Νέα

Παλιά μπουρδέλα που έχουν κλείσει (λίστα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 438
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Αυτό είναι για τους έχοντες πολύ πολύ καλή μνήμη :
Φιλιππίδου 28, όπως κατεβαίνουμε δεξια, πριν βγουμε στην Αχαρνων, ειχε ανοιξει ένα μπουρδελο, το οποιο ηταν αποθηκη μαγαζιου. Λειτουργησε πολύ μικρο χρονικο διαστημα βεβαια..... ;)

Το έκλεισε η διευθύντρια της δημόσιας υπηρεσίας που έχει είσοδο στο Αχαρνών 96. Δεν ήθελε να δημιουργηθούν παραξηγήσεις...
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Εγω λογω ηλικιας δε προλαβα εκεινη την εποχη, αλλα μεγαλυτερος σε ηλικια γνωστος μου, μου εχει πει οτι ισχυε τοτε αυτο, ολα χωρις προφυλακτικο. Μονο οπως μου ειπε, η ιεροδουλη, συνηθως μεγαλοκοπελα, επαιρνε οινοπνευμα και καθαριζε καλα το εργαλειο και μετα ολα μεσα.

Έτσι ακριβώς. Είχαμε πάει τσάρκα τρεις συμμαθητές, έχοντας ακούσει τις φήμες. Μας το ανακοίνωσε αλλά κολοσαμε και οι τρεις και φύγαμε. Αυτά είναι για τα...κομμάντα.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.308
Κριτικές
15
Like
5.829
Πόντοι
1.496
Έτσι ακριβώς. Είχαμε πάει τσάρκα τρεις συμμαθητές, έχοντας ακούσει τις φήμες. Μας το ανακοίνωσε αλλά κολοσαμε και οι τρεις και φύγαμε. Αυτά είναι για τα...κομμάντα.
Εγω μολις το ακουσα εμεινα αναυδος. Αυτος που μου το ειπε, εμεινε αλωβητος απο εκεινα τα χρονια, παντρεμενος και με παιδι πια. Αλλα απο οτι φαινεται ηταν κοινη πρακτικη για εκεινα τα χρονια. Οπως το ειπες, κομμαντο.
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Και στην αρχή της Νικοπόλεως, στίβοντας από Πατησίων, στο δεξί χέρι, μια μονοκατοικία με μαύρη τζαμωτή πόρτα με 4-5 σκαλάκια, για λίγο καιρό. Περί το 1980, για τις παλιές καραβάνες!

Ε ναι, γιατί ήταν απέναντι από το σχολείο.
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Στη Διδύμου το κάτω-κάτω το'γραψε κανείς; Εντελώς καλτ μπουρδέλο. Αλλά είχα πετύχει κάτι μιλφέιγ μπουκιά και συχώριο. :rockon:

Εννοείς αυτό που είναι απέναντι από το Διδυμου 27 και κατέστει ετοιμόροπο μετά το σεισμό του '99;;; Εκεί το καλοκαίρι του 1986 πέτυχα μια milf ελληνίδα, ξανθιά με κατσαρό μαλλί. Στο πήδημα μου ζήταγε να της το βάλω στον κ@λο αλλά δεν συμμορφώθηκα. Μετά που έχυσα μου έκανε παράπονα "γιατί δεν μου το έβαλες" και τέτοια. Οπότε της λέω "άμα ψήνεσαι εγώ έχω όλη την καλή διαθεση". Τότε μου έπιασε τον πούτσο, που είχε ακόμα την περικαυλίδα, τον εξέτασε τον ζύγισε δεν ξέρω τι έκανε, αλλά μου είπε να φύγω και να ξαναπεράσω μετά τις 7, που θα είχε κλείσει. Και χωρίς λεφτά. Κριμα που είχα προπόνηση και δεν μπόρεσα να πάω. Και δυστυχώς, τότε δεν υπήρχε σάιτ και τέτοια, κι εγώ δεν ρωτούσα ονόματα. Μετά ξαναπέρασα άλλες δυο φορές, αλλά δεν την ξαναείδα.
 

Sitil

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Υπήρχε ένα υπόγειο μπουρδελάκι οδό Πηνελόπης δίπλα στο Περοκέ, Πλατεία Καραισκάκη. Πήγαινα συχνά αρχές του '90, μια ξανθιά ελληνίδα με βύζους και μια μαυρούλα/ μιγάδα με φοβερό σώμα, ωραία γαμίσια τότε!
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Σε αυτό το μπουρδελάκι ήρθαν και τα πρώτα αλλοδαπά φρούτα τα μέσα του 85.
Θυμάμαι την χοντρή τσατσά μονοκόμματη με την πολυθρόνα που δεν μπορούσε να κουνηθεί καθόλου.
Από την πάνω μεριά στην γωνία Δηλιγιάνη και Κορδάτου  σχεδόν υπήρχε άλλο ένα άθλιο υπόγειο μακρινάρι. Πρέπει να έκλεισε τέλη δεκαετίας του 80.
:zombie: :zombie:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Μενάνδρου 45 αν θυμαμε καλά έκλεισε  το 2011 προς το τέλος του χρόνου...Εκεί εργαζόταν η Ναντια μιλφογκικφ κοντό ξανθό μαλλί αδύνατο κορμί μικρό μυτερό βυζη σώμα πολύ καλό για την ιλικια της και πολύ γοητευτικό πρόσωπο άψογη στις υπηρεσίες της και στον χρόνο μέσα στο δωμάτιο !!!
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
505
Κριτικές
2
Like
636
Πόντοι
86
Το στουντέλο Κων/πόλεως 130 επίσης πρέπει να έχει κλείσει. Εδώ και καιρό το βλέπω συνέχεια κλειστό.
 

Sitil

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Σε αυτό το μπουρδελάκι ήρθαν και τα πρώτα αλλοδαπά φρούτα τα μέσα του 85.
Θυμάμαι την χοντρή τσατσά μονοκόμματη με την πολυθρόνα που δεν μπορούσε να κουνηθεί καθόλου.
Από την πάνω μεριά στην γωνία Δηλιγιάνη και Κορδάτου  σχεδόν υπήρχε άλλο ένα άθλιο υπόγειο μακρινάρι. Πρέπει να έκλεισε τέλη δεκαετίας του 80.
:zombie: :zombie:

Ναι, η τσατσά ήταν ενσωματωμένη εκεί! Η ελληνίδα είχε κοντό ξανθό μαλλί και φυσικά τα πρώτα αλλοδαπά όπως λες φίλε sapakias
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Παιδια σαν παλιος και γω μπουρδελιαρης,θα ηθελα να γραψω δυο καλα λογια για κοινο το παλιο και κλειστο πλεον μπουρδελο της Οδοου Αλκαμενους 71 ,και Παρασιου γωνια..Μιλαμε τωρα για εμπειριες γυρω στο 1995,οπου ακομα μπορουσες να βρεις εδω εκει καμια πολυ καλη Ελληνιδα εργαζωμενη του ερωτα σε αυτα τα σπιτια.Το κτιριο ηταν δυοροφο ,παλιο νεοκλασικο,και υπαρχει ακομα.Θυμαμε ανεβενες στον πρωτο οροφο απ τη σκαλα,και εμπενες σε ενα πολυ ωραιο χολ για εκεινα να χρονια!Στο κεντρο του χολ υπηρχε ενα μικρο συντριβανακι,και στις γωνιες του καποια μικρα αγαλματιδια!..Ο φωτισμος ρος πολυ χαμιλος ετσι ωστε να σε προδιαθετη ερωτικα..Συνηθως σε υποδεχοωταν μια συγκεκριμενη τσατσα,πολυ ευγενικη που σε παραπεμπε στην πολυαγαπημενη μου Βικη ,η αλιως Βεατρικη!!Ηταν αψογη στο κρεβατι!Ειχε ενα πολυ ωραιο τροπο να σε ανεβαζει και να σε καυλωνη..Δε βιαζονταν ποτε,και για μενα τιμουσε αυτο που εκανε..Παντα πιαναμε και κουβεντουλα,και λεγαμε διαφορα...Ειχαμε βρεθει αρκετες φορες,και ηταν αυτη που με μυησε στο καλο τιμιμενο ελληνικο κρεβατι/γαμησι..Η Βικη ομως μια μερα ανοιξε τα φτερα της και εφυγε απ αυτο το σπιτι,και μαλλον απ τη δουλεια..Ξερει κανεις τι απαγεινε αυτη η τιμημενη αγωνιστρια του σεξ?...Καλη σου ωρα Βικη παντος οπου και αν εισαι!..Ησουν πολυ καλο παιδι!!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Ξερει κανεις γιατι εκλεισε το '' Studio '' στην '' Σολωμου 32 '' ( Εξαρχεια ) ;

Διότι οι αναρχικοί έχουν το μυαλό τους στο να ρίχνουν μπόμπες στους μπασκίνες.. πού χρόνος για τσαπού μετά! 
    :blowup:
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Παιδια σαν παλιος και γω μπουρδελιαρης,θα ηθελα να γραψω δυο καλα λογια για κοινο το παλιο και κλειστο πλεον μπουρδελο της Οδοου Αλκαμενους 71 ,και Παρασιου γωνια..Μιλαμε τωρα για εμπειριες γυρω στο 1995,οπου ακομα μπορουσες να βρεις εδω εκει καμια πολυ καλη Ελληνιδα εργαζωμενη του ερωτα σε αυτα τα σπιτια.Το κτιριο ηταν δυοροφο ,παλιο νεοκλασικο,και υπαρχει ακομα.Θυμαμε ανεβενες στον πρωτο οροφο απ τη σκαλα,και εμπενες σε ενα πολυ ωραιο χολ για εκεινα να χρονια!Στο κεντρο του χολ υπηρχε ενα μικρο συντριβανακι,και στις γωνιες του καποια μικρα αγαλματιδια!..Ο φωτισμος ρος πολυ χαμιλος ετσι ωστε να σε προδιαθετη ερωτικα..Συνηθως σε υποδεχοωταν μια συγκεκριμενη τσατσα,πολυ ευγενικη που σε παραπεμπε στην πολυαγαπημενη μου Βικη ,η αλιως Βεατρικη!!Ηταν αψογη στο κρεβατι!Ειχε ενα πολυ ωραιο τροπο να σε ανεβαζει και να σε καυλωνη..Δε βιαζονταν ποτε,και για μενα τιμουσε αυτο που εκανε..Παντα πιαναμε και κουβεντουλα,και λεγαμε διαφορα...Ειχαμε βρεθει αρκετες φορες,και ηταν αυτη που με μυησε στο καλο τιμιμενο ελληνικο κρεβατι/γαμησι..Η Βικη ομως μια μερα ανοιξε τα φτερα της και εφυγε απ αυτο το σπιτι,και μαλλον απ τη δουλεια..Ξερει κανεις τι απαγεινε αυτη η τιμημενη αγωνιστρια του σεξ?...Καλη σου ωρα Βικη παντος οπου και αν εισαι!..Ησουν πολυ καλο παιδι!!
 

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Λουκα νικα παιδες είχε κλείσει?
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Το στούντιο στην οδό Σπύρου Πατση 27 έχει κλείσει (και όχι μόνο, τις τελευταίες φορές που είχα περάσει από το Γκάζι, η κατάσταση ήταν απογοητευτική).
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Γκάζι:
Ιερά οδος 66
Κωνσταντινουπολεως 59 και 61
Χαλκιδικής 83
Πειραιώς 109Α και 121

Κυψέλη:
Δρακοπούλου 95, 97, και 98
Θασου 13

Βουλιαγμένης:
Λ. Βουλιαγμένης 68

Ελπίζω συντομα να ανοίξουν πολλά καινούρια πορδελλα στην Αθηνα με 70-80 ετών α-καπέλο τσατσαδες.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.225
Like
393
Πόντοι
36
Μενάνδρου 45 αν θυμαμε καλά έκλεισε  το 2011 προς το τέλος του χρόνου...Εκεί εργαζόταν η Ναντια μιλφογκικφ κοντό ξανθό μαλλί αδύνατο κορμί μικρό μυτερό βυζη σώμα πολύ καλό για την ιλικια της και πολύ γοητευτικό πρόσωπο άψογη στις υπηρεσίες της και στον χρόνο μέσα στο δωμάτιο !!!

ΑΝ  είναι αυτό που νομίζω (ανέβασμα σκάλας δίπλα σε αφετηρίες λεωφορείων για Αιγάλεω/Νίκαια) μούχε τύχει το εξής:

Σε προ-σάιτ καιρούς μπαίνω μία (και μοναδική) φορά και πετυχαίνω την τσατσά να κάθεται. Μου λέει "τι θες εσύ εδώ παιδί μου? Είναι τραβεστί με πούτσα"

Τι/πως/γιατί δεν το πολυέψαξα, απλά έφυγα και δεν ξαναπήγα. Ήθελε να με διώξει? Φαινόμουνα πολύ άβγαλτος (δεν ήμουνα) και με λυπήθηκε? Της θύμισα κάποιο γιο/ανηψιό παραστρατημένο?

:think:

Περίπου '90-'94 (τότε έπαιρνα λεωφορείο για τη δουλειά από εκεί)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom