Νέα

Παρθένα κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINEZAKIAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 444
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Έχετε πάει με παρθένα;

  • Ναι, με μια

    Ψήφοι: 36 38,3%
  • Ναι , με περισσότερες από μια

    Ψήφοι: 26 27,7%
  • Δυστυχώς όχι

    Ψήφοι: 12 12,8%
  • Όχι και δεν με νοιάζει

    Ψήφοι: 20 21,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.419
Κριτικές
73
Like
13.244
Πόντοι
25.036
Δεν μου έκατσε πιτσιρικάς όταν ήμουν, τότε το ήθελα γιατί νόμιζα ότι θα ήταν εύκολη και απολαυστική φάση. Στην πορεία έμαθα ότι δεν είναι τίποτα από τα δύο οπότε δεν έχω παράπονο και δεν με ενδιαφέρει να το κάνω στο μέλλον. Άσε που τώρα ξεπαρθενιάζονται σε ηλικίες που ούτε διανοούμαι να ασχοληθώ...
 

Γλέντης

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
0
Όταν ήμουν στην εφηβεία, ήθελα πολύ να είμαι κάποιας ο "πρώτος". Θυμάμαι φίλοι μου να λένε ότι δεν αξίζει και ότι είναι μαλακία και κανέναν να λέει ότι πέρασε καλά. Ίσως γιαυτό κάποιες γυναίκες πλέον έχουν ψυχολογικά και πολλά μη κλπ στα γαμήσια τους. Αφού έτσι όπως το περιέγραφαν όλοι ήταν λές και τις πίεζαν, ενώ οι γυναίκες έλεγαν ότι ο πρώτος τους ήταν "ένας μαλάκας" και "πού πήγαν και το δώσαν πρώτη φορά". Οπότε έλεγα συνεχώς ότι αν ξεπαρθενιάσω κάποια, θα την κάνω να με φέρνει στο μυαλό της για πάντα ως μία "γλυκιά" ανάμνηση.
Στα 22 μου είχα ξενερώσει ότι πλέον "μεγάλωσα" και ότι είναι δύσκολο να βρώ παρθένα. Και τότε η τύχη μου χαμογέλασε! Γνώρισα την Ντενίσα, μια Αλβανιδούλα γύρω στα 24 που ως εκ θαύματος ήταν παρθένα! Αφού λοιπόν την πήγα σπίτι, χωρίς βιασύνες έγινε η πράξη, μόνο στην ιδέα ότι θα με θυμάται για πάντα, πέρασα τέλεια! Θυμάμαι την έβαλα στο μπάνιο μαζί μου μετά και την φρόντησα. Πλέον είμαι 31 χρονών, εκείνη 33 και είναι μια απο τις πολύ δυνατές μου καβάτζες, μιας και έγινε αστεράκι πάνω στο γαμήσι, έμαθε τέλεια το σώμα τις και να φτάνει εύκολα σε οργασμούς, κάνει απίστευτα στισήματα ειδικά στα "4" και τέλος, είμαι σίγουρος ότι έκανα πολύ καλή δουλειά τότε!

Να ξέρετε συνγαμηστές ότι όσο υπάρχουν χωριάτες που απλά κοιτάνε να τον χώσουν και δεν τους νοιάζει αν η άλλη δεν έχει εμπειρία, τόσο θα δημιουργούνται γυναίκες με ψυχολογικά στο γαμήσι που θα βγάζουν το λάδι σε μελλοντικούς μύστες. Γνώμη μου..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.168
Κριτικές
496
Like
62.239
Πόντοι
39.662
Εγω εχω ξεπαρθενιασει δυο, η μια ηταν 24 ετων και κουκλα παρακαλώ,περιμενε το λευκο ιπποτη της (εμενα δηλαδη) για να την κανει γυναικα !! Μου εμπιστευτηκε την παρθενια της που ηταν οτι πολυτιμοτερο ειχε ! Την μαγαρησα την κοπελα, ενα 6μηνο κρατησε το ειδυλιο μετα ανοιξε τα φτερα της (ποδια της) και πηγε στον επομενο.
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.637
Κριτικές
1
Like
5.157
Πόντοι
1.056
Αν κ ευτυχώς δεν ήταν δυσάρεστες οι λίγες εμπειρίες που είχα μικρός με παρθένες δε μπορώ να πω πλέον ότι ήταν κ κάτι αξιομνημόνευτο
 

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
336
Like
546
Πόντοι
81
Ημουν ο πρωτος σε μια που ηταν 19 ετων. Ανασκελα εγω, καβαλα αυτη και για αρκετα λεπτα ηταν λες και εβρισκε ντουβαρι ο πουτσος μου. Σιγα-σιγα και ποντο-ποντο μπηκε, ευτυχως δεν ειχαμε αιματα
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.293
Like
4.992
Πόντοι
456
Με 7! (μαγικός αριθμός..) 4 ελληνίδες - 3 ξένες. 15-20 χρόνια πριν δεν ήταν ιδιαίτερα σπάνιο να πετύχεις παρθένα για όποιον έπαιζε σε ηλικιες γύρω στα 18-20.
 

nikos45gr

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
50
Like
81
Πόντοι
0
Ως φοιτητής τη 10ετία '90, μια φορά με ένα 20χρονο που κράτησε περίπου χρόνο. Μετά και ειδικά τα τελευταία πολλά χρόνια, πιο εύκολο είναι ένα ταξιδακι μέχρι τον Άρη, παρά να πετύχει κάποιος παρθένα, σε ηλικία που δεν έχει βραχιολακια μετά.

Εξαιρείται βέβαια η πίσω κίνηση. Εκεί έχει καλή μπαλιτσα ακόμα. Και αν ασχοληθείς αρκετά και δεν πας μόνο για την καύλα σου, θα θέλει συνέχεια και είσαι άρχοντας.

Υγιαίνετε και πάντα ψηλά η σημαία αγαπητοί...
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
686
Πόντοι
96
Έχω πηδήξει δυο παρθένες. Δε βλέπω τίποτα το ελκυστικό στο να πηδηξεις παρθένα. Το αντίθετό μάλιστα, αφού δεν ξέρουν τι τους γίνεται.
Τώρα θα προτιμούσα να βρω μία γκόμενα που την έχουν πηδήξει 20+ παρα μία παρθένα κ να πρέπει να κάνω το δάσκαλό, να μην κάνει πίπες κ να πετάγεται σαν ελατήριο οταν βλέπει να της έρχεται το ψωλοχυμα.
Άντε με τις πούτανες!!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.766
Πόντοι
1.206
Από μουνί όχι, το απέφευγα ιδίως όταν ήμουν μικρότερος και φοβόμουν τα δεσίματα, χώρια που δεν είχα διάθεση να χάνω το χρόνο μου για να μαθαίνω την καθεμία.
Από κώλο πολλές, ίσως και δέκα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Εγω εχω ξεπαρθενιασει δυο, η μια ηταν 24 ετων και κουκλα παρακαλώ,περιμενε το λευκο ιπποτη της (εμενα δηλαδη) για να την κανει γυναικα !! Μου εμπιστευτηκε την παρθενια της που ηταν οτι πολυτιμοτερο ειχε ! Την μαγαρησα την κοπελα, ενα 6μηνο κρατησε το ειδυλιο μετα ανοιξε τα φτερα της (ποδια της) και πηγε στον επομενο.
Αφού εσύ πας μόνο σε πουτανες πως γίνεται αυτό?υπάρχουν παρθένες πουτανες ?
 

Ninja Gr

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
66
Like
227
Πόντοι
20
Έτυχε και ξεπαρθενιασα γκόμενα όταν ήμουν πιτσιρικάς. Θυμάμαι ήταν καλοκαίρι βράδυ παρόλα αυτά είχε μια κωλοζεστη που ήταν αφόρητη. Εγώ άπειρος ακόμη προσπαθούσα να καρφώσω τον χοντρό μέσα στην παρθενιτσα και ο ιδρώτας να τρέχει ποτάμι επάνω της σαν να ήμουν ο καταρράκτης του Νιαγάρα. Στο τέλος αφού μπόρεσα και έβαλα τον μισό απελευθέρωσαν ένα ηχηρό κλανιδι αφού έφυγε από πάνω μου ένα τρομερό βάρος από την υπερπροσπάθεια. Δυσάρεστη εμπειρία γενικά που ευτυχώς δεν μου ξανασυνεβει.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.168
Κριτικές
496
Like
62.239
Πόντοι
39.662
Αφού εσύ πας μόνο σε πουτανες πως γίνεται αυτό?υπάρχουν παρθένες πουτανες ?
Δεν παω μονο σε πουτανες, κανω διπλη ζωη γαμω και κανονικες, απλα περναω καλυτερα με τις πουτανες, ειναι πιο απελευθερωμενες και με ανεχονται.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Δεν παω μονο σε πουτανες, κανω διπλη ζωη γαμω και κανονικες, απλα περναω καλυτερα με τις πουτανες, ειναι πιο απελευθερωμενες και με ανεχονται.
Όλοι έτσι λένε ρε μπρο ότι πάνε και με κανονικές και με πουτανες,δε ισχιει για όλους θεωρώ ότι εσύ είσαι από αυτούς που γαμας μόνο πουτανες.Καταρχιν είχες πει ότι δε έχεις γαμησει ποτε ακαποτα,αν είχες γκόμενες όπως λες θα είχες γαμησει ακαποτα.
 

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
31
Like
6.405
Πόντοι
5.646
Βασικά μικρός (παρθένος κι εγώ) πήγα με παρθένα.
Φάση είχε. Δεν έγινε τίποτα βιαστικά. Μετά από πολλές φορές που μείναμε μόνοι με πολλά προκαταρκτικά έγινε και η διείσδυση. Όμορφα ήταν. Ανακαλύπταμε τα σώματα μας και την σεξουαλικότητα μας.
Δεν γεμίσαμε τίποτα αίματα.
Δεν είναι κάτι απαραίτητο να το ζήσεις αλλά αν είσαι σε μια ωραία σχέση σε μικρή ηλικία μπορεί να καταλήξει να αξίζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom