Νέα

Παρθενιά με πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Aitheras69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
2
Like
18.326
Πόντοι
3.836
Προς τι τόση βιασύνη του ακομα δεν έχει μπει στα 15 του ;; Μην αγχώνετε τα παιδιά σας χωρίς λόγο. Θα τον βρει τον δρόμο του, όλη την ζωή μπροστά του την έχει.
Γενικά βλέπω πολλούς γονείς να εστιάζουν στο σεξ όσον αφορά τα παιδιά τους στην εφηβεία, ξεχνώντας τα άλλα που είναι πολύ πιο βασικά. Και το αποτέλεσμα το βλέπουμε καθημερινά εκεί έξω, που δεν σέβονται τίποτα και κανέναν.
Μπορεί να ανησυχεί (ο θείος), μήπως δεν γίνει άντρας (ο ανιψιός).
Έτσι, θα είναι σίγουρος ότι θα είναι με γυναίκα η πρώτη επαφή και όχι τραυματική, με κάποιον συγγενή.
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.577
Πόντοι
486
Καλησπέρα, ανοιγω το θεμα μιας και θελω λιγη βοήθεια για το καλύτερο αποτέλεσμα. Εχω τον ανιψιό μου που κοντεύει στα 15 και θελω να του κανω ενα καλο δωρακι.... Εχουμε κανα καλο κοριτσι Ελληνίδα, νεα, ψιλο πετιτ να τον ξεζουμισει?
Για στείλε κανένα μήνυμα σε καμία Αριάδνη ,Μαρία ή Άννα 24. Μπας και δεχτούν η ηλικία είναι λίγο..... Δεν ξέρω τα γραφεία αν δεχτούν είναι πολύ μικρός και θέλεις και μόνο Ελληνίδες εσύ..
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
21
Like
5.902
Πόντοι
2.846
Μπορεί να ανησυχεί (ο θείος), μήπως δεν γίνει άντρας (ο ανιψιός).
Έτσι, θα είναι σίγουρος ότι θα είναι με γυναίκα η πρώτη επαφή και όχι τραυματική, με κάποιον συγγενή.
Και γιατί να ανησυχεί απο τέτοια ηλικία; Και που ξέρει οτι όντως το παιδί δεν έχει κάνει κάτι ή δεν έχει πχ ένα φλερτ ;
Εγώ εστιάζω κυρίως στο θέμα προτεραιοτήτων που έχουμε στην σημερινή εποχή όσον αφορά την ζωή μας. Ασχολούμαστε όλοι με το σεξ ξεχνώντας όλα τα άλλα και τα αποτελέσματα οπως είπα τα βλέπουμε. Και ειδικά σε τέτοιες ηλικίες το θεωρώ μεγάλο λάθος.
Εγώ δεν αμφιβάλλω οτι μπορεί να έχει καλή πρόθεση ο κύριος, αλλά θεωρώ οτι βιάζεται και μπορεί να αγχώσει το παιδί και τελικά να έχει τα αντίθετα αποτελέσματα.
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.577
Πόντοι
486
Και γιατί να ανησυχεί απο τέτοια ηλικία; Και που ξέρει οτι όντως το παιδί δεν έχει κάνει κάτι ή δεν έχει πχ ένα φλερτ ;
Εγώ εστιάζω κυρίως στο θέμα προτεραιοτήτων που έχουμε στην σημερινή εποχή όσον αφορά την ζωή μας. Ασχολούμαστε όλοι με το σεξ ξεχνώντας όλα τα άλλα και τα αποτελέσματα οπως είπα τα βλέπουμε. Και ειδικά σε τέτοιες ηλικίες το θεωρώ μεγάλο λάθος.
Εγώ δεν αμφιβάλλω οτι μπορεί να έχει καλή πρόθεση ο κύριος, αλλά θεωρώ οτι βιάζεται και μπορεί να αγχώσει το παιδί και τελικά να έχει τα αντίθετα αποτελέσματα.
Δεν νομίζω να δεχτούν εύκολα οι κοπέλες.ειναι ειδική περίπτωση και σίγουρα κάποιες θα προσπαθήσουν να μην μπλέξουν με ανήλικο...αν κάποια δεχτεί θ πρέπει να είναι πολύ προσεχτική μέσα στο δωμάτιο....
 

crazy bunny

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2021
Μηνύματα
453
Κριτικές
32
Like
2.580
Πόντοι
2.471
Δεν νομίζω να δεχτούν εύκολα οι κοπέλες.ειναι ειδική περίπτωση και σίγουρα κάποιες θα προσπαθήσουν να μην μπλέξουν με ανήλικο...αν κάποια δεχτεί θ πρέπει να είναι πολύ προσεχτική μέσα στο δωμάτιο....
Παρά μα πάρα πολύ προσεχτικη αν και δύσκολο να δεχθούν
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Το λοιπόν...θα συμφωνήσω με τους προηγούμενους, καλό είναι να μην τον πας σε δελο για ναμμημ μάθει ότι γαμαμε μόνο αν πληρώσουμε...για εμένα καλύτερη τακτική είναι να βρεις cg(η και πουτανα που να ξέρεις) και να κανονισεις 'πεσιμο' έτσι ώστε να μην το γνωρίζει ο μικρός (και θα γαμησει,και θα του ανέβει η αυτοπεποίθηση αν του την πέσει ενα μεγαλύτερο μουνακι για γαμησι χύμα...τώρα όσο για το ανήλικος....κουραφεξαλα...οι μισοί από εμάς πάμε σε δελα από τα 15,...γνώμη μου
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.302
Πόντοι
206
Ας αρχίσουμε από τα βασικά. Σου έχει πει το παιδί πως θέλει η το βγάζεις από το κεφάλι σου ;
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.577
Πόντοι
486
Το λοιπόν...θα συμφωνήσω με τους προηγούμενους, καλό είναι να μην τον πας σε δελο για ναμμημ μάθει ότι γαμαμε μόνο αν πληρώσουμε...για εμένα καλύτερη τακτική είναι να βρεις cg(η και πουτανα που να ξέρεις) και να κανονισεις 'πεσιμο' έτσι ώστε να μην το γνωρίζει ο μικρός (και θα γαμησει,και θα του ανέβει η αυτοπεποίθηση αν του την πέσει ενα μεγαλύτερο μουνακι για γαμησι χύμα...τώρα όσο για το ανήλικος....κουραφεξαλα...οι μισοί από εμάς πάμε σε δελα από τα 15,...γνώμη μου
Έλα μωρέ και συ σιγά ....πιο call girl θα κάτσει να κάνει ολόκληρη ιστορία εκτός ξενοδοχείου για ένα πιτσιρίκι??
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Μπορεί να ανησυχεί (ο θείος), μήπως δεν γίνει άντρας (ο ανιψιός).
Έτσι, θα είναι σίγουρος ότι θα είναι με γυναίκα η πρώτη επαφή και όχι τραυματική, με κάποιον συγγενή.

Εμένα πάλι γιατί ΔΕΝ μου το βγάζεις απ'το μυαλό πως ήδη έχει γίνει η ζημιά με τον ανιψιό και μας το φέρνει απόξω απόξω ο νηματοθέτης... :dunno:
* Απλά αναμένω ν' ανοίξει καινούριο νήμα που θα ζητά αρχικά γνώμες/συμβουλές για ψυχολογική υποστήριξη για τον ανιψιό ώστε να είμαι απόλυτα σίγουρος....
** Ευελπιστώ μονάχα το παλληκάρι να ΜΗΝ έχει την κατάληξη που είχε ο πιτσιρικάς όταν αναγκάστηκε να φύγει απ'το χωριό στην ταινία Στρέλλα.... :(
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.808
Κριτικές
62
Like
40.193
Πόντοι
8.530
1. Αν τρολάρεις οκ.
2. Αν δε τρολάρεις, απάντα μας λιγο. Πόσα κιλά μαλάκας εισαι;
Τέτοιες αμερικανιές πχια....:confused:...μπρρρρρ.
Ας κάνει οικονομίες το παιδί όταν έρθει η ώρα.
Ως τότε ας απολαύσει την εφηβεία του,είναι νωρίς για να καει από τώρα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Εχω δει σε τσαρκες αρκετες φορες καποιος μεγαλος να ειναι με πιτσιρικα και να γυρνανε... μλκια μου φαινεται, καλυτερα να παει με την παρεα του να κανουν και λιγο το χαβαλε τους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.808
Κριτικές
62
Like
40.193
Πόντοι
8.530
Εμείς δεν παθαμε τίποτα που πάμε μόνοι η με ένα η δύο ατομα παρέα το πολύ.
Τέτοια κολλητηλικια με συγγενείς δεν είναι υγιή...
 
  • Like
Αντιδράσεις: ggg777
OP
OP
A

Aitheras69

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
12
Πόντοι
0
Καταρχας, το τι κανω ΕΓΩ στη προσωπική μου ζωη ειναι δικο μου θεμα. Και κατα δεύτερον ο πιστιρικας εχει τις γκομενιτσες του και χαμουρευει. Γουσταρω ομως να του κανω ενα δώρο, οπως ειχε κανει και μενα ο μπαρμας μου στα 15 σε ξενοδοχείο με πουτανα. Πηγαινα με αλλο θάρρος μετα στις γκομενες και ειχα και να λεω και μια ιστορία στους κολλητούς τοτε. Αν ηθελα συμβουλες τυπου, ασε το παιδι, θα δυσκολευεται μετα, δε θα μπορει και τετοια θα ρωταγα για ψυχολογο που μαλλον τον εχετε περισσοτερη αναγκη. Οπως οι παλιοι μας παίρνανε απο το χερι να παμε να γαμησουμε να μας φύγουν τα σπυρακια ετσι γίνεται και τώρα. Καποια πράγματα οπως τα βρίσκουμε...
Αν δεν εχετε να προτείνεται καποια κοπελα προσπεράστε στο νημα και μη γράφετε μαλακιες. Απλα πράγματα.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.924
Πόντοι
2.306
Να αφησεις το παιδι ησυχο.
Αυτοι οι «παλιοι που σας παιρναν απο το χερι να γαμησετε μπας και σας φυγουν τα σπυρακια» μαλλον δεν εκαναν και πολυ καλη δουλεια.
και οχι, δεν θα προσπεράσουμε το νημα, αν δεν σου αρεσει που γράφουμε κλεισ’ το.
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
56
Like
18.042
Πόντοι
13.636
Καταρχας, το τι κανω ΕΓΩ στη προσωπική μου ζωη ειναι δικο μου θεμα. Και κατα δεύτερον ο πιστιρικας εχει τις γκομενιτσες του και χαμουρευει. Γουσταρω ομως να του κανω ενα δώρο, οπως ειχε κανει και μενα ο μπαρμας μου στα 15 σε ξενοδοχείο με πουτανα. Πηγαινα με αλλο θάρρος μετα στις γκομενες και ειχα και να λεω και μια ιστορία στους κολλητούς τοτε. Αν ηθελα συμβουλες τυπου, ασε το παιδι, θα δυσκολευεται μετα, δε θα μπορει και τετοια θα ρωταγα για ψυχολογο που μαλλον τον εχετε περισσοτερη αναγκη. Οπως οι παλιοι μας παίρνανε απο το χερι να παμε να γαμησουμε να μας φύγουν τα σπυρακια ετσι γίνεται και τώρα. Καποια πράγματα οπως τα βρίσκουμε...
Αν δεν εχετε να προτείνεται καποια κοπελα προσπεράστε στο νημα και μη γράφετε μαλακιες. Απλα πράγματα.
Ναι ναι ναι .
Σε γαλούχησε με σωστές αρχές ο μπάρμπας σου γι'αυτό τώρα στα 55 σου ψάχνεις αλληλοτσιμπουκωματα στο τσοντοξενοδοχεια . :pipa1:
Μπούστηδες και παληκάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια
:thefinge::thefinge:
 
  • Like
Αντιδράσεις: iliasl

endo con suzen

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
167
Πόντοι
0
Θείε ευχαριστώ. Να σου στείλω μια πρόχειρη λίστα που έχω!?
 

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
691
Κριτικές
31
Like
1.770
Πόντοι
1.590
Εμείς δεν παθαμε τίποτα που πάμε μόνοι η με ένα η δύο ατομα παρέα το πολύ.
Τέτοια κολλητηλικια με συγγενείς δεν είναι υγιή...
Εδω ταιριαζει το μακρια κι αγαπημενοι :confused:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Καταρχας, το τι κανω ΕΓΩ στη προσωπική μου ζωη ειναι δικο μου θεμα. Και κατα δεύτερον ο πιστιρικας εχει τις γκομενιτσες του και χαμουρευει. Γουσταρω ομως να του κανω ενα δώρο, οπως ειχε κανει και μενα ο μπαρμας μου στα 15 σε ξενοδοχείο με πουτανα. Πηγαινα με αλλο θάρρος μετα στις γκομενες και ειχα και να λεω και μια ιστορία στους κολλητούς τοτε. Αν ηθελα συμβουλες τυπου, ασε το παιδι, θα δυσκολευεται μετα, δε θα μπορει και τετοια θα ρωταγα για ψυχολογο που μαλλον τον εχετε περισσοτερη αναγκη. Οπως οι παλιοι μας παίρνανε απο το χερι να παμε να γαμησουμε να μας φύγουν τα σπυρακια ετσι γίνεται και τώρα. Καποια πράγματα οπως τα βρίσκουμε...
Αν δεν εχετε να προτείνεται καποια κοπελα προσπεράστε στο νημα και μη γράφετε μαλακιες. Απλα πράγματα.
Φίλε έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτά που γράφεις.
Το τι κάνεις στη ζωή σου είναι προσωπικό σου δικαίωμα.
Δυστυχώς η κοινωνία μας είναι έτσι φτιαγμένη.Ολοι έτοιμοι να εντοπίσουν το αδύνατο σημείο σου και να σε πετροβολησουν η να σε κρίνουν εσένα και τις σκέψεις η τις πράξεις σου.
Το πιο σημαντικό από όλα είναι αν το παιδί θέλει να γαμησει σε πορνείο.
Αν είναι αυτή η επιθυμία του τοτε δεν είναι καθόλου νωρίς το 15 σαν ηλικία.
Ήδη από τα 11 ξεκινά ο συνειδητός αυνανισμός και η όρεξη για σεξ στο αγόρι.
Οπότε για μένα προτίμησε ένα από τα σπίτια της οδού Φυλής με κάποια ευγενική και υπομονετική ιερόδουλο.
Τέτοια είναι η Σάσα στο Φώκαιας 7 και φυλής.
Εξήγησε στην τσατσά η την ίδια την ιερόδουλο την κατάσταση.
Πες πως το παιδί δεν έχει ξαναπάει με γυναίκα και να τον προσέξει.
Τίποτα άλλο.
Η Σάσα είναι γύρω στα 30 κορμάρα και όμορφη με καλές υπηρεσίες.
Την προτείνω γιατί έχει σωστό και τίμιο φέρσιμο στο δωμάτιο.
Από εκεί και πέρα κάντε μια μπουρδελοτσαρκα με τον ανηψιο και προσεγγίστε ανάλογα τσατσά και ιερόδουλο αν η τελευταία αρέσει στο νεαρό.
Αν χρειαστεί πλήρωσε για διπλό χρόνο για να μην έχει άγχος απόδοσης το παιδί.
Τόνισε του ότι δεν πειράζει αν δε τα καταφέρει την πρώτη φορά και πως πρέπει όσο γίνεται να αφήσει τον εαυτό του ελεύθερο να απολαύσει αυτο που θα κάνει χωρίς να κρίνεται αν θα χύσει η όχι.
Καλό είναι να ρθει σε επαφή με μια αληθινή γυναίκα από τώρα και να ξέρει 5 πράγματα παραπάνω όταν θα κάτσει η φάση να γαμησει και μια μη επαγγελματία δηλαδή το φλερτ τη σχέση,την κοπέλα του.
Προσωπικά γάμησα στα 16 πρώτη φορά στα 18 γάμησα γκόμενα και πάντα εμαθα να γαμαω και στα δύο και να φχαριστιεμαι.
Θα του πάρει καιρό αλλά αν είναι έξυπνος θα κατανοήσει πως οι ιερόδουλες με τις μη επαγγελματίες δεν έχουν καμμία απολύτως διαφορά.
Απλά σε αρσενικά που κάνουν το ξεκίνημα της ερωτικής τους ζωής απαραίτητο είναι να κατακτήσουν και μη επαγγελματίες για να χτίσουν ένα υγιή αυτοσεβασμό.
Μετά από ένα αριθμό επιτυχιών στις μη επαγγελματίες θα καταλάβει αυτό που πρέπει να ξέρει ένας αληθινός άνδρας και όχι ένας σχεσακιας μουνοδουλος ευνουχισμενος καριόλης παντοφλακιας που είναι χειρότερος από bi κηνυγος εμπειριών.
Για αυτό μετά το μπουρδέλο αφού γαμησει πάτε σε ένα μπαράκι και μάθε του να λέει γεια σε μια γυναίκα που τον ενδιαφέρει.
Μην ασχολείται μόνο με τα μαθήματα του και καει το παιδί.
Πες του επίσης να βγάζει 14 μεσο όρο στα μαθήματα αλλά να ναι ξύπνιος στη ζωή.
Γιατί οι γονείς του δε θα του τα πουν αυτά.
Θα θέλουν να ναι καλός μαθητής και αγαπουλης:ένα αντίγραφο δικό τους
Αυτά τυπαρα καλή επιτυχία
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom