Νέα

Πάρα πολύ φθηνά ξενοδοχεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonixxx11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
433
Like
656
Πόντοι
81
Υπάρχουν ξενοδοχεία ημιδιαμονης ή κάτι άλλο παρόμοιο με εξευτελιστικά χαμηλές τιμές;Είχα ακούσει κάτι για πέριξ της Ομόνοιας με 5-10 ευρώ πχ.Γενιξα αυτές οι τιμές υπαρχουν σε κάποιο/α ξενοδοχεία ημιδιαμονης;

Αν και νομίζω ότι αυτές οι τιμές είναι κατόπιν συμφωνίας κάποιων γυναικών που κάνουν αυτό το επάγγελμα και σε συνεργασια με τα ξενοδοχεία και όχι για κάποιον που πάει με μη επαγγελματία.

Όποιος έχει κάποια πληροφορία ας ενημερώσει το νήμα.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
Ημιδιαμονη ή ολοκληρη μερα;
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.876
Like
8.507
Πόντοι
2.306
Υπάρχουν ξενοδοχεία ημιδιαμονης ή κάτι άλλο παρόμοιο με εξευτελιστικά χαμηλές τιμές;Είχα ακούσει κάτι για πέριξ της Ομόνοιας με 5-10 ευρώ πχ.Γενιξα αυτές οι τιμές υπαρχουν σε κάποιο/α ξενοδοχεία ημιδιαμονης;

Αν και νομίζω ότι αυτές οι τιμές είναι κατόπιν συμφωνίας κάποιων γυναικών που κάνουν αυτό το επάγγελμα και σε συνεργασια με τα ξενοδοχεία και όχι για κάποιον που πάει με μη επαγγελματία.

Όποιος έχει κάποια πληροφορία ας ενημερώσει το νήμα.
Καλά ρε τύπε εσύ ψάχνεις να πάς σε ξενοδοχείο των πέντε ευρώ? Μέσα στη βρώμα με λερωμένες τουαλέτες χωρίς κολοχαρτο, σεντόνια με μπιχλα που αν πατήσεις ξυπόλητος το πάτωμα θα πάθεις χολέρα. Αυτά τα χοτελ είναι για πρεζακια απλά για να κάνουν τη δόση τους η για κάνα άστεγο να κάνει κάνα μπάνιο της συμφοράς.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.968
Πόντοι
2.046
Υπάρχουν ξενοδοχεία ημιδιαμονης ή κάτι άλλο παρόμοιο με εξευτελιστικά χαμηλές τιμές;Είχα ακούσει κάτι για πέριξ της Ομόνοιας με 5-10 ευρώ πχ.Γενιξα αυτές οι τιμές υπαρχουν σε κάποιο/α ξενοδοχεία ημιδιαμονης;

Αν και νομίζω ότι αυτές οι τιμές είναι κατόπιν συμφωνίας κάποιων γυναικών που κάνουν αυτό το επάγγελμα και σε συνεργασια με τα ξενοδοχεία και όχι για κάποιον που πάει με μη επαγγελματία.

Όποιος έχει κάποια πληροφορία ας ενημερώσει το νήμα.
Christiana, Ορφέας, Liberty
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
21
Like
5.902
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα δες εδώ, εχει καποια αν σε ενδιαφέρουν με 1 αστέρι (και πολύ τους ειναι) Ξενοδοχεία σε Αθήνα από 9€/βράδυ - Ψάξτε στην KAYAK

Βέβαια οπως ειπώθηκε και παραπάνω δεν θα τα συνιστούσα. Εγώ θα φοβόμουν βασικά να πατήσω σε τέτοιο μέρος . Να πατάς πανω στα χύσια του προηγούμενου, μες στις καποτες, στην βρωμιά, σε αράχνες, σε κοριούς, σε μπαλκόνια ετοιμόρροπα σαν ένα που έπεσε πρόσφατα κλπ. Αξίζει να ρισκάρεις την ζωή σου ; Χίλιες φορές να πληρώσεις κάτι παραπάνω και να έχεις ήσυχο το κεφάλι σου.

Και εδώ που τα λέμε δεν ενδίκτυνται σε μέλη του bou τέτοιες παράγκες. Εμείς θέλουμε 5 αστερα και πανω με όλες τις ανέσεις για να μπορέσουμε να λειτουργήσουμε , με θέα στην Ακρόπολη, πισίνα, γήπεδο γκολφ, κλπ , οτι δηλαδη έχουμε και στην καθημερινότητα μας. Πρέπει να νιώθουμε σαν στο σπίτι μας εκει που θα παμε , αλλιώς θα δυσκολευτούμε να λειτουργήσουμε .:buck2:
 
OP
OP
S

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
433
Like
656
Πόντοι
81
Πιο πολύ σκεφτόμουν το Αρτεμίσιον που είναι βεραντζερου και τρίτης Σεπτεμβρίου που πιατσαρουν και κάτι ναυάγια εκεί στην πλατεία και έχω δει να πηγαίνουν σε αυτό.Ειναι τριών αστέρων.Αλλα είχα ακούσει για πολύ χαμηλές τιμές.Και είναι κυριλε το ξενοδοχείο αυτό όχι ερείπιο...
Οι γυναίκες που πάνε εκεί ξέρω ότι έχουν συνεννοηθεί με το ξενοδοχείο για τιμές κλπ.Απλα δεν ξέρω τις τιμές γενικά σε αυτό αν πας με καμιά άσχετη εκτός περιοχής.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.362
Κριτικές
16
Like
13.490
Πόντοι
5.577
δεν φτανει που ακριβαινουν ολα, στα υψη και τα ημιδιαμονης με τον πριαμο να μας λεει σημερα οτι δεν εχει απο τα φτηνα (ενω απ εξω παρκαρες ανετα), το Δελφινι στα 26 κλπ...
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256
Στον Ορφέα με 5 ευρώ το μισάωρο έχω πάει σε δωμάτιο που σιχαίνεσαι να μπεις αλλά έχω πάει και σε δωμάτιο που νόμιζες ότι είσαι σε άλλο χοτέλ!!! Anyway για να πηδήξεις και να κάνεις μπάνιο μια χαρά είναι!!! Ποτέ δεν είδα έλλειψη σε χαρτί ή σε σαπούνι ή σε ζεστό νερό.
Στο liberty με 10 ευρώ, καλύτερα από Ορφέα.
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.742
Κριτικές
56
Like
17.974
Πόντοι
13.636
Υπάρχουν ξενοδοχεία ημιδιαμονης ή κάτι άλλο παρόμοιο με εξευτελιστικά χαμηλές τιμές;Είχα ακούσει κάτι για πέριξ της Ομόνοιας με 5-10 ευρώ πχ.Γενιξα αυτές οι τιμές υπαρχουν σε κάποιο/α ξενοδοχεία ημιδιαμονης;

Αν και νομίζω ότι αυτές οι τιμές είναι κατόπιν συμφωνίας κάποιων γυναικών που κάνουν αυτό το επάγγελμα και σε συνεργασια με τα ξενοδοχεία και όχι για κάποιον που πάει με μη επαγγελματία.

Όποιος έχει κάποια πληροφορία ας ενημερώσει το νήμα.
5-10 ευρώ είναι για μισάωρο με τις Πιατσόβιες ρε τύπε .
Πλάκα μας κάνεις ? :confused:
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
280
Πόντοι
21
exis πλατεια αμερικης 18 ευρω και ειναι ψιλοκαλο μπορω να πω.καθαρο.
 
OP
OP
S

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
433
Like
656
Πόντοι
81
Στον Ορφέα με 5 ευρώ το μισάωρο έχω πάει σε δωμάτιο που σιχαίνεσαι να μπεις αλλά έχω πάει και σε δωμάτιο που νόμιζες ότι είσαι σε άλλο χοτέλ!!! Anyway για να πηδήξεις και να κάνεις μπάνιο μια χαρά είναι!!! Ποτέ δεν είδα έλλειψη σε χαρτί ή σε σαπούνι ή σε ζεστό νερό.
Στο liberty με 10 ευρώ, καλύτερα από Ορφέα.
Στο liberty έχει πάρκινγκ το hotel;
Στα παραπάνω hotel πάρκινγκ παίζει ή ψάχνεις γενικά στα πέριξ;
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.543
Like
7.181
Πόντοι
1.056

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

tarzan71

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2019
Μηνύματα
122
Like
326
Πόντοι
21
Αν και νομίζω ότι αυτές οι τιμές είναι κατόπιν συμφωνίας κάποιων γυναικών που κάνουν αυτό το επάγγελμα και σε συνεργασια με τα ξενοδοχεία και όχι για κάποιον που πάει με μη επαγγελματία.

Τύπε θα πας γκόμενα σε ξενοδοχείο των 5 ευρώ;
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.876
Like
8.507
Πόντοι
2.306
Στο liberty έχει πάρκινγκ το hotel;
Στα παραπάνω hotel πάρκινγκ παίζει ή ψάχνεις γενικά στα πέριξ;
Είσαι απίθανος τύπε ψάχνεις με πέντε ευρώ ξενοδοχείο και ρωτάς αν έχει και πάρκινγκ :grin:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Μακριά από τα φθηνα χοτελ.
 

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
3
Like
1.749
Πόντοι
216
Kαλυτερα πριαμο...εχει και με 22ε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom