Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατησιων 145

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
 το φερων 19  συνεχιζει μονο  του  με καποιεs  και υπο νεα διευθυνση.      απο εκει εφυγαν και πηγαν στο  πατησιων 145 ισογειο,    η  αννα η γεωργιανη που ανοιγε την πορτα και στο πατησιων 160,  μαζι με τιs  αννα   απο γεωργια ( ηταν και στο  160 )  , και χριστινα επισηs απο γεωργια(  και αυτη απο πατησιων 160 ).    ολεs  οι προααναφερθεισεs ειναι  γνωστεs  και δεν νομιζω  να   χρειαζεται  καποια  περιγραφη  τουs .     απο  βδομαδα θα  υπαρχουν  και αλλεs 2-3 .       ειναι  επισηs και η συλβια (   με καστανα  μαλλια πλεον ,   που  ηταν  και  στο συγγρου 147 με το ονομα αννα ).      οι  χωροι τωρα καθαροι,   με 2 μεγαλα δωματια και ενα ακομη μικρο.      για την ωρα  ο  εξοπλισμοs των  δωματιων  δεν ειναι πληρηs,  αλλα μεσα  σε λιγεs  μερεs θα γινουν οι απαραιτητεs ρυθμισειs.      η  τιμη στα 60  ευρω.       απο προγραμμτα τωρα εξαρταται απο την καθε κοπελλα.         φιλακια σαs περιμενουμε  με μεγαλη μαs χαρα  για να χαλαρωσετε και να περασετε ευχαριστα  .         καλη  ανασταση και καλο πασχα σε ολουs.
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
δουλευεις pr εσυ εκει?
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
δουλευεις pr εσυ εκει?
    καλο.      παντα  μονο  ενημερωση  για τουs φιλουs , τουs γνωστουs και τα τα υπολοιπα  μελη.      λιγη πλακα χρειαζεται που και που.    τωρα αν  δεν αρεσουν και ενοχλουν  τα bold σβηστε τα.     
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.069
Κριτικές
1.245
Like
192.614
Πόντοι
45.465
  το φερων 19  συνεχιζει μονο  του  με καποιεs  και υπο νεα διευθυνση.      απο εκει εφυγαν και πηγαν στο  πατησιων 145 ισογειο,    η  αννα η γεωργιανη που ανοιγε την πορτα και στο πατησιων 160,  μαζι με τιs  αννα   απο γεωργια ( ηταν και στο  160 )  , και χριστινα επισηs απο γεωργια(  και αυτη απο πατησιων 160 ).    ολεs  οι προααναφερθεισεs ειναι  γνωστεs  και δεν νομιζω  να   χρειαζεται  καποια  περιγραφη  τουs .     απο  βδομαδα θα  υπαρχουν  και αλλεs 2-3 .       ειναι  επισηs και η συλβια (   με καστανα  μαλλια πλεον ,   που  ηταν  και  στο συγγρου 147 με το ονομα αννα ).      οι  χωροι τωρα καθαροι,   με 2 μεγαλα δωματια και ενα ακομη μικρο.      για την ωρα  ο  εξοπλισμοs των  δωματιων  δεν ειναι πληρηs,  αλλα μεσα  σε λιγεs  μερεs θα γινουν οι απαραιτητεs ρυθμισειs.      η  τιμη στα 60  ευρω.       απο προγραμμτα τωρα εξαρταται απο την καθε κοπελλα.         φιλακια σαs περιμενουμε  με μεγαλη μαs χαρα  για να χαλαρωσετε και να περασετε ευχαριστα  .          καλη  ανασταση και καλο πασχα σε ολουs.
πσσσσσ , επιστροφή στην ενημέρωση....
μπράβο δάσκαλε.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.069
Κριτικές
1.245
Like
192.614
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα , στην πόρτα Αννα η ξανθιά ψηλή νταρντάνα(περνάει και μέσα) , Μάγια μιλφ με ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους και Σύλβια καστανή με ωραίο προσωπάκι αλλά με μπούτια και κοιλίτσα ,
η Αννα μου είπε ότι θα έχει άλλες δυο κοπέλες αλλά έλειπαν για να φτιάξουν τα χαρτιά τους. 60 ευρώ 45 λεπτά για φουλ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
πρόσφατο πέρασμα απο το συγκεκριμενο μαγαζι...
στην πορτα εισοδου ασφαλιας, ΄δεσποζε ενα χαρτι Α4 που ελεγε "spa"... :P
εκει ηταν παρουσες, η Χριστίνα (απο Πατησιων 160 & Φερων 19 - σαν να μου φαινεται οτι εκοψε τα διπλοπιττα και μαζεψε... )
η γνωστη Αννα η Γεωργιανή με το κόκκινο μαλλί και των ωραία κώλο , η Μαγια μιλφ με ξανθο μαλλι και ισιο κορμι ( οχι η γνωστη Μαγια απο Στουρναρη 63 & Ιουλιανου 51)και μια Συλβια , 35αρα περιπου με πρόστυχες καμπύλες, την οποια εχει παρει φίλος και μου έχει πει καλά λόγια. Τιμή προγράμματος 60 ευρα...

 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
δουλευεις pr εσυ εκει?

    καλο.      παντα  μονο  ενημερωση  για τουs φιλουs , τουs γνωστουs και τα τα υπολοιπα  μελη.      λιγη πλακα χρειαζεται που και που.

Μέσα σ'όλα είναι..... Σκέτη αλεπού της ερήμου! :cheesy:

 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  εχει  ερθει μια  45-50  βουλγαρα (  αν θυμηθω αργοτερα πως την λενε , θα το γραψω ). τα παντα ολα  (  :zfuck:  :pipa1: )  μαυρα μαλλια,  ευσωμη, νταρντανε.
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Ελεφάντινη μνήμη, και βοδινή πούτσα! Ο συνδιασμός που σκοτώνει, γι'αυτό σε πάω!

αρχισες παλι τις  ....... κιες ?   :2funny: :2funny:     για το πρωτο θα συμφωνησω μαζι σου ( αν εξαιρεσεις  καποιες  διαλειψεις ) . οσο τωρα για το αλλο με τον τοτο, δεν νομιζω.   παντως αυτο που δεν ξεχναω ποτε  μου , ειναι τα υπουλα τα κατινισματα. 
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Περασα χθες να δω αν έχει αλλάξει κάτι,η Χριστίνα που αδυνάτισε(την είχα πάρει λίγο πρίν μετακομίσει το ρόστερ απο Φερών αλλά και πιο παλιά στο Π160.)
Μαζί της και η κοκκινομάλλα Αννα.Στην πόρτα η άλλη Αννα,συμπαθής και με φιλικη διάθεση πάντα.Το ρόστερ εχει άλλες 2 που λόγω Κυριακής απουσίαζαν,ευχαρίστησα και αποχώρησα.Θέλει και καμιά μεταγραφή η ομάδα...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.069
Κριτικές
1.245
Like
192.614
Πόντοι
45.465
Περασα χθες να δω αν έχει αλλάξει κάτι,η Χριστίνα που αδυνάτισε(την είχα πάρει λίγο πρίν μετακομίσει το ρόστερ απο Φερών αλλά και πιο παλιά στο Π160.)
Μαζί της και η κοκκινομάλλα Αννα.Στην πόρτα η άλλη Αννα,συμπαθής και με φιλικη διάθεση πάντα.Το ρόστερ εχει άλλες 2 που λόγω Κυριακής απουσίαζαν,ευχαρίστησα και αποχώρησα.Θέλει και καμιά μεταγραφή η ομάδα...
εγώ θα έλεγα ότι θέλει αρκετές μεταγραφές....
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
αρχισες παλι τις  ....... κιες ?   :2funny: :2funny:     για το πρωτο θα συμφωνησω μαζι σου ( αν εξαιρεσεις  καποιες  διαλειψεις ) . οσο τωρα για το αλλο με τον τοτο, δεν νομιζω.   παντως αυτο που δεν ξεχναω ποτε  μου , ειναι τα υπουλα τα κατινισματα.

Επειδή όμως, εγώ ξεχνάω..... θα μου επιτρέψετε να έχω την επιείκειά σας!

:-* :-* :-*
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  η   συλβια  δεν ηταν εκει.   η  αννα και η   χριστινα -μαγια (  σταθερες  αξιες. εμπειρες   ειναι.  περνας καλα και με τις 2 ).  ηταν και αλλη μια (  δεν την ειδα. ηταν στο δωματιο).  η  χριστινα   εχει  αδυνατισει αρκετα ολουθε.(  της παει ).  φαινεται  εκοψε  τα διπλα  σουβλακια .  υγιεινη διατροφη.  ουτε ποτο, ουτε τσιγαρο.  μονο  σεχ.    αν  υπηρχαν  και 2-3 επιλογες ακομη,  θα ηταν  καλυτερα.
 

fetisher

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Πέρασα τη Δευτέρα απο το εν λόγω κατάστημα και μου άρεσε πολύ.
Φιλικό περιβάλλον και κλίμα, με όμορφους χώρους μινιμαλιστικούς.
Η οικοδέσποινα Χριστίνα, όλα τα λεφτά, χωρίς βέβαια να υστερούν οι υπόλοιπες κοπέλλες.
Αννα, Χριστίνα, Δάφνη, Σύλβια, δεν ήξερα με ποιά να περάσω...
Τελικα διάλεξα την Αννα την κοκκινομάλλα, η οποία είναι το αστέρι μέσα!!!
Δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες, λίγο πολύ είναι γνωστά τα θέματα στα δωμάτια.
Χριστίνα μη ξεχάσεις τα A/C γιατί υποφέρω πολύ στη ζέστη!!!
Το δωράκι τους είναι 60 γιούρια και νομίζω οτι τα αξίζουν.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.163
Κριτικές
4
Like
1.612
Πόντοι
266
...Καμιά βυζαρού έχει το μαγαζί?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom