Νέα

Παρθένος ετών... 27

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parthenokynigos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 460
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Πήγαινε και πες της ότι πας πρώτη φορά σε μπουρδέλο. Δε χρειάζεται να της πεις ότι γαμάς πρώτη φορά.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.388
Κριτικές
1
Like
30.074
Πόντοι
8.006
Παρθενος 21 εγώ.Μια απόπειρα με κοπέλα ήταν αδύνατον να σηκωθεί με τέτοιο άγχος.Που μπορώ να πάω να είναι καλύτερα κόβω προς το παρόν τσόντες και αυνανισμό γτ τη παίζω αρκετές φορές κ χύνω κ αμεσα.Λογο του έχω κιρσοκήλη θέλω να κάνω εξετάσεις να δω αν επηρεάζεται η τεστοστερόνη έχω αναφερθεί σε αυτό το θέμα και σε άλλα θρεντ απλά θέλω γνώμες κ απο αλλά άτομα τι λέτε ρε μαγκες.Παρθενος που θα ναι καλύτερα να αγχωθω όσο το λιγότερο δυνατό
Το αγχος σου, λεγεται "αγχος επιδοσης".
Αρα θα αγχωθεις λιγοτερο εκει που δεν θα σε νοιαζει και τοσο πολυ να αποδωσεις καλα.
Αρα μια εκδιδομενη, με ανεση χρονου (αρα οχι μπουρδελο ή στουντιο) ειναι η καλυτερη λυση για σενα

Και ακομη καλυτερα, σε οικειο για σενα χωρο, οχι σε ξενοδοχειο.
Η κιρσοκηλη δεν επηρεαζει την τεστοστερονη, αλλά την γονιμοτητα.
 

Gianis717

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
112
Like
106
Πόντοι
1
παιδες καλησπερα,μια ερωτηση, καποιος που εχει παει 4-5 φορες σε μπουρδελο αλλα δεν εχει παει με κανονικη γυναικα εχω ειναι 29 χρονων θεωρηται παρθενος η οχι?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
παιδες καλησπερα,μια ερωτηση, καποιος που εχει παει 4-5 φορες σε μπουρδελο αλλα δεν εχει παει με κανονικη γυναικα εχω ειναι 29 χρονων θεωρηται παρθενος η οχι?

Όχι

Μ'αυτή τη λογική,θα'ταν παρθένος κι αυτός που στα 29 έχει πάει μόνο με τη σχέση του
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.839
Κριτικές
8
Like
1.393
Πόντοι
216
παιδες καλησπερα,μια ερωτηση, καποιος που εχει παει 4-5 φορες σε μπουρδελο αλλα δεν εχει παει με κανονικη γυναικα εχω ειναι 29 χρονων θεωρηται παρθενος η οχι?

Όχι

Μ'αυτή τη λογική,θα'ταν παρθένος κι αυτός που στα 29 έχει πάει μόνο με τη σχέση του

Sad εσύ είσαι ο ορισμός του παρθένου χαχα
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
παιδες καλησπερα,μια ερωτηση, καποιος που εχει παει 4-5 φορες σε μπουρδελο αλλα δεν εχει παει με κανονικη γυναικα εχω ειναι 29 χρονων θεωρηται παρθενος η οχι?
οχι...ειναι σα να λες οτι μια γυναικα ετων 29 εχει γαμηθει με ζιγκολο αλλα ποτε με καποιον που δεν κανει αυτη τη δουλεια
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
παιδες καλησπερα,μια ερωτηση, καποιος που εχει παει 4-5 φορες σε μπουρδελο αλλα δεν εχει παει με κανονικη γυναικα εχω ειναι 29 χρονων θεωρηται παρθενος η οχι?

Με τη λογική των incels είναι παρθένος.
Με την κοινή λογική όχι.
Με τη δικιά μου, αν φόραγε καπότα είναι, αλλιώς όχι.
Γαμήσι με καπότα δεν είναι γαμήσι.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Με τη λογική των incels είναι παρθένος.
Με την κοινή λογική όχι.
Με τη δικιά μου, αν φόραγε καπότα είναι, αλλιώς όχι.
Γαμήσι με καπότα δεν είναι γαμήσι.

Η γυναίκα 'απο μπρος παρθένα κι απο πίσω μπαίνουν τρένα' είναι παρθένα για σένα;
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
Με τη λογική των incels είναι παρθένος.
Με την κοινή λογική όχι.
Με τη δικιά μου, αν φόραγε καπότα είναι, αλλιώς όχι.
Γαμήσι με καπότα δεν είναι γαμήσι.

Η γυναίκα 'απο μπρος παρθένα κι απο πίσω μπαίνουν τρένα' είναι παρθένα για σένα;
σωματικα ναι...ηθικα δε νομιζω:tooth:
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
με την εννοια της ρυξης του παρθενικου υμενα δηλ εννοω...μονο για αυτο..κατα τα αλλα ειναι ξε-κωλιαρα
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
Είμαι μάλλον μεγαλύτερος .... και οι πιο πολλές είχαν γαμηθεί από τα 16-17 .........

μιλάμε για την εποχή με το φόβο του έητζ , που είχε φουλ αγαμία ........
Επίσης πριν 20-25 χρόνια όλοι πηδιόντουσαν χωρίς να παίρνουν προφυλάξεις, η λέξη καπότα δεν υπήρχε στο λεξιλόγιό τους [/quote]

Ουτε τωρα υπαρχει τυπε, αν βρεις γκομενα απο τη 2η φορα και μετα πηδας οπως εισαι. Καποτα = μονο με ιεροδουλες. :confused::confused::confused:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
παιδες καλησπερα,μια ερωτηση, καποιος που εχει παει 4-5 φορες σε μπουρδελο αλλα δεν εχει παει με κανονικη γυναικα εχω ειναι 29 χρονων θεωρηται παρθενος η οχι?

Κριμα ρε τυπε να εισαι 29 ετων και να μην εχει χαρει ο πουτσος γυμνο υγρο ζεστο μουνακι, Δεν εχει καμια σχεση το γαμησι με και χωρις καποτα :confused::confused::confused:
 

hak525

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Θεωρουσα γραφικούς τους ιncel αλλα ενα δικιο το χουνε. Ειδικά με το τιντερ και τα dating apps.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Με τη λογική των incels είναι παρθένος.
Με την κοινή λογική όχι.
Με τη δικιά μου, αν φόραγε καπότα είναι, αλλιώς όχι.
Γαμήσι με καπότα δεν είναι γαμήσι.

Η γυναίκα 'απο μπρος παρθένα κι απο πίσω μπαίνουν τρένα' είναι παρθένα για σένα;

Εξαρτάται αν γαμιόταν με καπότα :confused:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Θεωρουσα γραφικούς τους ιncel αλλα ενα δικιο το χουνε. Ειδικά με το τιντερ και τα dating apps.

Oι ίνσελ κάτι ασχημούληδες δεν είναι που λένε μαλακίες?

Incel είναι κίνημα αγαμήτων στην Αμερική κυρίως.
Δηλαδή άντρες που είναι παρθένοι.
Σύμφωνα με τη λογική τους, το σεξ με πουτάνα δε μετράει, οπότε παραμένεις incel.

Έχει πολλών ειδών incels από άγριους φανατικούς μισογύνηδες, μέχρι πιο ήπιους.
Η φιλοσοφία τους είναι το Black pill.
Σε αντίθεση με τους red pilled (έχει και στο site εδώ τέτοιους), που πιστεύουν ότι υπάρχουν τρόποι να υπερβεί κανείς τις γενετικές του αδυναμίες, π.χ. πηγαίνοντας στο γυμναστήριο ή βγάζοντας λεφτά.
Οι blackpilled πιστεύουν ότι όλα είναι θέμα DNA. Από τη στιγμή που έχασες τη λοταρία, είσαι καταδικασμένος.

Οι γυναίκες γαμίονται αβέρτα με λίγους ωραίους, τους Chad, και οι υπόλοιποι beta απλά τρώνε αποφάγια.
Οι incel είναι ένα σκαλί ακόμα πιο κάτω και δεν τρώνε ούτε αυτά.

Εδώ που τα λέμε δεν έχουν άδικο.
Αυτοί που είναι red pilled και πιστεύουν ότι με το status ή τα λεφτά μπορείς να γαμήσεις, στην πραγματικότητα απλά τρώνε τα αποφάγια των ωραίων.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Θεωρουσα γραφικούς τους ιncel αλλα ενα δικιο το χουνε. Ειδικά με το τιντερ και τα dating apps.

Oι ίνσελ κάτι ασχημούληδες δεν είναι που λένε μαλακίες?

Incel είναι κίνημα αγαμήτων στην Αμερική κυρίως.
Δηλαδή άντρες που είναι παρθένοι.
Σύμφωνα με τη λογική τους, το σεξ με πουτάνα δε μετράει, οπότε παραμένεις incel.

Έχει πολλών ειδών incels από άγριους φανατικούς μισογύνηδες, μέχρι πιο ήπιους.
Η φιλοσοφία τους είναι το Black pill.
Σε αντίθεση με τους red pilled (έχει και στο site εδώ τέτοιους), που πιστεύουν ότι υπάρχουν τρόποι να υπερβεί κανείς τις γενετικές του αδυναμίες, π.χ. πηγαίνοντας στο γυμναστήριο ή βγάζοντας λεφτά.
Οι blackpilled πιστεύουν ότι όλα είναι θέμα DNA. Από τη στιγμή που έχασες τη λοταρία, είσαι καταδικασμένος.

Οι γυναίκες γαμίονται αβέρτα με λίγους ωραίους, τους Chad, και οι υπόλοιποι beta απλά τρώνε αποφάγια.
Οι incel είναι ένα σκαλί ακόμα πιο κάτω και δεν τρώνε ούτε αυτά.

Εδώ που τα λέμε δεν έχουν άδικο.
Αυτοί που είναι red pilled και πιστεύουν ότι με το status ή τα λεφτά μπορείς να γαμήσεις, στην πραγματικότητα απλά τρώνε τα αποφάγια των ωραίων.

Sex με πουτάνα δεν μετραει....Οκ,ασχολίαστο
Η 2η κατηγορία δηλαδή τα βασίζει όλα στο DNA.
Φαντάζομαι επομένως πως είναι οι incels.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Θεωρουσα γραφικούς τους ιncel αλλα ενα δικιο το χουνε. Ειδικά με το τιντερ και τα dating apps.

Oι ίνσελ κάτι ασχημούληδες δεν είναι που λένε μαλακίες?

Incel είναι κίνημα αγαμήτων στην Αμερική κυρίως.
Δηλαδή άντρες που είναι παρθένοι.
Σύμφωνα με τη λογική τους, το σεξ με πουτάνα δε μετράει, οπότε παραμένεις incel.

Έχει πολλών ειδών incels από άγριους φανατικούς μισογύνηδες, μέχρι πιο ήπιους.
Η φιλοσοφία τους είναι το Black pill.
Σε αντίθεση με τους red pilled (έχει και στο site εδώ τέτοιους), που πιστεύουν ότι υπάρχουν τρόποι να υπερβεί κανείς τις γενετικές του αδυναμίες, π.χ. πηγαίνοντας στο γυμναστήριο ή βγάζοντας λεφτά.
Οι blackpilled πιστεύουν ότι όλα είναι θέμα DNA. Από τη στιγμή που έχασες τη λοταρία, είσαι καταδικασμένος.

Οι γυναίκες γαμίονται αβέρτα με λίγους ωραίους, τους Chad, και οι υπόλοιποι beta απλά τρώνε αποφάγια.
Οι incel είναι ένα σκαλί ακόμα πιο κάτω και δεν τρώνε ούτε αυτά.

Εδώ που τα λέμε δεν έχουν άδικο.
Αυτοί που είναι red pilled και πιστεύουν ότι με το status ή τα λεφτά μπορείς να γαμήσεις, στην πραγματικότητα απλά τρώνε τα αποφάγια των ωραίων.

Sex με πουτάνα δεν μετραει....Οκ,ασχολίαστο
Η 2η κατηγορία δηλαδή τα βασίζει όλα στο DNA.
Φαντάζομαι επομένως πως είναι οι incels.

Ε ναι αυτό είναι το πρόβλημά τους.
Ότι είναι άσχημοι και δε γαμάνε.
Γιαυτό δε μετράει το σεξ με πουτάνες.
Γιατί δεν είναι αληθινό σεξ, με κριτήριο τον έρωτα.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195
Ε ναι αυτό είναι το πρόβλημά τους.
Ότι είναι άσχημοι και δε γαμάνε.
Γιαυτό δε μετράει το σεξ με πουτάνες.
Γιατί δεν είναι αληθινό σεξ, με κριτήριο τον έρωτα.

οι μαλάκες δε γαμάνε και το ρίχνουνε στην ασχήμια ..

όσο για το κριτήριο έρωτα, άντε να ισχύει για την παρθένα την πρώτη φορά.
Μετά ερωτευονται άλλα πράματα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom