Νέα

παρκακι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Εχει πολλά παπουδια που τα ακουμπάνε πολύ χοντρά !

Ο μεσος όρος ηλικιας πελατών είναι μεγάλος με μεγαλα πορτοφόλια.

Τις εχουν χαλασει όλες και ζητάνε με το καλημέρα σαμπάνιες .

Φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις που έχουν εντοπιστεί για συνέχεια .

Να πω την αλήθεια δεν τρελλαίνομαι , τι να κάνω που το γουστάρει ο Λεφτι..!!! :kissass: :tits: :tits:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
   ειναι   ακριβως   πανω   απο  την  μουστοξυδη.    αυτη   ειναι  καθετος  στην λ.αλεξανδρας.    το  ανδρικο  στα 5.   τα   γυναικεια   με  τιμες των 10-20-30 .  ο χωρος  συμπαθητικος ,  αλλα οχι μεγαλος.   πρεπει να υπηρχαν καμμια 15  γυναικες.   σχεδον ολες ,  ηταν ομορφουλες  .   ξεχωριζαν και 4-5  διμετρες.      

αν μεσα στα 30 ειναι και  :fuck2: :pipa3: :pipa1: :pipa2: τοτε οκ
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
2
Like
2.536
Πόντοι
456
Έχω κάνει διαδικτυακό κονέ με μία Τατιάνα που εργάζεται στο εν λόγω ίδρυμα και μου έχει ζαλίσει τα ούμπαλα να πάω στο μαγαζί να γνωριστούμε. Θα το κάνω και για την εμπειρία μιας και ποτέ δεν ήμουν θαμώνας τέτοιων μαγαζιών. Αν υπάρχει κάποια γνώση, για το μαγαζί ή για το κορίτσι μας, που αξίζει να την μοιραστεί κάποιος, τότε είναι ευπρόσδεκτη!
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
589
Κριτικές
49
Like
4.589
Πόντοι
5.636
Έχω κάνει διαδικτυακό κονέ με μία Τατιάνα που εργάζεται στο εν λόγω ίδρυμα και μου έχει ζαλίσει τα ούμπαλα να πάω στο μαγαζί να γνωριστούμε. Θα το κάνω και για την εμπειρία μιας και ποτέ δεν ήμουν θαμώνας τέτοιων μαγαζιών. Αν υπάρχει κάποια γνώση, για το μαγαζί ή για το κορίτσι μας, που αξίζει να την μοιραστεί κάποιος, τότε είναι ευπρόσδεκτη!
Το ίδιο κονε που λες είχα κάνει με τη συγκεκριμένη πέρυσι . Δε μου είχε κει πει τι δουλειά κάνει και είχαμε πει να πάω να τη πάρω από το σπίτι να πάμε για ποτό . Πάω πουθενά η τυπισσα με παίρνει τηλ και μου κάνει είμαι στο κάτω τετράγωνο στο παρκάκι έλα . Πάω νομίζοντας ότι ήταν ήδη έξω για καφέ και παραγγέλνω ποτό στη πορεία κατάλαβα ότι δούλευε εκεί καη ότι σπίτι που έμενε εκεί που μου είχε πει να πάω δε υπήρχε καν …. Τρία ποτά κέρασα του εικοσάρικο νομίζω σα μαλακας μέχρι να καταλάβω τι παίζει . Πάντως δε γαμας εκεί μέσα και η ίδια σε βλέπει μόνο σα κέρασμα . Εγώ θα σου πρότεινα να ξεκοψεις γιατί δε έχεις να περιμένεις από τη συγκεκριμένη τίποτα .
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
2
Like
2.536
Πόντοι
456
Το ίδιο κονε που λες είχα κάνει με τη συγκεκριμένη πέρυσι . Δε μου είχε κει πει τι δουλειά κάνει και είχαμε πει να πάω να τη πάρω από το σπίτι να πάμε για ποτό . Πάω πουθενά η τυπισσα με παίρνει τηλ και μου κάνει είμαι στο κάτω τετράγωνο στο παρκάκι έλα . Πάω νομίζοντας ότι ήταν ήδη έξω για καφέ και παραγγέλνω ποτό στη πορεία κατάλαβα ότι δούλευε εκεί καη ότι σπίτι που έμενε εκεί που μου είχε πει να πάω δε υπήρχε καν …. Τρία ποτά κέρασα του εικοσάρικο νομίζω σα μαλακας μέχρι να καταλάβω τι παίζει . Πάντως δε γαμας εκεί μέσα και η ίδια σε βλέπει μόνο σα κέρασμα . Εγώ θα σου πρότεινα να ξεκοψεις γιατί δε έχεις να περιμένεις από τη συγκεκριμένη τίποτα .
Καλά, δεν είμαι και για πολλά. Πιο πολύ για την εμπειρία. Σαν γυναίκα πρέπει να είναι ωραία όμως, ξέχωρα αν είναι αρπακτικό...
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
589
Κριτικές
49
Like
4.589
Πόντοι
5.636
Καλά, δεν είμαι και για πολλά. Πιο πολύ για την εμπειρία. Σαν γυναίκα πρέπει να είναι ωραία όμως, ξέχωρα αν είναι αρπακτικό...
Δε είναι πιτσιρικά και στο συγκεκριμένο μαγαζί είχε καλύτερες για τη γνώμη μου … δε σου λέω ότι είναι άσχημη αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο … τώρα αν δε σε νοιάζει να κερνάς χωρίς να υπάρχει καμία περίπτωση να προχώρησεις μαζί της πήγαινε … αλλά στο λέω στο μαγαζί αυτό μη περιμένεις καμία συνέχεια απλά ποτά του εικοσάρικου ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom