Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατησίων 112 (πρώην Πατησίων 286 )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα proedros46
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Τι ώρα την βρήκατε εκεί και την καταγαμήσατε;

προ ημερών μεσημεράκι.
σήμερα δεν ανοίγουν, αλλά απ' την άλλη έχουν ξεχυθεί παντου τα μαντρόσκυλα της Τάξεως δια να επιβάλλουν τη φιλοξενία του Διός
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
πέρασμα σήμερα από το μαγαζί , ανέβηκα στον πρώτο όροφο μου άνοιξε αυτή η ξανθιά κοντή αντιπαθητική και ερειστική σερίφησα  , με μισάνοιχτη την πόρτα μου λέει να έρθω σε λίγο
γιατί γινόταν χαμός  :2funny: :2funny: :2funny: ....την ρωτάω σε πόση ώρα και μου λέει σε κάνα δεκάλεπτο , αν είναι για δέκα λεπτό ας περιμένω της κάνω , όχι όχι απαντάει γιατί θα έχει
συνωστισμό...ποιες κοπέλες δουλέυουν την ρωτώ , η Νικολέτα? ναι η Νικολέτα δουλεύει , ποιες άλλες  ξαναρωτώ για να μην ξαναέρχομαι , ποία ψάχνεις με ρωτάει , κάποια
συγκεκριμένα? όχι καμιά συγκεκριμένα της λέω , εεε τότε δεν της ξέρεις...έφυγα , κατέβηκα κάτω και λόγω της μπόρας , μιας που ήμουν και πεζός , κάθισα στα σκαλάκια
της εισόδου και σερφάρισα στο ίντερνετ απο το κινητό μου , έκατσα σχεδόν 35 λεπτά , και δεν κατέβηκε κανείς απο πάνω............
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
πέρασμα σήμερα από το μαγαζί , ανέβηκα στον πρώτο όροφο μου άνοιξε αυτή η ξανθιά κοντή αντιπαθητική και ερειστική σερίφησα  , με μισάνοιχτη την πόρτα μου λέει να έρθω σε λίγο
γιατί γινόταν χαμός  :2funny: :2funny: :2funny: ....την ρωτάω σε πόση ώρα και μου λέει σε κάνα δεκάλεπτο , αν είναι για δέκα λεπτό ας περιμένω της κάνω , όχι όχι απαντάει γιατί θα έχει
συνωστισμό...ποιες κοπέλες δουλέυουν την ρωτώ , η Νικολέτα? ναι η Νικολέτα δουλεύει , ποιες άλλες  ξαναρωτώ για να μην ξαναέρχομαι , ποία ψάχνεις με ρωτάει , κάποια
συγκεκριμένα? όχι καμιά συγκεκριμένα της λέω , εεε τότε δεν της ξέρεις...έφυγα , κατέβηκα κάτω και λόγω της μπόρας , μιας που ήμουν και πεζός , κάθισα στα σκαλάκια
της εισόδου και σερφάρισα στο ίντερνετ απο το κινητό μου , έκατσα σχεδόν 35 λεπτά , και δεν κατέβηκε κανείς απο πάνω............
και μενα τα ίδια μου είπε.
έκανα μια βολτα και γύρισα σε κάνα 20λεπτο
καταγάμησα τη Νικολέτα και έφυγα απολύτως ικανοποιημένος
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
Τελικά η Νικολέτα, το πίνει το νέκταρ ή όχι ???
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Τελικά η Νικολέτα, το πίνει το νέκταρ ή όχι ???

μάλλον όχι. επίσης να αναφέρω ότι το μαγαζί μεταφέρεται σε άλλη διεύθυνση σε καμμια βδομάδα, σε μεγαλύτερο χώρο και πιο πολυτελή. πάντα στην ίδια περιοχή όμως.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
μάλλον όχι. επίσης να αναφέρω ότι το μαγαζί μεταφέρεται σε άλλη διεύθυνση σε καμμια βδομάδα, σε μεγαλύτερο χώρο και πιο πολυτελή. πάντα στην ίδια περιοχή όμως.
μωρε ας φερει καμια βυζαρου,και ας μετακομισει και σε υπογειο.... :s&m_2:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
μάλλον όχι. επίσης να αναφέρω ότι το μαγαζί μεταφέρεται σε άλλη διεύθυνση σε καμμια βδομάδα, σε μεγαλύτερο χώρο και πιο πολυτελή. πάντα στην ίδια περιοχή όμως.

Επιβεβαιώνω τα λεγόμενα σου.. Μου είπαν για άλλο διαμέρισμα επί Πατησίων πάλι.. Όσο για την Νικόλ, μας βγήκε με σπερματοφοβία.. Πίπα με σκούφο και χύσιμο στο λάστιχο..  :s&m_1:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
έτσι να λέμε την αλήθεια...
όχι ο κάθε τρελλός να προμοτάρει τις σιχασιάρες...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
όχι πήρε μεταγραφή στην Durex...
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
πλακα στη πλακα η νικολετα ανεβασε μαλλον τις εισπραξεις και τωρα μετακομιζουν σε μεγαλυτερο χωρο  που θα παει θα μαθει να πινει και το νεκταρ
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
τόσο καλό είναι αυτή η νικολέτα ??
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
μεγαλε ειναι πολωνεζα και πιτσιρικα αυτο τα λεει ολα, αμα σε ψιλογουσταρει κιολας  ειναι απεχτη οπως ολες οι πολωνεζες

δεν έχει τύχει να την δω ακόμα ... το ίδρυμα είναι στην θέση του ?? και ποιοες ωρες και μέρες μπορουμε να την βρουμε??
 

Trelos86

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
πλακα στη πλακα η νικολετα ανεβασε μαλλον τις εισπραξεις και τωρα μετακομιζουν σε μεγαλυτερο χωρο  που θα παει θα μαθει να πινει και το νεκταρ

Συμφωνώ μαζί σου το μαγαζί  ανέβασε η Νικολεττα, περιμένω τα νεα, δεν θέλω πάλι να την χάσω    :pipa1:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Α ρε νικολετα ... αντε να παω να δω
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Α ρε νικολετα ... αντε να παω να δω

μπααα, ποια νικολέτα.
αφού τις περισσότερες φορές που πάω όλα τα δωμάτια είναι γεμάτα και με διώχνουν. Πιο παλιά ήταν η Ναταλί, τώρα έχει τις δυο πολωνέζες, είχε τη Βίκυ μέχρι να χαλάσει το πρόγραμμά της και έχει και τη Γαβριέλλα που είναι γυναικάρα.
το έχω ξαναπει, το μαγαζί άρχισε να ανεβαίνει όταν μπήκε το δαχτυλάκι στο στανταρ πρόγραμμα. οι περισσότεροι χύνουν πριν γαμίσουν. να τα λεφτά πως βγαινουν


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom