Νέα

Παρθενιά με πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Aitheras69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Aitheras69

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ανοιγω το θεμα μιας και θελω λιγη βοήθεια για το καλύτερο αποτέλεσμα. Εχω τον ανιψιό μου που κοντεύει στα 15 και θελω να του κανω ενα καλο δωρακι.... Εχουμε κανα καλο κοριτσι Ελληνίδα, νεα, ψιλο πετιτ να τον ξεζουμισει?
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Καλησπέρα, ανοιγω το θεμα μιας και θελω λιγη βοήθεια για το καλύτερο αποτέλεσμα. Εχω τον ανιψιό μου που κοντεύει στα 15 και θελω να του κανω ενα καλο δωρακι.... Εχουμε κανα καλο κοριτσι Ελληνίδα, νεα, ψιλο πετιτ να τον ξεζουμισει?
ρε φίλε έλεος πραγματικά ρε
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
532
Like
1.324
Πόντοι
206
Καλησπέρα, ανοιγω το θεμα μιας και θελω λιγη βοήθεια για το καλύτερο αποτέλεσμα. Εχω τον ανιψιό μου που κοντεύει στα 15 και θελω να του κανω ενα καλο δωρακι.... Εχουμε κανα καλο κοριτσι Ελληνίδα, νεα, ψιλο πετιτ να τον ξεζουμισει?
Καλύτερα να έγραφες ότι ρωτάς για έναν φίλο σου από το χωριό που δεν τον εξέρουμε...
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
χαλαρά παιδιά, δεν σκότωσε ο άνθρωπος και κανέναν...

τύπε @Aitheras69 κι εγώ γενικά θα συμφωνήσω ότι καλό θα είναι να βρει σιγά σιγά (τώρα ή αργότερα ) ένα κοριτσάκι στην ηλικία του και να κάνει ότι είνα να κάνει.
μη μάθει στην πληρωμή.
ακόμα κι αν όλα τα άλλα κυλήσουν οκ (δλδ βρεις ιερόδουλη που ξηγηθεί ωραία), δεν είναι καλή αρχή για έναν νέο.
άστον να βγει, να φλερτάρει, να έρθει το σεξ φυσιολογικά...δόξα τω θεώ σήμερα στα του σεξ έχει γίνει η θάλασσα γιαούρτι από τις μικρές ηλικίες...
(και το παιδί, 15 είπες, δεν το πήραν δα και τα χρόνια).
γνώμη μου
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
Καλησπέρα, ανοιγω το θεμα μιας και θελω λιγη βοήθεια για το καλύτερο αποτέλεσμα. Εχω τον ανιψιό μου που κοντεύει στα 15 και θελω να του κανω ενα καλο δωρακι.... Εχουμε κανα καλο κοριτσι Ελληνίδα, νεα, ψιλο πετιτ να τον ξεζουμισει?
Στείλε πμ να σου πω, ΕΦ όσον δεν τρολαρεις ότι είναι για τον ανιψιό σου

Για τους λοιπους “ κοινωνικούς λειτουργούς και εργαζόμενους στην Προνια του site…. “ γράψε τους στα ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ !
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.240
Κριτικές
90
Like
32.296
Πόντοι
24.700
Καλησπέρα, ανοιγω το θεμα μιας και θελω λιγη βοήθεια για το καλύτερο αποτέλεσμα. Εχω τον ανιψιό μου που κοντεύει στα 15 και θελω να του κανω ενα καλο δωρακι.... Εχουμε κανα καλο κοριτσι Ελληνίδα, νεα, ψιλο πετιτ να τον ξεζουμισει?

Κατα τις 5 το απόγευμα θα ειναι κανεις για ενεργοπαθητικο παιχνίδι? Θελω να δοκιμασω λιγο το παθητικό κομμάτι...

Ποιό "κομμάτι" του θέλει να δοκιμάσει;
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
προσωπικα μιας και περυσι στα 18 μου μπηκα σε αυτον τον χωρο..καλο θα ηταν το παιδι να παει με μια επαγγελματια για πρωτη φορα να του συμπεριφερθει καλα και να αξιζει
βεβαιως βεβαιως ..να μην ξαναπαει στην ιδια και την καψουρευτει ..
τι να σε πω χμ..δυσκολο ζητημα !
εχε τον νου σου! Εγω θα ελεγα..αλλα αν γλυκαθει η γρια στα συκα μετα αντε να βγει να φλερταρει κλπ να ψαχνει κοπελες της ηλικιας του..στο ξαναλεω μιλαω απο προσωπικη εμπειρια

αλλα ειναι δυσκολο ζητημα το συγκεκριμενο!
 

zero00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
44
Κριτικές
3
Like
432
Πόντοι
280
Τι μαλακία σε δέρνει;
Κάνε ένα σωστό δώρο σα θείος και άσε τα υπόλοιπα στο σωστό δρόμο τους!
Αν τη θέλεις για πάρτυ σου πες το στα ίσα.
 

ledocteur

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
91
Κριτικές
4
Like
354
Πόντοι
280
Θα συνιστούσα Ηλέκτρα από Dream. Ζάχαρη θα περάσει ο πιτσιρικάς.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Κατάλαβα.. με αυτά που διάβασα πιο πάνω λίαν συντόμως περιμένω να σκάσει θέμα στις ειδήσεις με τίτλο: θείος πήγε τον ανιψιό του σε τρανς για να δεί πόσο άντρας είναι.. αλλά στο τέλος τους «μερεμέτισε» και τους δύο... διερευνητικές έρευνες από της αρχές για τα πραγματικά αίτια του "ατυχήματος"....
 

NoBrain

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
28
Like
37
Πόντοι
0
Ξεκίνησα στα 16 τα μπουρδελα.ε πήγε το αφεντικό. Γλυκαθηκα και κάθε πσκ ειμουν εκεί. Αυτό μου δημιούργησε δυσκολία στο να φλερτάρω και να κάνω σχέσεις. Δύο τρεις σχέσεις που έκανα, μετά το σεξ ήθελα να αφήσω 20ευρω στο κομοδίνο. Της έβλεπα καθαρά μόνο για γαμησι όχι ως άνθρωπο. Αστον νεαρό να αποφασίσει μόνος του. Αν θέλει βίζιτες θα τις βρει..
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
21
Like
5.902
Πόντοι
2.846
Προς τι τόση βιασύνη του ακομα δεν έχει μπει στα 15 του ;; Μην αγχώνετε τα παιδιά σας χωρίς λόγο. Θα τον βρει τον δρόμο του, όλη την ζωή μπροστά του την έχει.
Γενικά βλέπω πολλούς γονείς να εστιάζουν στο σεξ όσον αφορά τα παιδιά τους στην εφηβεία, ξεχνώντας τα άλλα που είναι πολύ πιο βασικά. Και το αποτέλεσμα το βλέπουμε καθημερινά εκεί έξω, που δεν σέβονται τίποτα και κανέναν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom