Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Παιωνίου 47-κάθετος Λιοσίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Σ'αυτό το παλιό μπουρδέλο είναι πολλά χρόνια η Κατερίνα.Μεγάλη , χοντρή με μεγάλα βυζιά και πολύ ευχάριστη και σωστή στη συμπεριφορά.Για τους λάτρεις των παραπάνω κιλών και γενικά του όγκου θεωρώ πως είναι μια πολύ καλή επιλογή.Επίσης είναι το μοναδικό μαγαζί της περιοχής με 15 euros.Νομίζω ότι αν γουστάρεις κυβικά η σχέση τιμής / απόδοση είναι άριστη!Μόνο για φανατικούς του όγκου!!!
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Μιλάμε για όγκο ανάλογο με της προέδρου και της Αθηνάς (Νανάς); Ή λίγο πιο κάτω; Επίσης, από καθαριότητα και βιασύνη; Ωρες;
 

Επισκέπτης
Ειναι καταχωρημενο στην λίστα.Διαβασα και μια κριτική που έγινε κατι μήνες πριν.
 

panthras

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα.αυτο τον καιρο εχω ακουσει κατι για την μωνικα.εχει καποιοσ καποια εμπειρια να μασ πει και μασ εαν εξιζει?
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Όγκος αρκετός προς πολύς στυλ Αθηνάς.Μοιάζει με τη νοικοκυρά γειτόνισσα στην πολυκατοικία του καθενός.Το βασικότερο είναι ότι δε λέει χαζομάρες στο δωμάτιο.Μου φαίνεται πολύ τίμια πρόταση ειδικά για τα 15 ευράκια.Ακούστηκε ότι είναι τρανς...Δεν το ξέρω πάντως εγώ γούσταρα όποτε κι αν πήγα.Απο κει και πέρα είναι θέμα του καθενός
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom