Νέα

Παραλία Κινέτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ithinkblue
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.559
Πόντοι
456

aplas88

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2023
Μηνύματα
6
Like
22
Πόντοι
0
Ωραία παραλία και για μπάνιο και για μάτι και για φάση. Μπορείς να κάτσει κάτι, μπορεί και τίποτα. Προσωπικά έχω πετύχει μέχρι και γαμήσια ζευγαριών. Τη φάση χαλάνε περίεργοι τύποι που αν δούνε γυναίκα ή ζευγάρι πάνε και κάθονται τελείως δίπλα τους. Ρε παπάρες, πιο διακριτικά, θα τους διώξετε..
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.328
Κριτικές
124
Like
6.426
Πόντοι
5.097
Ωραία παραλία και για μπάνιο και για μάτι και για φάση. Μπορείς να κάτσει κάτι, μπορεί και τίποτα. Προσωπικά έχω πετύχει μέχρι και γαμήσια ζευγαριών. Τη φάση χαλάνε περίεργοι τύποι που αν δούνε γυναίκα ή ζευγάρι πάνε και κάθονται τελείως δίπλα τους. Ρε παπάρες, πιο διακριτικά, θα τους διώξετε..
Τυπε πέρσι είχα πετύχει 2 γύφτους οι οποίοι όπου έβλεπαν μουνι έστρωναν πετσέτα και την έπαιζαν. Είχαν αλλάξει 5-6 θέσεις στων γυμνιστών γιατί τόσα μουνια είχε εκείνες τις ώρες και τελικά μετά από κάνα 2ωρο ξεκουμπιστηκαν και ξεκίνησαν τα φασωματα.
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
293
Πόντοι
21
χθες είχε πολλά ζευγάρια αλλα δυστυχώς δεν εγίνε παιχνίδι κανένα ! αξιοσημείωτο ένα ζευγάρι με g string κάτω απο την βίλα ! ΤΡΕΛΟ !! δυστυχως έφυγε νωρις...αυτά !
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
762
Πόντοι
81
χθες είχε πολλά ζευγάρια αλλα δυστυχώς δεν εγίνε παιχνίδι κανένα ! αξιοσημείωτο ένα ζευγάρι με g string κάτω απο την βίλα ! ΤΡΕΛΟ !! δυστυχως έφυγε νωρις...αυτά !
Αδερφέ δυστυχώς η παραλία είναι άλλο ένα αντρο των gay που δύσκολα ένα νορμάλ ζευγάρι νιώθει άνετα
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
293
Πόντοι
21
Αδερφέ δυστυχώς η παραλία είναι άλλο ένα αντρο των gay που δύσκολα ένα νορμάλ ζευγάρι νιώθει άνετα
Δεν πιστεύω οτι φταινε οι gay ρε φιλε και όχι δεν ειμαι gay....αλλο πραγμα φταει ! τεσπα ! Χάλασε το μέρος ρεεεε..
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
762
Πόντοι
81
Δεν πιστεύω οτι φταινε οι gay ρε φιλε και όχι δεν ειμαι gay....αλλο πραγμα φταει ! τεσπα ! Χάλασε το μέρος ρεεεε..
Οι gay και οι φουλ ενοχλητικοι βλεπω να φταινε εσύ τι πιστεύεις ότι φταίει?
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
293
Πόντοι
21
Οι gay και οι φουλ ενοχλητικοι βλεπω να φταινε εσύ τι πιστεύεις ότι φταίει?
Το δευτερο ! Ασχέτως τι ειναι ο καθένας ! Επίσης υπάρχουν και ζώα που φωνάζουν χωρις λόγο και μαλώνουν και χωρις λόγο ! Εδώ την άλλη φορά φωναζε ένας μπάκουρος ματάκιας σε κάποιον άλλον γιατι λεει επαιζε το πουλι του.... και φυσικά τα εναπομειναντα ζευγάρια αποχώρησαν, διοτι προβλέπονταν φασαρία !! Τα συμπεράσματα δικά σας...
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
762
Πόντοι
81
Το δευτερο ! Ασχέτως τι ειναι ο καθένας ! Επίσης υπάρχουν και ζώα που φωνάζουν χωρις λόγο και μαλώνουν και χωρις λόγο ! Εδώ την άλλη φορά φωναζε ένας μπάκουρος ματάκιας σε κάποιον άλλον γιατι λεει επαιζε το πουλι του.... και φυσικά τα εναπομειναντα ζευγάρια αποχώρησαν, διοτι προβλέπονταν φασαρία !! Τα συμπεράσματα δικά σας...
Εγώ πιστεύω ότι είναι ένας συνδυασμός....
Πες μου έναν λόγω να πάει μία κοπέλα είτε μόνη είτε όχι σε μια παραλία γυμνισμου με τόσους gay (9/10) και να μην βρει μια έρημικη παραλία να τα πετάξει έξω..
 

aplas88

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2023
Μηνύματα
6
Like
22
Πόντοι
0
Οι
Εγώ πιστεύω ότι είναι ένας συνδυασμός....
Πες μου έναν λόγω να πάει μία κοπέλα είτε μόνη είτε όχι σε μια παραλία γυμνισμου με τόσους gay (9/10) και να μην βρει μια έρημικη παραλία να τα πετάξει έξω..
Γιατί σε τελείως ερημική παραλία μια κοπέλα μόνη γυμνή κινδυνεύει. Γενικά οι κοπέλες που έρχονται Κινέτα(μόνες ή με άντρα) έρχονται είτε για να το ομοιόμορφο μαύρισμα, είτε για την γενικότερη κουλτούρα του γυμνισμού, είτε είναι φιλενάδες κάποιων gay οπότε είναι ασφαλείς. Σπάνια έρχονται για να καυλωσουν, ή να πάρουν μάτι ή επειδή ψάχνονται, δεν είναι σαν τους άντρες. Φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις αλλά είναι ελάχιστες.
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21

aplas88

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2023
Μηνύματα
6
Like
22
Πόντοι
0
Φυσικά και γαμιουνται. Κι εγώ τη δικιά μου τη γαμαω όποτε πάμε. Και μας παίρνουν μάτι και παίρνουμε κι εμείς άλλους. Το γλυκό χαλάει όταν έρχονται μπάκουροι στο ένα μέτρο. Πάρε μάτι ρε μαλακα αλλά πέρα λίγο! Έχω πετύχει Σάββατο βράδυ να γαμανε δύο τύποι μια γκόμενα μέσα σε σκηνή και έχω πετύχει και ανταλλαγή ζευγαριών λίγο πιο πέρα, πίσω από τους βράχους. Όλα καλά, αρκεί να μην είσαι ΜΑΛΑΚΑΣ.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.328
Κριτικές
124
Like
6.426
Πόντοι
5.097

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
293
Πόντοι
21
Φυσικά και γαμιουνται. Κι εγώ τη δικιά μου τη γαμαω όποτε πάμε. Και μας παίρνουν μάτι και παίρνουμε κι εμείς άλλους. Το γλυκό χαλάει όταν έρχονται μπάκουροι στο ένα μέτρο. Πάρε μάτι ρε μαλακα αλλά πέρα λίγο! Έχω πετύχει Σάββατο βράδυ να γαμανε δύο τύποι μια γκόμενα μέσα σε σκηνή και έχω πετύχει και ανταλλαγή ζευγαριών λίγο πιο πέρα, πίσω από τους βράχους. Όλα καλά, αρκεί να μην είσαι ΜΑΛΑΚΑΣ.
Πόσο to the point είσαι ρε φίλε μου ! Σάγαπώ !! τα like μου !!
 

Poustraki39athens .

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
15
Like
25
Πόντοι
0
Αύριο Κυριακή ποιος θα με συνοδεύσει σε παραλία γυμνιστών.. είμαι από Δυτική Αθήνα..και σκέφτομαι για Κινέτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: bigos

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Διακρίνω μια ησυχία τόσο παρτάκιδες ρε???:think::think::think::think::think:
 

Losoap

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2023
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
Υπάρχουν ενεργητικοί άντρες στην παραλία ψάχνονται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom