Νέα

Παρθένος-μπουρδέλο ή στούντιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα partraptarp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 16K
  • Ετικέτες
    παρθένος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

partraptarp

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα κι εδώ, χαιρετώ όλη την παρέα, σήμερα γράφτηκα μόλις, για λόγους που δεν είναι της παρούσης είχα περάσει ένα διάστημα δύο περίπου ετών με κατάθλιψη, από την οποία πλέον κι έχω ανακάμψει σε σημαντικό βαθμό μπορώ να πώ, το πρόβλημα ήταν κατά βάση σεξουαλικής υφής, κατά βάση θέμα άγχους και χαμηλής αυτοεκτίμησης, ενώ και σε μπουρδέλο που είχα πάει μιά φορά με φίλο μου δεν είχα καταφέρει να ολοκληρώσω(σ' αυτόν βέβαια δεν το είπα εννοείται)..

Σκοπεύω αυτή τη φορά να ξαναδοκιμάσω κι η απορία είναι μπουρδέλο η στούντιο;
Κλίνω(δεν έχω αποφασίσει ακόμη) πρός το στούντιο, αν κι ομολογουμένως πιο ακριβό ειδικά για τα δικά μου δεδομένα(φοιτητής γάρ άνεργος πλέον), γιατί θα υπάρχει περισσότερος χρόνος κι άνεση(δε νομίζω να μπορέσω να λειτουργήσω εύκολα, αν σκέφτομαι ότι από στιγμή σε στιγμή η τσατσά θα χτυπήσει την πόρτα), ενώ θέλω όταν θα πάω(είτε σε μπουρδέλο είτε σε στούντιο) ει δυνατόν να μην υπάρχει κανένας άλλος πελάτης να περιμένει, να πάω δηλαδή στην πιο χαλαρή περίοδο, που υπάρχει..
Από την άλλη μπουρδέλο από μπουρδέλο διαφέρει και σε μερικά μπορεί να υπάρχει άνεση χρόνου(αναλόγως και της ώρας που θα πάω, αυτά εσείς θα τα ξέρετε καλύτερα να μου τα πείτε, 1 φορά είχα πάει εγώ όλη κι όλη), ενώ και με ένα εικοσάρικο μπορώ να πάω 2 φορές, αντί για 1 στούντιο, βέβαια είναι η πρώτη φορά, οπότε ίσως δεν πρέπει να το σκέφτομαι αυτό..

Μένω Αθήνα, οπότε περιμένω συμβουλές είτε για μπουρδέλο, είτε για στούντιο κατ' αρχήν με επιχειρήματα, αν θέλετε guys και μετά συγκεκριμένα προτείνετέ μου μέρος και κατάλληλες "ήσυχες" ώρες και ωραίες κοπέλες, με προτίμηση να είναι ενθαρρυντικές για την πρώτη φορά κάποιου, τιμές, κτλπ..
Γράφτε λεπτομέρειες και βοηθήστε τον καινούργιο soon to become μπουρδελιάρη..
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
αυριο δεν επρεπε να το ποσταρεις;
 
OP
OP
P

partraptarp

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
για τρανς ενδιαφέρεσαι  η μόνο γυναίκες ?

Γυναίκες, τώρα προτιμήσεις αδύνατη εως μέτρια με καλό στήθος, αλλά ας ξεκαθαρίσουμε πρώτα τα υπόλοιπα(μπουρδέλο η στούντιο και για ποιούς λόγους, πιο ήσυχες ώρες, κτλπ) και μετά φτάνουμε και στην κοπέλλα..
Μέχρι 50άρικο του στούντιο προτίθεμαι να δώσω, τουλάχιστον μέχρι να τελείωσει ο μήνας με τόσα βγαίνω..
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Γυναίκες, τώρα προτιμήσεις αδύνατη εως μέτρια με καλό στήθος, αλλά ας ξεκαθαρίσουμε πρώτα τα υπόλοιπα(μπουρδέλο η στούντιο και για ποιούς λόγους, πιο ήσυχες ώρες, κτλπ) και μετά φτάνουμε και στην κοπέλλα..
Μέχρι 50άρικο του στούντιο προτίθεμαι να δώσω, τουλάχιστον μέχρι να τελείωσει ο μήνας με τόσα βγαίνω..

για πρεζάκια η γριές από πιάτσες που θα βγει στο 10αρικο ?  
οκ... :2funny:
αν θες λιγότερο κόσμο στούντιο και αργά το βράδυ...
για εμφάνιση δες τις photo των κοριτσιών από τα σάιτ των στούντιο.  :grin:
 
OP
OP
P

partraptarp

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
για πρεζάκια η γριές από πιάτσες που θα βγει στο 10αρικο ?  

Ντάξ έχω γράψει κάποια πράγματα στο νήμα, άμα θέλεις διάβασέ τα και πρότεινέ μου κάτι σοβαρό, αλλιώς άσ' το καλύτερα..

Έντιτ: Σόρρυ, δεν είχε φανεί το υπόλοιπο κομμάτι της δημοσίευσής σου, τώρα το είδα, βράδυ στούντιο, μάλιστα, τι μέρες είναι πιο χαλαρά;
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
και εγώ σου προτείνω καλύτερα να πάς χαλκοκονδύλη να έχεις άφθονο χρόνο για  :zfuck:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Ντάξ έχω γράψει κάποια πράγματα στο νήμα, άμα θέλεις διάβασέ τα και πρότεινέ μου κάτι σοβαρό, αλλιώς άσ' το καλύτερα..

Έντιτ: Σόρρυ, δεν είχε φανεί το υπόλοιπο κομμάτι της δημοσίευσής σου, τώρα το είδα, βράδυ στούντιο, μάλιστα, τι μέρες είναι πιο χαλαρά;

καθημερινές...
αλλά ας πούμε και σε ένα δυο ανθρώπους αν παίσεις εσύ που κολάς  ?  
 
OP
OP
P

partraptarp

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καθημερινές...
αλλά ας πούμε και σε ένα δυο ανθρώπους αν παίσεις εσύ που κολάς  ?  

Για να μην αγχωθώ ρε φίλος, είπαμε πάμε για το πρώτο βόλι, η πρώτη τουφεκιά είναι κρίσιμη, άπαξ και ρίξω την πρώτη μετά το βάζω στο κατά ριπάς μόνος μου..
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Αναμένεται κανιβαλισμός ασάλιωτος  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Πέρα από την πλάκα αρχηγέ κατά τη γνώμη μου πρέπει να πας σε κανένα μπουρδέλο και όχι σε στούντιο.Με το 50ευρω που εσύ τη βγάζεις 10 μέρες αυτές εκεί αγοράζουν λουλούδια για να στολίσουν το χώρο γιατί τους φαίνεται μουντός.Για να σε προσέξουν όπως πρέπει σε παρθένο πρέπει να σκάσεις περίπου 80-100 που δε νομίζω ότι τα έχεις :( :( :( :( :( :(

Πρέπει να πας με μια ωραία γυναίκα,οπωσδήποτε όχι πιτσιρίκα, η οποία θα είναι διατεθιμένη να σου δείξει τη δέουσα προσοχή :-* :-* :-*

Θα σου προτεινα τη Μπέτυ από Τροφωνίου.Ωραία,ψηλή, αρχοντική μιλφ που δεν έχει υφάκι και προσπαθεί να κάνει τον πλάτη να περάσει όμορφα.Επίσης κάνει απλό πρόγραμμα...Θα έχεις που θα έχεις το κλασσικό, μετασυνουσιακό αίσθημα του κενού του νέοπα μην έχεις και καταστάσεις πανικού.

Τα αλάνια εδώ θα σε πληροφορήσουν καλύτερα από έμένα τι ώρες δουλεύει και πότε.Απαραίτητη η ενημέρωση της πουτάνας ότι είσαι παρθένος και πρώτη φορά σε μπουρδέλο.

Συνήθως το μεσημεράκι ή το πρωί κατά τις 11-13 δεν έχει πολύ κόσμο κι αν έχει είναι πιο νορμάλ - για να μην κομπλάρεις πολύ.Αν δεις κόσμο στο σαλονι - περισσότερους από 1 - την κάνεις αμέσως χωρίς καν να καθίσεις να δεις την κοπέλα - δεν είναι για σένα αυτά ακόμα ;) ;) ;)

ΑΑΑΑ....και για πρώτη φορά ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΌ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΊΟ!!!!!!!!!!Θα φας πολιτισμικό σοκ αν πέσεις κατευθείαν στα σκληρά!!!!!!

Άντε και καλό βόλι!!!!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Αν δεν είχες την προηγούμενη τραυματική εμπειρία θα σου έλεγα να ξεκινήσεις από μπουρδελάκια Φυλής.

Τώρα.... μάλλον πήγαινε σε κάνα στούντιο.

Αν όμως σου αρέσουν τα μιλφάκια, υπάρχουν λύσεις με 50-60 για διωράκι σε ξενοδοχείο (είναι εξτρά με 15 ευρώ ακόμα)


  Θα έλεγα να προτιμήσεις αυτή τη λύση. Από το να πας στου στούντιο για 10 λεπτά γαμήσι με 50, καλύτερα δεν είναι με 65 να πηδάς δύο ωρίτσες;

 
OP
OP
P

partraptarp

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Αναμένεται κανιβαλισμός ασάλιωτος  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Πέρα από την πλάκα αρχηγέ κατά τη γνώμη μου πρέπει να πας σε κανένα μπουρδέλο και όχι σε στούντιο.Με το 50ευρω που εσύ τη βγάζεις 10 μέρες αυτές εκεί αγοράζουν λουλούδια για να στολίσουν το χώρο γιατί τους φαίνεται μουντός.Για να σε προσέξουν όπως πρέπει σε παρθένο πρέπει να σκάσεις περίπου 80-100 που δε νομίζω ότι τα έχεις :( :( :( :( :( :(

Πρέπει να πας με μια ωραία γυναίκα,οπωσδήποτε όχι πιτσιρίκα, η οποία θα είναι διατεθιμένη να σου δείξει τη δέουσα προσοχή :-* :-* :-*

Θα σου προτεινα τη Μπέτυ από Τροφωνίου.Ωραία,ψηλή, αρχοντική μιλφ που δεν έχει υφάκι και προσπαθεί να κάνει τον πλάτη να περάσει όμορφα.Επίσης κάνει απλό πρόγραμμα...Θα έχεις που θα έχεις το κλασσικό, μετασυνουσιακό αίσθημα του κενού του νέοπα μην έχεις και καταστάσεις πανικού.

Τα αλάνια εδώ θα σε πληροφορήσουν καλύτερα από έμένα τι ώρες δουλεύει και πότε.Απαραίτητη η ενημέρωση της πουτάνας ότι είσαι παρθένος και πρώτη φορά σε μπουρδέλο.

Συνήθως το μεσημεράκι ή το πρωί κατά τις 11-13 δεν έχει πολύ κόσμο κι αν έχει είναι πιο νορμάλ - για να μην κομπλάρεις πολύ.Αν δεις κόσμο στο σαλονι - περισσότερους από 1 - την κάνεις αμέσως χωρίς καν να καθίσεις να δεις την κοπέλα - δεν είναι για σένα αυτά ακόμα ;) ;) ;)

ΑΑΑΑ....και για πρώτη φορά ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΌ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΊΟ!!!!!!!!!!Θα φας πολιτισμικό σοκ αν πέσεις κατευθείαν στα σκληρά!!!!!!

Άντε και καλό βόλι!!!!

Θένξ φίλε, ντάξ και για 80-100 μπορώ οριακά αρκεί να γίνει η δουλειά, οπότε ρίξε πρόταση και για στούντιο-κοπέλα-τιμή κτλπ άμα είναι κι αποφασίζω..
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Καλησπέρα κι εδώ, χαιρετώ όλη την παρέα, σήμερα γράφτηκα μόλις, για λόγους που δεν είναι της παρούσης είχα περάσει ένα διάστημα δύο περίπου ετών με κατάθλιψη, από την οποία πλέον κι έχω ανακάμψει σε σημαντικό βαθμό μπορώ να πώ, το πρόβλημα ήταν κατά βάση σεξουαλικής υφής, κατά βάση θέμα άγχους και χαμηλής αυτοεκτίμησης, ενώ και σε μπουρδέλο που είχα πάει μιά φορά με φίλο μου δεν είχα καταφέρει να ολοκληρώσω(σ' αυτόν βέβαια δεν το είπα εννοείται)..

Σκοπεύω αυτή τη φορά να ξαναδοκιμάσω κι η απορία είναι μπουρδέλο η στούντιο;
Κλίνω(δεν έχω αποφασίσει ακόμη) πρός το στούντιο, αν κι ομολογουμένως πιο ακριβό ειδικά για τα δικά μου δεδομένα(φοιτητής γάρ άνεργος πλέον), γιατί θα υπάρχει περισσότερος χρόνος κι άνεση(δε νομίζω να μπορέσω να λειτουργήσω εύκολα, αν σκέφτομαι ότι από στιγμή σε στιγμή η τσατσά θα χτυπήσει την πόρτα), ενώ θέλω όταν θα πάω(είτε σε μπουρδέλο είτε σε στούντιο) ει δυνατόν να μην υπάρχει κανένας άλλος πελάτης να περιμένει, να πάω δηλαδή στην πιο χαλαρή περίοδο, που υπάρχει..
Από την άλλη μπουρδέλο από μπουρδέλο διαφέρει και σε μερικά μπορεί να υπάρχει άνεση χρόνου(αναλόγως και της ώρας που θα πάω, αυτά εσείς θα τα ξέρετε καλύτερα να μου τα πείτε, 1 φορά είχα πάει εγώ όλη κι όλη), ενώ και με ένα εικοσάρικο μπορώ να πάω 2 φορές, αντί για 1 στούντιο, βέβαια είναι η πρώτη φορά, οπότε ίσως δεν πρέπει να το σκέφτομαι αυτό..

Μένω Αθήνα, οπότε περιμένω συμβουλές είτε για μπουρδέλο, είτε για στούντιο κατ' αρχήν με επιχειρήματα, αν θέλετε guys και μετά συγκεκριμένα προτείνετέ μου μέρος και κατάλληλες "ήσυχες" ώρες και ωραίες κοπέλες, με προτίμηση να είναι ενθαρρυντικές για την πρώτη φορά κάποιου, τιμές, κτλπ..
Γράφτε λεπτομέρειες και βοηθήστε τον καινούργιο soon to become μπουρδελιάρη..
αδερφουλη θα σε πω την 1 φορα την δικια μου ημουν 13 ετων με πηγε ο νουνος μου αυτος 19. Κοιτα και εγω την πρωτη φορα που πηγα δεν γαμησα αλλα την δευτερη την επομενη εβδομαδα ολα καλα :grin: Πηγα σε μπουρδελο και οταν σταματησα τα μπουρδελα εδω και χρονια δηλαδη παω μονο σε κολομπαρα. Ο κολλητος μου παει σχεδον 99% σε στουντιο εχω παει και εγω μαζι του πολλες φορες αλλα τα στουντιο δεν τα γουσταρω οχι οτι ειναι τσιμπιμενα στις τμες φιλε μου αφου και στο κολωμπαρο 50 ευρω δινεις :grin: Αλλα δεν μου κανει κεφι να πληρωσω 50 ευρω για ενα δωματιο καθαρο και ενα μπανιο κτλ αλλα ολα αυτα ειναι θεμα γουστου που ειναι κατι καθαρα πρωσοπικο. Τεσπα στο θεμα μας τωρα.. Ειμαι μπουρδελιαρης απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου να γαμαει με φιλους μπουρδελιαριδες καλα παιδια κτλ.. Απο την Μικρη εμειρια μου θα σου πω δεν ειναι τιποτα το τρομερο η πρωτη φορα οποτε τωρα που θα πας για 2υτεργ φορα θα εισαι καλυτερα και θα γαμησεις μην αγχονεσε δεν ειναι κατι δυσκολο.. Ειναι πολυ νορμαλ και φισικο γιατι ετσι ειναι η φυσι μας θελουμε να γαμαμε :grin: Πανε φιλε μου οπου σκεφτεις και εσθανθεις εσυ καλα ειτε πας σε μπουρδελο ειτε σε στουντιο προσωπικα ειναι το ιδιο πραγμα οι γυναικες ειναι ιδιες παντου αυτες εχουν ξεπ[αρθενεψει εκατονταδες αντρες δεν ειναι η πρωτη φορα :grin: Μην αγχωνεσε για τιποτα :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Καλησπέρα κι εδώ, χαιρετώ όλη την παρέα, σήμερα γράφτηκα μόλις, για λόγους που δεν είναι της παρούσης είχα περάσει ένα διάστημα δύο περίπου ετών με κατάθλιψη, από την οποία πλέον κι έχω ανακάμψει σε σημαντικό βαθμό μπορώ να πώ, το πρόβλημα ήταν κατά βάση σεξουαλικής υφής, κατά βάση θέμα άγχους και χαμηλής αυτοεκτίμησης, ενώ και σε μπουρδέλο που είχα πάει μιά φορά με φίλο μου δεν είχα καταφέρει να ολοκληρώσω(σ' αυτόν βέβαια δεν το είπα εννοείται)..
τυπε αν ανοιγες θρεντ με αυτο το θεμα θα ηταν πιο ενδιαφερον :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Θένξ φίλε, ντάξ και για 80-100 μπορώ οριακά αρκεί να γίνει η δουλειά, οπότε ρίξε πρόταση και για στούντιο-κοπέλα-τιμή κτλπ άμα είναι κι αποφασίζω..

Φίλε μου τα 80-100  που θα δώσεις πρέπει να τα διαπραγματευτείς για να πάρεις περισσότερο χρόνο, καλύτερο πρόγραμμα κτλ κι εσυ δεν ξερεις να το κάνεις...Απλά θα σε δούνε ψάρακα και θα σου τα φάνε χωρίς να κάνεις τη δουλειά όπως θα ήθελες!!!

Αν δεν έχεις κανένα φίλο έμπειρο μπουρδελιάρη και πας μόνος σου, όπως καταλαβαίνω, δε θα ξέρεις την τύφλα σου και θα τα κάνεις σκατά οπότε 80-100 ευρώ είναι πολλά για μια αποτυχία...Γιατί μη νομίζεις ότι θα είναι όπως το έχεις φανταστεί σε καμία περίπτωση!!!

Όσο για το χρόνο που λες μη νομίζεις ότι θα κάνεις περισσότερο από 10λεπτο...Από το άγχος και την ένταση της στιγμής πάνω στο λεπτό από τη στιγμή που τον βάλεις θα χύσεις...

Όσο για το συγκεκριμένο μπουρδελάκι είναι αδερφό του Βέργας 6, που σημαίνει πολυ καθαρό και περιποιημένο...

Τώρα αν επιμένεις για στούντιο θα σου πρότεινα το φυλής 104.Είναι καθαρό, περιποιημένο και η κοπέλα που το έχει είναι πολύ επαγγελματίας στη δουλειά της...Πας - ίδιες ώρες όπως σου ανέφερα - μιλάς με την ιδιοκτήτρια αν είναι εκεί,της λές ότι είσαι άσπιλος κι αμόλυντος και της ζητάς να σου προτείνει αυτή κάποια κοπέλα.Αυτό όχι γιατί ξέρει τα γούστα σου αλλά γιατί ξέρει το χαρακτήρα των κοριτσιών της και τη διάθεσή τους τη συγκεκριμένη ημέρα...Μην επιλέξεις κάποια που θα σου φάει το μεδούλι απλά και μόνο από την εμφάνιση...
Αυτά...

Και φυσικά αφού τελειώσεις μετά έλα κι από εδώ και γράψε μια κριτική..να ξεπληρώσεις το καλό που σου κάναμε!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom