Νέα

παρκακι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πέρνωντας την σκυτάλη από τον jerry5 να συμπληρώσω για το μαγαζί ότι όποιος από τους πελάτες κάτσει στους καναπέδες πρέπει να κεράσει τουλάχιστον ένα ποτά κάποιο από τα κορίτσια.Είναι πάγια τακτική τους μιας και οι καναπέδες προσφέρονται στους ''καλούς πελάτες'' αλλιώς θα πρέπει ο ενδιαφερόμενος να μετακομίσει στην μπάρα αν δεν έχει σκοπό να κεράσει.Το ρόστερ ήταν το μισό σε σχέση με τις άλλες μέρες αφού όπως έμαθα από εργαζόμενο κορίτσι συνολικά δουλεύουν 30 κοπέλες :think: :think: Όταν είναι όλες παρούσες μερικές κάθονται στα πόδια των πελατών όπως μου είπε το μωρό που πέρασα αρκετή ώρα μαζί της :cheesy:

Οι τιμές των ποτών είν αι όπως τα έγραψε ο jerry5 υπάρχουν τιμές για όλα τα βαλάντια αρκεί ο ακθένας να είναι προτετοιμασμένος να χορηγήσει κάποιο από τα κορίτσια.Πάμε στην ενημέρωση τώρα μιας και είχαμε ωραία σκηνικά εντός το μαγαζιού!!!Καθίσαμε σε έναν από τους καναπέδες όπου κατέφθασε πρώτα σε εμένα κανθό μωράκι με σγουρό μαλλί και γαμψή μυτούλα,ντυμένη μέσα σε κόκκινο μίνι φόρεμα το οποίο τόνιζε την πίσω κίνηση της :cheesy: Μιλήσαμε για 2-3 λεπτά λέγωντας μου για την ζωή της και άλλα τέτοια αλλά ήθελα να την διώξω οπότε ευγενικά της ζήτησα να έρθει αργότερα.Στον jerry5 ήρθε ψηλό μελαγχρινό,με μαύρη εφαρμοστή φούστα,άσπρο μπολουζάκι και 10ποντες γόβες :cum: :cum: Με το που έκατσε άρχισε να πουλάει μια γριάδα,είχε ένα ύφος τσαμπουκά κοινώς ήταν αυτό που λέμε αντρογυναίκα.......ο jerry5 είχε ξενερώσει οπότε εκείνη κάνει κίνηση να μου πιάσει την κουβέντα(μαστόρισσες όελς τους στο να ανοίγουν συζήτηση ;)).Εγώ σαν το χάνο ενέδωσα μιας και είχαμε κάποια σημεία τα οποία έγιναν περισσότερα στην συνέχεια οπότε εκείνη πετάγεται όλο χαρά και έρχεται δίπλα μου......

Ξέχασα να αναφέρω ότι μέχρι να έρθει είχαν γίνει οι πρώτες συστάσεις(ονόματα κλπ....)εκείνη την έλεγαν Μια.....περίεργο όνομα αλλά οι ρίζες της κρατάνε από ανατολή μεριά ;).Μόλις ήρθε δίπλα την κέρασα ένα ποτό για να σπάσει ο πάγος,όπου ξεκίνησε την γνωστή τακτική να μου μιλήσει για την ζωή της.Απ'όλα αυτά που μου είπε ανάθεμα αν τα μισά είναι αλήθεια μιας και μου τα παρουσίασε με ένα τρόπο ιδανικό.....μετά άρχισε να με ρωτάει τι σπούδασα,που εργάζομαι,πόσα βγάζω τον μήνα κλπ όπου την ρωτάω γιατί πρέπει κάθε φορά που γνωρίζω μια γυναίκα να περνάω από ανάκριση?????Ειδικά όταν δεν υπάρχει πρόθεση από την μεριά μου να γίνει κάτι παραπάνω.....εκείνη μου αποκρίθηκε πως όλες οι γυναίκες έτσι είναι τους ενδιαφέρει να ξέρουν κάποια πράγματα για κάθε άνδρα που γνωρίζουν.Αφού βρεθήκαμε γειτονάκια λόγω της δουλειάς με ρωτάει τι θα κάνω την Κυριακή,πως έχω σκοπό να περάσω την τελευταία ημέρα της εβδομάδας.....δυστηχώς η απάντηση που πήρε δεν της άρεσε μιας και της είπα ότι έχω σκοπό να πεταχτώ για ένα χαλαρωτικό γαμησάκι που τόσο πολύ είχα ανάγκη :knockinb: Εκείνη γούρλωσε τα μάτια της,ενώ σταμάτησε να μιλάει για λίγα sec από το σοκ όπου για κακή μου τύχη άρχισε την κατήχηση ότι πρέπει να βρώ μια γυναίκα,να την ερωτευτώ,να αγαπήσω πραγματικά κλπ και όχι να τρέχω σε τέτοια καταγώγια......το καλύτερο το φύλαγα για το τέλος όπου της εξηγώ ότι το μουνί το πληρώνω για να φύγει από το κρεββάτι μου μετά το τέλος της πράξης,θέλω να είμαι ελεύθερος να ζήσω την ζωή μου όπως θέλω εγώ και όχι όπως θα ήθελε μια κάποια γυναίκα.Εκείνη παραμένει σοκαρισμένη όπου μου λέει γίνεσαι εντελώς κυνικός,δεν έχω γνωρίσει άλλο άντρα που να σκέφτεται έτσι :jerking: :jerking: αλλά μου αρέσει που είσαι χύμα και να τα λές όπως τα αισθάνεσαι!!!

Η παρέα της μου κόστισε 2 ποτά των 10€ ενώ ήταν έτοιμη να παραγγείλει και τρίτο ποτό χωρίς να ρωτήσει μιας και η κουβέντα είχε αποκτήσει μια πιο πιπεράτη γεύση με εκείνη να γουστάρει......ενώ στο τέλος μου λέει δεν μπορώ να σε ψυχολογήσω τι σοι άνθρωπος είσα με μπερδεύεις πολύ.Αυτή είναι η γοητεία μου μωράκι,το μυστήριο που πλανάται γύρω μου και για να το ανακαλύψεις πρέπει να με γνωρίσεις υπό άλλες συνθήκες ;)Για την ιστορία η Μια δεν είχε θυληκότητα ενώ χρειάστηκε να της πω να σταματήσει να με αποκαλεί ''ρε'' μιας και έχω όνομα.....

Υ.Γ1 απορώ πως τα κομμάντο του σαιτ δεν είχαν αναφερθεί ποτέ σε αυτό το μαγαζί????

Υ.Γ2 οι κοπέλες είναι μόνο για παρέα και τίποτα παραπάνω απαγορεύονται μπαλαμούτια και τέτοια μόνο παρέα αλλά εγώ άπλωσα λίγο το χέρι μου στα πόδια της ενώ την είχα αγκαλιά,δεν έδειξε να δυσανασχετεί καθόλου :grin:
:cheesy:  :cheesy: ωραια απαντηση της εδωσες για την Κυριακη! παντος η προταση της διχνει οτι ηταν προθυμη για παιχνιδι εκτος εδρας!  :fuck1: μαλον θα υπαρχουν και αλλες σε αυτο το μπαρ που παιζουν εκτος εδρας  :fuck2:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
:cheesy:  :cheesy: ωραια απαντηση της εδωσες για την Κυριακη! παντος η προταση της διχνει οτι ηταν προθυμη για παιχνιδι εκτος εδρας!  :fuck1: μαλον θα υπαρχουν και αλλες σε αυτο το μπαρ που παιζουν εκτος εδρας  :fuck2:

ήταν πληρωμένη η απάντηση στην Μια αλλά ποτέ μην δένεις κόμπο τις μαλακίες που λένε ;)

που ξέρω τι ήθελε για την Κυριακή ή αν μου πουλούσε φύκια για μεταξωτές κορδέλες....... ;)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ξέχασα να αναφέρω ότι η Μια είχε ψηφιστεί ως το ωραιότερο μωρό του μαγαζιού σε πρόσφατο διαγωνισμό ;)

Ο τρόπος που αξιολογήθηκαν οι διαγωνιζόμενες ήταν ιδιαίτερα πρωτότυπος όπως μου είπε και τα κριτήρια με τα οποία ψηφίστηκε αρκετά αυστηρά.....

Η επιλογή έγινε ανάμεσα σε 30 κοπέλες που δούλευαν εκείνο το βράδυ!!Όλες οι διαγωνιζόμενες φορούσαν κολάν και ψηλοτάκουνες γόβες όπου οι πελάτες κλήθηκαν να αξιολογήσουν τα κορίτσια.....η Μια όπως μου είπε βγήκε 1η :2funny: :2funny: :2funny:

Πέραν της πλάκας οι πλειοψηφία των κοριτσιών που δουλεύουν στο εν-λόγω ίδρυμα είναι ψώνια με την εμφανισή τους.....προσοχή λοιπόν που θα πέσετε ;)
 

Επισκέπτης
Ξέχασα να αναφέρω ότι η Μια είχε ψηφιστεί ως το ωραιότερο μωρό του μαγαζιού σε πρόσφατο διαγωνισμό ;)

Ο τρόπος που αξιολογήθηκαν οι διαγωνιζόμενες ήταν ιδιαίτερα πρωτότυπος όπως μου είπε και τα κριτήρια με τα οποία ψηφίστηκε αρκετά αυστηρά.....

Η επιλογή έγινε ανάμεσα σε 30 κοπέλες που δούλευαν εκείνο το βράδυ!!Όλες οι διαγωνιζόμενες φορούσαν κολάν και ψηλοτάκουνες γόβες όπου οι πελάτες κλήθηκαν να αξιολογήσουν τα κορίτσια.....η Μια όπως μου είπε βγήκε 1η :2funny: :2funny: :2funny:

Πέραν της πλάκας οι πλειοψηφία των κοριτσιών που δουλεύουν στο εν-λόγω ίδρυμα είναι ψώνια με την εμφανισή τους.....προσοχή λοιπόν που θα πέσετε ;)
τι λες τωρα! το ωραιωτερο μωρο  :kissass: και το γειωσες με κυνικο τροπο?  :cheesy: ασε να δεις τι σε ηθελε για την Κυριακη!  :rockon:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
τι λες τωρα! το ωραιωτερο μωρο  :kissass: και το γειωσες με κυνικο τροπο?  :cheesy: ασε να δεις τι σε ηθελε για την Κυριακη!  :rockon:

χαχαχαχαα τύπε η ιστορία είναι πραγματική όντως είχε γίνει διαγωνισμός τώρα το αν βγήκε 1η δεν με ενδιαφέρει :grin:

τι να με ήθελε τύπε τα ξέρουμε αυτά από τις κωλομπαρούδες......η τακτική της καψούρας ;)

Υ.Γ δεν μελετάς τας γραφάς έγραψα ότι δεν είχε θυληκότητα η Μια ;) :o
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

ρε συ πως την γείωσες έτσι την κοπέλα είχε όρεξη για κουβέντα το μωρό να πούμε
 


  οταν  η αλλη δεν ειναι χαμηλων τονων,  μετρημενη ,  καπως  συγκρατημενη  και ερχεται με μια αυτοπεποιθηση , με ενα στυλακι, με ενα υφακι  ντιβας  , και μου το παιζει καπως ,  και νομιζει οτι αυτη ειναι και καμμια αλλη ,  και επισης νομιζει οτι θα πει 2 αρχικες  μαλακιες  ,  και οτι θα τσιμπησω  ,  και οτι θα την κερασω  , κουνια που την κουναγε.  ετσι φερομουν  ανεκαθεν  στις  γυναικες (  ειτε ηταν γκομενες,  ειτε γνωστες ,  ειτε πουτανες,  ειτε κωλομπαρουδες,  ειτε και εγω δεν ξερω τι)    και αν καμμια φορα το επαιζα  αγαπουλης     το εκανα  ειτε για πλακα,  ειτε για τους γνωστους λογους  :fuck1:      αυτα προς  εμπεδωση (  εξαιρεισαι  εσυ  και οσοι με ξερουν  )   
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
 


   οταν  η αλλη δεν ειναι χαμηλων τονων,  μετρημενη ,  καπως  συγκρατημενη  και ερχεται με μια αυτοπεποιθηση , με ενα στυλακι, με ενα υφακι  ντιβας  , και μου το παιζει καπως ,  και νομιζει οτι αυτη ειναι και καμμια αλλη ,   και επισης νομιζει οτι θα πει 2 αρχικες  μαλακιες  ,  και οτι θα τσιμπησω   ,   και οτι θα την κερασω   , κουνια που την κουναγε.  ετσι φερομουν  ανεκαθεν  στις  γυναικες (  ειτε ηταν γκομενες,  ειτε γνωστες ,  ειτε πουτανες,  ειτε κωλομπαρουδες,  ειτε και εγω δεν ξερω τι)    και αν καμμια φορα το επαιζα  αγαπουλης     το εκανα   ειτε για πλακα,  ειτε για τους γνωστους λογους  :fuck1:      αυτα προς  εμπεδωση (  εξαιρεισαι  εσυ   και οσοι με ξερουν  )   

:2funny: :2funny: :2funny:

εντάξει τι να κάνουμε το μωρό ήταν κομματάκι ψώνιο,που να φανταζόταν ότι θα έπεφτε πάνω σου και ότι θα έψαχνε τρόπο να φύγει!!

εγώ πάντως συγκινήθηκα από το στυλάκι της,την άφησα να νομίζει ότι είναι η Μια και μόνο :grin: γιατί όπως ξέρεις δεν είμαι ακόμα ψημένος στο σπόρ :tooth: :tooth:
 

Επισκέπτης
στο Παρκακι εθεαθει κονσοματρις εκ Αλβανιας ορμομενη,ονοματι Ρεγγινα απο Πλανετ την οποια ηθελε να τιμηση με  :pipa1: ο φιλτατος συναγωνιστης Μακης! :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
στο Παρκακι εθεαθει κονσοματρις εκ Αλβανιας ορμομενη,ονοματι Ρεγγινα απο Πλανετ την οποια ηθελε να τιμηση με  :pipa1: ο φιλτατος συναγωνιστης Μακης! :grin:

:tooth: :tooth: :tooth:

αυτό είναι είδηση χύστη πρέπει να ενημερώσω τον δάσκαλο για την μετεγραφή :grin:

κοίτα που θα με κάνεις να περάσω το βράδυ από το μαγαζί...... ;)
 

Επισκέπτης
:tooth: :tooth: :tooth:

αυτό είναι είδηση χύστη πρέπει να ενημερώσω τον δάσκαλο για την μετεγραφή :grin:

κοίτα που θα με κάνεις να περάσω το βράδυ από το μαγαζί...... ;)
:thumbsup: οτι μπορουμε κανουμε κι εμεις ωστε να μην πεφτει μονο σε εσας τους δυο το βαρος της ενημερωσης!  :grin: αν θα πας στο Παρκακι φιλε Μακη δωσε πληροφοριες οπως παντα και με τον τροπο που μονο εσυ ξερεις....απορω πως θυμασε ολες τις λεπτομεριες και τις περιγραφεις!  :cheesy: μαλον εχεις καλη μνημη και παρατηρητικοτητα  :rockon:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
:thumbsup: οτι μπορουμε κανουμε κι εμεις ωστε να μην πεφτει μονο σε εσας τους δυο το βαρος της ενημερωσης!  :grin: αν θα πας στο Παρκακι φιλε Μακη δωσε πληροφοριες οπως παντα και με τον τροπο που μονο εσυ ξερεις....απορω πως θυμασε ολες τις λεπτομεριες και τις περιγραφεις!  :cheesy: μαλον εχεις καλη μνημη και παρατηρητικοτητα  :rockon:

:rockon: :rockon:

έτσι τύπε πρέπει να συμμέτεχουν και άλλοι στην ενημέρωση,όχι μόνο εμείς οι παλιοσειρές χρειαζόμαστε νέους και μάχιμους χύστες :sunglasses:

τύπε δεν τα θυμάμαι όλα απλά κρατώ σημείωσεις έχω μαζί μου ένα μπλόκ και σημειώνω ότι μου κάνει εντύπωση(είτε έχει να κάνει με κοπέλες,είτε με τον χώρο κλπ),ενώ κάποια άλλα τα θυμάμαι όπως το τι είπαμε με το εκάστοτε κορίτσι ;)

το βράδυ θα είμαι με παρέα εκτός χώρου οπότε δεν ξέρω αν θα θέλουν να περάσουμε από εκεί αλλά θα το προσπαθήσω :cheesy:
 

Επισκέπτης
:rockon: :rockon:

έτσι τύπε πρέπει να συμμέτεχουν και άλλοι στην ενημέρωση,όχι μόνο εμείς οι παλιοσειρές χρειαζόμαστε νέους και μάχιμους χύστες :sunglasses:

τύπε δεν τα θυμάμαι όλα απλά κρατώ σημείωσεις έχω μαζί μου ένα μπλόκ και σημειώνω ότι μου κάνει εντύπωση(είτε έχει να κάνει με κοπέλες,είτε με τον χώρο κλπ),ενώ κάποια άλλα τα θυμάμαι όπως το τι είπαμε με το εκάστοτε κορίτσι ;)

το βράδυ θα είμαι με παρέα εκτός χώρου οπότε δεν ξέρω αν θα θέλουν να περάσουμε από εκεί αλλά θα το προσπαθήσω :cheesy:
εσυ εισαι πολυ οργανωμενος.....μεχρι και μπλοκ εχεις μαζι σου  :thumbsup: συγχαρητηρια για τις προσπαθειες που καταβαλεις για την ενημερωση μας!  :rockon:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Πέρασμα με την παρέα στο Παρκάκι όπου το μαγαζί ήταν γεμάτο κόσμο,με συνέπεια να μην υπάρχει τραπέζι να κάτσουμε......για καλή μας τύχη σηκώθηκαν 2 κοπέλες οπότε βολευτήκαμε εμείς.Το μαγαζί όπως είπα ήταν γεμάτο κόσμο,με αρκετά κορίτσια να είναι σε παρέες ενώ υπήρχαν μερικές ξέμπαρκες οι οποίες μας έκαναν την χάρη να έρθουν να μιλήσουν,όπου την τιμητική τους είχαν ο Koronakis και η danai :grin: Πρώτη κατέφθασε ένα μελαγχρινό,αδύνατο μινιόν γκομενάκι στον συναγωνιστή με ύφος πολλών καρδιναλίων.Ο συναγωνιστής δεν κρατήθηκε οπότε την σούταρε αμέσως γιατί ο τρόπος προσέγγισης της ήταν επιεικώς απαράδεκτος αφού απαίτησε ποτό χωρίς να προλάβουν να πουν 2 κουβέντες :tickedoff:

Η μέτρ του μαγαζιού περιποιήθηκε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο την danai,ρωτώντας την αν είναι όλα καλά,αν θέλει να της φέρει κάτι άλλο....πρωτόγνωρη περιποίηση στα τόσα χρόνια που πηγαίνω στα μπαρ.Εγώ ήμουν απασχολημένος μαζί της οπότε δεν είχα την δυνατότητα να κοζάρω τις κοπέλες αλλά ξεχώρισα ένα ξανθό,στρογγυλοπρόσωπο με κόκκινο μίνι φόρεμα,μπουτάρες το οποίο φορούσε μαύρες ζαρτιέρες :cum: :cum: Όπως καθόμασταν ήρθε αδύνατο, καστανό πιπίνι,το οποίο κάτι μου θύμιζε αλλά δεν μπορούσα να σκεφτώ που την έχω ξαναδεί.....η κοπέλα ήταν η Ρεγγίνα από το Bar Planet το οποίο  σταμάτησε να λειτουργεί......το κορίτσι με αναγνώρισε αμέσως οπότε μετά από 2-3 λεπτά μου λέει τι κάνεις,είσαι καλά.....ενώ με ρωτούσε αν την θυμάμαι??ναι,της λέω κάτι μου θυμίζεις αλλά.....μήπως έχουμε συναντηθεί στο Planet??ναι,τότε που είχες έρθει με έναν άλλο κύριο και είχαμε κάτσει....οπότε όλα στο μυαλό μου ξεκαθάρισαν.Ο συναγωνιστής koronakis προχώρησε σε κέρασμα με το κορίτσι να τιμάει το ποτό που ήπιε αφού έκατσε αρκετή ώρα μαζί του.

Κάποια στιγμή που είχα πάει τουαλέτα,καθώς έπλενα τα χέρια μου πίσω μου εμφανίστηκε ξανθό Ουκρανιδάκι......σαν τζέντελμαν που είμαι(λέμε και καμιά μαλακία :P)της παραχώρησα την θέση μου,ενώ προσπάθησα να πιάσω κουβέντα.Με το ζόρι μου είπε ότι την λένε Τατιάνα ενώ μάταια προσπαθούσα να σπάσω τον πάγο με εκείνη να μου λέει τι θες αφού συνοδεύσε.......εκεί αναγκάστηκα να πάρω τον πούλο με συνοπτικές διαδικασίες :- :- Η εν λόγω κυρία έφθασε στο τραπέζι μας όπου έκανα εγώ τις συστάσεις με εκείνη να με ρωτάει που την ξέρω :jerking: :jerking: Η danai δεν κρατιόταν για ακόμη μια φορά ήθελε να χορέψει ζειμπέκικο.....σηκώθηκε έριξε τις βόλτες της με τις κοπέλες να τις βαράνε παλαμάκια :2funny: :2funny: ενώ εγώ την απολάμβανα να χορεύει!!!
 

Επισκέπτης
Πέρασμα με την παρέα στο Παρκάκι όπου το μαγαζί ήταν γεμάτο κόσμο,με συνέπεια να μην υπάρχει τραπέζι να κάτσουμε......για καλή μας τύχη σηκώθηκαν 2 κοπέλες οπότε βολευτήκαμε εμείς.Το μαγαζί όπως είπα ήταν γεμάτο κόσμο,με αρκετά κορίτσια να είναι σε παρέες ενώ υπήρχαν μερικές ξέμπαρκες οι οποίες μας έκαναν την χάρη να έρθουν να μιλήσουν,όπου την τιμητική τους είχαν ο Koronakis και η danai :grin: Πρώτη κατέφθασε ένα μελαγχρινό,αδύνατο μινιόν γκομενάκι στον συναγωνιστή με ύφος πολλών καρδιναλίων.Ο συναγωνιστής δεν κρατήθηκε οπότε την σούταρε αμέσως γιατί ο τρόπος προσέγγισης της ήταν επιεικώς απαράδεκτος αφού απαίτησε ποτό χωρίς να προλάβουν να πουν 2 κουβέντες :tickedoff:

Η μέτρ του μαγαζιού περιποιήθηκε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο την danai,ρωτώντας την αν είναι όλα καλά,αν θέλει να της φέρει κάτι άλλο....πρωτόγνωρη περιποίηση στα τόσα χρόνια που πηγαίνω στα μπαρ.Εγώ ήμουν απασχολημένος μαζί της οπότε δεν είχα την δυνατότητα να κοζάρω τις κοπέλες αλλά ξεχώρισα ένα ξανθό,στρογγυλοπρόσωπο με κόκκινο μίνι φόρεμα,μπουτάρες το οποίο φορούσε μαύρες ζαρτιέρες :cum: :cum: Όπως καθόμασταν ήρθε αδύνατο, καστανό πιπίνι,το οποίο κάτι μου θύμιζε αλλά δεν μπορούσα να σκεφτώ που την έχω ξαναδεί.....η κοπέλα ήταν η Ρεγγίνα από το Bar Planet το οποίο  σταμάτησε να λειτουργεί......το κορίτσι με αναγνώρισε αμέσως οπότε μετά από 2-3 λεπτά μου λέει τι κάνεις,είσαι καλά.....ενώ με ρωτούσε αν την θυμάμαι??ναι,της λέω κάτι μου θυμίζεις αλλά.....μήπως έχουμε συναντηθεί στο Planet??ναι,τότε που είχες έρθει με έναν άλλο κύριο και είχαμε κάτσει....οπότε όλα στο μυαλό μου ξεκαθάρισαν.Ο συναγωνιστής koronakis προχώρησε σε κέρασμα με το κορίτσι να τιμάει το ποτό που ήπιε αφού έκατσε αρκετή ώρα μαζί του.

Κάποια στιγμή που είχα πάει τουαλέτα,καθώς έπλενα τα χέρια μου πίσω μου εμφανίστηκε ξανθό Ουκρανιδάκι......σαν τζέντελμαν που είμαι(λέμε και καμιά μαλακία :P)της παραχώρησα την θέση μου,ενώ προσπάθησα να πιάσω κουβέντα.Με το ζόρι μου είπε ότι την λένε Τατιάνα ενώ μάταια προσπαθούσα να σπάσω τον πάγο με εκείνη να μου λέει τι θες αφού συνοδεύσε.......εκεί αναγκάστηκα να πάρω τον πούλο με συνοπτικές διαδικασίες :- :- Η εν λόγω κυρία έφθασε στο τραπέζι μας όπου έκανα εγώ τις συστάσεις με εκείνη να με ρωτάει που την ξέρω :jerking: :jerking: Η danai δεν κρατιόταν για ακόμη μια φορά ήθελε να χορέψει ζειμπέκικο.....σηκώθηκε έριξε τις βόλτες της με τις κοπέλες να τις βαράνε παλαμάκια :2funny: :2funny: ενώ εγώ την απολάμβανα να χορεύει!!!
:cheesy: ειδες ηθος το ουκρανιδακι η Τατιανα......εφ οσον συνοδευες κοπελα δεν ηθελε να σε παρασυρει σε ακολασιες  :grin: παντως πολυ κοσμο τραβαει αυτο το μπαρακι! ;)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
:cheesy: ειδες ηθος το ουκρανιδακι η Τατιανα......εφ οσον συνοδευες κοπελα δεν ηθελε να σε παρασυρει σε ακολασιες  :grin: παντως πολυ κοσμο τραβαει αυτο το μπαρακι! ;)

ναι,όλο το ήθος πάνω της είχε πέσει.......για την ιστορία να αναφέρω ότι δηλώνει ζωγράφος στο επάγγελμα :think:

τι πάει να πει συνοδεύομουν,μπορεί να μου άρεσε να τις έχω δύο-δύο τις κυρίες στο τραπέζι μου....δεν πειράζει πάντως καλά πέρασα με την danai :cheesy:

Y.Γ για τον κόσμο που λες ισχύει αλλά οι ηλικίες ξεφεύγουν αρκετά άνω των 50+ ;)
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
ναι,όλο το ήθος πάνω της είχε πέσει.......για την ιστορία να αναφέρω ότι δηλώνει ζωγράφος στο επάγγελμα :think:

τι πάει να πει συνοδεύομουν,μπορεί να μου άρεσε να τις έχω δύο-δύο τις κυρίες στο τραπέζι μου....δεν πειράζει πάντως καλά πέρασα με την danai :cheesy:

Y.Γ για τον κόσμο που λες ισχύει αλλά οι ηλικίες ξεφεύγουν αρκετά άνω των 50+ ;)

:2funny: :2funny:αλα εγω που ειμαι καλη κωπελα καντευθεια ειπα στην Τατιανα που ειρθε στο τραπεζι μας οτι ειμασταν μονο φιλαρακια.... :dancing: :dancing:.....
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
:2funny: :2funny:αλα εγω που ειμαι καλη κωπελα καντευθεια ειπα στην Τατιανα που ειρθε στο τραπεζι μας οτι ειμασταν μονο φιλαρακια.... :dancing: :dancing:.....

χέστην την άλλη την Ουκρανέζα......τι να πιάσει μπροστά σου,εσύ κούκλα μου ήσουν όλα τα λεφτά ειδικά όταν χόρευες εκεί είχανε δαγκώσει το....οι υπόλοιπες ;) :cheesy:
 

Επισκέπτης
ναι,όλο το ήθος πάνω της είχε πέσει.......για την ιστορία να αναφέρω ότι δηλώνει ζωγράφος στο επάγγελμα :think:

τι πάει να πει συνοδεύομουν,μπορεί να μου άρεσε να τις έχω δύο-δύο τις κυρίες στο τραπέζι μου....δεν πειράζει πάντως καλά πέρασα με την danai :cheesy:

Y.Γ για τον κόσμο που λες ισχύει αλλά οι ηλικίες ξεφεύγουν αρκετά άνω των 50+ ;)
αυτο το ζωγραφος...υποδηλωνει οτι εχει φαντασια και κανει καλιτεχνικο σεξ :fuck1: οσο για τις ηλικιες,δεν μας ενδιαφερουν των συναγωνιστων αλλα των κορασιδων :grin:
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Το μαγαζί καλο , οι μπαργουμαν ΑΡΧΙΜΟΥΝΑΡΕΣ , τα κορίτσια πάνω απο το μέσο όρο. ΡΩΣΙΔΕΣ-ΟΥΚΡΑΝΕΣ-ΜΟΛΔΑΒΕΖΕΣ κλπ

Το μέρος θα γίνει στέκι . κατα τα φαινόμενα !!!

Χαλαρό και ωραιο περιβάλλον. Καθίσαμε στην μπάρα και καλα κάναμε ... !!! :) :)
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
το  συγκεκριμενο εχει  γινει  στεκι εδω και  καιρο ,  απο πελατες  που τα  ακουμπανε  για κερασματα  στις κορασιδες   για τα καλα.    για  αυτο και το επιπεδο τους  απο  εμφανιση ,  ειναι πολυ καλο .  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom