Νέα

Παντρεμένες ώριμες κρυφοπουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zestos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 113K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.131
Πόντοι
3.556
Όχι το ψευδώνυμο της είναι από Ν και μένει βόρεια προάστια. Το όνομα του συζύγου δεν το ξέρω καθώς όταν του έχει μιλήσει από το κινητό μπροστά μας τον λέει μωρό μου...
Το μπουμπουκι που σου ανεφερα το ειχα παλια για σχεση και μου ειχε σπασει τα αρχιδια απο τη μια να την παντρευτω και απο την αλλη να την παρτουζωσω με κανενα φιλο μου(αντε βγαλε ακρη τωρα) . Τελικα ,με τα πολλα, το παλτο το φορτωθηκε ενας φουκαριαρης πρωην της που δουλευει ολη μερα ,κυριολεκτικα για τρεις κι εξηντα.
Σε κουβεντα που ειχαμε με κοινο γνωστο πριν λιγο καιρο μου πεταξε υπονοουμενο οτι η τυπισσα τον εχει κανει ταρανδο, χωρις πολλες λεπτομερειες. Ετσι οπως τα εγραψες το μυαλο μου πηγε κατευθειαν εκει.
Απο εμφανιση βεβαια σκιζει. Βυζαρες,κωλαρα και στο κρεββατι πουταναρα να νιωθεις ο Rocco αλλα απο μυαλο γάματα.
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
770
Κριτικές
30
Like
7.593
Πόντοι
7.613
Το μπουμπουκι που σου ανεφερα το ειχα παλια για σχεση και μου ειχε σπασει τα αρχιδια απο τη μια να την παντρευτω και απο την αλλη να την παρτουζωσω με κανενα φιλο μου(αντε βγαλε ακρη τωρα) . Τελικα ,με τα πολλα, το παλτο το φορτωθηκε ενας φουκαριαρης πρωην της που δουλευει ολη μερα ,κυριολεκτικα για τρεις κι εξηντα.
Σε κουβεντα που ειχαμε με κοινο γνωστο πριν λιγο καιρο μου πεταξε υπονοουμενο οτι η τυπισσα τον εχει κανει ταρανδο, χωρις πολλες λεπτομερειες. Ετσι οπως τα εγραψες το μυαλο μου πηγε κατευθειαν εκει.
Απο εμφανιση βεβαια σκιζει. Βυζαρες,κωλαρα και στο κρεββατι πουταναρα να νιωθεις ο Rocco αλλα απο μυαλο γάματα.
Μελαχρινή βυζαρες χειλαρες μπουταρες κωλαρα. Κάποια λίγα κιλακια παραπάνω, αλλά όπως πρέπει. Και απλά γεννημένη για να γονατίζει τους άντρες στο χυσιμο.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.270
Πόντοι
11.956
Εγώ προς νότια μένω που να πάω να τηη βρω Αργυρούπολη... Γλυφάδα
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
770
Κριτικές
30
Like
7.593
Πόντοι
7.613
Εγώ προς νότια μένω που να πάω να τηη βρω Αργυρούπολη... Γλυφάδα
Στά νότια φίλε μου ερχόμαστε εμείς από Βόρεια προάστια...Η παντρεμένες πρέπει να προσέχουν και επιλέγουν ξενοδοχεία μακριά από την γειτονιά τους...Αν και ποτέ δεν ξέρεις....
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Αν ειναι κανεις απο ευβοια χαλκιδα ας στειλη γτ ξερω μια που πρεπει να ειναι κρυφοπουτανιτσα
Φίλε μπορείς να μ στείλεις σε πμ περισσότερες πληροφορίες αν ισχύει ακόμα αυτό ;
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Είχα μια 40αρα από Βέροια για λίγο διάστημα, φοβερό γαμησι... 50αρικο για τα έξοδα.... κάποια στιγμή χάλασε το αυτοκίνητο της και ζήτησε να της στείλω 500... παρεξηγήθηκε που δεν τα έστειλα....
 

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
3.538
Πόντοι
446
στο facebook έχω βρει τέτοια παντρεμένη που πηδιέται με δωράκι...
κάνει 2-3 συναντήσεις τον μήνα και κατά κανόνα μόνο για παρτούζες...
είναι περίπου 40 χρονών με 2 παιδιά ....και με βυζάρες, κωλάρα, μπουτάρες, χειλάρες αλλά έχει το 2 πιο σημαντικά:

- γουστάρει να πηδιέται και να πληρώνεται σαν πουτάνα
- δεν έχει καμιά αναστολή στο να κερατώνει τον άντρα της (του μιλάει στο κινητό ενώ την πιπώνουν και την γαμάνε οι διάφοροι κύριοι)...

παρόλο που δεν μπορώ να δώσω περισσότερες λεπτομέρειες (και το κονέ) όπως ζητάει το θέμα, δεν κρατήθηκα και είπα να σας το γράψω...
πολύ τυχεροί όσοι είναι στον περιορισμένο κύκλο της.... αν και χρεώνει πολλά...αλλά τα ΑΞΙΖΕΙ μέχρι το τελευταίο ευρώ η καργιόλα
Καλημέρα.
Ούτε σε pm μπορείς να δώσεις πληροφορίες;
 

xristina35ara

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2017
Μηνύματα
515
Like
2.062
Πόντοι
206
Κάποιες κάνουμε αυτό που περιγράφεται όχι για χρήματα αλλά για άλλους λόγους.....
 

Συνημμένα

  • _20221114_085138.JPG
    _20221114_085138.JPG
    8,2 KB · Εμφανίσεις: 196

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Γνώρισα ζευγάρια στην Ευρώπη και στην Αμερική που όταν υπάρχει κάποιο κώλυμα στην ομαλή σεξουαλική σχέση μεταξύ τους (παράδειγμα, πρόβλημα στύσης του άντρα) ο άντρας διευκολύνει τη γυναίκα του να ικανοποιεί τις σεξουαλικές της ανάγκες με κάποιον άλλον άντρα της αρέσκειάς της. Και πολλές φορές τις βρίσκει ο ίδιος κάποιον να την γαμάει.Το ίδιο συμβαίνει όταν έχει η γυναίκα το πρόβλημα (παράδειγμα, στενότητα αιδοίου που καθιστά το γαμήσι μαρτύριο για τη γυναίκα). Στις περιπτώσεις αυτές η γυναίκα προτρέπει τον άντρα της να ικανοποιείται σε πορνεία ή ακόμα και με κάποια φίλη της που τον ποθεί.

Αλλά όχι μόνον όταν υπάρχει σοβαρό πρόβλημα στον ένα και στον άλλο.Και σε ομαλές ακόμα συνθήκες, (Just for a change)o άντρας επιτρέπει στη γυναίκα του να έχει εξωσυζυγικές σχέσεις και η γυναίκα επιτρέπει το ίδιο στον άντρα της. Τόσο πολύ έχουν χαλαρώσει τα ταμπού στο θέμα του σεξ. Εμείς στην Ελλάδα ύστερα από πόσες δεκαετίες άραγε;


λεγεται swinging ...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.803
Κριτικές
62
Like
40.183
Πόντοι
8.530
Καβλώνετε με τις μαλακίες που γράφετε ; Αφού οι υπηρεσίες στις οποίες αναφέρεστε δεν είναι διαθέσιμες στους αναγνώστες του φόρουμ ,
γιατί τις γράφετε ;

Κι εγώ έχω παντρεμένη σκανδιναυή , 1.92, λεπτή μοντελέ , που γαμιέται μόνο με μένα, για 20€ το ΣΚ. Μη ρωτάτε όμως, έχει μόνο εμένα πελάτη.

Τον πίτσο κλαίγανε.
:buck2::cheesy:
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
965
Like
10.828
Πόντοι
2.246
Κάποιες κάνουμε αυτό που περιγράφεται όχι για χρήματα αλλά για άλλους λόγους.....
Αυτή είναι η ιδεατή και αγνότερη μορφή του να κάνεις έρωτα ( ή σεξ ),για μενα ειναι το ιδιο καθως κατα τη διαρκεια μπορει να γινει εναλλαγη απο αισθησιακο ερωτα σε πρωτογωνο σεξ.Δεν υπαρχει μεγαλυτερη απολαυση απο μια ομορφη γυναικα που ζει και απολαμβανει τη στιγμη και δεν το κανει απο καποιο οφελος.Μιλώντας και προσωπικά ειδικά να είναι και 35+
 

xristina35ara

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2017
Μηνύματα
515
Like
2.062
Πόντοι
206
Αυτή είναι η ιδεατή και αγνότερη μορφή του να κάνεις έρωτα ( ή σεξ ),για μενα ειναι το ιδιο καθως κατα τη διαρκεια μπορει να γινει εναλλαγη απο αισθησιακο ερωτα σε πρωτογωνο σεξ.Δεν υπαρχει μεγαλυτερη απολαυση απο μια ομορφη γυναικα που ζει και απολαμβανει τη στιγμη και δεν το κανει απο καποιο οφελος.Μιλώντας και προσωπικά ειδικά να είναι και 35+
Με κάλυψες απόλυτα
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.595
Like
7.719
Πόντοι
1.056
Αυτή είναι η ιδεατή και αγνότερη μορφή του να κάνεις έρωτα ( ή σεξ ),για μενα ειναι το ιδιο καθως κατα τη διαρκεια μπορει να γινει εναλλαγη απο αισθησιακο ερωτα σε πρωτογωνο σεξ.Δεν υπαρχει μεγαλυτερη απολαυση απο μια ομορφη γυναικα που ζει και απολαμβανει τη στιγμη και δεν το κανει απο καποιο οφελος.Μιλώντας και προσωπικά ειδικά να είναι και 35+
Εγώ θα το ανέβαζα λίγο σε 40+, αλλά κοντά είμαστε.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
965
Like
10.828
Πόντοι
2.246
Εγώ θα το ανέβαζα λίγο σε 40+, αλλά κοντά είμαστε.

Περι ορέξεως.... αλλα ετσι αποκλείεις το δημοφιλές group 35-40, που έχει κατι μικρπαντρεμενες σκετο πυρηνικο εργαστηριο.Η πιο απολαυστικη λαβα που μπορεις να βρεις, συνδυαζει μεγαλες καβλες με ανικανοποιητες ορεξεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom