Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 644K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21
Στο σεξ χαουζ απογευμα Λινα Τζουλια Ντανιελλα.....τιποτα ιδιαιτερο...
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21
Λινα πατσαβουρα ελεεινη,Ντανιελλα ρουμανα πουτανα κ στο χαρακτηρα,τσουπωτο σωμα ,τριαρι βυζι λιγο πεσμενο νορμαλ προσωπο λιγο προστυχο,κωλος πλακε...ισως σε καποιους να αρεσει,δεν ειναι μπαζο.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
Επισκεψη στο Κ χθες το πρωι, Εχει ερθει μια Εμμανουελα, νεαρη κοπελα, 30 δηλωνει και τοσο θα ειναι πανω κατω, ωραιο σωμα, βυζι 3αρι+ στο τσιμπουκι εχει μεγαλη μαεστρια, με γλυψιμο ΚΑΙ τα αρχιδια και με διαρκεια μεχρι το σημειο που την σταματησα για να με καβαλησει. Ξερει να χορευει πανω στο καβλι με μεγαλη τεχνη και λιγο πριν ερθει τυο τελειωμα την σταματησα σε ιεραποστολικο, οπου εβαλε και το μαξιλαρι κατω απο την μεση της και την γαμησα σφιχτα μεχρι που εχυσα στο μουνι της. Δεν με αφησε να βγω απο μεσα της και με κρατρησε πιανοντας μου κουβεντα. Ωραια περιπτωση, συστηνεται...
 

Gino_Low

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2023
Μηνύματα
10
Like
107
Πόντοι
0
Σε εμάς τους νέους, μπορείς να εξηγήσεις τι και που είναι το Κ ?
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Πέρασα το Σάββατο μία βόλτα από Πάτρα..στο ποτάμι τα ίδια χάλια.. αυτή η Ντάρια είναι πού ήταν και πριν ένα χρόνο;
Πώς χοντρηνε έτσι..
Κάτι Σονιες καί τά ίδια που έχουν αναφερθεί..
Στο Σαχτούρη χάλια μαύρα...μια τεράστια με αρκετά κιλά.. όχι 40 ούτε 10 δεν έδινα ..
Το Κ και εκεί μία μέτρια.
Και πήγα με την γνωστή Εύα Εύη στο Μόνικα λιμάνι..που έχει τουμπανιασει από βυζιά και κωλο .. αλλά μέσα κάθεται σαν αστερίας και στα δέκα άρχισε να μου λέει έχει πελάτες το σαλόνι και αν δεν βγει θά φύγουν...
Και αυτοί που έρχονται δεν θα ξανάρθουν πήγα να της πω... αλλά...
Παίδες οποίος μπορεί ας φεύγει για Αθήνα.. τουλάχιστον σέβεσαι τον εαυτό σου.. αυτές που έρχονται εδώ, είναι αυτές που δεν της θέλουν για δουλειά άλλου..

Α και με μαλακιά τελείωσα..το ξέχασα.
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
216
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Στο Σαχτούρη χάλια μαύρα...μια τεράστια με αρκετά κιλά.. όχι 40 ούτε 10 δεν έδινα ..
Το Κ και εκεί μία μέτρια.
Και πήγα με την γνωστή Εύα Εύη στο Μόνικα λιμάνι..που έχει τουμπανιασει από βυζιά και κωλο .. αλλά μέσα κάθεται σαν αστερίας και στα δέκα άρχισε να μου λέει έχει πελάτες το σαλόνι και αν δεν βγει θά φύγουν...
Και αυτοί που έρχονται δεν θα ξανάρθουν πήγα να της πω... αλλά...
Παίδες οποίος μπορεί ας φεύγει για Αθήνα.. τουλάχιστον σέβεσαι τον εαυτό σου.. αυτές που έρχονται εδώ, είναι αυτές που δεν της θέλουν για δουλειά άλλου..

Α και με μαλακιά τελείωσα..το ξέχασα.
Αν ήταν αυτή η Βαρβάρα στο Σαχτούρη τα είχα γράψει και εγώ, εμφάνιση 3 και συμπεριφορά 0. Απορώ πως τέτοιες γυναίκες περιμένουν να πάρουν πελάτη.

Για την κάκιστη εμπειρία σου στο συγκεκριμένο σπιτάκι αν μη τι άλλο, ενημέρωσε και τη τσα - εκείνη η κοντή κυριούλα με τα γυαλιά, είναι χρόνια στο μαγαζί και είναι καλός άνθρωπος.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
Κοιτα η βαρβαρα φιλε ειναι παλια καραβανα ξεκινησε απο το βουνο αθηνα και μετα πηγε στην αλυσιδα ηλια ηλιου βουρβαχης.
Τοτε που ηταν στα 28-30 ηταν πολυ καλη και απο εμφανιση αλλα και απο υπηρεσιες παλια νομιζω λεγοταν Άντζελα.
Ηταν στανταρακι πολλων και αξιζε,ομως τωρα ειναι η φθορα του χρονου αλλα και των κιλων που εχει παρει.
Η Βαρβάρα τωρα ειναι κοντα στα 50 και χανει πελατες λογω ηλικιας περισσότερο και κιλών, βεβαια σε οποιον αρεσουν οι νταρντανες ειναι τοπ μιας και εχει παρει κιλα,συν οτι εχει πατουσαρες για τους ποδολαγνους 42 νούμερο
τι μου θυμησες τωρα. Επισκεφθηκα το στουντιο οταν πρωτοηρθε η Βαρβαρα. Περιμενα στην αναμονη, γνωριμος ο χωρος, χαλαρος εγω. Βγαινει εξω, πισω απο τις κουρτινες μια ΨΗΛΗ οταν λεμε ψηλη ομως, εννοουμε ΨΗΛΗ. Ανετα θα την χαρακτηριζα γιγαντα. Βγαινει λοιπον, ουτε καλησπερα ουτε τπτ, και λεει : αα να και ενας στα κυβικα μου. 1,80 εγω, 105 κιλα γυμνασμενος καθοτι εργαζομαι σε γυμναστηριο. Η αληθεια ειναι πως κομπιασα, διστασα, αλλα και εφυγα μιας και θεωρησ απως δεν θα μπορουσα να την διαχειριστω λογω...."κυβικων της"
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
Τι να διαχειριστεις εγω ειμαι 1.80 85 κιλα και ημουν σαν πιτσουνι.
Κοιτα καθαρο υψος ειναι 1.78-1.80 δεν ειναι παραπάνω αλλα εχει τα κιλα φοραει και τα 15ποντα και φαινεται πελώρια
Έπρεπε παρουσίαση να κανει με στρωτο παπούτσι
σωστο μεν αυτο πουλες, αλλα για φαντασου μια γυναικα με τοσα κιλα πανω της, πως θα φαινονταν τα ποδια της και ο κωλος της αν δεν ειχε ανεβει σε τακουνι και ηταν σε στρωτο....
 

dimitrishortis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια λογω εργασιας θα κατεβω Πατρα το 3ημερο του καρβαβαλου
τι προτεινετε οι εμπειροι Πατρινοι για να κανονισω για σεξακι?
 

n0n03s

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2010
Μηνύματα
47
Like
132
Πόντοι
0
Να επισημάνω παλι ομως πως τα 40 ευρω ειναι πολλα,ναι καλη κ βαρβαρα και καποιες αλλες οχι ολες που φερνει αλλα τα 40 ευρω δεν δικαιολογουν ενα πηδημα του 10λεπτου οπως και οι περισσοτερες κοπελες δεν υποστηριζουν αυτη τη τιμη.
Με 40 ευρω έπρεπε να φέρνει μοντελα και μινιμουμ μεσα στο δωματιο 20-30 λεπτα.
Δυστυχώς είναι κ συγκριτικό, όταν τα δίπλα μαγαζιά βρωμανε μούχλα ιδρωτίλα κ κλεισούρα και φέρνουν κυριολεκτικά ότι χειρότερο κ σε ξεκινάνε στα 30€, είναι λογικό να σου ζητάει η άλλη 40€ μόνο κ μόνο λόγο καθαριότητας κ δυνατότητας ντουζ. Αντικειμενικά θα έπρεπε αντί για 40 να είναι 30 και τα δίπλα αντί για 30 θα έπρεπε να είναι 20-25.. αλλά μάλλον προτιμάνε να κλείσουν
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
216
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Δυστυχώς είναι κ συγκριτικό, όταν τα δίπλα μαγαζιά βρωμανε μούχλα ιδρωτίλα κ κλεισούρα και φέρνουν κυριολεκτικά ότι χειρότερο κ σε ξεκινάνε στα 30€, είναι λογικό να σου ζητάει η άλλη 40€ μόνο κ μόνο λόγο καθαριότητας κ δυνατότητας ντουζ. Αντικειμενικά θα έπρεπε αντί για 40 να είναι 30 και τα δίπλα αντί για 30 θα έπρεπε να είναι 20-25.. αλλά μάλλον προτιμάνε να κλείσουν
Όμως για όσους ανεβαίνουμε Αθήνα μοιραία κάνουμε συγκρίσεις και με τις κοπέλες που βρίσκουμε εκεί. Τύπου Βαρβάρα όχι για Στούντιο, αλλά ούτε για Φυλής και απλά θα προσπέρναγα. Όπως επίσης υπάρχουν και μαγαζιά Αθήνα εφάμιλλα αν όχι ανώτερα του Σαχτούρη με κοπέλες μικρές σε ηλικία όπου το απλό ξεκινάει στα 20 ευρώ. Εδώ και λόγω έλλειψης ανταγωνισμού επικρατεί αυτή η κατάσταση, Και όπως έχω ξαναγράψει αν είναι να ζητάνε 40€ για 10' αποστειρωμένου προγράματος, προτιμότερο να δώσει κάποιος κάτι παραπάνω και να πάρει μισάωρο με κοπέλα σε δικό της χώρο από αγγελία.
 

Apeiros1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
512
Πόντοι
21
Συναγωνιστές και συμπατριώτες χαίρετε! Μια ερώτηση:
Από την εμπειρία σας ποιες κοπέλες αξίζουν από τα σπίτια στο γλαυκο; Έχω διαβάσει για Τζούλια και Μαγδα. Ρωτάω διότι δεν έχω πάει ποτέ και θέλω να βάλω και αυτά τα σπίτια στο πρόγραμμα. Ποιες πρότεινε; Θα ληφθούν υπόψιν όλες οι απαντήσεις σας
 

Tavros21+

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
21
Like
31
Πόντοι
0
Συναγωνιστές και συμπατριώτες χαίρετε! Μια ερώτηση:
Από την εμπειρία σας ποιες κοπέλες αξίζουν από τα σπίτια στο γλαυκο; Έχω διαβάσει για Τζούλια και Μαγδα. Ρωτάω διότι δεν έχω πάει ποτέ και θέλω να βάλω και αυτά τα σπίτια στο πρόγραμμα. Ποιες πρότεινε; Θα ληφθούν υπόψιν όλες οι απαντήσεις σας
Τζουλια οποτε το θυμαται και η Μαγδα σταματησε. Οποια σου αρεσει στο 120, ιδια αποδοση πανω κατω ολες.
 

Gustaro

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
0
Πρώτη φορά Πάτρα!
Απελπισμένος μετά από αυτά που διάβαζα στο forum.
Είπα να κάνω μια βόλτα από σταχτουρη 1 και Κ.
Μπήκα πρώτα Κ.....και λέω ωχ έχουν δίκιο τα παιδιά.
Και μπαίνω μετά σταχτουρι!
Εεεεεεε τι εργαλείο είναι αυτό.......τι άλογο Περσίας.....πήρα το πρόγραμμα με το 50euro και γλειφομουνι....
Μισέλ από Ρωσία....σιλικονατο βυζι τρελό......οπίσθια τύφλα να εχουν οι βραζιλιανες.....τρελοκομείο μέχρι αηδίας ξεπατώθηκα με!
Ήρθε εχτές από τρικαλα μου είπε και θα είναι στην πόλη μέχρι την Δευτέρα.
 

n0n03s

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2010
Μηνύματα
47
Like
132
Πόντοι
0
Πρώτη φορά Πάτρα!
Απελπισμένος μετά από αυτά που διάβαζα στο forum.
Είπα να κάνω μια βόλτα από σταχτουρη 1 και Κ.
Μπήκα πρώτα Κ.....και λέω ωχ έχουν δίκιο τα παιδιά.
Και μπαίνω μετά σταχτουρι!
Εεεεεεε τι εργαλείο είναι αυτό.......τι άλογο Περσίας.....πήρα το πρόγραμμα με το 50euro και γλειφομουνι....
Μισέλ από Ρωσία....σιλικονατο βυζι τρελό......οπίσθια τύφλα να εχουν οι βραζιλιανες.....τρελοκομείο μέχρι αηδίας ξεπατώθηκα με!
Ήρθε εχτές από τρικαλα μου είπε και θα είναι στην πόλη μέχρι την Δευτέρα.
Την πήρα κ εγώ πολύ όμορφη μουνα.. σιλικόνη χείλια μπομπα αλλά μου φάνηκε αρκετά διεκπεραιωτική κάτι το οποίο προσωπικά με χαλάει.
Αλλά γενικά μπρο το στούντιο φέρνει καλά μωρά κ ας είναι ένα κλικ πιο ακριβο από υα αλλά
 

ikarus1967

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
117
Κριτικές
5
Like
318
Πόντοι
21
Σημερινή στη Γλαύκου 120. Για μένα μεγάλη βελτίωση: στο Monikas η Ντάρια - υψως περίπου 1.65 με ωραία βυζιά και μακριά μαύρα μαλλιά. Την πήρα και δεν το μετάνιωσα. Οι υπηρεσίες για τα μπουρδέλα της Πάτρας πολύ καλές. Θα την ξαναπάρω οπωσδήποτε.
Στα άλλα μαγαζιά Μαρία (ευγενική ξανθιά), Σόνια (δεν την είδα είχε δωμάτιο) και μια κοντινή ξανθιά - νομίζω ήταν η Κατερίνα που έχω πάρει μια φορά με χαλιές υπηρεσίες. Η Μαρία μου φάνηκε αρκετά συμπαθητική και θα την δοκιμάσω στο μέλλον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom