Νέα

Παρτουζιάρες Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα level91
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
level91

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
583
Πόντοι
300
Εκτος της αννας μαριας τιποτα αλλο δεν εχουμε ?
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
374
Like
258
Πόντοι
21
κανενα νεο απο τις παρτουζιαρες της Θεσσαλονικης για την Αννα μαρια λεω με τα μπλε μαλλια
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
374
Like
258
Πόντοι
21
ξερει κανεις το τηλεφωνο της Αννας Μαριας Καραγιαννη απο θεσαλονικη η που δουλευει αν δουλελυει η γενικα πως την βρισκουμε?
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
ξερει κανεις το τηλεφωνο της Αννας Μαριας Καραγιαννη απο θεσαλονικη η που δουλευει αν δουλελυει η γενικα πως την βρισκουμε?
 

Χιπης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
547
Like
1.075
Πόντοι
206
Ολόκληρη Θεσσαλονίκη μόνο αυτή παρτουζονευται;
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
374
Like
258
Πόντοι
21
δωστε καμια συγκεκριμενη πλησροφορια για την αννα μαρια καραγιαννη αν μπορουμε να την βρουμε και αν περνει λεφτα για συνταντηση
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
374
Like
258
Πόντοι
21
εχει κανεις κανενα νεο απο την αννα μαρια καραγιαννη απο θεσσαλονικη δεν ανεβαζει τιποτα στο instagram εδω και αρκετες μερες stories εννοω
 

James Bond ?

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2022
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,ανοίγω αυτό το θέμα με σκοπό να ανταλλάξουμε ιδέες εμπειριες και πληροφορίες σχετικά με παρτουζιαρες στη θεσσαλονικη!Γενικα η πόλη έχει να δώσει αν και τώρα τελευταία ψάχνω καινούριο υλικό !Κατα το παρελθόν έχω κάνει περίπου 20 παρτουζες με φιλαράκια στην πόλη!Η πιο γνωστή ήταν η Άννα Μαρία (πράσινα-μπλε μαλλιά ),την είχαμε πάρει τρεις φορές μέχρι το 2018!Επειτα το κορίτσι έκοψε το σπορ,η τουλάχιστον έκοψε και μας!Αλλη μια πλέον παντρεύτηκε ,άλλη έφυγε στη Ρόδο ,άλλη έφυγε Γερμανία με άλλες χαθήκαμε!Αυτη τη στιγμή έχω δυο μόνο που επικοινωνώ και οργανώνεται αρεα και που κανένα παιχνιδάκι!Αν κάποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μ στείλει για ανταλλαγή πληροφοριών
***Στο συγκεκριμένο θρεντ δεν με ενδιαφέρουν επαγγελματίες
Εγώ έχω κάνει παρτουζα μόνο με λεφτά , Ουκρανία, Κίεβο.Ωραια εμπειρία αλλά μετά την δεύτερη φορά βαριέσαι..
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
418
Κριτικές
6
Like
1.650
Πόντοι
481
δωστε καμια συγκεκριμενη πλησροφορια για την αννα μαρια καραγιαννη αν μπορουμε να την βρουμε και αν περνει λεφτα για συνταντηση
Λεφτα οχι ειναι φρι αλλα μαλλον εχει σχεση τωρα και τα εκοψε
 

Thorikto199

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
38
Like
10
Πόντοι
0
Γνώρισα στο Τίντερ μια Μαριλένα. Μιλφακι καλό, μελαχροινο, λίγο γεματούλα αλλά με πολύ σφιχτό κορμί. Ήθελε αρχικά να την πάρω με κάποιο φίλο μου ενώ θα μας κοιτάζει ο άντρας της (χωρίς να συμμετέχει, μου το ξεκαθάρισε). Αν περάσουμε όμορφα όλοι ενδεχομένως μελλοντικά να την πάρουμε και οι 3 μου είπε. Έχει κανένας μήπως πληροφορίες; Φοβάμαι μη φάω καμία φόλα! Δεν έχω κανονίσει ακόμα συνάντηση, γιατί το επόμενο επαγγελματικό μου ταξίδι στη Θεσσαλονίκη αργεί λιγάκι.
Μπορείς να δώσεις το ινστα η κάτι δικός της
 

Thorikto199

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
38
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχουμε καμία μεγάλη. Η κάποιος καβατσα να την πάρουμε παρτουζα? Είμαι μόνος εηβ ψάχνω άλλο έναν να έχει καβατζα
 

arsenikos69

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
28
Like
32
Πόντοι
0
πολύ φόλα η αννα μαριά
σαπια τελείως
 

kagegeorge

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2021
Μηνύματα
27
Like
221
Πόντοι
20
Μαγκες στο nhaos παιζουν πουτανακια που γουσταρουν να γαμηθουν;
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.810
Like
3.630
Πόντοι
456
δες την εδώ


ούτε για να την κατουρήσω δεν αξίζει
Τι βλάκας είναι αυτός; Τι καθυστερημένος γλιτσας πως μιλάει έτσι;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ούτε πουτσο δε θα του δώσει κανένας στο πρωκτο του όχι να γαμησει κιόλας.
 

marios1891

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
0
Ψαχτειτε και σε κανένα κομμωτήριο της πόλης κάτι καλό θα βρείτε για παρτούζες....???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom