Νέα

Πανεπιστήμιο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nubic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Μπορώ να αναλάβω την έδρα του διαλείμματος ?
 
OP
OP
Nubic

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.106
Πόντοι
3.786
Τυπε νηματοθετη τι υλη θα έδινες σε εμενα να διδάξω? :think::think:
Το φτηνό είναι και ακριβο: μάθε τις καλύτερες επιλογές χωρίς να ξηλωθείς. Πώς να γίνεις σκληρός χυστης παραμένοντας άτρωτος σε ιούς και μικροβια
 
OP
OP
Nubic

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.106
Πόντοι
3.786
Δυνατό θέμα, εγκρίνω :rockon::rockon::rockon: Μύστη νηματοθέτη χρειαζόμαστε και ένα τμήμα ψυχολογίας νομίζω :sunglasses:
Ψυχολόγος σε ατομικές συνεδρίες. Ο Τζόνι100 ήταν καλός στο να ψυχολόγει τους άλλους. Και βέβαια περιμένω το Σαββίδη να γράψει βιβλίο για τη ζωή του για να μπει στη διδακτέα ύλη Πώς από ένα πιροσκί, κατακτησα όλη τη Γη
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.014
Like
1.427
Πόντοι
216
Κυριακή και είπα και εγώ να ανοίξω ένα νέο νηματάκι.
Παρατηρώ ότι έχουμε τακτικά μέλη με γνώσεις και εμπειρία που σπάνια συναντάς στον έξω κόσμο. Για αυτό προτείνω την ίδρυση πανεπιστημίου που θα διδάσκουν τα μέλη μας. Δεκτοί άνω των 18, εγγεγραμμέλη με άνω των 100 πόντων για να αποφύγουμε κλώνους και μπαχαλάκηδες. Ο κάθε καθηγητής θα έχει δικαίωμα να αποβάλλει φοιτητές από το μάθημά του, αν κρίνει ότι δε συπεριφέρονται σωστά. Το πρόγραμμα, χρονοδιάγγραμμα, συγγγράμματα και τρόπος διδασκαλίας αφήνεται στη φαντασία των καθηγητών. Στόχος δεν είναι να αποκτήσεις ένα χαρτί, αλλά να λάβεις γνώσεις και εμπειρία που δε θα σου έβρισκαν αυτοί που κάνεις παρέα. Τα μαθήματα ας αρχίσουν από Σεπτέμβριο.

Προτείνω καθηγητές και μαθήματα:

Sex volcano: Ταξιδεύω και βατεύω / Γεωγραφία, Λαογραφία, Εθνολογία ,Ιστορία των Εθνών αλλά και πρακτικές συμβουλές για να μη σας φάνε τα λεφτά τα ντόπια τσακάλια όταν θα πάτε σαν τουρίστας.

ZeroTolerance: Στα λαδάδικα πουλάνε αυτό που θες, αρκεί να ξέρεις πως να το πάρεις / Μία περιήγηση στον κόσμο του μασάζ, ποιες παγίδες να αποφύγεις, ποιες λαδοκόρες αξίζουν τα λεφτά τους

Masazonomaxos: Όποιος νύχτα περπατεί, σίγουρα κάτι καλό θα βρει / Νυχτερινά στέκια για μύστες του σκληρού λαϊκού και του σκληρού σεξ. Πού θα πας, τι να περιμένεις, από που να φυλάγεσαι, πως θα κάνεις τη βραδιά σου αξέχαστη.

Kalogero: Βλέπω κύκλους ... κοσμικούς / Πώς θα συμπεριφερθείς όταν βρεθείς με πλούσιους, χωρίς όμως να είσαι. Πώς θα γίνεις πλούσιος χωρίς στερήσεις, πώς θα μπεις στο jet set και πως θα σε θεωρούν όλοι πλούσιο ακόμη και αν δεν έχεις ούτε για καφέ.

px75: Μόνος εναντίον όλων / Ο μετρ της ατάκας θα σας μάθει πως να μπορείτε να βρίζεστε σε πολλές παράλληλες συζητήσεις, πως να πετσοκόβετε λεκτικά τους συνομιλητές σας και πως μπορείτε να έχετε άποψη για τα πάντα.

Αυτές είναι οι πρώτες μου προτάσεις, περιμένω τις δικές σας.
Τύπε ξέχασες τον Λίλα που θα διδάσκει πρωκτολογία :confused:
Κατά τ' άλλα πολύ δυνατή η ιδέα σου τύπε :rockon:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.471
Like
13.164
Πόντοι
3.506
αυτο ειναι ηδη στο μπου καιρο...αν ειναι δυνατον να μην το εχεις παρει χαμπαρι με στεναχωρησες:undecided:
Δεν το είχα προσέξει, το ξέρεις μύστη μου όμως πως δεν ήθελα να σε στεναχωρήσω :sad2:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.471
Like
13.164
Πόντοι
3.506

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.567
Like
44.499
Πόντοι
6.256
Γιατρό έχουμε ? Θα πρέπει να κάνει μελέτες και να βρει νέο ρόφημα που να θωρακίζει τον οργανισμό από τα αφροδίσια :confused::confused::confused::rockon::rockon::rockon:
εγω ειμαι του ψυχιατρικου τομεα δεν ξερω αν ο Αγιος εχει προσλαβει κανα καλο λοιμοξιολογο:tooth:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.153
Like
25.856
Πόντοι
5.506
Γιατρό έχουμε ? Θα πρέπει να κάνει μελέτες και να βρει νέο ρόφημα που να θωρακίζει τον οργανισμό από τα αφροδίσια :confused::confused::confused::rockon::rockon::rockon:
λυμενο ρε τυπε χρονια αυτο...φαντα

ηταν ενα απο τα πρωτα επιτευγματα που εφεραν το μπου στην κορυφη των πανεπιστημιων
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.471
Like
13.164
Πόντοι
3.506

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.900
Πόντοι
8.746
ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες μου (από μυστικές πηγές :grin::confused::undecided:), λένε ότι αυτή τη στιγμή ο αντισθένης βρίσκεται στο γραφείο της κεραμέως...
θέμα συζήτησης η ένταξη συγκεκριμένων νημάτων του bou στο ανοιχτό πανεπιστήμιο.
ακανθώδες το ζήτημα του πρύτανη.
κεραμέως επιμένει σε @alex71 . κύρος λέει...
αντισθέ δεν ακούει τίποτα. η συγκεκριμένη πρυτανεία, υποστηρίζει, θέλει στιβαρό χέρι @px75
τέλμα...ίδωμεν
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.153
Like
25.856
Πόντοι
5.506
ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες μου (από μυστικές πηγές :grin::confused::undecided:), λένε ότι αυτή τη στιγμή ο αντισθένης βρίσκεται στο γραφείο της κεραμέως...
θέμα συζήτησης η ένταξη συγκεκριμένων νημάτων του bou στο ανοιχτό πανεπιστήμιο.
ακανθώδες το ζήτημα του πρύτανη.
κεραμέως επιμένει σε @alex71 . κύρος λέει...
αντισθέ δεν ακούει τίποτα. η συγκεκριμένη πρυτανεία, υποστηρίζει, θέλει στιβαρό χέρι @px75
τέλμα...ίδωμεν
θα το γαμησουμε με τα πολιτικα και θα μεινει η ερευνα πισω
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.471
Like
13.164
Πόντοι
3.506
ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες μου (από μυστικές πηγές :grin::confused::undecided:), λένε ότι αυτή τη στιγμή ο αντισθένης βρίσκεται στο γραφείο της κεραμέως...
θέμα συζήτησης η ένταξη συγκεκριμένων νημάτων του bou στο ανοιχτό πανεπιστήμιο.
ακανθώδες το ζήτημα του πρύτανη.
κεραμέως επιμένει σε @alex71 . κύρος λέει...
αντισθέ δεν ακούει τίποτα. η συγκεκριμένη πρυτανεία, υποστηρίζει, θέλει στιβαρό χέρι @px75
τέλμα...ίδωμεν
Λάθος πληροφορίες έχεις μύστη η κεραμέως άλλον συνάντησε :confused::confused::confused:
FWQLxAwX0AgCR3Q.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom