Νέα

Παιχνίδι σε αποδυτήρια και σάουνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxniner
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 442
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

horny26

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2016
Μηνύματα
60
Like
12
Πόντοι
0
στα yava του πειραιά παιζει τιποτα;
 

Xontroylhs_Kaylakos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Δυστυχώς ούτε στο δικό μου, στο Χολαργό, γίνεται τίποτα. Πολύ συνοικιακό και με όχι αρκετό κόσμο, μάλλον.
 

horny26

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2016
Μηνύματα
60
Like
12
Πόντοι
0
σε ποιο πλανετ γινονται αυτα ρε φιλε?? γτ σε αυτο που παω εγω δεν εχω δει ποτε τετοια..

και εγω ξεκινησα στο κερατσινι αλλα τιποτα. στο site λεει οτι εχει και σαουνα αλλα δεν εχει. ηλπιζα για κανενα σκηνικο στην σαουνα
 

Peterpan!

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
και εγω εχω παιξει αρκετες φορες στο χαμαμ του γυμναστηριου μου καβλα ειναι...
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Τελικα σε ποια γυμναστηρια γινεται παιχνιδι;;; Ψαχνω να γραφτω...
 

JohnParthenos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Εϊναι λίγο άκυρη με το θέμα η απορία μου, αλλά δε βρήκα το κατάλληλο thread. Γνωρίζει κανείς κάνα γιατρό που γουστάρει φάση μετά την εξέταση; Σε φάση, δερματολόγος ή ανδρολόγος που ελέγχει την ψολή σου και αφού βεβαιωθεί ότι είναι υγειής την αρπάζει κιόλας. Ή και οδοντίατρος. Γενικά αν ξέρετε κάποιο γιαρτό οποιασδήποτε ειδικότητας που κάνει τέτοιες φάσεις στην Αθήνα, πείτε μου :)
 

aris7kan

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
στείλε μου pm γιατί εγώ δε μπορώ να στείλω.
 

mikrofallos

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2010
Μηνύματα
17
Like
16
Πόντοι
0
Υπάρχουν και οι γνωστές Σάουνες που ουσιαστικά είναι μόνο για παιχνίδι!
Με Σάουνα, χαμάμ και δωμάτια για ""ρηλάξ""!!!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Εϊναι λίγο άκυρη με το θέμα η απορία μου, αλλά δε βρήκα το κατάλληλο thread. Γνωρίζει κανείς κάνα γιατρό που γουστάρει φάση μετά την εξέταση; Σε φάση, δερματολόγος ή ανδρολόγος που ελέγχει την ψολή σου και αφού βεβαιωθεί ότι είναι υγειής την αρπάζει κιόλας. Ή και οδοντίατρος. Γενικά αν ξέρετε κάποιο γιαρτό οποιασδήποτε ειδικότητας που κάνει τέτοιες φάσεις στην Αθήνα, πείτε μου :)
Σε πρωκτολόγο σε βλέπω να καταλήγεις.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Χθες αργά δώδεκα παρά έσκασε μύτη ατριχο πουστρακι με γυναικωτο κωλο, σηκώνεται το εργαλείο και δίχως κουβέντα το πήρε στο στόμα μέχρι που το στραγγιξε, ούτε κουβέντα δεν αλλάξαμε, μεγάλη καυλα, ακόμα το σκέφτομαι και μου σηκώνεται
κατα τα αλλα δεν εισαι πουστης...να μας πεις πως οριοθετεις τους πουστηδες να ξερουμε...
 

amvrosios

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Στο πλανετ στο Παγκράτι πάει κανεις;
 

bicos27

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
και γω ειμαι σε java , δεν εχω δει κατι ...
 

cdBIANCA

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2019
Μηνύματα
15
Like
44
Πόντοι
0
Στο δικό μου γυμναστήριο στη σάουνα με έχουν ξεκωλιάσει άπειρες φορές. Μπαίνω μέσα διακριτικά, κάθομαι και κοιτάζω στο άπειρο. Όταν ζεσταίνομαι πολύ σκύβω να πιάσω τάχα τις παντόφλες ή τα κλειδιά και βλέπουν την τρύπα μου. Στην επιστροφή συνήθως με καρφώνουν στα ματια, και γίνεται παιχνίδι. Ό,τι και να λέτε, είναι από τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom