Νέα

Παρθένος ετών... 27

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parthenokynigos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 460
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Πώς καταφέρνετε κάποιοι να μην γαμάτε σ'αυτές τις ηλικίες,με τόσα ξεκώλια γύρω σας;Μιλάμε για κατόρθωμα

Αφήστε τις εξυπνάδες. Αν δεν είσαι από τους ωραίους ή έχεις ψυχολογικά ή σε τραμπουκιζουν στο σχολείο, κλείνεσαι στον εαυτό σου και μετά φοβάσαι την απόρριψη. Όσοι αρχίσουν να γαμανε στα 18-19 είναι μια χαρά. Αν περάσει αυτή η ηλικία δυσκολεύει πολύ το πράμα. Και εξαρτάται και τι τύπος είσαι. Αν κάθεσαι όλη μέρα στον υπολογιστή και παίζεις wow τότε προφανώς το να γαμησεις μοιάζει άπιαστο όνειρο
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Ερωτηση από 20χρονο ομοιοπαθή.

Όταν λεεί, π.χ 150 ευρώ για 1 ώρα, πόσες εκτονώσεις περιλαμβάνει αυτή η μία ώρα ; Όσες βγάλει ο καθένας ξέρω γω;

Ρωτάω γιατί με την πίπα ας πούμε θα χύσει σε 1-2 λεπτά.

2 εκτονωσεις, οπότε τραβά μαλακία 3 ώρες πριν και πήγαινε να τη διαλύσεις
 

hak525

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Τελικα ο original 27χρονος  ξεπαρθενευτηκε ?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Αφήστε τις εξυπνάδες. Αν δεν είσαι από τους ωραίους ή έχεις ψυχολογικά ή σε τραμπουκιζουν στο σχολείο, κλείνεσαι στον εαυτό σου και μετά φοβάσαι την απόρριψη. Όσοι αρχίσουν να γαμανε στα 18-19 είναι μια χαρά. Αν περάσει αυτή η ηλικία δυσκολεύει πολύ το πράμα. Και εξαρτάται και τι τύπος είσαι. Αν κάθεσαι όλη μέρα στον υπολογιστή και παίζεις wow τότε προφανώς το να γαμησεις μοιάζει άπιαστο όνειρο

Τί ψυχολογικά να'χουν στα 18,το πιο πιθανό είναι να'ναι καμμένοι απ'τα playstation και τα fifa
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
8
Like
11.267
Πόντοι
3.786
Τελικα ο original 27χρονος  ξεπαρθενευτηκε ?

Λες να κλείστηκε σε μοναστήρι; Μα και να έριξε έναν, αν πρόκειται να γαμάει κάθε φορά που περνά κομήτης του Χάλεϊ, τι να το κάνεις; Δυστυχώς πολλά νέα παιδιά κολλάνε με τη μπάλα, γήπεδο και παιχνίδια στον υπολογιστή και αφήνουν τα καλύτερα χρόνια να περνάνε. Παραμελούν τον εαυτό τους και δεν ξέρουν πως να προσεγγίσουν γυναίκα. Είχα γνωρίσει και εγώ πολλούς τέτοιους όταν ήμουν φοιτητής. Η κατάληξη είναι μόλις πιάσουν τα πρώτα λεφτά από τη δουλειά (εκεί γύρω στα 27-30) βουρ στα μπουρδέλα μέχρι να βρεθεί η πρώτη γκόμενα που θα τους προσέξει και τους τυλίξει. Αν είναι η παρέα σου έτσι και σε κάνουν σαν τα μούτρα τους... γάμα τα.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
538
Like
752
Πόντοι
86
Αν κάθεσαι όλη μέρα στον υπολογιστή και παίζεις wow τότε προφανώς το να γαμησεις μοιάζει άπιαστο όνειρο

Γαμαέι το WoW μιας και το ανέφερες. Περιμένουμε και το νέο expansion. Βέβαια, έγω είμαι ωραίος και fit οπότε στην πούτσα μου
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Στην εποχή μου,πολλοί 18αρηδες και 20ρηδες είχαν βρει γκόμενα επειδή τους την έπεσε αυτή.Τότε δεν υπήρχαν σόσιαλ και πολλές μέτριες και μπαζάκια την έπεφταν,σου'διναν κινητό,σου πρότειναν αυτές να βγείτε κλπ.Συμφωνώ πάντως ότι παίζει μεγάλο ρόλο και η παρέα που έχεις,συνήθως υπάρχουν οι παρέες των γαμιάδων και οι παρέες των αγάμητων
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Πώς καταφέρνετε κάποιοι να μην γαμάτε σ'αυτές τις ηλικίες,με τόσα ξεκώλια γύρω σας;Μιλάμε για κατόρθωμα

Εσύ πως τα κατάφερνες ;;
Και μετά στα 25 ;;
και στα 30 ;;
και στα 35 ;;

πόσο είσαι τώρα ;;
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
538
Like
752
Πόντοι
86
Εσύ πως τα κατάφερνες ;;
Και μετά στα 25 ;;
και στα 30 ;;
και στα 35 ;;

πόσο είσαι τώρα ;;

Πρέπει να βρει μια κοπελίτσα να την ταράξει στην πούτσα να ξεδώσει, γιατί ρε παιδί μου πολύ κλάμα και μιζέρια βγάζει
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Μια χαρά ψυχολογικά έχεις στα 18. Άλλος επειδή η οικογένεια του είναι γτπ, άλλος επειδή είναι χοντρός, άλλος επειδή τον τραμπουκιζουν στο σχολείο, άλλος επειδή δεν έχει τους φίλους που θέλει, άλλος επειδή δεν είναι καλός σε τίποτα.

Η βλακεια είναι να κουβαλάς τα ψυχολογικά από τα 15 μέχρι τα 30. Εκεί είσαι άξιος της μοίρας σου.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Πώς καταφέρνετε κάποιοι να μην γαμάτε σ'αυτές τις ηλικίες,με τόσα ξεκώλια γύρω σας;Μιλάμε για κατόρθωμα
Τις προάλλες καθόμουν σε μια καφετέρια και ηταν μια παρέα απο μικρους δίπλα μου , σε κάποια φάση κάπως το φερε η κουβέντα για σεξ και λέει η άλλη (πρέπει να ηταν 16-17 αν δεν κάνω λάθος) μιλάμε για σέξ και έχω να κάνω και πολυ καιρό ... πόσο ρωτάν οι άλλοι ; 1.5 χρόνο λέει .... εν το μεταξύ ηταν και λίγο χοντρούλα αυτη , αλλά υποτίθεται οτι και αυτές έχουν επιλογές , τέλος πάντων εγω υποθέτω οτι πολλές είναι σαν αυτην παραπάνω , και τα ξέκωλα να είναι ενα 10-20 % ... μακάρι να κάνω λάθος και να είναι περισσότερες :P
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
538
Like
752
Πόντοι
86
Τα ξέκωλα είναι περισσότερα από 10-20%. Αυτό δεν σημαίνει ότι όποια χαρακτηρίζουμε εμείς ξέκωλο γαμιέται και αβέρτα. Επίσης όποια έχει φυσιολογική σεξουαλική ζωή δεν σημαίνει ότι είναι και ξέκωλο. Πάντως, δεν ξέρω τώρα τι γίνεται στις ηλικίες που αναφέρεις, αλλά όταν είμουν πχ εγώ στο λύκειο, οι χοντρές και οι "παρατημένες" γενικά δεν μπορούσαν να σταυρώσουν πούτσα. Τις είχαν όλοι στο φτύσιμο. Πιθανός τα βουβάλια βρίσκουν να γαμηθούν ευκολότερα μετά από κάποια ηλικία, μιας και οι επίδοξοι γαμιάδες βλέπουν ότι δεν μπορούν να σταυρώσουν αξιοπρεπή (εμφανισικά) γκόμενα και στρέφονται εκεί. Τουλάχιστον αυτό παρατηρώ εγώ 
 

Reporter

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
1
Τα ξέκωλα είναι περισσότερα από 10-20%. Αυτό δεν σημαίνει ότι όποια χαρακτηρίζουμε εμείς ξέκωλο γαμιέται και αβέρτα. Επίσης όποια έχει φυσιολογική σεξουαλική ζωή δεν σημαίνει ότι είναι και ξέκωλο. Πάντως, δεν ξέρω τώρα τι γίνεται στις ηλικίες που αναφέρεις, αλλά όταν είμουν πχ εγώ στο λύκειο, οι χοντρές και οι "παρατημένες" γενικά δεν μπορούσαν να σταυρώσουν πούτσα. Τις είχαν όλοι στο φτύσιμο. Πιθανός τα βουβάλια βρίσκουν να γαμηθούν ευκολότερα μετά από κάποια ηλικία, μιας και οι επίδοξοι γαμιάδες βλέπουν ότι δεν μπορούν να σταυρώσουν αξιοπρεπή (εμφανισικά) γκόμενα και στρέφονται εκεί. Τουλάχιστον αυτό παρατηρώ εγώ 
Στις νεαρές ηλικίες έχω δει πολλές χοντρές να βγάζουν ωραίους γκόμενους. Η έλλειψη εμφάνισης μάλλον τις κάνει πιο εύκολες στο κρεβάτι. Οι ωραίες σπάνε νεύρα με τα νάζια τους.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Τις προάλλες καθόμουν σε μια καφετέρια και ηταν μια παρέα απο μικρους δίπλα μου , σε κάποια φάση κάπως το φερε η κουβέντα για σεξ και λέει η άλλη (πρέπει να ηταν 16-17 αν δεν κάνω λάθος) μιλάμε για σέξ και έχω να κάνω και πολυ καιρό ... πόσο ρωτάν οι άλλοι ; 1.5 χρόνο λέει .... εν το μεταξύ ηταν και λίγο χοντρούλα αυτη , αλλά υποτίθεται οτι και αυτές έχουν επιλογές , τέλος πάντων εγω υποθέτω οτι πολλές είναι σαν αυτην παραπάνω , και τα ξέκωλα να είναι ενα 10-20 % ... μακάρι να κάνω λάθος και να είναι περισσότερες :P

Όταν ακούς 16χρονες να λένε ότι έχουν να γαμηθούν...απ'τα 14,καταλαβαίνεις τί γίνεται.Που στην εποχή μου αν κάποια πηδιόταν πριν τα 18,τη λέγαν πουτάνα
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Όταν ακούς 16χρονες να λένε ότι έχουν να γαμηθούν...απ'τα 14,καταλαβαίνεις τί γίνεται.Που στην εποχή μου αν κάποια πηδιόταν πριν τα 18,τη λέγαν πουτάνα

Είμαι μάλλον μεγαλύτερος .... και οι πιο πολλές είχαν γαμηθεί από τα 16-17 .........

μιλάμε για την εποχή με το φόβο του έητζ , που είχε φουλ αγαμία ........
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.358
Κριτικές
21
Like
9.689
Πόντοι
3.346
Είμαι μάλλον μεγαλύτερος .... και οι πιο πολλές είχαν γαμηθεί από τα 16-17 .........

μιλάμε για την εποχή με το φόβο του έητζ , που είχε φουλ αγαμία ........
Επίσης πριν 20-25 χρόνια όλοι πηδιόντουσαν χωρίς να παίρνουν προφυλάξεις, η λέξη καπότα δεν υπήρχε στο λεξιλόγιό τους
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Είμαι μάλλον μεγαλύτερος .... και οι πιο πολλές είχαν γαμηθεί από τα 16-17 .........

μιλάμε για την εποχή με το φόβο του έητζ , που είχε φουλ αγαμία ........

Αθήνα μπορεί να γαμιόντουσαν,επαρχία περιμέναν να φύγουν ή να παντρευτούν για να γαμηθούν
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
8
Like
11.267
Πόντοι
3.786
υπάρχει και η περίπτωση να ήταν παρθένα και να είπε 1,5 χρόνο για να μην ξεφτιλιστεί. Σε φάση Λύκειο δεν είναι περίεργο να είναι παρθένα μία κοπέλα. Τις έχουν οι γονείς από κοντά, είναι και τα αγόρια εντελώς ανώριμα, περιμένουν να κάνουν τη φάση τους μετά το σχολείο.
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.736
Like
703
Πόντοι
96
Στις νεαρές ηλικίες έχω δει πολλές χοντρές να βγάζουν ωραίους γκόμενους. Η έλλειψη εμφάνισης μάλλον τις κάνει πιο εύκολες στο κρεβάτι. Οι ωραίες σπάνε νεύρα με τα νάζια τους.

η αγαμια και το cuckoldry των ωραιων ανδρων το δημιουργει

οσο για το αν οι νεοτερες γενιες γαμανε αβερτα απλα χασκω

URL]]
 

mikaelvol

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2020
Μηνύματα
55
Like
3
Πόντοι
0
Παρθενος 21 εγώ.Μια απόπειρα με κοπέλα ήταν αδύνατον να σηκωθεί με τέτοιο άγχος.Που μπορώ να πάω να είναι καλύτερα κόβω προς το παρόν τσόντες και αυνανισμό γτ τη παίζω αρκετές φορές κ χύνω κ αμεσα.Λογο του έχω κιρσοκήλη θέλω να κάνω εξετάσεις να δω αν επηρεάζεται η τεστοστερόνη έχω αναφερθεί σε αυτό το θέμα και σε άλλα θρεντ απλά θέλω γνώμες κ απο αλλά άτομα τι λέτε ρε μαγκες.Παρθενος που θα ναι καλύτερα να αγχωθω όσο το λιγότερο δυνατό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom