσσερα ημερησίως.
Υπάρχει και το soap body massage με 2000 οι μέτριες κοπέλες και 2500 οι πιο όμορφες. Γενικά δε θα το πρότεινα, γιατί πέφτει ξεπέτα και μη και μη.

Το πήδημα το λένε μπουμ μπουμ, οπότε προσοχή. Είπα στον ταρίφα που με έφερνε στην Πατάγια μπουμ μπουμ γιατί πέφτανε κάτι αστραπές έξω και μόνο που δε με έδειρε.
Το μέρος ενδείκνυται αποκλειστικά για σεξοτουρισμό, αλλά αν θες να συνδυάσεις και παραλία, πρέπει να πας αλλού. Δεν έχω πάει Πουκέ, αλλά υπάρχουν άφθονες πληροφορίες σχετικά.
Αυτά!!!
 

Dr j

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
0
Έχουμε καμία ενημέρωση για το ποτέ θα μπορούμε ταξιδέψουμε προς τα εκεί ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom