Νέα

Παπαργυρη 16-Studio No.1 για prive & απολαυσεις {Δραμα}

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouklakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas_x

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Πρώτη συνάντηση με την Βικτώρια την Κυριακή (13/05/2012), το βραδάκι........
Μπαίνω στον εν λόγο οίκο και ο Γιάννης όπως πάντα ευγενικός & κατατοπιστικός. Smile
Τα λέμε λίγο και μου λέει το πρόγραμμα και τις τιμές (βλέπε πιο κάτω κριτική by kouklakis Sunglasses ) και σκάει μούρη η Βικτώρια. Glasses
Ένα γλυκύτατο πιπινάκι (δεν είναι πάνω από 25) με τρομερά θετική διάθεση και σώμα Κ Α Λ Ο Γ Υ Μ Ν Α Σ Μ Ε Ν Ο!!! Tongue
Μπαίνουμε στο δωμάτιο και μετά από λίγα προκαταρκτικά (χαδάκια, τριψηματάκια, φιλάκια) με τραβάει με τρόπο στον νεροχύτη για πλύσιμο (το σέβομαι!). Ξαπλώνω και πάλι προκαταρκτικά και μετά ξεκινάει ένα γυμνό τσιμπουκάκι, όλο γλύκα. Αφού με έφτιαξε καλά την πλακώνω και εγώ στα γλυψήματα (καλοξυρισμένη και μυρωδάτη)και άρχισε να σπαρταράει στα χέρια μου. Πέρασμα προφυλακτικού με το στόμα της και την αρχίζω:
1ος Σταθμός: Ιεραποστολικό (γλυκές αγκαλίτσες! SmileBig )
2ος Σταθμός: Το ένα πόδι ψηλά και το σώμα στα πλάγια (πάλι χαδάκια & συμμετοχή)
3ος Σταθμός: Στα τέσσερα, που εκεί άρχισε να κάνει κάτι κουνήματα και τσαλιμάκια, λες και χόρευε Samba!!! Tongue
Τελείωμα και ξάπλωμα στο κρεβάτι που είχε πάλι παρτίδα με χαδάκια και φιλάκια.
Μια πολύ καλή περίπτωση που δεν πιστεύω ότι κάποιος θα περάσει και άσχημα.


Υ.Γ.1
Κατά την γνώμη μου θέλει λίγο ακόμα για να στρώσει (π.χ. την πίπα την ήθελα πιο αργή και πιο βαθειά).
Υ.Γ.2
Πολύ μικρό στήθος αλλά η ρόγα καλή και "κάγκελο"!
Υ.Γ.3
Ο Γιάννης μου είπε ότι αργότερα θα φέρει μια ακόμα βραζιλιανά αλλά βυζαρού Tongue και μια ελληνίδα Thinking (για την δεύτερη του είπα απλά να προσέχει γιατί οι ελληνίδες είναι, κατά ένα μεγάλο ποσοστό, απογοήτευσή.Απλά μου απάντησε ότι έχει γνώση περί του θέματος).
Πληροφορίες Επίσκεψης
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Πρώτη συνάντηση με την Βικτώρια την Κυριακή (13/05/2012), το βραδάκι........
Μπαίνω στον εν λόγο οίκο και ο Γιάννης όπως πάντα ευγενικός & κατατοπιστικός. Smile
Τα λέμε λίγο και μου λέει το πρόγραμμα και τις τιμές (βλέπε πιο κάτω κριτική by kouklakis Sunglasses ) και σκάει μούρη η Βικτώρια. Glasses
Ένα γλυκύτατο πιπινάκι (δεν είναι πάνω από 25) με τρομερά θετική διάθεση και σώμα Κ Α Λ Ο Γ Υ Μ Ν Α Σ Μ Ε Ν Ο!!! Tongue
Μπαίνουμε στο δωμάτιο και μετά από λίγα προκαταρκτικά (χαδάκια, τριψηματάκια, φιλάκια) με τραβάει με τρόπο στον νεροχύτη για πλύσιμο (το σέβομαι!). Ξαπλώνω και πάλι προκαταρκτικά και μετά ξεκινάει ένα γυμνό τσιμπουκάκι, όλο γλύκα. Αφού με έφτιαξε καλά την πλακώνω και εγώ στα γλυψήματα (καλοξυρισμένη και μυρωδάτη)και άρχισε να σπαρταράει στα χέρια μου. Πέρασμα προφυλακτικού με το στόμα της και την αρχίζω:
1ος Σταθμός: Ιεραποστολικό (γλυκές αγκαλίτσες! SmileBig )
2ος Σταθμός: Το ένα πόδι ψηλά και το σώμα στα πλάγια (πάλι χαδάκια & συμμετοχή)
3ος Σταθμός: Στα τέσσερα, που εκεί άρχισε να κάνει κάτι κουνήματα και τσαλιμάκια, λες και χόρευε Samba!!! Tongue
Τελείωμα και ξάπλωμα στο κρεβάτι που είχε πάλι παρτίδα με χαδάκια και φιλάκια.
Μια πολύ καλή περίπτωση που δεν πιστεύω ότι κάποιος θα περάσει και άσχημα.


Υ.Γ.1
Κατά την γνώμη μου θέλει λίγο ακόμα για να στρώσει (π.χ. την πίπα την ήθελα πιο αργή και πιο βαθειά).
Υ.Γ.2
Πολύ μικρό στήθος αλλά η ρόγα καλή και "κάγκελο"!
Υ.Γ.3
Ο Γιάννης μου είπε ότι αργότερα θα φέρει μια ακόμα βραζιλιανά αλλά βυζαρού Tongue και μια ελληνίδα Thinking (για την δεύτερη του είπα απλά να προσέχει γιατί οι ελληνίδες είναι, κατά ένα μεγάλο ποσοστό, απογοήτευσή.Απλά μου απάντησε ότι έχει γνώση περί του θέματος).

καλα δεν το πλενες το πουλι σου απο το σπιτι ?  :s&m_2: :s&m_3:
και στο βαλε στο νεροχυτι !!!  :think:
να το ξυριζεις εγω ξυρισα και το κεφαλι τωρα με τις ζεστες  :grin:

μονο αμα δεις την Ελληνιδα θα παθεις πλακα δεν λεω πολλα εκπληξεις οταν θα ρθει με το καλο  :grin:

Την πιπα εμενα με την εκανε πολυ αργη παντως το ευχαριστηθηκα
και βυζι καλο μικρο να το τσιμπας και να το δανκωνεις  :grin:

 

kostas_x

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
καλα δεν το πλενες το πουλι σου απο το σπιτι ?  :s&m_2: :s&m_3:
και στο βαλε στο νεροχυτι !!!  :think:
να το ξυριζεις εγω ξυρισα και το κεφαλι τωρα με τις ζεστες  :grin:

μονο αμα δεις την Ελληνιδα θα παθεις πλακα δεν λεω πολλα εκπληξεις οταν θα ρθει με το καλο  :grin:

Την πιπα εμενα με την εκανε πολυ αργη παντως το ευχαριστηθηκα
και βυζι καλο μικρο να το τσιμπας και να το δανκωνεις  :grin:


[/quote


kouklakis, φρεσκοπλυμένος ήμουνα αλλά αυτή έφαγε "κόλλημα"  :uglystupid:
Καύλες είχα, δεν ήθελα να λύσω το μεσανατολικό!  :pipa1:
Όσο για την ελληνίδα, σέβομαι την γνώμη σου αλλά επιφυλάσσομαι!  :S
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
ελληνιδα??αντε να δουμε την εκπληξη του Γιαννη :)
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
απο ποτε ξερουμε??
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
kostas_x


kouklakis, φρεσκοπλυμένος ήμουνα αλλά αυτή έφαγε "κόλλημα"  :uglystupid:
Καύλες είχα, δεν ήθελα να λύσω το μεσανατολικό!  :pipa1:
Όσο για την ελληνίδα, σέβομαι την γνώμη σου αλλά επιφυλάσσομαι!  :S
[/quote]

οκ. γυναικες ειναι αυτες τι να κανουμε εχουν και αυτες τα νερα τους  :grin:

RESPECT !!! :)

καλυτερα να επιφαλασεσαι μεχρι να την δεις την Ελληνιδα  :)
και γω αρκετες πατατες εφαγα δεν ειναι ολες πατατες υπαρχει ενα μικρο ποσοστο που ειναι καλες .
και η Αιμυλια απο το διπλα (Στερεας Ελλαδος 4) δεν την εκοβα για του γουστου αλλα μας αφησε με ανοιχτο το στομα εμενα και του συναδελφου up-load-boy  :grin:
μεχρι  να ακουσεις τα καλα το σεβομαι και αυτο  :cool2:
 

kostas_x

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
kostas_x


kouklakis, φρεσκοπλυμένος ήμουνα αλλά αυτή έφαγε "κόλλημα"  :uglystupid:
Καύλες είχα, δεν ήθελα να λύσω το μεσανατολικό!  :pipa1:
Όσο για την ελληνίδα, σέβομαι την γνώμη σου αλλά επιφυλάσσομαι!  :S


οκ. γυναικες ειναι αυτες τι να κανουμε εχουν και αυτες τα νερα τους  :grin:

RESPECT !!! :)

καλυτερα να επιφαλασεσαι μεχρι να την δεις την Ελληνιδα  :)
και γω αρκετες πατατες εφαγα δεν ειναι ολες πατατες υπαρχει ενα μικρο ποσοστο που ειναι καλες .
και η Αιμυλια απο το διπλα (Στερεας Ελλαδος 4) δεν την εκοβα για του γουστου αλλα μας αφησε με ανοιχτο το στομα εμενα και του συναδελφου up-load-boy  :grin:
μεχρι  να ακουσεις τα καλα το σεβομαι και αυτο  :cool2:


Είσαι άρχοντας!  :rockon:
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Χτες 04.06. 2012 ηρθε μια καινουργια κοπελα Βραζιλιανα 23 χρονων  με μεγαλα τιτς  :tits2:  Η  Ναουμη .

Καταθεση με 50 ευρω θα ακολουθησει και κριτικη .


Προγραμματα :

30 ευρω το απλο.
50 ευρω πιπα με καποτα , 69 , ισπανικο , μασαζ , στριπτιζ σοβ .

πιπα διχως προφυλακτικο , καραμπαλινκ και κωλο δεν δινει  :S

ολα διχως βιασυνη . :)

 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Χτες 04.06. 2012 ηρθε μια καινουργια κοπελα Βραζιλιανα 23 χρονων  με μεγαλα τιτς  :tits2:  Η  Ναουμη .

Καταθεση με 50 ευρω θα ακολουθησει και κριτικη .


Προγραμματα :

30 ευρω το απλο.
50 ευρω πιπα με καποτα , 69 , ισπανικο , μασαζ , στριπτιζ σοβ .

πιπα διχως προφυλακτικο , καραμπαλινκ και κωλο δεν δινει  :S

ολα διχως βιασυνη . :)
κουκλακι καλημερα..ωραιο το βραζιλιανακι?καμια φωτο εβγαλες?για την ελληνιδα?αν εχεις χρονο βαλε  θεμα εδω  οκ?
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
κουκλακι καλημερα..ωραιο το βραζιλιανακι?καμια φωτο εβγαλες?για την ελληνιδα?αν εχεις χρονο βαλε  θεμα εδω  οκ?
Καλημερα φιλε απροσπεραστε  :).Καλη ειναι αλλα γουστα δεν βγαζει
Φωτος δεν με αφησε να την βγαλω  η κοπέλα σεβαστό απο την μερια της . :S

Η Ελληνιδα  :smitten: πηγε διακοπες  για μπανια ( να μαυρισει )  :grin: κριμα   :S , αλλα σε λιγες  μερες (10-15) θα φερει μια εκπληξη οποτε θα χει 2 κοπελες εναλλαξ μια μερα η Βραζιλιανα Η Ναουμη και  μια η καινουργια Πολωνεζα περισσοτερα οταν θα ρθει συναδελφοι  ;)
 

kostas_x

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερα φιλε απροσπεραστε  :).Καλη ειναι αλλα γουστα δεν βγαζει
Φωτος δεν με αφησε να την βγαλω  η κοπέλα σεβαστό απο την μερια της . :S

Η Ελληνιδα  :smitten: πηγε διακοπες  για μπανια ( να μαυρισει )  :grin: κριμα   :S , αλλα σε λιγες  μερες (10-15) θα φερει μια εκπληξη οποτε θα χει 2 κοπελες εναλλαξ μια μερα η Βραζιλιανα Η Ναουμη και  μια η καινουργια Πολωνεζα περισσοτερα οταν θα ρθει συναδελφοι  ;)




Η Victoria έφυγε;  :huh:
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Teen Brazil  featuring  Naomi 100% 69

Δευτερα  04.06.12 μετά τις  21,30 η ωρα.

Καινούργια κοπέλα Η Ναομι  Βραζιλιάνα (Μιγάδα ) 23 χρονών  , 1,60  μ  .  με μεγαλα τιτς (  πολύ ωραίο δέρμα , μυρωδάτη ευγενική και χαμογελαστή , προκαταρτικά φουλ , χτες  04.06.2012  ηρθε  η κοπελα καινουργια στην Δραμα .

Προγράμματα της Ναομις.

30 ευρώ το απλό , πίπα με καπότα και σεξ
50 ευρώ  πίπα με καπότα, 69 , ισπανικό  και σεξ και μασάζ  και σεξσοβ (στριπτιζ)
* Κωλο δεν δίνει
* Πιπα  χωρις καποτα δεν κανει ουτε καραμπαλινκ.

Πήρα το πρόγραμμα των 50 ευρώ .

Αφού ξεντύθηκα έρχεται στο δώμα χαμογελώντας και χορεύοντας μου σάμπα  βγάζοντας  ένα  ένα τα εσώρουχα της  , έπειτα   ανεβαίνει από πάνω μου , μου άρχισε να με τρίβεται πάνω στο πουτσο μου με το μουνι της να με φιλά τις ρώγες μου , όλα τόσο αισθησιακά είχα γίνει τούρμπο .
Με βάζει  τα χέρια μου πάνω στα μεγάλα    :tits2:  βυζιά της να τα χορταίνω να τα πιάνω και να τα φιλώ και να ρουφώ της ρώγες της .Έπειτα  έρχεται  η σειρά του  πουτσου  μου  να αισθανθεί  τα καυλιάρικα  βυζιά  της και της ρωγες της . (ισπανικό)  τέλειο !
Μετά κατεβαίνει σιγά σιγά προς τα κάτω γλύφοντας μου όλο το κορμί και αρχίζει να με παίρνει πίπα  αφού έχει περάσει  την  καπότα .
Τέλια πίπα , μετά αλλάζει στάση σε 69 , συνέχισε την πίπα  ενώ εγώ της έγλυφα το καθαρό μουνακι της και της βάζω λιγο δακτυλάκι άρχισε τα βογγητά το μουνι της μες στην καυλα υγρό .Είχε διάρκεια .
Και  πάμε σε όλες τις στάσεις .Συμμετοχή  καλή . Προκαταρτικά φουλ  με ωραίο ισπανικό.
Έπειτα την γύρισα ξανά στην πλάγια στάση πιάνοντας τα κωλομερια της και χαϊδεύοντας την κωλοτρυπιδα της εν στο μεταξύ το μουνι της έσταζε από καυλα ώσπου και χυσα .
Ακολούθησε  μασάζ  με τα μαλακά  χεράκια της  σε όλο μου  το σώμα  με χαλάρωσε  μετά  το χυσιμο .


Παραμονή στο δώμα 30 λεπτά .
Την συστήνω σε όλους ανεπιφύλακτα .

 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Απο  την Τριτη 12.06.2012 η Βικτωρια παλι κοντα σας , η Ναομι την εκανε  :badair:
ΣΚ (09.06-10.06.2012) ηταν κλειστο  :S.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom