Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 805K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
156
Like
331
Πόντοι
1
Την Κυριακη επαιζε νεκρα. Μεχρι και το almera ήταν εκει αλλα αδειο, μεχρι και η χοντρη στον αλιμο ελλειπε. Μονο η βαρυκοη ηταν στη θεση της σε ολοκληρα τα 2 ρευματα.
Μαλλον εξαφανιστηκαν για διακοπες
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Την Κυριακη επαιζε νεκρα. Μεχρι και το almera ήταν εκει αλλα αδειο, μεχρι και η χοντρη στον αλιμο ελλειπε. Μονο η βαρυκοη ηταν στη θεση της σε ολοκληρα τα 2 ρευματα.
Μαλλον εξαφανιστηκαν για διακοπες
Ποια είναι η βαρύκοη τυπε?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
θες να της πουλησεις κανα ακουστικό τυπε ; :coffee:
Πρέπει
αρχείο λήψης (6).jpeg
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
Μήπως κάποια που τον παίρνει και από τα αυτιά
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
Το θα λες όταν θα την δεις με Lexus δεν ξέρω....
 

Ponaso

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2023
Μηνύματα
9
Like
33
Πόντοι
0
Ξερει κανεις γιατι τοση νεκρα φετος στην παραλιακη; Πιασανε τους νταβαδες ή μεταφερθηκαν αλλου οι πιατσες; Μεχρι και πριν 2-3 χρονια μπορουσες να πετυχεις πολυ καλα κομματια απο Αλιμο μεχρι Βουλα, πολλα εκ των οποιων μακραν ανωτερα εμφανισιακα απο κοριτσια γραφειων... Θυμαμαι πριν πολλα χρονια, ημουν 19 και οπως επεστρεφα απο νυχτερινη εξοδο πετυχαινω ενα πατομουνο Ρουμανα (Χριστιανα αν θυμαμαι καλα τη λεγανε;), εκει κοντα στην καντινα στη Βουλα. Θυμαμαι οτι η γκομενα ηταν 8αρι αντικειμενικο και μετα την πιπα εχυσα με το που μπηκα στο σφιχτο μουνακι της...

Αλλες αξιοσημειωτες προσωπικοτητες ηταν μια Στελλα που εκανε πιατσα στον Αλιμο πριν 2-3 χρονια, με ξανθο καρε μαλλι με ωραια τσιμπουκοφατσαρα (σαν την Ελενα Τσαγκρινου εμοιαζε) και κωλαρα. Θυμαμαι τη μπανιζα οπως οδηγουσα και οπως με κοιταζει μου δινει ενα φιλι στον αερα. Ε με καυλωσε οποτε εκανα τον κυκλο και την πλησιασα. Μαλακες, μου εκανε ενα δαιμονισμενο πορνοσταρικο τσιμπουκι που θα το ζηλευε κι η Lisa Ann... Να πνιγεται πανω στον πουτσο και ταυτοχρονα να περιστρεφει και τη γλωσσα γυρω απο τα αρχιδια, δε μου εχουν ξανακανει τετοιο πραγμα... Τη γαμησα λιγο στα τεσσερα κι εχυσα. Τσιμπησε 50 ευρω για 10 λεπτα πιπα και 5 λεπτα γαμησι αλλα χαλαλι της με τετοιο Οσκαρικο τσιμπουκι.
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
361
Like
1.154
Πόντοι
201
Ξερει κανεις γιατι τοση νεκρα φετος στην παραλιακη; Πιασανε τους νταβαδες ή μεταφερθηκαν αλλου οι πιατσες; Μεχρι και πριν 2-3 χρονια μπορουσες να πετυχεις πολυ καλα κομματια απο Αλιμο μεχρι Βουλα, πολλα εκ των οποιων μακραν ανωτερα εμφανισιακα απο κοριτσια γραφειων... Θυμαμαι πριν πολλα χρονια, ημουν 19 και οπως επεστρεφα απο νυχτερινη εξοδο πετυχαινω ενα πατομουνο Ρουμανα (Χριστιανα αν θυμαμαι καλα τη λεγανε;), εκει κοντα στην καντινα στη Βουλα. Θυμαμαι οτι η γκομενα ηταν 8αρι αντικειμενικο και μετα την πιπα εχυσα με το που μπηκα στο σφιχτο μουνακι της...

Αλλες αξιοσημειωτες προσωπικοτητες ηταν μια Στελλα που εκανε πιατσα στον Αλιμο πριν 2-3 χρονια, με ξανθο καρε μαλλι με ωραια τσιμπουκοφατσαρα (σαν την Ελενα Τσαγκρινου εμοιαζε) και κωλαρα. Θυμαμαι τη μπανιζα οπως οδηγουσα και οπως με κοιταζει μου δινει ενα φιλι στον αερα. Ε με καυλωσε οποτε εκανα τον κυκλο και την πλησιασα. Μαλακες, μου εκανε ενα δαιμονισμενο πορνοσταρικο τσιμπουκι που θα το ζηλευε κι η Lisa Ann... Να πνιγεται πανω στον πουτσο και ταυτοχρονα να περιστρεφει και τη γλωσσα γυρω απο τα αρχιδια, δε μου εχουν ξανακανει τετοιο πραγμα... Τη γαμησα λιγο στα τεσσερα κι εχυσα. Τσιμπησε 50 ευρω για 10 λεπτα πιπα και 5 λεπτα γαμησι αλλα χαλαλι της με τετοιο Οσκαρικο τσιμπουκι.
Εδώ άλλοι δίνουν 50 ευρώ και χυνουν στο 2' στην πιπα.

Άρχοντα θα σε βλέπουν
 

Ponaso

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2023
Μηνύματα
9
Like
33
Πόντοι
0
Εδώ άλλοι δίνουν 50 ευρώ και χυνουν στο 2' στην πιπα.

Άρχοντα θα σε βλέπουν
Αυτη η Ρουμανα που γραφω πανω ηταν και η πρωτη εμπειρια που ειχα με εκδιδομενη κυρια. Οποτε επειδη λεω οσο μουναρα και να ειναι δεν αξιζει 50 ευρω για κατω απο 10 λεπτα διαδικασια, φροντισα τις περισσοτερες φορες που πηγα μετα να εχω βαρεσει μια μαλακια μες τη μερα να μη φυγει το ζουμι στο 2λεπτο οπως λες και κλαιω τα λεφτα μου...
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Ξερει κανεις γιατι τοση νεκρα φετος στην παραλιακη; Πιασανε τους νταβαδες ή μεταφερθηκαν αλλου οι πιατσες; Μεχρι και πριν 2-3 χρονια μπορουσες να πετυχεις πολυ καλα κομματια απο Αλιμο μεχρι Βουλα, πολλα εκ των οποιων μακραν ανωτερα εμφανισιακα απο κοριτσια γραφειων... Θυμαμαι πριν πολλα χρονια, ημουν 19 και οπως επεστρεφα απο νυχτερινη εξοδο πετυχαινω ενα πατομουνο Ρουμανα (Χριστιανα αν θυμαμαι καλα τη λεγανε;), εκει κοντα στην καντινα στη Βουλα. Θυμαμαι οτι η γκομενα ηταν 8αρι αντικειμενικο και μετα την πιπα εχυσα με το που μπηκα στο σφιχτο μουνακι της...

Αλλες αξιοσημειωτες προσωπικοτητες ηταν μια Στελλα που εκανε πιατσα στον Αλιμο πριν 2-3 χρονια, με ξανθο καρε μαλλι με ωραια τσιμπουκοφατσαρα (σαν την Ελενα Τσαγκρινου εμοιαζε) και κωλαρα. Θυμαμαι τη μπανιζα οπως οδηγουσα και οπως με κοιταζει μου δινει ενα φιλι στον αερα. Ε με καυλωσε οποτε εκανα τον κυκλο και την πλησιασα. Μαλακες, μου εκανε ενα δαιμονισμενο πορνοσταρικο τσιμπουκι που θα το ζηλευε κι η Lisa Ann... Να πνιγεται πανω στον πουτσο και ταυτοχρονα να περιστρεφει και τη γλωσσα γυρω απο τα αρχιδια, δε μου εχουν ξανακανει τετοιο πραγμα... Τη γαμησα λιγο στα τεσσερα κι εχυσα. Τσιμπησε 50 ευρω για 10 λεπτα πιπα και 5 λεπτα γαμησι αλλα χαλαλι της με τετοιο Οσκαρικο τσιμπουκι.
Βρωμαγανε τα πόδια της τυπε και την μάζεψε το Υγειονομικο
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
Μήπως έπιασε δουλειά σε παπουτσαδικο? Είναι αυτή που φόραγε τις άσπρες μπότες μια δεκαετία και είχε τραβήξει τζούρα ένας μια φορά και μετά έτρεχε για οξυγόνο στα επείγοντα...
 

tiltias7

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2014
Μηνύματα
12
Like
3
Πόντοι
0
Ξερει κανεις γιατι τοση νεκρα φετος στην παραλιακη; Πιασανε τους νταβαδες ή μεταφερθηκαν αλλου οι πιατσες; Μεχρι και πριν 2-3 χρονια μπορουσες να πετυχεις πολυ καλα κομματια απο Αλιμο μεχρι Βουλα, πολλα εκ των οποιων μακραν ανωτερα εμφανισιακα απο κοριτσια γραφειων... Θυμαμαι πριν πολλα χρονια, ημουν 19 και οπως επεστρεφα απο νυχτερινη εξοδο πετυχαινω ενα πατομουνο Ρουμανα (Χριστιανα αν θυμαμαι καλα τη λεγανε;), εκει κοντα στην καντινα στη Βουλα. Θυμαμαι οτι η γκομενα ηταν 8αρι αντικειμενικο και μετα την πιπα εχυσα με το που μπηκα στο σφιχτο μουνακι της...

Αλλες αξιοσημειωτες προσωπικοτητες ηταν μια Στελλα που εκανε πιατσα στον Αλιμο πριν 2-3 χρονια, με ξανθο καρε μαλλι με ωραια τσιμπουκοφατσαρα (σαν την Ελενα Τσαγκρινου εμοιαζε) και κωλαρα. Θυμαμαι τη μπανιζα οπως οδηγουσα και οπως με κοιταζει μου δινει ενα φιλι στον αερα. Ε με καυλωσε οποτε εκανα τον κυκλο και την πλησιασα. Μαλακες, μου εκανε ενα δαιμονισμενο πορνοσταρικο τσιμπουκι που θα το ζηλευε κι η Lisa Ann... Να πνιγεται πανω στον πουτσο και ταυτοχρονα να περιστρεφει και τη γλωσσα γυρω απο τα αρχιδια, δε μου εχουν ξανακανει τετοιο πραγμα... Τη γαμησα λιγο στα τεσσερα κι εχυσα. Τσιμπησε 50 ευρω για 10 λεπτα πιπα και 5 λεπτα γαμησι αλλα χαλαλι της με τετοιο Οσκαρικο τσιμπουκι.
έχει δημοτικές εκλογές και τις κυνηγάνε περισσότερο. κάνα δυο μήνα μετά τις εκλογές θα επανέλθουν όλες.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Καλά ρε μυωπία έχετε όλοι ή δεν ξέρετε γεωγραφία?
Κάθε βράδυ όλες και οι 12 έξω είναι όπως όλους τους μήνες
Τι δημοτικές και παπαριες λετε
Σημειωτέον παίρνουν πιπες και γαμιουνται και μάλιστα κατά κόρον δεν βαράνε μύγες για να τις βλέπετε ολες με ένα περάσμα το μήνα σε μια στιγμη
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Καλά ρε μυωπία έχετε όλοι ή δεν ξέρετε γεωγραφία?
Κάθε βράδυ όλες και οι 12 έξω είναι όπως όλους τους μήνες
Τι δημοτικές και παπαριες λετε
Στο συμμαχικό κοντά ποιες παίζουν τώρα συναγωνιστή;
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Αξίζει κάποια από αυτές εκτός από τη χοντρή φυσικά;
Εγώ θυμάμαι μια Χριστίνα από εκεί ωραία γκόμενα αλλά κάπως βιαστική
Το τιμανε το 50ρικο όλες και η χοντρή με τις αδυναμίες εννοείται του δρόμου
Και μόνο πάντως που είναι στην τρίχα κάθε βραδυ και όχι σαν λαθρομετανάστριες για μένα λέει κατι
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Εχει παρει κςνεις αυτα τα δυο που παιζουν τωρα στο τριγωνο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom